چگونه ادکلن بزنیم؛ برای ماندگاری بالا ادکلن را کجا بزنیم

چگونه ادکلن بزنیم؛ برای ماندگاری بالا ادکلن را کجا بزنیم چگونه ادکلن بزنیم؛ ادکلن را کجا بزنیم؛ جای مناسب بدن برای اسپری کردن ؛ روش صحیح ادکلن زدن چیست ؛ آموزش اصول و نکات اسپری کردن ادکلن روی بدن برای ماندگاری بالا و انتخاب ادکلن در سلام دنیا بخوانید.

ادکلن و اسپری اگر به درستی اعمال شوند این قدرت را دارند که مردم را جذب کند. حالا راز آن چیست؟ به مقدار کم و در تمام مکان های مناسب استفاده کنید. برای یادگیری چگونه ادکلن بزنیم و کجا بزنیم ؛ روش صحیح ادکلن زدن برای ماندگاری بالا به ادامه این مطلب از سلام دنیا بروید. با ما همراه باشید.

چگونه ادکلن بزنیم (روش صحیح زدن ادکلن و اسپری بر روی بدن)

روش 1: دانستن زمان مناسب استفاده از ادکلن

1. در زمان های مناسب از ادکلن استفاده کنید

کلا در محل کار ضروری نیست، اما به طور کلی قابل قبول است. یک رویداد بزرگ، مانند عروسی، تشییع جنازه، مهمانی ممکن است نیاز به ادکلن داشته باشد.


حتما بخوانید: 30 ترفند برای افزایش ماندگاری بالا بوی عطر


  • از نحوه تعامل روغن های بدن با ادکلن خود آگاه باشید. برای مثال، اگر قصد باشگاه رفتن دارید، استفاده از ادکلن زیاد ممکن است بهترین ایده نباشد: بوی طبیعی بدن شما که با ادکلن مخلوط شده است ممکن است حتی بدتر از بوی طبیعی بدن شما باشد.
  • برخی افراد به ادکلن حساسیت دارند. هنگام کار در دفتر یا گذراندن وقت در سایر مناطق داخلی، باید نسبت به این موضوع بالقوه حساس باشید.

روش صحیح زدن ادکلن و اسپری بر روی بدن 1

2. ادکلن بزنید چون بوی خوبی به شما می دهد، احساس خوبی دارید و با اعتماد به نفس عمل می کنید

هر دلیل دیگری برای زدن ادکلن ("زیرا من می خواهم احساس مرد بودن کنم"، "چون دوستم این کار را می کند" و غیره) بی معنی است. زمانی که به عطر نیاز دارید از ادکلن استفاده کنید. با این اوصاف، زمانی که دوست دارید آن را بزنید و از عطر خود لذت ببرید.

روش صحیح زدن ادکلن و اسپری بر روی بدن 2

3. ادکلن های مختلف را برای مناسبت های مختلف انتخاب کنید

بسیاری از مردان ترجیح می دهند در طول روز، در محل کار، یک ادکلن و زمانی که بیرون می روند یک ادکلن کاملا متفاوت بزنند. برخی منابع رایحه ای سبک تر و مبتنی بر مرکبات را برای بعدازظهرها و محیط های کاری و رایحه قوی تر با ته رنگ های ادویه ای یا نت های مشک را برای شب توصیه می کنند.

روش صحیح زدن ادکلن و اسپری بر روی بدن 3

روش 2: برای ماندگاری بالا ادکلن را کجا بزنیم

1. ادکلن را روی نقاط نبض خود بمالید

این نواحی از بدن شما هستند که گرمای زیادی بدن تولید می کنند. گرما باعث می شود که عطر در تمام طول روز به بوی خوب ادامه دهد. اگر فقط ادکلن را روی لباس خود قرار دهید، ممکن است برای مدت طولانی قابل تشخیص نباشد.


حتما بخوانید: بهترین و باکلاس ترین عطر و ادکلن زنانه و مردانه با ماندگاری بالا


  • قسمت داخلی مچ دست شما نقطه خوبی برای ادکلن است.
  • پشت گوش نقطه دیگری است که بسیاری از مردان دوست دارند از آن استفاده کنند.

روش صحیح زدن ادکلن و اسپری بر روی بدن 4

2. سینه را در نظر بگیرید

این یک مکان عالی برای استفاده از ادکلن است زیرا پیراهن شما را معطر می کند و عطر خوبی را برای هر کسی که ممکن است در آغوش بگیرید ارائه می دهد.

روش صحیح زدن ادکلن و اسپری بر روی بدن 5

3. گردن را فراموش نکنید

اگر نسبتاً مطمئن هستید که سر قرارتان ممکن است در نقطه‌ای از عصر به گردن شما نزدیک باشد، حتماً مقداری ادکلن را روی گردن خود بمالید. شما نباید بوی عرق بدهید، بنابراین مقدار متوسطی را روی گردن خود اضافه کنید. ادکلنی که در اینجا استفاده می شود با رایحه طبیعی شما ترکیب می شود و بوی منحصر به فردی ایجاد می کند که واقعاً شما هستید.

روش صحیح زدن ادکلن و اسپری بر روی بدن 6

4. آن را از مناطقی که بیش از حد عرق می کنید دور نگه دارید.

اگر تمایل به بوی بد بدن دارید، از ادکلن به عنوان راهی برای پوشاندن آن استفاده نکنید. بوهای کمتر جذاب به خوبی با ادکلن ترکیب نمی شوند، بنابراین بهتر است آن را در مناطق نامناسب نزنید.

روش صحیح زدن ادکلن و اسپری بر روی بدن 7

5. یک یا دو نقطه را انتخاب کنید

لازم نیست روی هر نقطه نبض ادکلن بگذارید. در واقع، اگر این کار را انجام دهید احتمالاً عطر شما برای اطرافیانتان تحسین برانگیز خواهد بود. چند نقطه را انتخاب کنید و آن را ظریف نگه دارید

روش صحیح زدن ادکلن و اسپری بر روی بدن 8

روش 3: نحوه زدن ادکلن و اسپری


حتما بخوانید: فواید عطر زدن در روان انسان از نظر روانشناسی


1. اول دوش بگیرید

آب داغ پوست شما را تمیز می کند و منافذ شما را باز می کند و پایه خوبی برای ادکلن ایجاد می کند. مخلوط با پوست کثیف بوی خوبی نخواهد داشت و اگر آن را روی خشک اسپری کنید ممکن است آنقدر دوام نداشته باشد.

روش صحیح زدن ادکلن و اسپری بر روی بدن 9

2. از چند اینچ فاصله اسپری کنید

اگر ادکلن شما دارای بطری اسپری است، دقیقاً در کنار پوست خود اسپری نکنید. شما نمی خواهید مایع از روی پیراهن شما چکه کند. بنابراین آن را از دور اسپری کنید.

روش صحیح زدن ادکلن و اسپری بر روی بدن 10

3. خیلی کم دست بکشید

اگر بطری شما نازل اسپری ندارد، از روش دابینگ استفاده کنید. بطری باز را با انگشت خود بپوشانید و سپس بطری را راست کنید و آن را بگذارید. مایع را روی انگشت خود در ناحیه ای که می خواهید ادکلن بزنید بمالید.

  • یک ضربه کوچک کافی است؛ دوبار نزنید.
  • پس از استفاده از این روش دست های خود را بشویید تا هر چیزی که لمس می کنید بوی ادکلن نگیرد.

روش صحیح زدن ادکلن و اسپری بر روی بدن 11

4. آن را مالش ندهید

این کار بوی ادکلن را تغییر می دهد و باعث می شود که عطر سریعتر از بین برود. به جای مالیدن ادکلن، فقط آن را اسپری کنید یا روی آن بکشید و بگذارید روی پوست خشک شود.

روش صحیح زدن ادکلن و اسپری بر روی بدن 12

5. ادکلن را با بوهای دیگر مخلوط نکنید

شما نباید ادکلنی را با دئودورانت با بوی قوی یا افترشیو بپوشید. بوها ممکن است با هم خوب نباشند و این ترکیب می تواند بویی شبیه پیشخوان عطر فروشگاهی به شما بدهد.

روش صحیح زدن ادکلن و اسپری بر روی بدن 13

6. ادکلن خود را زیاد تجدید نکنید

شما به سرعت به بوی ادکلن خود عادت خواهید کرد، تا جایی که ممکن است فکر کنید کاملاً از بین رفته است. با این حال، افراد دیگر همچنان می توانند آن را بو کنند. احتمالاً نیازی نیست بیش از یک بار در روز، درست قبل از بیرون رفتن از ادکلن استفاده کنید. اگر نیاز به زدن مقدار بیشتری ادکلن دارید خیلی زیاد نزنید.

روش صحیح زدن ادکلن و اسپری بر روی بدن 14

سوالات متداول پایانی

1. چگونه ادکلن بزنم تا ماندگار شود؟

اسپری کردن ادکلن روی مچ دست کلیدی برای ماندگاری بیشتر آن است. بدن شما از نقاط خاصی عطر ساطع می کند و استفاده از ادکلن روی آن ها ماندگاری عطر را تضمین می کند.

2. آیا می توانم روی سگم ادکلن بزنم؟

نه، نباید روی سگ خود ادکلن بزنید. این مواد شیمیایی می تواند برای پوست آنها مضر یا تحریک کننده باشد.

3. چگونه یک ادکلن برای خودم انتخاب کنم؟

یکی را انتخاب کنید که بهترین بوی را برای شما و سلیقه شما داشته باشد. برای یک ادکلن خوشبو نیازی به خرید ادکلنی که قیمت بالایی دارد ندارید. به عنوان مثال، چیزی که من استفاده می کنم به نام "سوشیال" توسط Hollister است. برای من خیلی قوی نیست، با این حال هنوز رایحه خوبی می دهد.


مطالب مرتبط:

طرز تهیه و ساخت عطر در خانه با 15 روش خانگی

مضرات استفاده از عطرها و ادکلن ها بر روی نوزاداناز
1
رای