50 مدل موی عروسی دخترانه ساده، باز و بسته شیک در جهان

50 مدل موی عروسی دخترانه ساده، باز و بسته شیک در جهان مدل موی عروسی؛ 50 مدل موی عروسی دخترانه ساده، جدید، باز، بسته، شیک با تاج و تور، گوجه ای، کوتاه و بلند در جهان برای عروسی ایرانی، مهمانی و دور همی در سلام دنیا ببینید.

بیشتر دختران رویای روز عروسی خود را می بینند و به این ترتیب آنها برای همه چیز برنامه ریزی کرده اند - لباس عروس، آرایش، کفش و حتی مدل موهای عروسی خود. آیا به این فکر کرده اید که می خواهید موهای شما در جشن عروسی چگونه باشد؟ اگر برای مهمانی خود لباس انتخاب می کنید،انتخاب مدل مو نیز ضروری است. زیرا شما نه تنها می خواهید در آن عکس های عروسی عالی باشید، بلکه در مهمانی نیز می خواهید بدرخشید. برای کمک به شما در انتخاب بهترین مدل مو برای عروسی خود، لیستی از چند گزینه عالی تهیه کرده ایم. در این مطلب از سلام دنیا تصاویری از 50 مدل موهای عروسی که می توانید برای روز عروسی خود انتخاب کنید، مانند مدل موی عروس با تاج، مدل مو دخترانه برای عروسی ایرانی، ساده،بلند، شیک، جدید باز آورده ایم. با ما همراه باشید.

50 مدل موی عروسی دخترانه ساده، جدید، باز و شیک

1. مدل موی عروس ساده: مدل موی فر یک طرفه

فرهایی که به یک سمت ریخته شده اند یک راه ساده و در عین حال زیبا برای به رخ کشیدن موهای زیبا در روز عروسی شما هستند. این مدل مو با هماهنگ شدن فریم صورت، زیبایی طبیعی شما را درخشان می کند.این قطعا یک مدل موی عروسی آمریکایی است که به خوبی درست شده است.

 مدل موهای عروسی1

2. مدل موی عروس ساده و باز : مدل موی کرلی شل

وقتی صحبت از مدل موی عروسی به میان می‌آید ، هیچ چیز نمی‌تواند زیباتر از فرهای شل باشد که روی شانه‌ها می‌آیند. این موی بلوند طلایی با فرهای کرلی برای آن حال‌ و هوای کیشوت ایده‌آل است.


حتما بخوانید: بهترین مدل مو کوتاه برای صورت گرد و تپل زنانه و دخترانه


 مدل موهای عروسی2

3. مدل موی عروس ساده: مدل موی گوجه ای زیبا

مدل موی گوجه ای یکی دیگر از  مدل‌های موی زیبای  عروسی است. علاوه بر اینکه ظاهری زیبا به شما می دهد و به شما امکان می دهد موهای خود را بلند کنید، موها را کنترل می کند و موهای شما بهم نمی ریزد. نان خود را با اکسسوری هایی مانند تاج زیباتر کنید تا تور عروسی خود را در جای خود نگه دارید. نان های شلخته نیز جایگزین خوبی هستند.

 مدل موهای عروسی3

4. مدل موی عروس: نان پایین

مدل موی نان کلاسیک ترین مدل موی عروس تمام دوران است. چه روز عروسی باشد و چه روز مهمانی، این ترکیب از یک مینی بوفه و یک نان که در پشت گردن قرار گرفته است، همیشه عالی است.

 مدل موهای عروسی4

5. مدل موی عروس ساده شیک : مدل موی اپدو بافته شده

همچنین ممکن است بخواهید در روز عروسی خود  یک آپدو بافته را انتخاب کنید ، به خصوص اگر یک عروس "بوهو" هستید. به سادگی زرق و برق دار به نظر می رسد و علاوه بر اینکه ظاهری مدرن به شما می دهد به جذابیت زنانه شما نیز می افزاید !

 مدل موهای عروسی5

مدل موی عروس با تاج


حتما بخوانید: آموزش مدل بافت موی توری جلو سر دخترانه شیک


6.موهای موج دار با گل رز

باب کوتاه  خود را به زیبا ترین شکل درست کنید و در مهمانی خود شگفت انگیز به نظر برسید. شما فقط باید در موهای خود موج ایجاد کنید، بافت اضافه کنید وموها را با گل های رز سفید با شکوه تزئین کنید.

 مدل موی عروس با تاج1

7. مدل مو بوفه

مدل موی رترو بوفانت یکی دیگر از مدل‌های موی زیبا و شیک برای عروس‌های آمریکایی است. این ظاهر شگفت انگیز می تواند بهترین جایگزین مدل مو برای عروسی های الهام گرفته از رترو باشد. برای داشتن استایل وینتیج واقعی، اکسسوری و هدبند را اضافه کنید.

مدل موی عروس با تاج2

8. نان کم حجم با مینی بوفنت

این کاملاً شبیه اولین مدل مو است که دارای یک موی کم ارتفاع با یک بوفه کوچک است. اما در اینجا، نان در وسط قرار گرفته است و با یک طرفه مرتب برای یک مهمانی دقیق، درست شده است.

مدل موی عروس با تاج3

9.مدل نیمه بافته ساده

این یک مدل موی نیمه ساده است که در آن قسمت بالایی مو تا یک اندازه مشخص بافته می شود و سپس به دم اسبی پیچیده شده تبدیل می شود. بگذارید بقیه موهایتان پشت شما را در آغوش بگیرند.

مدل موی عروس با تاج4

مدل مو دخترانه برای عروسی ایرانی

 10. یک دم اسبی زیبا

عروس های آمریکایی هرگز نمی توانند از مدل موی دم اسبی بگذرند. چه موهای پرپشت یا کم حجم، بلند یا کوتاه داشته باشید، دم اسبی با هر لباس عروسی زیبا به نظر می رسد. بسیاری از سلبریتی ها این مدل را در مراسم عروسی خود انتخاب کردند، زیرا به زیبایی بهترین ویژگی های شما را به نمایش می گذارد و شما برای درست کردن این مدل مو به زمان زیادی احتیاج ندارید.

مدل مو دخترانه برای عروسی ایرانی1

11. مدل موی پیچ خورده با اکسسوری

این مدل موی  منحصر به فرد و درجه یک می تواند ظاهری زیبا به شما بدهد. فقط تمام موهای خود را به عقب برس بزنید و آنها را به سمت بالا بچرخانید تا این مدل درست شود. سپس مقدار زیادی اسپری مو بزنید تا مدل شما بهم نریزد.

مدل مو دخترانه برای عروسی ایرانی2

12. مدل موی کناری موج دار با موی یک طرفه

با انتخاب این مدل موی ساده در مهمانی مانند دختر همسایه به نظر برسید. تمام موهای خود را شانه کنید و آنها را با چرخاندن و همچنین سنجاق کردن در پشت سر خود محکم کنید. فوق العاده آسان است.

مدل مو دخترانه برای عروسی ایرانی3

13.بافت فرانسوی پف دار با انتهای مارپیچی

با این مدل موی خلاقانه، لباس عروس بدون پشت خود را زیباتر نشان دهید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که  موهایتان را مدل فرانسوی ببافید و به انتهای آن حالت مارپیچی منظمی بدهید. یک تاپ پف کرده مدل را به طور قابل توجهی جذاب می کند.

مدل مو دخترانه برای عروسی ایرانی4

14. مدل موی پیچ خورده برای موهای کم حجم

در روز عروسی خود مانند یک ملکه جذاب به نظر برسید. با حجم دادن به موهای خود، به خصوص در قسمت جلو و تاج شروع کنید. حالا موهای بالایی را بچرخانید و یک قسمت کم ارتفاع درست کنید.

مدل مو دخترانه برای عروسی ایرانی5

15. مدل موی شلخته

در این مدل، موها در ابتدا شل می‌شوند و ظاهری نامرتب به آن داده می‌شود. سپس، دو طرف به سمت بالا پیچ خورده و در مرکز پشت با سنجاق بابی محکم می‌شوند. برای زیباتر کردن ظاهر، گل یا اکسسوری اضافه کنید.

مدل مو دخترانه برای عروسی ایرانی6

16. نان پایین با مدل موی یک طرفه

مدل موی نان با لباس عروس بسیار خوب است. در این تصویر، مدل مو،موی یکطرفه  را با یک دم اسبی کوتاه ترکیب می‌کند و مدل را با یک طرفه زیبا می کند.

مدل مو دخترانه برای عروسی ایرانی7

17. فرهای حجیم کلاسیک

موهای خود را در قسمت های بسیار نازک بردارید و به طور تصادفی آنها را فر کنید. باید به مدل موی باب تا شانه شما ظاهری بسیار حجیم بدهد. اکنون، فرهای کلاسیک خود را به دلخواه خود حالت دهید.

مدل مو دخترانه برای عروسی ایرانی8

18. فرهای لایه ای کلاسیک

این یک مدل فوق العاده از موهای  مجعد لایه ای است که می توانید حتی با لباس عروسی جذاب خود امتحان کنید. سایه چشم دراماتیک و رژلب پررنگ با این مدل مو زیباتر می شوند.


حتما ببینید: 50 مدل از بهترین مدل موی ریحانا کوتاه، بلند، جدید و باب


مدل مو دخترانه برای عروسی ایرانی9

19.مدل موی ساده زیبا

استفاده از اکسسوری عروسی مانند تاج یا هر اکسسوری موی فانتزی دیگر می تواند یک مدل موی عروسی ساده و در عین حال بسیار خیره کننده درست کند. می توانید چندین اکسسوری فانتزی  را در مغازه های لباس عروس پیدا کنید تا با لباس عروسی خود ست کنید. برای موهای کوتاهتر نیز می توانید از تور و تاج استفاده کنید.

مدل مو دخترانه برای عروسی ایرانی10

مدل مو برای عروسی ساده

20. مدل موی پیچ خورده و تاشده

موهای بلند خود را صاف کنید و یک دم اسبی در پشت گردن درست کنید. سپس آن را به دلخواه بچرخانید و تا کنید تا یک مدل موی کم پشت و زیبا روی گردن ایجاد کنید.اکسسوری را مناسب با لباس عروس خود انتخاب کنید.

مدل مو برای عروسی ساده1

21.بافت تیغ ماهی بسیار زیبا

لیست مدل موی عروس بدون مدل موی تیغ ماهی ناقص می ماند. در اینجا بافت تیغ ماهی زیبایی در تاج سر درست شده است تا مدلی پر زرق و برق عالی داشته باشد.

مدل مو برای عروسی ساده2

22.مدل موی گوجه ای باله

لباس عروسی و آرایش بسیار جذاب خود را با یک نان باله ساده و شیک ست کنید. کافی است موهایتان را بالای سرتان بچرخانید و یک مدل موی زیبا درست کنید.

مدل مو برای عروسی ساده3

23.مدل موی دم اسبی بافته شده با جلوی مو موج دار

ما نمی توانیم این دم اسبی را برای عروسی نادیده بگیریم.تاج پف دار پیچ خورده مدل مو را به سطح جدیدی رسانده است.

مدل مو برای عروسی ساده4

24.بافت کناری با چتری

این یک بافت معمولی  است که در یک طرف سر قرار گرفته و برای زیبایی بیشتر کمی شل شده است. نوار الاستیک را با مو بپیچید و اجازه دهید چند تارمو صورت شما را در آغوش بگیرند.

مدل مو برای عروسی ساده5

مدل موی بلند برای عروسی

25.مدل موی فر با هدبند

با استفاده از این مدل موی فوق‌العاده، حسی فوق‌العاده زنانه به ظاهر خود اضافه کنید. فرهای طبیعی خود را شانه کنید و یک دم اسبی کناری با انتهای مجعد بافت ایجاد کنید. یک هدبند خوب توهم یک پوف را در بالا ایجاد می کند و در نتیجه زیبایی مدل را چند برابر می کند.

مدل موی بلند برای عروسی1

26. نان نیم دایره با پوف

این همان چیزی است که ما به آن مدل موی مجلل می گوییم که در تازه عروس نیز به همان اندازه زیبا به نظر می رسد. به ناحیه تاج حجم دهید و بقیه موهای خود را به صورت نیم دایره ای کم حجم تبدیل کنید.

مدل موی بلند برای عروسی2

27.دم اسبی بلند تکه‌ای با روکش‌های مو

اگر مو های فوق العاده بلندی دارید، به سراغ این دم اسبی تکه ای بروید و مدل موهای عروسی خود را خیره کننده تر کنید. یک دم اسبی بلند درست کنید و با پیچیدن موها در فواصل منظم، آن را تکه تکه کنید.

مدل موی بلند برای عروسی3

28.مدل موی گوجه ای بافته شده

اگرچه این نان بافته شده کمی وقت گیر است، اما در واقع ارزش تلاش را دارد. چندین بافت دور سر خود درست کنید و آنها را به یک نان  تبدیل کنید. فراموش نکنید که در قسمت جلویی بالا کمی پف اضافه کنید.

مدل موی بلند برای عروسی4

29. نان بالا با بافت

این نان بزرگ کافی است تا شما را به معنای واقعی کلمه به یک فرد جذاب تبدیل کند. آن را درست روی تاج خود درست کنید، موهای بافته شده خود را به دور نان بپیچید و تمام مدل مو را صاف کنید تا مدل عروسی خود را کامل کنید.

مدل موی بلند برای عروسی5

مدل مو برای عروسی شیک

30.مدل مویی شبیه شاهزاده 

با توجه به تمایل افراد به اینکه عروس در روز عروسی خود مانند یک شاهزاده خانم به نظر برسد و احساس کند، بسیاری از عروس‌های با موهای بلند،مدل موی فر را  انتخاب می‌کنند. در حالی که اکثر مدل‌های موی مجعد عروسی قدیمی می‌شوند، اما اگر قدیمی هم شوند به همان اندازه زیبا به نظر می‌رسند. درست کردن این مدل به تنهایی می تواند سخت باشد، بنابراین برای داشتن ظاهری عالی به دنبال کمک یک آرایشگر حرفه ای باشید.

مدل مو برای عروسی شیک1

31. مدل موی پیچ و تاب فرانسوی دوبل با سبک بافته

موهای خود را به سه قسمت بالا و دو طرف تقسیم کنید. با کش های کناری دو پیچ فرانسوی ایجاد کنید. حالا موهای بالایی را ببافید و محل اتصال آن دو پیچ فرانسوی را با آن بپوشانید. یک سبک منحصر به فرد برای امتحان کردن در عروسی خود!

مدل مو برای عروسی شیک2

32. مدل موی پف دار با بافت

این مدل موی بافت برای عروسی بسیار زیبا است. تاج را حجم دهید و موها را شلخته کنید. سپس، یک هدبند بافته شده درست کنید و آن را با سنجاق های بابی محکم کنید.

مدل مو برای عروسی شیک3

33.مدل موی اپدو پیچ خورده با یک طرفه

در مورد استفاده از مدل موی سلطنتی در روز عروسی چطور؟ این آپدوی بزرگ را که در آن موها بافته می شوند و همچنین پیچ خورده می شوند تا این مدل را درست کنند، بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که آن موهای یک طرفه را اضافه کرده و ارتفاع را در تاج خود کامل کنید.

مدل مو برای عروسی شیک4

34. نان نیمه بافته بزرگ با جلوی مو صاف

این یک نیمه آپدو فوق العاده است که در آن بخش بالایی توسط یک بافته ضخیم منظم تشکیل شده است، در حالی که بخش پایین حاوی یک نان بزرگ است. با استفاده از اسپری مو، ظاهری صاف به موهای بالا ببخشید.

مدل مو برای عروسی شیک5

35.مدل موی مینی بوفه و بافت در جلو

 یک قسمت کناری کوچک بردارید و یک بوفه کوچک روی تاج خود درست کنید. حالا موهای بالا و کناری را جداگانه بچرخانید و در حین حرکت آنها را با سنجاق های بابی محک کنید. زیباست، نه؟

مدل مو برای عروسی شیک6

36.مدل موی شلخته بافه شده با پف

این مدل بافته شده شلخته یک مدل مو برای عروسی است و از این رو، شما دوست دارید این مدل را در روز عروسی خود امتحان کنید. آن پوف در بالا نیز برای زیبایی بیشتر لازم است.

مدل مو برای عروسی شیک7

37.مدل موی اپدو با هدبند بافت

اکسسوری های  مو را کنار بگذارید و مدل موی عروس خود را با یک هدبند ضخیم بافته شده تزئین کنید. این آپدو بیشتر برای موهای کوتاه مناسب است.مو های جلو و کناری آن را زیباتر نشان می دهد.

مدل مو برای عروسی شیک8

38. دم اسبی پیچ خورده با چتری

موهای خود را در مرکز قرار دهید و یک دم اسبی کناری پیچ خورده در پشت گردن درست کنید. همچنین چتری هایتان را به دو قسمت کناری تقسیم کنید و اجازه دهید روی چشمانتان تاب بخورند. شما برای عروسی خود آماده هستید.

مدل مو برای عروسی شیک9

39. مدل موی موج دار با چتری های یک طرفه

با انتخاب این مدل مو، حالتی زیبا و رمانتیک به موهای خود ببخشید. فقط باید انتهای مو های خود را جمع کنید و آن را در ناحیه تاج کمی شل نگه دارید. آن چتری های یک طرفه، مدل را کاملا زیبا کرده است.

مدل مو برای عروسی شیک10

40.مدل موی بوفه و بافت فرانسوی

اجازه دهید مدل موی بوفه سنتی را با یک پیچ و تاب کلاسیک فرانسوی ترکیب کنیم. این ترکیب غیرمعمول و در عین حال فوق العاده شیک کافی است تا همه چشم ها به سوی شما بچرخند.

مدل مو برای عروسی شیک11

موی عروسی در جهان

41. تاج پف دار پیچ شده و نان

این مدل مناسب روی موهای کوتاه است. تاج خود را تا حد زیادی حجم دهید و بقیه موها را با دقت جمع کنید. می توانید انتهای مجعد آنها را در پایین بوفه با سنجاق های بابی محکم کنید.

موی عروسی در جهان1

42. مدل موی پیچ خورده

این مدل موی بافت دار هم با ظاهر عروس و هم با مهمانی به خوبی می آید. یک نان گلدار پشت گردن خود درست کنید و قسمت پیچ خورده آن را با سنجاق های بابی محکم کنید. یک سنجاق فلزی زیبایی این سبک را افزایش می دهد.

موی عروسی در جهان2

43. مدل موی یک طرفه پیچ خورده با بوفه و چتری یک طرفه

یک بوفه بزرگ در قسمت تاج خود درست کنید و بقیه موهای چند لایه را روی یکی از شانه های خود جمع کنید. لایه ها را کمی بچرخانید تا جلوه ای مجعد به آنها بدهید. در نهایت اجازه دهید چتری های کناری صورت شما را در آغوش بگیرند.

موی عروسی در جهان3

44. نان با قسمت تاج پف دار

بعد از نان های کم پشت و بغل نوبت به مدل موی  بالا عروس می رسد. موهای بالا را کمی بچرخانید و یک نان کوچک در وسط پشت درست کنید. بافت زیادی به موها اضافه کنید تا ظاهری صاف به موها بدهید.

موی عروسی در جهان4

45. دم اسبی مواج دار با فرق

موهای هایلایت شده خود را با دم اسبی موج دار در روز عروسی خود شیک و باکلاس نشان دهید. چتری های فرفری،  از ویژگی های این مدل است.

موی عروسی در جهان5

46. بافت تیغ ماهی کناری زرق و برق دار 

اگر به این فکر می کنید که چگونه در عروسی خود زیبا به نظر برسید، این راه برای شماست. این بافت تیغ ماهی کناری  شلخته و در عین حال شیک را با سنجاق درست کنید، و شما آماده هستید.این یکی از بهترین مدل موهای عروس است.

موی عروسی در جهان6

مدل موی عروس جدید باز

47.مدل موی باب مجعد با یک طرفه

در همان روز عروسی خود از سبک رترو استفاده کنید و متفاوت از سایر عروس ها به نظر برسید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که فرهایی را به باب کوتاه خود اضافه کنید و به خوبی آن ها را شانه کنید.

مدل موی عروس جدید باز1

48. فرهای مارپیچی بلند

این فرهای مارپیچی مطمئناً در آن روز خاص زندگی شما ظاهری چشمگیر به شما می بخشد. با موهای جلویی خود زیبایی را بیشتر کنید

مدل موی عروس جدید باز2

49. فرهای زیبا و بلند با بنگ های کناری

اگر موهای بلندی دارید، این مدل موی شگفت انگیز را برای عروسی خود امتحان کنید. فرهای زیبا، چتری کناری وهایلایت های درخشان به طور همزمان ظاهری زیبا به شما می بخشد.

مدل موی عروس جدید باز3

50.فرهای مارپیچی

یک قسمت زیگزاگ درست کنید و موهای خود را حالت دهید. حالا انتهای مو ها را جمع کنید تا حالت مارپیچی زیبایی به خود بگیرند. یک مدل موی مناسب برای لباس عروس شگفت انگیز، اینطور نیست؟

مدل موی عروس جدید باز4

اکنون که این همه ایده از مدل موی عروس را  دارید، قدم بعدی گرفتن نوبت از یک آرایشگر است. با این حال، این قرار برای روز عروسی شما است. بنابراین، شما باید تمام جزئیات را در نظر بگیرید. یک چک لیست از کارهایی که باید قبل، حین و بعد از قرار ملاقات با ارایشگر انجام دهید تهیه کنید تا بهتر آماده شوید. اینفوگرافیک زیر را برای چیزهایی که باید در چک لیست کلی قرار ملاقات موی عروس گنجانده شود، بررسی کنید.

سخن آخر

مدل موی عروس شما به اندازه لباس عروس و لوازم آرایشی شما نیاز به توجه دارد. یک مدل موی متفاوت می تواند ظاهر کلی عروسی شما را کاملا متحول کند. بنابراین، نهایی کردن مدل موی عروس برای جشن عروسی باید یک تصمیم مهم باشد. بنابراین، برای اطمینان از اینکه مدل موی عروس شما به درستی مجموعه عروسی شما را تقویت می کند، ما لیستی از 50 مدل موی عروس برتر را تهیه کرده ایم که نظرات زیادی را به همراه خواهد داشت. این مقاله شامل تمام ایده مدل موهای عروس (برای موهای بلند و کوتاه) است که می توانید از بین آنها انتخاب کنید.


مطالب مرتبط:

20 مدل موی بلند ساده و شیک دخترانه و زنانه زیبا با آموزش

مدل موی لیر ؛ 20 مدل موی پر برای موهای فر [کوتاه و بلند]از
3
رای