روش ست کردن لباس با کفش کانورس آل استار با استایل مختلف دخترانه

روش ست کردن لباس با کفش کانورس آل استار با استایل مختلف دخترانه استایل دخترانه با کفش آل استار، چگونه لباس خود را با کفش کانورس آل استار ست کنیم؛ 17 ایده برای ست کردن کتونی آل استار با لباس مجلسی، اسپرت، شلوار بگ، رسمی، عروس در سلام دنیا ببینید.

به لطف کریستن استوارت، کفش آل استار با لباس اکنون یک ترند بسیار محبوب است. او آن را در جوایز فیلم MTV نشان داد، و از آن زمان، ما اغلب با اینفلوئنسر های مد مواجه شدیم که تیپی مشابه دارند. کفش‌های آل استار  همیشه یکی از بهترین انتخاب‌های کفش برای شیک پوشان بوده است، زیرا به دلیل راحتی، تیپ شما را زشت نمی کنند. اگر به دنبال ایده هایی برای این تیپ هستید، به مقاله درستی رجوع کرده اید. در این مطلب از سلام دنیا درباره 17 ایده برای اینکه چگونه لباس هایمان را با کفش ال استار ست کنیم صحبت خواهیم کرد .لطفا با ما همراه باشید.

17 ایده برای اینکه چگونه لباس هایمان را با کفش آل استار ست کنیم؟

اگر قبلاً از کفش آل استار استفاده کرده اید، می دانید که آنها تقریباً با همه چیز ست می شوند. شلوار جین و دامن؟ بله. شب قرار ؟ معلومه که آره. لباس عروسی؟ کاملا! نگاهی بیاندازید!


حتما بخوانید: 10 قانون طلایی ست کردن رنگ لباس


17 ایده برای تیپ با کفش های آل استار

1. لباس عروس با کتونی آل استار

ما می خواستیم با مادر همه لباس ها شروع کنیم ، لباس عروس. در مورد عروس هایی که کلیشه های مد را می شکنند و مد را زیر سوال می برند وچیزهایی را انتخاب می کنند که واقعاً متفاوت است. تعداد زیادی از زنان با لباس های عروسی فانتزی کفش آل استار میپوشند تا در حین راه رفتن در راهرو تک تک شخصیت خود را به نمایش بگذارند.

 لباس عروس با کتونی آل استار

2. شلوار جین تنگ با کفش آل استار

شلوار جین اسکینی – چه سفید، چه مشکی یا هر چیز دیگر – به کفش آل استار نیاز دارد. ما توصیه می کنیم روی یک جفت کفش ال استار سرمایه گذاری کنید زیرا آنها می توانند لباس های روزمره شما را فوراً زیبا کنند.

 شلوار جین تنگ با کفش آل استار

3. شلوارک فاق بلند و کتونی ال استار

جین و ال استار خیلی بهم می ایند. اما اگر می‌خواهید از شیک بودن استفاده کنید، شورت جین فاق بلند را با یک تی‌شرت گرافیکی روشن ست کنید. چنین تغییرات کوچکی می تواند تیپ شما را کاملا متحول کند.

 شلوارک فاق بلند و کتونی ال استار

4. لباس رسمی و کتونی آل استار

اگر فکر می‌کردید که نمی توانید لباس های رسمی را با کتونی ال استار بپوشید، باید تجدید نظر کنید. فرقی نمی‌کند به یک جلسه می‌روید یا می خواهید یک شلوار راحت بپوشید، ال استار مورد علاقه خود را بپوشید. به دنیا بگویید که راحتی را انتخاب می کنید و دوست دارید با این تیپ همه چیز را عوض کنید.

لباس رسمی و کتونی آل استار

5. لباس با چاپ حیوانات وچرم با کتونی ال استار

چاپ حیوانات بدون تلاش زیاد به لباس های شما شخصیت می بخشد. ما متوجه شدیم که آنها برای همه مناسب نیستند، اما اگر می توانید آن ها را بپوشید، با کتونی ال استار تیپ خود را تکمیل کنید!

لباس با چاپ حیوانات وچرم با کتونی ال استار

6. لباس مجلسی با کتونی ال استار

شب مهمانی پروم نزدیک است، به این معنی که اضطراب دارید چه چیزی بپوشید. اگر استرس شدیدی دارید، یک جفت کتونی ال استار برای خود تهیه کنید تا لباس خود را زیباتر نشان دهید. 


حتما بخوانید: چگونه شیک پوش و باکلاس باشیم


می‌دانم که  دراماتیک می‌شود، اما به من اعتماد کنید. افراد زیادی بعد از دیدن شما با این تیپ هیجان‌انگیز برای مشاوره مد به شما مراجعه می‌کنند.

لباس مجلسی با کتونی ال استار

7. ترنچ کت با کتونی ال استار زرد

کت ترنچ یک لباس اصلی در کمد لباس هر خانم شاغل است. رنگ ترنچ خود را با یک کتونی ال استار همرنگ مطابقت دهید!

ترنچ کت با کتونی ال استار زرد

8. تی شرت با کتونی ال استار

چه یک لباس جین باشد، چه یک لباس  پاستلی یا فقط یک تیشرت ساده - یک جفت ال استار  آن را عالی می کند.

 تی شرت با کتونی ال استار

9. لباس مجلسی با کتونی ال استار

چه یک لباس بلند، چه کوتاه، مطمئن باشید که می توان آن را با ال استار ست کرد. چه لباس تور توری  چه لباس راه راه  ، کتونی ال استار بهترین راه است!

لباس مجلسی با کتونی ال استار

10. لباس کوتاه باز و ال استار

لباس‌های کوتاه باز مملو از زیبایی هستند و به شما کمک می‌کنند تا از روزهای بد و روزهایی که حوصله ندارید دور شوید. کفش های ال استار را به این معادله اضافه کنید و تیپ خود را تکمیل کنید!

 لباس کوتاه باز و ال استار

11. لباس مشکی با ال استار رنگی

تیشرت مشکی در تابستان عالی است. فوق العاده راحت است و هرگز قدیمی نمی شود. آن را با یک جفت ال استار با رنگ روشن بپوشید. هم چنین می توانید آن‌ها را با یک کت شلوار معمولی بپوشید. موهای خود را  ببندید و کمی رژ لب قرمز بزنید تا ظاهرتان تکمیل شود!

لباس مشکی با ال استار رنگی

12. لباس های مهمانی با کتونی ال استار

در مورد جشن های بزرگ مانند عروسی،پارتی ، هر قسمت از لباس شما باید به طور کامل در نظر گرفته شود. اما، شما همیشه نیازی به پیروی ازمد و پوشیدن لباس و کفش پاشنه دار ندارید. با کفش های ال استار عالی به نظر می رسید!

لباس های مهمانی با کتونی ال استار

13. لباس های ماکسی با کتونی ال استار

وقتی می خواهید کمی تغییر به تیپ خود با لباس ماکسی بدهید،تیپ اسپرت را در پیش بگیرید. این  تیپی است که همه باید آن را امتحان کنند. عالی سیر نمیشم!

 لباس های ماکسی با کتونی ال استار

14. دامن رفل و کفش ال استار

به هیچ چیز دیگری برای  تعطیلات آخر جز این تیپ فکر نمی کنم. عالی، باحال و شیک است. فقط یک تی شرت گرافیکی با یک دامن رفلکس،موی دم اسبی بلند و یک جفت ال استار. عالی است.

دامن رفل و کفش ال استار

15. لباس تابستانی و ال استار سفید

می‌توانید سفید را با رنگ‌های پررنگی مانند قرمز، آبی ،سرمه‌ای و سبز ست کنید. کفش ها نمای فوق العاده ای خواهند داشت.

لباس تابستانی و ال استار سفید

16. تاپ کراپ مشکی و شلوار زرد با کفش ال استار

کفش‌های ال استار مشکی یا سفید با شلوارهای رنگی مانند این می‌توانند بسیار زیبا باشند. این لباس را بدون کفش تصور کنید، اصلا قشنگ نیست!

تاپ کراپ مشکی و شلوار زرد با کفش ال استار

17. لباس های دراماتیک با کفش های ال استار

وقتی به کفش های ال استارفکر می کنیم، یکی از افراد مشهوری که به ذهنمان خطور می کند، تیلور سویفت است. او اغلب با پوشیدن لباس های دراماتیک (مانند این چرم) با یک جفت ال استار ساده دیده می شود تا به ما بگوید که او یکی از ماست.

 لباس های دراماتیک با کفش های ال استار

سوالات متداول

آیا قرار است با ال استار جوراب بپوشید؟

آره. همیشه باید جوراب را با هر نوع کفشی بپوشید تا از بوی نامطبوع یا تاول جلوگیری کنید.

چرا کفش های ال استار کثیف تر به نظر می رسند؟

کفش‌های ال استار ممکن است برای برخی افراد کثیف‌تر به نظر برسند، زیرا حال و هوای قدیمی را تداعی می‌کنند، و شما لازم نیست نگران نگهداری از آنها باشید.


حتما بخوانید: چگونه کفش سفید را تمیز کنیم


آیا می توانید ال استار را در زمستان بپوشید؟

آره. رنگ سفید عالی است و آنها را به انتخابی شیک برای فصل تبدیل می‌کند.

نکته های کلیدی

  • ال استار همیشه بهترین انتخاب برای شیک پوشان بوده است، زیرا برای راحتی، تیپ را زشت نمی کند.
  • آنها تقریباً با همه چیز ست می شوند - شلوار جین، دامن، و حتی لباس مجلسی یا عروسی.
  • چه یک لباس جین ،یا فقط یک تیشرت ساده - یک جفت کفش ال استار ظاهر شما را عالی می کند.
سخن آخر

ال استار با لباس مد است که به این زودی ها از بین نمی رود و دلیل خوبی هم دارد. با این حال، برای اینکه دست و پا چلفتی به نظر نرسید، باید کفش‌ها و لباس‌های خود را به روشی مناسب بپوشید. با لباس‌هایی با رنگ‌های پاستلی ملایم مانند لباس توری صورتی برای جشن به سراغ ال استار سفید بروید. علاوه بر این، می‌توانید تی‌شرت، لباس‌های ماکسی، لباس‌های عروسی را با کفش‌های ال استار به تن کنید. شما فقط باید راحت باشید!


مقالات مرتبط:

چگونه یک استایل مینیمال داشته باشیم

چگونه پوتین های نبوک یا جیر را تمیز کنیماز
2
رای