چگونه شیک پوش و باکلاس باشیم؛ 30 ترفند برای خوش تیپ و باکلاس بودن

چگونه شیک پوش و باکلاس باشیم؛ 30 ترفند برای خوش تیپ و باکلاس بودن چگونه شیک پوش باشیم؛ روش های درست برای شیک و باکلاس بودن چیست ؛ با 30 ترفند برای خوش تیپ، شیک پوش و با کلاس بودن و داشتن ظاهر جذاب و خوش پوش در سلام دنیا بیاموزید.

آیا می خواهید همیشه بدون توجه به موقعیتی که قرار دارید، شیک و باکلاس به نظر برسید؟ پس به دنبال روش های درستی برای شیک پوشیدن باشید. از هدر دادن پولتان برای خرید لباس های مد روز و نامرغوب خودداری کنید. اگر می خواهید باکلاس و شیک به نظر برسید نیازی به پرداخت هزینه گزاف ندارید. دستورالعمل های ساده ای وجود دارد که می توانید از آنها پیروی کنید تا به طور استراتژیک لباس هایی برای کمد خود انتخاب کنید که هر روز به شما حس اعتماد به نفس بدهند. با استفاده از رنگ‌های خنثی و زیورآلات و آرایش ساده می‌توانید زیبا به نظر برسید. با انتخاب استایل های متناسب، ساده و لباسها و استایل های جذاب، شیک بپوشید. لباس و وسایل گران قیمت که همیشه مد هستند مانند بلوز ابریشمی و کیف های خوش دوخت را انتخاب کنید. لباس های شما باید به خوبی بدون چروک یا پارگی نگهداری شوند. با موها و ناخن های حالت داده شده، ظاهر خود را شیک و باکلاس کنید. ما در این مطلب سلام دنیا ،به شما 30 ترفند برای اینکه شیک پوش و باکلاس و خوش تیپ باشیم، آموزش دادیم. با ما همراه باشید.

چگونه شیک پوش و باکلاس به نظر برسیم

1. برای شیک پوش و باکلاس بودن: رنگ های خنثی مانند سیاه، سفید و بژ بپوشید

راه حل شماره یک که می توانید فوراً زیباتر به نظر برسید این است که تا حد امکان رنگ های خنثی را در کمد لباس خود بگنجانید. این ممکن است یک کلیشه به نظر برسد ،اما دلیل موجه ای دارد. اگرچه رنگ ها، به خصوص رنگ های روشن، را می توان در سبک کلاسیک پوشید، اما استفاده از آنها به راحتی استایل شما را دچار اشتباه می کنند. رنگ‌های خنثی مانند سفید، بژ، خاکستری، شتری و به‌ویژه مشکی را می‌توان بدون زحمت با هم و با هر رنگ دیگری در ترکیب‌های بی‌پایان و شیک با هم هماهنگ کرد.بعضی اوقات رنگ‌هایی مد می‌شوند و از مد می‌افتند، اما رنگ‌های خنثی همیشه مد هستند. آنها برای کمد لباس های شما در تمام طول سال، زمستان و بهار مناسب هستند. این رنگ ها شامل:


حتما بخوانید: مدل مانتو نخی گلدار، ساده و شیک دخترانه


 • سیاه
 • سفید
 • بژ
 • طوسی
 • شتری

رنگ های خنثی مانند سیاه، سفید و بژ بپوشید

2. برای شیک پوش و باکلاس بودن: لباس هایی تک رنگ بپوشید

انتخاب لباس تک رنگ روش عالی برای چیدمان یک کمد لباس زیبا هستند. اینها نوع لباس ها همیشه مد هستند، در حالی که اکثر لباس های دارای لوگوها و تصاویر چاپ شده در نهایت قدیمی می شوند. بنابراین فقط از انتخاب لباس ها با طرح های شلوغ خودداری کنید.البته، شما می توانید لباس هایی طرح دار را هم بپوشید، اما ابتدا باید مطمئن شوید که لباس ساده دیگری برای هماهنگ کردن با آن دارید.ساده ترین راه ترکیب لباس های تک رنگ با رنگ خنثی با یکدیگر است. با هماهنگ کردن لباس های سیاه و سفید یکدست، با این کار بدون هیچ زحمتی شیک بنظر می رسید یا به دنبال یک استایل تک رنگ خاکستری باشید.گزینه های شما بی پایان هستند و نمی تواند از این ساده تر باشد!

 • از انتخاب لباس های دارای لوگو، چاپ و طرح و نقش دار اجتناب کنید.
 • رنگ های تک رنگ، به خصوص رنگ های خنثی، همیشگی هستند.
 • به راحتی با سایر رنگ ها هماهنگ می شوند.
 • رنگ های تک رنگ پایه و اساس کمد لباس شما را تشکیل می دهند.

 لباس هایی تک رنگ بپوشید

3. برای شیک پوش و باکلاس بودن: از استایل مونوکروم استفاده کنید

استایل مونوکروم یا تک رنگ یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای شیک و با کلاس بودن بدون زحمت است.علاوه بر این، هرگز از مد نمی افتد. این استایل با استفاده از رنگ‌های خنثی مانند لباس‌های تک رنگ مشکی، خاکستری، بژ یا تمام سفید بهترین انتخاب است.با این حال، زیبایی این سبک این است که می توان آن را با هر رنگی، حتی با رنگ های روشن و پاستلی مانند یک لباس تمام قرمز یا صورتی چرک انجام داد.تمام تلاش خود را بکنید تا همان سایه و تن رنگ را برای همه لباس های خود پیدا کنید تا یک ظاهر تک رنگ داشته باشید. پوشیدن کت و شلوار و جامپسوت(اورال)راه ساده تری برای داشتن استایل مونوکروم است.

 • استایل مونوکروم شیک و در عین حال بی دردسر است.
 • رنگ‌های خنثی مانند سیاه، تمام سفید، تمام خاکستری و غیره زیباترین انتخاب هستند.
 • استایل مونوکروم را می توان با رنگ های براق و پاستلی هم انجام داد، به عنوان مثال. رز قرمز، قرمز براق و غیره.

نکته: کت و شلوار و جامپسوت انتخاب مناسبی برای هماهنگ کردن استایل مونوکروم است.

از استایل مونوکروم استفاده کنید

4. برای شیک پوش و باکلاس بودن: رنگ های هماهنگ مانند بژ، شتری و سفید بپوشید

اگرچه این یک موضوع ساده است، اما بسیاری تمایل دارند اصول نظریه رنگ را نادیده بگیرند. زمانی که با کمی تمرین یاد بگیرید چه رنگ هایی با هم هماهنگ می شوند، ترکیب رنگ ها کار بسیار آسانی می شود.به عنوان یک قانون کلی، در انتخاب رنگ لباس نباید بیش از سه رنگ استفاده شود (به استثنای طرح ها و جواهرات).البته همان رنگ ها در سایه ها و رنگ های مختلف با هم عالی به نظر می رسند مانند بژ، شتری، سفید، کرم و قهوه ای.اما همه رنگ های خنثی با هم عالی به نظر می رسند. مشکی به خصوص با هر رنگی مطابقت دارد و ست های هماهنگ کلاسیک شامل سیاه و سفید، مشکی و شتری/بژ؛ و سیاه و خاکستری می شود.


حتما بخوانید: 10 قانون طلایی ست کردن رنگ لباس


 • در انتخاب رنگ لباس بیشتر از 3 رنگ استفاده نکنید.
 •  رنگ های مشابه در سایه ها و طیف های مختلف را انتخاب کنید.
 • رنگ های خنثی،به خصوص مشکی همیشه با هم هماهنگ هستند.

رنگ های هماهنگ مانند بژ، شتری و سفید بپوشید

5. برای شیک پوش و باکلاس بودن: جواهرات ساده و هماهنگ طلایی را انتخاب کنید

سادگی نکته کلیدی برای داشتن یک ظاهر شیک است. به همین دلیل است که باید جواهرات بسیار ساده انتخاب کنید. به سراغ زیورآلات کلاسیک مانند طلا، نقره یا رزگلد بروید.از طرف دیگر، می توانید سنگ های الماس مانند مانند سنگ های ریز الماس را انتخاب کنید. جواهرات یک سرمایه گذاری عالی هستند، به خصوص اگر واقعی باشند. وقتی در مورد خرید جنس زیورآلات تصمیم گرفتید، سعی کنید هر قطعه از جواهرات را در همان فلز با همان سبک مینیمالیستی تهیه کنید. به این ترتیب می توانید به راحتی گوشواره، گردنبند، دستبند، ساعت و انگشتر ساده را با هم ترکیب کنید. این انتخاب کاملاً با کل کمد لباس شما مطابقت دارد و هنگام پوشیدن لباس‌ها،به فکر کردن زیاد نیازی ندارید.

 • جواهرات ساده و شیک‌ با همه لباس ها هماهنگی دارند.
 • فلزات گرانبها مانند طلا، نقره و رزگلدانتخاب خوبی هستند.
 • یک سبک مینیمالیستی و هماهنگ را انتخاب کنید.
 • 2 جفت گوشواره (حلقه ای / گل میخ)، 1 گردن بند، 1 دستبند / ساعت، 1 حلقه

جواهرات ساده و هماهنگ طلایی را انتخاب کنید

6. برای شیک پوش و باکلاس بودن: آرایش و رنگ مو با رنگ خنثی را انتخاب کنید

اگرچه آرایش چشم ها و موهای رنگارنگ که به درستی ترسیم شده باشند می توانند جذاب و شیک به نظر برسند،اما بهترین گزینه برای شیک پوشی این است که رنگ موها و آرایش با رنگ خنثی تری داشته باشید. برای داشتن آرایش طبیعی‌تر رژ لب‌های نود و قهوه‌ای، برنزر روی گونه‌ها و پلک چشم را انتخاب کنید. این آرایش فقط زیبایی طبیعی شما را افزایش می دهد و بقیه قسمت های خنثی شما را تکمیل می کند. رنگ موی طبیعی را انتخاب کنید و در طول فصول فقط هایلایت های ملایم و بالیاژ انجام دهید تا همه چیز را جذاب کنید.


حتما بخوانید: ترفندهای آرایش مجلسی ساده و شیک دخترانه


 • رنگ های قهوه ای و نود را برای آرایش چشم ها، لب ها و گونه ها انتخاب کنید.
 • رنگ موهای طبیعی (با /بدون هایلایت) داشته باشید.

آرایش و رنگ مو با رنگ خنثی را انتخاب کنید

7. برای شیک پوش و باکلاس بودن: مطمئن شوید که لباس متناسب با اندام شما است

نکته مهم برای داشتن استایل زیبا لباس هایی است که متناسب با اندام شما باشند. اگرچه پوشیدن لباس‌های اورسایز یا تنگ می‌توانند گاهی مدرن به نظر برسند،اما این استایل ها موقتی هستند و گاهی مد می شوند و اگر اشتباه انتخاب شوند، به راحتی می‌توانند تاثیر بدی بروی ظاهر شما بگذارند. لباس‌هایتان نباید خیلی برای شما بزرگ و گشاد باشد، همچنین نباید آنقدر تنگ باشد که نتوانید حرکت کنید. لباس های شما باید اندام شما را زیبا تر کند و در نهایت باعث شود احساس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید. به یاد داشته باشید که لباس شما باید متناسب با اندام شما باشد و نه برعکس. بنابراین به جای توجه به اندازه های لباس باید به تناسب لباس با اندام خود توجه کنید. اگر لباس در تن شما ظاهر خوبی ندارد، آن را تعویض کنید،یا از اول ان را نخرید. اگر واقعاً ان لباس خاص را می‌خواهید، می‌توانید آن را بخرید اما لباس را با کمک خیاط، متناسب اندام خود تغییر دهید.

 • به سایز لباس ها توجه نکنید.
 • لباس باید دقیقاً متناسب با اندام شما باشد.
 • لباس نباید خیلی آزاد و خیلی تنگ باشد.
 • در صورت امکان لباس را متناسب اندام خود تغییر دهید.

مطمئن شوید که لباس متانسب با اندام شما است

8. برای شیک پوش و باکلاس بودن: لباس های فاق بلند را انتخاب کنید

هیچ چیز غیر رسمی تر از یک لباس کوتاه نیست. بدون اغراق هیچ چیز بهتر از شلوار فاق بلند برای هر نوع فرم بدنی نیست.شماکمر شما را محکم نگه می دارد، شکم شما را صاف می کند، انحنای شما را برجسته می کند و پاهایتان را بلندتر نشان می دهد.شما همچنین می توانید یک شلوار نیمه بلند بپوشید تا اینکه بیشتر به سمت فاق  بلند متمایل شود. یک قانون کلی خوب این است که شما باید بتوانید راحت بنشینید بدون اینکه نگران این باشید که پشت خودتان را نشان می دهید. از شلوار گرفته تا دامن انواع فاق بلند را انتخاب کنید.

 • لباس های فاق بلند جذاب‌ترین هستند.
 • این نوع لباس ها کمر را محکم می کند، شکم را صاف می کند، انحناها را برجسته می کند و پاهای شما را بلند تر نشان می دهند
 • همه لباس های فاق بلند انتخاب کنید:مثل شلوار، دامن

 لباس های فاق بلند را انتخاب کنید

9. برای شیک پوش و باکلاس بودن: به سراغ تاپ با یقه بلند بروید

البته یک یقه V پایین گاهی اوقات شیک به نظر می رسد، اما نگه داشتن صحیح آن بسیار سخت تر است. هنگامی که شک دارید، یک تاپ با یقه بلند را انتخاب کنید، زیرا بدون توجه به موقعیت، همیشه با کلاس به نظر می رسد. هنوز سبک‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید یقه ساده، یقه ایستاده، یقه V بلند، یقه اسکی.هدف این است که فقط مطمئن شوید که وقتی خم می‌شوید، اندام هایتان دیده نمی شود.

 • از پوشیدن یقه های خیلی باز خودداری کنید.
 • یقه های بلند همیشه باکلاس هستند.
 • گزینه های زیادی برای انتخاب یقه وجود دارد: یقه گرد، یقه ایستاده، یقه اسکی.

به سراغ تاپ با یقه بلند بروید

10. برای شیک پوش و باکلاس بودن: لباس های بلند را انتخاب کنید

مدل های بلند اکثر لباس ها فوراً هر ظاهری را برجسته و زیبا می کنند. دامن‌ها و لباس‌هایی را انتخاب کنید که تا بالای زانو یا بلندتر هستند (میدی/ماکسی) و ژاکت‌های پشمی، کت و شلوار و کت‌هایی را انتخاب کنید که حداقل پایین‌تان را بپوشانند. کت های خیلی بلند به خصوص شیک هستند. بر خلاف تصور همه، لباس های بلند یک ظاهر متواضعانه/محافظه کارانه و کسل کننده به شما نم دهند. این  نوع لباس ها اندام شما را کشیده تر می کند زیرا چشم ها با مشاهده این استایل افراد را قدبلندتر می بینند. لباس های بلندتر برای هر سنی مناسب هستند و شما می توانید این لباس ها را برای سال های آینده هم بپوشید، لباس برش دار بلند معمولا شیک تر هستند.


حتما بخوانید: مدل مانتو بلند دخترانه مجلسی، اندامی


 • لباس‌های بلند جذاب‌تر و آراسته تر هستند.
 • لباس و دامن تا زانو، میدی، ماکسی انتخاب خوبی هستند.
 • کت بلند، ژاکت کش باف پشمی و کت برای پوشاندن پایین تنه مناسب هستند.

لباس های بلند را انتخاب کنید

11. برای شیک پوش و باکلاس بودن: لباس های جذابی بپوشید که کمر را محکم می بندد

اگر می‌خواهید هر روز شیک به نظر برسید، وقت آن است که فقط روی لباس ها و سبک سیلوئت‌های جذاب سرمایه‌گذاری کنید.اگرچه ممکن است برای فهمیدن اینکه چه نوع استایلی با فرم بدن شما مطابقت دارد کمی طول بکشد، پس از انجام این کار احساس خوبی خواهید داشت.برخی از دستورالعمل های کلی وجود دارد که در مورد اکثر آنها کاربرد دارد. به سراغ لباس‌هایی بروید که انحنای بدن شما را با بستن کمر و گشاد شدن قسمت پایین مانند کمربند و لباس های  یک طرف لباس روی طرف دیگر پیچیده می‌شود، برجسته می‌کند. همچنین این پیراهن های کلوش برای اکثر افراد مانند بلوزهای گشاد و پیراهن های شیفت جذاب هستند.

 • دامن / پیراهن با خط A، گشاد و لباس های  یک طرف لباس روی طرف دیگر پیچیده می‌شود.
 • شلوار/شلوار گشاد با کمر بلند
 • کمربند برای بستن هر چیزی به عنوان مثال کت ها
 • پیراهن های کلوش

 لباس هایی جذابی بپوشید که کمر را محکم می بندد

12. برای شیک پوش و باکلاس بودن: مطمئن شوید که لباس زیرتان بی رنگ و بدون درز باشد

هیچ چیز بدتری از یک خط لباس زیر قابل مشاهده لباس زیبا را خراب نمی کند. ظرافت از اساس شروع می شود، بنابراین مطمئن شوید که هیچ خط یا لباس زیر قابل مشاهده نیست. شما می توانید این کار را با خرید لباس زیرهای رنگ نود و بدون درز و سوتین هایی که با رنگ پوست شما مطابقت دارند انجام دهید. اگر می توانید، سوتین های بدون بند با کیفیت خوب را امتحان کنید. یک نکته خوب این است که این نوع لباس‌های زیر راحت‌تر هستند زیرا درزهای ان در پوست شما فرو نمی روند. این نوع لباس‌های به صاف شدن شکم‌تان کمک می‌کنند و اندام هایتان را برای لباسی که می‌خواهید بپوشید برجسته‌تر می‌کند.

 • لباس زیر بدون درز برای پنهان کردن خطوط و افزایش راحتی مناسب هستند.
 • لباس زیر با رنگ نود انتخاب کنید که باید با رنگ پوست شما مطابقت داشته باشد.
 • گن برای پیراهن ها و لباس های تنگ مناسب هستند.
 • در صورت امکان سوتین بدون بند بپوشید.

مطمئن شوید که لباس زیرتان بی رنگ و بدون درز باشد

13. برای شیک پوش و باکلاس بودن: به دنبال تاپ هایی با بندهای ضخیم باشید

نکته دیگری که بسیاری از افراد در هنگام گرم شدن هوا از آن غافل می شوند، انتخاب تاپ و لباس هایی با بند ضخیم است. بندها باید به اندازه کافی پهن باشند تا بند سوتین شما را بپوشانند زیرا نشان دادن آن جذاب نیست.بند اسپاگتی ارزان به نظر می رسد مگر اینکه بتوانید آنها را بدون سوتین یا بند بپوشید،که معمولا برای اکثر خانم ها صدق نمی کند.

 • برای مخفی کردن بند سوتین، تاپ و لباس هایی با بند ضخیم انتخاب کنید.
 • جایگزین: پیراهن بدون آستین و دکمه دار را انتخاب کنید.
 • بند اسپاگتی فقط برای لباس بدون سوتین مناسب است.

 به دنبال تاپ هایی با بندهای ضخیم باشید

14. برای شیک پوش و باکلاس بودن: شلوارک بلند و آزاد بخرید

در حالی که کتانی با شلوار بلندتر معمولا زیباتر به نظر می رسند، اما گاهی اوقات هوا آنقدر گرم است که باید یک شلوارک بپوشید. در این مورد، باید به سراغ شلوارک بروید که به اندازه کافی دور ران شما گشاد باشد و خیلی به پاها نچسبد. در بهترین حالت، آنها باید فاق بلند و به اندازه کافی بلند باشند تا زمانی که بازوها در کنار بدنتان هستند نوک انگشتان دستتان به آن برسد. اگر کوتاه تر از آن باشد و پایین تنه شما خیلی بیرون خواهد بود.

 • شلوارک با فاق بلند و گشاد را انتخاب کنید.
 • شلوارک باید به اندازه کافی بلند باشد (مثلاً برمودا).

شلوارک بلند و آزاد بخرید

15. برای شیک پوش و باکلاس بودن: لباس های رنگ مات را انتخاب کنید

گاهی اوقات شک می کنید که لباس های مات انتخاب کنید، فرقی نمی کند پیراهن، کتانی، لباس یا حتی جوراب شلواری باشد. اگرچه استثنائات بسیار کمی وجود دارد، اما اینکه بتوانید لباس زیر خود را از میان لباس‌هایتان ببینید، شیک نیست.فقط بررسی کنید وقتی دستاتان را را زیر لباس می‌گیرید، می‌توانید دستتان را از میان آن ببینید یا آن را در نور زیاد امتحان کنید.برای امنیت بیشتر، باید زیر تمام لباس‌هایتان یک زیر پوش زنانه بپوشید.

 • لباس های مات ظریف تر هستند
 • از نشان دادن لباس زیر اجتناب می کند
 • مات بودن را با قرار دادن دست زیر لباس یا زیر نور شدید بررسی کنید.

 لباس های رنگ مات را انتخاب کنید

16. برای شیک پوش و باکلاس بودن: به ظاهر متعادل و متقارن توجه کنید

اگرچه زیبایی از نظر هرکس متفاوت است، اما ناگفته نماند که تعادل و تقارن از نظر زیبایی شناختی نکته دلپذیری هستند. یک قانون کلی در مد این است که اگر یک قسمت از لباس گشاد است، قسمت دیگر آن در صورتی جذاب به نظر می رسد که ساده و متناسب باشد.برای مثال، اگر تاپ شما تنگ‌تر است، شلوار گشادتری انتخاب کنید. اگر شلوار شما مناسب است، آن را با یک تاپ یا پلیور گشاد ست کنید. از سوی دیگر، یک لباس متقارن با کمر بسته، مانند یک لباس با کمربند، نیز چشم نواز است.

 • بالاتنه تنگ‌تر را با شلوارهای گشادتر متعادل کنید و بالعکس.
 • ایجاد تقارن با کمر بسته.

 به ظاهر متعادل و متقارن توجه کنید

17. برای شیک پوش و باکلاس بودن: ترنچ کت (بارانی) را انتخاب کنید

این یک مورد شاخص است، زیرا نکته ظریف در این مورد این است که این نوع لباس محدود به زمان نیست. به همین دلیل است که باید روی لباسهایی که فقط محدود به یک زمان نیستند سرمایه‌گذاری کنید، نه روی ترندها و لباس های خاص. لباس هایی که مختص زمان خاصی نیستند برای هر سنی مناسب هستند و در صورت انتخاب درست، مدت زیادی برای شما ماندگار خواهند بود. سپس در تمام طول سال بارها و بارها مانند شلوار مدل carrot یا ترنچ کت از آنها استفاده خواهید کرد. شما می توانید این نوع لباس ها را با یکدیگر برای استایل کلاسیک زیبا یا با آیتم های مدرن ست کنید تا ظاهری جدید داشته باشید.


حتما بخوانید: 160 مدل مانتو پاییزه به روز و اسپرت


 • لباس های که مختص زمان خاصی نیستند همیشه انتخاب ظریف هستند.
 • لباس غلاف مشکی
 • پیراهن های دکمه دار سفید
 • دامن خمره ای
 • ترنچ کت
 • کفش تخت

ترنچ کت(بارانی) را انتخاب کنید

18. برای شیک پوش و باکلاس بودن: طرح کلاسیک مانند طرح های چهارخانه را انتخاب کنید

در حالی که رنگ‌های یکدست و خنثی همیشه ظریف هستند، انتخاب طرحهای کلاسیک هم راهی برای جذاب تر کردن کمد لباس شماست. برخی از طرحهای خاص مانند راه راه، چهارخانه یا طرح حیوانی (پلنگی،راه راه) همیشگی هستند زیرا هرگز از مد نمی افتند. این به این دلیل است که بسیاری از این طرح ها دارای رنگ‌های خنثی هستند، مانند چاپ پلنگی که از سیاه، شتری، بژ و سفید تشکیل شده است. شما هرگز نمی توانید با انتخاب یک لباس گلدار یا یک بلوز طرح پلنگی دچار اشتباه شوید تا زمانی که آنها روی طرحهای کلاسیک باشند. فقط مطمئن شوید که رنگ های اصلی و خنثی چاپ را انتخاب می کنید.

 • راه راه
 • پیچازی
 • طرح های حیوانی
 • چهارخانه
 • طرح های لوزی
 • خال خالی

طرح کلاسیک مانند طرح های چهارخانه را انتخاب کنید

19. برای شیک پوش و باکلاس بودن: سبک آرایش ماندگار مانند رژ لب قرمز را امتحان کنید

البته یک لباس شیک نیاز به آرایشی هماهنگ دارد. چرا یک خط لب قرمز /یا خط چشم بالدار اضافه نمی کنید تا فورا و بدون دردسر زیباتر شوید؟فقط مطمئن شوید که رنگ های قرمز مناسب را انتخاب کنید و خط چشم خود را خیلی ضخیم نمی کشید. این سبک های کلاسیک برای زیبایی شما را تکمیل می کنند، اما در ان زیاده روی نکنید.در کنار رژ لب قرمز و خط چشم بالدار، آرایش‌های ماندگار دیگری نیز وجود دارند که برای همیشه یک سبک خواهند بود.


حتما بخوانید: آموزش انتخاب رنگ رژ لب مناسب پوست


 • رژ لب قرمز
 • خط چشم بالدار

سبک آرایش ماندگار مانند رژ لب قرمز را امتحان کنید

20. برای شیک پوش و باکلاس بودن: لباس ها و لوازم با کیفیت را انتخاب کنید

لباس‌های تهیه شده از مواد گران‌قیمت، مانند خز و چرم و هر چیزی که براق، درخشش یا درخشندگی دارد مانند فلزات و ابریشم از نظر تاریخی با ثروت و زیبایی‌شناسی پر زرق و برق مرتبط هستند. خوشبختانه امروزه می‌توانید ورژن های ارزان‌تر و مصنوعی مواد را انتخاب کنید. انتخاب لباس با جزئیاتی مثل خز یا طلا همیشه گران تر به نظر می رسد. تا زمانی که به سراغ گزینه‌های باکیفیت و با ظاهری واقعی بروید، بازهم آن‌ها تاثیر خود را خواهند داشت.

 • خز، پر، چرم، تمساح، پوست مار
 • ابریشم (اطلس)، مخمل، فلزات مانند جزئیات طلا
 • کریستال، الماس، پولک های با کیفیت بالا
 • جنس کتان، پنبه گران قیمت، ترمه، پشم

. لباس ها و لوازم با کیفیت را انتخاب کنید

21. برای شیک پوش و باکلاس بودن: لباس های خوش دوخت را انتخاب کنید

هیچ چیز ارزش سرمایه گذاری بر روی لباس های خوش دوخت مانند یک کت براق و یک کیف خوش دوخت را ندارد. کیف های خوش دوخت برای هر کمد لباس شیکی، ضروری هستند زیرا شکل خود را برای مدت طولانی حفظ می کنند. به عنوان یک قانون کلی، اگر کیف بتواند به تنهایی روی یک سطح بدون واژگونی قرار بگیرد یعنی به اندازه کافی دوخت خوبی دارد. پدهای شانه کوچک در کت ها و کت و شلوارها اغلب باعث خوش دوخت شدن آنها می کنند. لباس‌ها و دامن‌ها نیز می‌توانند برای با کیفیت بودن خوش دوخت باشند، متناسب با بدن شما مثل دستکش و/یا از مواد ضخیم‌تر و سفت‌تر ساخته شده باشند. همچنین، سبک های خاصی مانند دامن های چین دار و لباس های غلاف ظاهری خوش دوخت دارند.

 • کیف خوش دوخت(باید بتواند به تنهایی بایستد)
 • کت و بلیزر خوش دوخت(با پدهای شانه کوچک)
 • لباس های غلاف و دامن های خوش دوخت/چین دار

لباس های خوش دوخت را انتخاب کنید

22. برای شیک پوش و باکلاس بودن: کمد لباس مرتب و تمیز داشته باشید

ناگفته نماند که اگر می خواهید مانند یک خانم (یا آقا) باکلاس به نظر برسید، لباس های کثیف و کهنه نباید در کمد لباس شما قرار داشته باشد. افراد باکلاس و شیک سوراخ، فرسودگی، پرز، پارگی، چروک یا کثیفی روی لباس، لوازم جانبی و کفش خود ندارند. با نگهداری صحیح، تمیز کردن و تعمیر لباس‌هایتان، آراستگی ظاهر خود را حفظ کنید.


حتما بخوانید: چگونه یک استایل مینیمال و کمد لباس خلوت داشته باشیم؟


 • لباس، کفش و لوازم جانبی را تمیز نگه دارید
 • پرز و کرک را از روی لباس ها بردارید
 • لباس های چروک را اتو کنید
 • از پوشیدن لباس های دارای سوراخ و پارگی اجتناب کنید.

کمد لباس مرتب و تمیز داشته باشید

23. برای شیک پوش و باکلاس بودن: شومیز برای هر موقعیتی مناسب است

شومیزهای زیبا گزینه های همیشگی و جهانی هستند. آنها یکی از بهترین گزینه ها برای ظاهر باکلاس در تمام طول سال هستند. آنها کاملا برای همه تیپ های بدنی جذاب هستند و مدل ها، برش ها و الگوهای زیادی برای انتخاب وجود دارد. به راحتی می توانید برای روز و شب با شومیز بیرون بروید.آنها با هر لباسی از شلوار جین گرفته تا شلوار و دامن خوب به نظر می رسند. آنها جایگزین زیباتری برای تیشرت در فصل بهار / تابستان هستند و می توان آنها را در زمستان / پاییز با یک کت شلوار کتانی پوشاند. شومیز های ابریشمی (اطلسی) و یقه کراواتی به خصوص فوق العاده هستند.

 • شومیز ها انتخاب همیشگی و ظریف هستند
 • لباس پر کاربردی هستند.
 • شومیز های ابریشمی و یقه کراواتی گزینه فوق العاده ای هستند.

شومیز برای هر موقعیتی مناسب است

24. برای شیک پوش و باکلاس بودن: بلیزر و سایر رویه ها (پانچو، شنل) را امتحان کنید

بلیزرها برای زمانی که نمی دانید چه بپوشید گزینه عالی هستند. فقط با پوشیدن یک کت کتان با هر لباسی می توانید فوراً هماهنگ به نظر برسید. این یک لباس همه کاره است که می تواند به عنوان رویه سبک یا ژاکت نیز از ان استفاده شود. بلیزر می‌تواند تی‌شرت، شلوار جین و کفش‌های ورزشی را برای ظاهری شیک و غیررسمی جذاب کند و می‌توان آن را برای کار با شلوار/ دامن و پاشنه بلند پوشید. حتی می توانید در ماه های سرد یقه اسکی با آن بپوشید.یک بلیزر  اگر از آن خوب مراقبت کنید ماندگاری خوبی دارد کنید و مدل مناسب هرگز از مد نمی افتد. برای تناسب راحت تر به سراغ یک کت شلوار بلندتر و گشادتر بروید. اگر می خواهید سراغ گزینه های بیشتری بروید شنل ها و پانچوها جایگزین های عالی برای آن هستند.

 • بدون زحمت استایل شما را شیک و جذاب می کند.
 • برای هر فصل مناسب است.
 • بلیزر با شلوار جین، دامن و یقه اسکی عالی به نظر می رسد.
 • بلیزر هایی که از سرشانه افتاده اند را بپوشید.
 • جایگزین ها: شنل، پانچو، جلیقه و ژاکت های کش باف پشمی زیبا

 بلیزر و سایر رویه ها(پانچو، شنل) را امتحان کنید

25. برای شیک پوش و باکلاس بودن: شلوار بپوشید

یک شلوار مناسب همیشه جایگزین شیک تری برای شلوار جین است. انتخاب یک جفت شلوار مدل carrot گشاد که می تواند به همان اندازه راحت و بسیار متنوع باشد.شلوار خود را با یک تی شرت / پیراهن آستین بلند و کفش تخت بپوشید یا آنها را با یک بلوز، کت و شلوار پاشنه بلند برای کت و شلوار بپوشید. این شلوار همچنین در زمستان با جوراب شلواری، ژاکت و بوت های جورابی عالی به نظر می رسد.یک شلوار جذب مشکی باید جزء اصلی کمد لباس شما باشد.

 • شلوار مدل pants در سطح جهانی جذاب است.
 • جایگزین کلاسیک برای شلوار جین است.
 • لباسی برای همه فصول است.
 • شلوار را می توان به صورت غیر رسمی، لباس پوشیده، برای زمستان پوشید.

شلوار مجلسی و شلوار بپوشید

26. برای شیک پوش و باکلاس بودن: با پوشیدن پیراهن و دامن‌ها حسی زنانه به استایل خود اضافه کنید

اگرچه انتخاب این استایل ممکن است بسیار بدیهی به نظر برسد، اما ممکن است این نکته را فراموش کرده باشید. لباس‌ها و دامن‌ها جایگزینی زنانه‌تر و شیک‌تر (جناسی) برای شلوار هستند و فصل اصلا برای آن مهم نیست. لباس‌های شیک به خودی خود یک لباس کامل هستند و نیازی به اضافه کردن چیزهای زیادی به آن‌ها ندارند. به همین دلیل است که وقتی زمان زیادی برای انتخاب ندارید، به راحتی می توانید آنها را انتخاب کنید و بپوشید. دامن‌های شیک حتی تطبیق‌پذیرتر هستند، زیرا اگر درست انجام شوند، می‌توانید آن‌ها را با هر تاپی از بلوز گرفته تا ژاکت ست کنید. استایل های همیشگی را انتخاب کنید تا بیشترین استفاده را از لباس ها و دامن های خود ببرید.

 • دامن و پیراهن زنانه تر و فانتزی تر از شلوار هستند.
 • لباس های زیبا برای هر فصلی هستند.
 • دامن های ظریف بسیار متنوع هستند.

با پوشیدن پیراهن و دامن‌ها حسی زنانه به استایل خود اضافه کنید

27. برای شیک پوش و باکلاس بودن: کفش های پاشنه بلند نوک تیز هر لباسی را شیک می کنند

کفش‌های پاشنه بلند یک روش عالی برای شیک و باکلاس کردن فوری هر ظاهری هستند، به‌ویژه آنهایی که نوک تیز هستند. کفش‌های پاشنه‌دار می‌توانند در همه مدل‌ها و قدها باشند، بنابراین می‌توان آن‌ها را برای هر مناسبتی در هر فصلی پوشید.در تابستان از کفش های پاشنه دار و در زمستان از چکمه های پاشنه دار، مانند چکمه های تا روی زانو یا روی زانو، با یک ژاکت برای داشتن یکی از شیک ترین و زمستانی ترین استایل ها استفاده کنید. می‌توانید در تمام طول سال با یک شلوار جین ساده یا با جوراب شلواری مشکی و مات برای ظاهر زیبا و فوق‌العاده‌ کفش پاشنه بلند مشکی بپوشید. اما از پوشیدن کفش های پاشنه دار نترسید. نیازی نیست کفش های پاشه بلندی که در اینستاگرام می بینید بپوشید. در واقع، خانم های شیک پوش چیزی را می پوشند که می توانند به درستی با آن راه بروند. بنابراین پاشنه‌های بلند تا 3 اینچ (8 سانتی‌متر) یا کفش‌های پاشنه گربه ای که به همان اندازه زیبا به نظر می‌رسند، انتخاب کنید .برای ظرافت و ماندگاری، کفش‌های پاشنه‌دار نوک تیز را انتخاب کنید.


حتما بخوانید: نکات ساده برای انتخاب کفش پاشنه بلند مناسب


 • پاشنه های نوک تیز باکلاس به نظر می رسند.
 • برای هر مناسبت در هر فصل مناسب هستند.
 • تابستان: صندل/پاشنه بلند
 • تمام فصول: کفش پاشنه بلند مشکی
 • پاییز/زمستان: چکمه، چکمه های پاشنه دار تا روی زانو/روی زانو
 • پاشنه بلند(تا 3 اینچ/8 سانتی متر) و پاشنه بچه گربه ای

 کفش های پاشنه بلند نوک تیز هر لباسی شیک می کنند

28. برای شیک پوش و باکلاس بودن: لوازم جانبی مانند کلاه را اضافه کنید

اگر احساس می‌کنید ظاهرتان به چیزی اضافه نیاز دارد، لوازم جانبی را امتحان کنید. باور کنید یا نه، یک اکسسوری منحصر به فرد می تواند واقعا یک لباس را شیک تر کند. اضافه کردن یک عینک آفتابی شیک یا پرکردن مجموعه خود با یک کلاه شیک واقعاً می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. گزینه های بی پایانی مانند بستن روسری ابریشمی/ساتن به دور کیف/گردن، بستن کمربند کت خود با یک کمربند سگک طلایی یا اضافه کردن یک ساعت زیبا که خود گویای آن است، وجود دارد. لوازم جانبی روشی مقرون به صرفه برای افزودن ظرافت به کمد لباس شما هستند.

 • عینک آفتابی شیک
 • کلاه شیک
 • روسری ساتن/ابریشم
 • ساعت statement
 • کمربند سگکدار طلایی

لوازم جانبی مانند کلاه را اضافه کنید

29. برای شیک پوش و باکلاس بودن: موهای خود را حالت دهید و مدل های جدید را امتحان کنید

موهای حالت داده شده واقعاً می‌تواند شما را زیباتر نشان دهد، زیرا نشان می‌دهد که شما به خودتان اهمیت می دهید. بسیاری از مدل‌های موی ظریف مانند دم اسبی صاف یا موی کوتاه وجود دارد. موهای صاف و براق جمع شده به خصوص با فرق وسط صاف نیز همیشه، زیبا هستند. یا سعی کنید انتهای مو خود را به سمت داخل یا خارج برگردانید تا استایل سبک تر داشته باشید. این مدل‌ها و مدل‌های مو را امتحان کنید تا آن‌هایی که مناسب شما هستند را پیدا کنید.


حتما بخوانید:  بهترین مدل مو کوتاه برای صورت گرد و تپل زنانه و دخترانه


 • موهای حالت داده شده ،جمع شده ظاهر زیبایی به شما می دهد.
 • دم اسبی یا مدل گوجه ای
 • موهای براق و صاف
 • مو فرقدار (مثلاً قسمت میانی)

موهای خود را حالت دهید و مدل های جدید را امتحان کنید

30. برای شیک پوش و باکلاس بودن: ناخن های خود را مانیکور کنید

ناخن های زیبا آخرین نکته برای داشتن یک ظاهر باکلاس و شیک هستند. اگر همه چیز در کنار هم قرار گیرد،لباس و آرایش مناسب باشد، اغلب ممکن است چیزی بد به نظر برسد،ناخن‌های شما درست نشده است. آنها یکی از قابل توجه ترین مناطق هستند زیرا از دستان خود برای صحبت کردن و انجام کارهای دیگر زیاد استفاده می کنید. مانیکور حتی تنها اکسسوری ضروری است. علاوه بر این، اگر کفش‌های پنجه باز می‌پوشید، پدیکور ضروری است. برای هماهنگی با کمد لباس خود، رنگ های خنثی و همیشگی برای ناخن مانند نود، سفید، قرمز و سیاه را انتخاب کنید.نگران نباشید، لازم نیست به سالن آرایشی بروید،گزینه‌های مراقبت از ناخن در خانه با قیمت مناسب مانند کیت‌های ژل، چسب روی ناخن یا لاک‌های ناخن با کیفیت خوب که خرد نمی‌شوند، وجود دارد.

 • لاک ناخن های آخرین گزینه ظاهر شیک و باکلاس هستند.
 • رنگ های خنثی مانند نود، سفید، قرمز و سیاه را انتخاب کنید.
 • جایگزین های خانگی برای سالن ناخن مانند چسب روی ناخن و کیت های ناخن هستند.

ناخن های خود را مانیکور کنید

سخن پایانی:

با دنبال کردن راهکارهایی که در این مطلب ارائه دادیم به راحتی می توانید شیک و باکلاس به نظر برسید.


مطالب مرتبط:

آموزش مانیکور ناخن طبیعی در خانه

مدل سارافون زنانه و دخترانه کره ای، مانتویی، اسپرت و بارداری
 

از
14
رای