آموزش انتخاب رنگ رژ لب مناسب پوست با 4 روش حرفه ای

آموزش انتخاب رنگ رژ لب مناسب پوست با 4 روش حرفه ای انتخاب رژ لب خوب برای خیلی از خانم ها دشوار است و اغلب انتخاب نادرست باعث می شود که کل آرایش زشت به نظر برسد. ما در سلام دنیا به شما روش انتخاب رنگ رژ لب مناسب پوست را آموزش دادیم.

بیایید واقع بین باشیم، خانوم ها عاشق رژ لب هستند و بسیاری از ما دارای طیف های مختلف رژ لب هستیم اما از آنها به همان اندازه استفاده نمی کنیم. این به این دلیل است که وقتی مثلاً رنگ رژ لبی را روی لب شخص دیگری ، مثلاً یک فرد مشهور می بینیم ، فوراً عاشق آن می شویم. اما زمانی که ما از همان رژ لب استفاده می کنیم. رنگ رژ لب برای ما مثل آن فرد نمی شود.

اعتراف می کنم که من هم یک احتکار کننده رژ لب هستم و گاهی اوقات، بیشتر از آنچه که می توانم استفاده کنم و رنگ هایی که خیلی هم به من می آیند را خریداری می کنم. برای تمام میکاپ کنندگان مبتدی، این پست از وب سایت سلام دنیا؛ راهنمای نهایی برای طیف های رژ لب برای هر نوع رنگ پوست به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید کدام طیف رنگی برای تان خوب است و کدام یک نه.

طیف های رژ لب برای هر نوع رنگ پوست

آنچه که می توانید از این راهنما یادبگیرید خوب ، اگر در مورد استفاده از رژ لب و طیف های آن کاملا تازه کار هستید ، به سایت مناسبی مراجعه کرده اید. من اطلاعات خلاصه ای که باید درمورد طیف های رژ لب بدانید به شما ارائه خواهم داد. این راهنمای افراد مبتدی مطمئناً در کمترین زمان شما را به یک فرد ماهر تبدیل خواهد کرد.


حتما بخوانید: چگونه اسفنج و پدهای آرایشی را تمیز کنیم؟


طیف های رژ لب برای هر نوع رنگ پوست

طیف های رژلب

از آنجایی که محصولات آرایشی در حال توسعه هستند ، من شخصاً فکر می کنم که رژلب ها ترسناک ترین محصولات آرایشی هستند. زمانی که شروع به کار کردم من هم سردرگم بودم. قبل از اینکه بفهمم کدام طیف های رژ لب برای رنگ پوست من مناسب هستند ، بسیاری از طیف های نامناسب را امتحان کردم. من به شما رازی را می گویم: هر خانومی می تواند رژ لب بزند. موضوع فقط پیدا کردن رنگ مناسب و عالی برای شماست. در واقع انتخاب طیف رژگونه مناسب آسانتر از انتخاب طیف رژ لب مناسب است.

بنابراین ، اگر برای انتخاب رژ لب تازه کار هستید ، خودتان را خسته نکنید. من اینجا هستم تا به شما کمک کنم و می دانم شما از اینکه بدانید چطور طیف مناسب رژ لب را پیدا کنید هیجان زده می شوید. پس از این ، شما هرگز پول خود را برای خرید رژلب هایی که به سادگی برای رنگ پوست شما مناسب نیستند، هدر نمی دهید. هزاران طیف رژ لب وجود دارد و این راهنمای مبتدی گزینه مورد علاقه نهایی شما خواهد بود.


حتما بخوانید: 8 لوازم که خانم ها باید در کیف آرایشی خود داشته باشند


طیف های رژ لب برای رنگ پوست شما

اول از همه ، شما باید رنگ پوست تان را بدانید و اینکه کدام طیف ها به شما توصیه می شوند. به طور کلی ، رنگ پوست سفید تر به خوبی با رنگ های صورتی ، هلویی و قرمز زیباتر خواهند شد، در حالی که رنگ های پوست تیره تر به خوبی با رنگ های تیره تر مانند بنفش مایل به ارغوانی و رنگ های ملایم ​​مانند مرجانی و نارنجی زیباتر می شوند. انتخاب طیف رژلب  به میزان روشنی یا تیره بودن رنگ پوست شما بستگی دارد.

طیف های رژ لب برای رنگ پوست شما

بهترین طیف های رژ لب را برای رنگ پوست خود انتخاب کنید

درست مثل طیف های رژ لب شما، ممکن است رنگ چهره نیز به دلیل رنگ زمینه متفاوت باشد. رنگ پوست خود را به نوعی مانند رنگ پس زمینه بدانید. ممکن است رنگ پوست تان تیره یا روشن باشد اما پوست شما همیشه دارای آن رنگ زمینه ای است که باعث می شود پوست شما گرم یا سرد شود. رنگهای گرم تناژ پوستی زرد ، گاهی کمی ته رنگ سبز دارند  و رنگ های  سرد تناژ  پوست آنها صورتی و قرمز است.

رنگ های رژ لب که رنگ زرد یا نارنجی بیشتری دارند به عنوان رنگ گرم تعریف می شوند و رنگهایی که رنگ آبی بیشتری دارند مکمل تناژ رنگ پوستی سرد هستند. به تصویر ارائه شده در پایین نگاه کنید، این یک رنگ بنفش مایل به ارغوانی سیر است و این رنگ برای همه پوست ها خوب هستند زیرا همه آنها دارای یک ته رنگ هستند ته رنگ زرد و کمی زیتون است.


حتما بخوانید: چگونه آرایش کنیم تا لب ها بزرگ تر به نظر برسند


راهنمای انتخاب رژلب برای پوست های گرم و سرد

بفرمایید! این یک راهنما برای رنگ پوست است و اینکه کدام طیف های رژ لب برای شما بهتر است. توجه داشته باشید که رنگ های زمینه طیف گرم به یک رنگ هلویی نارنجی تر و رنگ های طیف سرد به سمت رنگ هایی فاقد گرمای رنگ زرد یا نارنجی متمایل می شوند.

براق، مات، جامد: چطور نوع رژ لب را انتخاب کنیم؟

بافت ها و فینیش های زیادی برای رژ لب از نوع جامد، مات، براق در بازار وجود دارد. برای تازه کارها ، توصیه من این است که امتحان کنید که کدام نوع کاملا برای شما مناسب است. من می توانم برای قرار های روزانه از رژلب های براق خنثی و ملایم استفاده کنم و از رنگ های تیره یا مات برای بیرون رفتن در شب یا مناسبت های خاص استفاده کنم. 

راهنمای رژلب برای پوست های  گرم و سرد


حتما بخوانید: نکات آرایشی برای خانم هایی که پوست تیره دارند


طیف رژ لب خود را با بقیه آرایش خود تکمیل کنید

همه اجزای آرایش باید مکمل یا مطابق یکدیگر باشد. بنابراین زمانی که یکی از طیف های رژ لب گرم خود را استفاده کرده اید، چشم های خود را نیز با  سایه رنگ های گرم آرایش کنید. شما نمی خواهید با استفاده از رنگهایی که ترکیب آرایش را به هم می ریزند، آرایش خود را غلیظ کنید، بنابراین اگر از سایه چشم تیره استفاده می کنید، بهتر است طیف رژ لب بی رنگ تر یا ملایم تری داشته باشید تا آنها را با هم هماهنگ کنید. آنچه من توصیه می کنم این است که، همیشه در مورد آنچه ظاهر شما را بهتر می کند را تجربه کسب کنید.

سخن آخر

انتخاب کنید می خواهید کدام یک از اجزاء صورت تان را برجسته کنید و از رنگهای پررنگ یا زنده بیشتری روی آن استفاده کنید و سایر اجزاء را کمرنگ تر کنید. اگر می خواهید لب هایتان را برجسته کند، رنگ های روشن یا پررنگ تر از رژ لب مانند قرمز تیره ، بنفش یا سورمه ای را انتخاب کنید اما مطمئن می شوید که چشم را چک می کنید تا رنگ سایه چشم های شما در حالت خنثی یا طبیعی باقی بماند.


مقالات مرتبط:

خانم‌هایی که پوست روشن دوست دارند چگونه باید آرایش کنند؟

پرایمر آرایشی چیست؟ معرفی تمام کاربردها و نحوه استفاده از پرایمر

طرزتهیه ماسک های خانگی و طبیعی برای پاک کردن آرایش

6 روش مختلف استفاده از محلول میسلار واتر (پاک کننده آرایش)

از
8
رای