20 مدل موی پسرانه کره ای جدید، کوتاه و ساده + نکات داشتن مو زیبا

20 مدل موی پسرانه کره ای جدید، کوتاه و ساده + نکات داشتن مو زیبا مدل موی مردانه کره ای چیست؛ 20 مدل از جذاب ترین مدل موی کره ای مردانه، پسرانه جدید، ساده، کوتاه 2023 و با برای داشتن موهای زیبا پسرانه و مردانه کره ای چه باید کرد در سلام دنیا بخوانید.

مدل موهای مردانه و پسرانه کره ای دنیا را فرا گرفته است. در راهنمای ما 20 مدل مو را ببینید تا مد را دنبال کنید. در این مطلب از سلام دنیا درباره مدل موی مردانه کره ای، محصولات و ابزار برای مدل مو پسرانه و 20 مدل از جذاب ترین مدل موی مردانه، پسرانه، برای دختر و جدید کره ای صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

مدل موی مردانه کره ای چیست؟

 • معمولاً موها در بالا بلندتر، از پشت و پهلوها کوتاهتر هستند
 • سبک ها حجم نامرتب با بافت زیاد را در اولویت قرار می دهند.
 • مدل موی مردانه کره ای در حال تبدیل شدن به یک روند جهانی است.

در حالی که افراد کره‌ای ما این مدل ها را محبوب کرده‌اند، شما مردانی را از هر طبقه‌ای خواهید دید که این سبک را دارند! انواع مدل‌های موی متداول برای جفت شدن با این سبک‌های محبوب وجود دارد.

در واقع، اگر می‌خواهید مدل‌های موی مردانه کره‌ای را درست کنید، داشتن کمی طول بیشتر در بالا با طول کوتاه‌تر از پشت و پهلوها کلیدی است.اندازه کوتاه‌تر در پشت و پهلوها چیزی است که این استایل‌ها را معمولی، اما همچنان مرتب و کلاسیک نگه می‌دارد. 


حتما ببینید: مدل مو خامه ای پسرانه و مردانه کوتاه، سایه دار و بلند


محصولات و ابزار برای مدل مو پسرانه کره ای

برخی از محبوب‌ترین مدل‌های موی کره‌ای برای مردان بر اساس بافت بسیار حجیم و موج‌دار هستند. اما اگر موهای شما به طور طبیعی موج دار نیستند، یا صاف و بدون حجم زیاد هستند چگونه می توانید این مدل ها را درست کنید.

محصولات مو راه حل شما هستند. ما به شما نکاتی را در مورد اینکه کدام نوع از محصولات برای هر یک از مدل‌هایی که در زیر به شما نشان می‌دهیم، بهترین عملکرد را ارائه می‌دهیم، اما به طور کلی، در اینجا چیزی است که شما برای مراقبت از مو خود نیاز دارید تا مدل موی مردانه کره‌ای را تغییر دهید. 

 • موس حجم دهنده
 • اسپری حجم دهنده
 • شامپو خشک
 • موم یا پوماد مو
 • برس گرد
 • سشوار
 • پیوست دیفیوزر

موس حجم‌دهنده را در حالی که موهایتان مرطوب است روی موهایتان زده می‌شود و حجمی برای شما ایجاد می‌کند که در تمام طول روز ماندگاری دارد. یک محصول موس برای موهای موج دار انتخاب کنید تا به تقویت و تعریف هر گونه بافت طبیعی در موهای شما کمک کند. 

اسپری حجم دهنده به شما در افزایش حجم بیشتر کمک می کند و در عین حال موهای شما را با بافت بیشتر جدا کرده و مشخص می کند. این اسپری‌ها می‌توانند به بلند کردن موها از ریشه برای حجم بیشتر کمک کنند و تارها را برای مدل‌های موی مردانه کره‌ای به شکل جذابی در کنار هم قرار دهند. 

اگر موهای شما چرب است، شامپوی برای موهای خشک ضروری است، اما همچنین راهی عالی برای افزایش  برای تارهای نازک است. مقداری را روی موهای تمیز اسپری کنید تا از چرب شدن آن جلوگیری کنید و ظاهری پف دار و حجیم داشته باشید.

موم مو یا محصولات پوماد به شما کمک می کند تا بافت موی خود را به خوبی تنظیم کنید و آن را به شکلی که می خواهید درآورید. این برای مدل‌های موی کره‌ای که اغلب با چتری، قسمت‌های بسیار مشخص یا بافت تکه‌ای طراحی می‌شوند، عالی است. این محصولات را در جایی که می‌خواهید بچسبانید یا از آنها برای صاف کردن موها به پهلو یا صاف به پشت استفاده کنید. 

برس گرد ، سشوار و دیفیوزر همه ابزارهای کلیدی برای مدل موهای مردانه کره ای هستند. با رشته های نسبتا کوتاه، استفاده از این ابزارها برای ایجاد سبک های عالی زمان زیادی نمی برد! با ترکیب یک برس گرد و سشوار و حجم دهنده یک مرحله‌ای Revlon، آن را سریع‌تر کنید .

یک برس گرد را در ریشه های خود قرار دهید، آن را بچرخانید تا موها را جذب کند و هوا را از خشک کن به سمت پایین روی تارها هدایت کنید تا حجم زیادی در ریشه ها ایجاد شود. برای حالت دادن به ظاهر، برس را زیر چتری های خود قرار دهید و آن را دور از صورت خود بچرخانید. 

اگر موهای موج دار یا مجعد را حالت می دهید و می خواهید بافت زیادی داشته باشید، به جای آن از دیفیوزر استفاده کنید تا بافت را دست نخورده نگه دارید. با در اختیار داشتن این محصولات و ابزار، شما آماده خواهید بود که هر یک از مدل موی مردانه کره ای زیر را به راحتی ایجاد کنید! 

20 مدل از  جذاب ترین مدل موی مردانه و پسرانه کره ای

سخت بود، اما ما لیست را به 20 مدل موی محبوب مردانه کره ای کاهش دادیم. ما نمونه‌هایی از شیک‌ترین مدل‌های موی کره‌ای را داریم که منتظر امتحانش بودید. از این سبک ها کمک بگیرید و ببینید کدام یک را امتحان خواهید کرد! 

1. مدل موی پسرانه کره ای: موهای بهم ریخته با چتری تقسیم شده

قلب بسیاری از مدل‌های موی مردانه کره‌ای است که بخشی از مدل موی تقسیم شده است.مو را با کمی موس یا ژل بافت‌دهنده به جلو برس بزنید تا هر موج یا فر طبیعی موهایتان را تقویت کنید! از کمی اسپری برای بلند کردن موها از کناره ها استفاده کنید تا به سمت بیرون و پایین کشیده شوند تا ظاهر را گرد کنید. چتری ها را در مرکز تقسیم کنید و از اسپری استفاده کنید تا آنها را کاملاً از هم جدا کنید. 

 از جذاب ترین مدل موی مردانه کره ای1

2. مدل موی پسرانه کره ای: مدل موی موج دار دو طرفه

مدل موی دو طرفه در بین مدل موهای مردانه کره ای محبوبیت خاصی دارد. این مدل در بالا بلند است و در پشت و کناره ها بسیار کوتاه است.این ظاهر را با خشک کردن رویه بلند با یک برس گرد برای بلند شدن ریشه درست کنید و اجازه دهید تا قطعات جلویی روی پیشانی به سمت داخل منحنی شوند.


حتما ببینید: 70 مدل مو برای موهای کوتاه دخترانه ساده، مجلسی


 از جذاب ترین مدل موی مردانه کره ای2

3. مدل موی پسرانه کره ای: مدل موی لیر با تقسیم مو به دوقسمت

لیر در کوتاه کردن مو برای مردان کره ای بسیار رایج است زیرا باعث می شود موها ضخیم و متراکم و حجم زیادی داشته باشند. لیر ظاهر را مرتب و خوش فرم نگه می دارد.مقداری فوم حجم‌دهنده را به موهای خود بزنید، قسمتی از مرکز را ایجاد کنید و موهای خود را خشک کنید و در حالی که آنها را از صورت خود دور می‌کنید تا ظاهری حجیم داشته باشید. 

 از جذاب ترین مدل موی مردانه کره ای3

4. مدل موی پسرانه کره ای: مدل موی موج درهم برهم باقسمت کناری تراشیده شده

این سبک مو را در جلو و مرکز با امواج بلند و ژولیده در بالا قرار می دهد که حجم فراوانی دارد.فید در اطراف گوش‌ها، استایل را به سمت جلو می‌کشد تا خط فک شما را در تضاد با قسمت بالایی پرتر کند.

کمی موس و بافت طبیعی موهای شما تمام چیزی است که برای ایجاد سریع این ظاهر نیاز دارید. اگر می‌خواهید استایل را کامل کنید، در حالی که موهایتان مرطوب است، موس خود را اضافه کنید و از یک دیفیوزر برای خشک کردن آن با بافت‌های مواج استفاده کنید. 

 از جذاب ترین مدل موی مردانه کره ای4

مدل موی پسرانه کره ای 2023

5. مدل موی پسرانه کره ای: شانه زدن به پشت و درست کردن مو به صورت اسپایکی

بلند بودن بیشتر در قسمت بالا بخش کلیدی بسیاری از مدل موی مردانه کره ای است، اما افتادن آن مو در چشمان شما می تواند آزاردهنده باشد! برای باز نگه داشتن میدان بینایی خود، یک مدل پشتی حجم‌دار و اسپایکی را امتحان کنید. این ظاهر را می توان با کمی ژل و  برس و سشوار درست کرد.

 از جذاب ترین مدل موی مردانه کره ای5

6. مدل موی پسرانه کره ای: مدل موی شانه شده به عقب و یک طرفه

این یکی از برترین مدل‌های موی مردانه کره‌ای است که می‌توانید آن‌ها را امتحان کنید اگر موهای شما در بالا  در پشت و پهلو  بلند است. کمی ژل یا موس این کار را انجام می دهد!محصول مورد علاقه خود را در حالی که موهایتان مرطوب است بمالید، سپس در قسمت کناری موها را با سشوار خشک کنید.

 از جذاب ترین مدل موی مردانه کره ای6

7. مدل موی پسرانه کره ای: چتری های برس خورده به سمت جلو

طول اضافی در بالا به این معنی است که می توانید جلوی آن را به شکل چتری درآورید. برس زدن موها به جلو تمام تمرکز را روی چشمان شما قرار می دهد! سعی کنید یک قسمت کناری ایجاد کنید و در حالی که موهایتان هنوز مرطوب است از مقدار کمی موس استفاده کنید.

موهای خود را با کمک یک برس گرد خشک کنید، ریشه های دو طرف قسمت را بلند کرده و موها را روی پیشانی خود در جلو به پایین هدایت کنید. کار را با زدن کمی به قسمت های چتری به پایان برسانید.

 از جذاب ترین مدل موی مردانه کره ای7

8. مدل موی پسرانه کره ای: لیر مواج با قسمت جانبی

لیر باعث می شود که مدل موی مردانه کره ای واقعا زیبا شود. لیر پر از قسمت جلویی این ظاهر کمک می‌کند تا آن را بیرون بیاورند و شکلی کشیده در اطراف صورت ایجاد کنند.با برس گرد و سشوار به آن حالت دهید یا اجازه دهید بافت طبیعی موهایتان با خشک کردن هوا بدرخشد. با استفاده از یک برس موها را از جلو و عقب هدایت کنید تا مانند این حالت شوند.

 از جذاب ترین مدل موی مردانه کره ای8

9. مدل موی پسرانه کره ای: مدل موی موج دار با یک طرفه

برای درست کردن این مدل به حجم زیادی نیاز دارید! با موس حجم دهنده در موهای مرطوب خود شروع کنید و سعی کنید از کمی شامپوی خشک بافت دهنده (بله، حتی در موهای تمیز) پس از خشک شدن استفاده کنید. از یک دیفیوزر برای خشک کردن آن با امواج دست نخورده استفاده کنید.یک قسمت کناری ایجاد کنید و با چیدن قطعات جلویی به طوری که به سمت داخل به سمت صورت شما منحنی شوند، تمام کنید. موها را کمی به سمت بالا و پشت هدایت کنید و برای ثابت ماندن کمی اسپری مو بپاشید. 


حتما ببینید: بهترین مدل مو برای پیشانی بلند و صورت کشیده مردانه


 از جذاب ترین مدل موی مردانه کره ای9

10. مدل موی پسرانه کره ای: مدل موی شانه شده به پشت و تقسیم آن به دو قسمت

این مدل به لطف طول اضافی در بالا، امکانات زیادی برای استایل دارد. ظاهری به هم ریخته و نامرتب با حجم زیاد را امتحان کنید تا یکی از بهترین مدل موهای مردانه کره ای را داشته باشید!موس حجم دهنده برای این ظاهر عالی است. پس از افزودن موس، آن را در هوا خشک کنید و با انگشتان خود آن را در حالی که موها را به سمت بالا و عقب هدایت می کنید، حالت دهید.

 از جذاب ترین مدل موی مردانه کره ای10

11. مدل موی پسرانه کره ای: مدل موی کج یک طرفه

حجم را با اسپری حجم دهنده یا موس مورد علاقه خود افزایش دهید، سپس موهای خود را به سمت بالا و پشت برس بزنید تا این حالت ایجاد شود.قسمت کناری کلید ایجاد این ظاهر است و طول باریک در پشت و پهلوها مانع از گرد به نظر رسیدن آن می شود. 

 از جذاب ترین مدل موی مردانه کره ای11

12. مدل موی پسرانه کره ای: بلند و لخت با انتهای حالت داده شده

فرقی نمی‌کند که قد موهایتان عالی باشد یا در راه رشد کردن آن هستید، می‌توانید مدل‌های موی مردانه کره‌ای زیادی را امتحان کنید! ما این ظاهر ساده را برای موهای صاف طبیعی دوست داریم. برای اینکه این ظاهر بدون ایجاد هیچ گونه تغییر درست می شود. اگر سشوار را انتخاب کردید، مقداری سرم تقویت کننده درخشندگی اضافه کنید و از یک برس گرد استفاده کنید تا هنگام خشک کردن، انتهای آن را به آرامی حالت دهید. 

 از جذاب ترین مدل موی مردانه کره ای12

13. مدل موی پسرانه کره ای: مدل موی درهم و برهم به سمت جلو 

اگر چند دقیقه برای تکمیل استایل خود فرصت دارید، ظاهر حجیمی مانند این را امتحان کنید. موها در حالی که مرطوب هستند موس بزنید، سپس با یک برس گرد خشک می شوند و موها به سمت جلو روی پیشانی هدایت می شوند. برای تکمیل مدل، از کمی موم روی نوک انگشتان خود استفاده کنید. از موم باقی مانده روی انگشتان خود استفاده کنید تا چتری ها را کمی حالت دهید و از هم جدا کنید.

 از جذاب ترین مدل موی مردانه کره ای13

14. مدل موی پسرانه کره ای: جدا شده از دو طرف با حجم زیاد

 ارزش امتحان کردن را دارد و ایجاد این مدل موی دو طرفه فوق العاده حجیم آسان است! محصول حجم دهنده مورد علاقه خود را در حالی که موهایتان مرطوب است روی موهایتان بمالید. در حالی که آن را خشک می‌کنید، آن را به سمت بالا برس بزنید و پس از اتمام کار، یک قسمت وسط یا کمی خارج از مرکز ایجاد کنید. کمی اسپری مو  به شما کمک می کند تا مدل را حفظ کنید.

 از جذاب ترین مدل موی مردانه کره ای14

15. مدل موی پسرانه کره ای: دم اسبی در بالا

اگر موهای شما به اندازه کافی بلند است، دم اسبی یکی از جذاب ترین مدل موهای مردانه کره ای است که می توانید امتحان کنید. این مدل از بلندترین مو در بالا استفاده می‌کند تا یک دم اسبی کوچک ایجاد کند و طول آن را از سر شما دور کند.چند تکه از اطراف صورت خود را پایین بکشید تا ظاهری زیبا به آن ببخشید. آن را امتحان کنید تا کناره ها را زیبا  نگه دارید.

 از جذاب ترین مدل موی مردانه کره ای15

مدل موی چتری کره ای پسرانه

16. مدل موی پسرانه کره ای: مدل موی حجیم با چتری

حجم موی سالم و زیاد یکی از عناصر اصلی مدل موی مردانه کره ای است! این ظاهر را با اسپری لیفت کننده یا موس حجم دهنده را استفاده کنید. این دارای طول اضافی در بالا با طول کوتاه در اطراف و پشت است تا مدل را عالی کند. آن را با یک برس گرد کوچک خشک کنید تا هر قسمت بلند شود و کمی آن را در مرکز قرار دهید. 

 از جذاب ترین مدل موی مردانه کره ای16

مدل موی پسرانه کره ای جدید

17. مدل موی پسرانه کره ای: مدل موی شانه شده به کنار

برای ایجاد مدل های موج دار یا مجعد، هر روز با خود را اذیت نکنید. برخی از بهترین مدل موی مردانه کره ای حول موهای صاف ساخته می شوند! تنها چیزی که برای افزودن بافت بیشتر نیاز دارید، چند لایه سبک و پر از قسمت بالای بلندتر است. موها را از بالا به طرفین برس بکشید، قسمت سختی را که طول دو طرف کوتاهتر می شود ایجاد کنید. از کمی اسپری استفاده کنید تا موهای خود را ثابت نگه دارید.

 از جذاب ترین مدل موی مردانه کره ای17

18. مدل موی پسرانه کره ای: موهای یک طرفه حجیم

این مدل در بین مدل موی مردانه کره ای بسیار محبوب است و این مدل موی کناری یکی از بهترین هاست! شما حجم زیادی را برای این ظاهر می خواهید، بنابراین در هر مرحله کمی کار کنید. موس حجم دهنده، اسپری  به شما در رسیدن به آن کمک می کند! سعی کنید موهای خود را با یک برس گرد خشک کنید تا واقعاً بر روی ریشه ها تمرکز کنید.

 از جذاب ترین مدل موی مردانه کره ای18

19. مدل موی پسرانه کره ای: موهای لیر فرفری

مدل مو چند لایه و حجیم یکی از مدل های موی مردانه کره ای مورد علاقه ماست و راه های زیادی برای مدل دادن به آن وجود دارد! در اینجا، فرهای شل یا موج‌ها بافت و حجم زیادی می‌افزایند تا این ظاهر را با حالتی  غیررسمی شکل دهد.

 از جذاب ترین مدل موی مردانه کره ای19

20. مدل موی پسرانه کره ای: مدل موی غیر رسمی یک طرفه شلخته

به ظاهر غیر رسمی تری علاقه دارید؟ پس از این سبک  کمی نامرتب قدردانی خواهید کرد! شما برای ایجاد ظاهر خیلی وقت لازم ندارید. یک قسمت میانی، کمی موس حجم دهنده در موهای مرطوب شما و مدتی برای خشک شدن در هوا باعث این کار می شود.به نظر می رسد با چند لیر زاویه دار در جلو به شکل گیری موهای شما کمک کند. طول کوتاه‌تر دور پشت و کناره‌ها ظاهر را تا حدودی مرتب نگه می‌دارد.

 از جذاب ترین مدل موی مردانه کره ای20

برای داشتن موهای زیبا چه باید کرد

اگر موارد زیر را در نظر داشته باشید، شانس بیشتری برای ایجاد سبک های مد روز در این راهنما خواهید داشت: 


حتما بخوانید: بهترین روش شستن، شامپو زدن و خشک کردن برای داشتن موهای سالم


 • مدل مو را در نظر بگیرید: شما می توانید برخی از عناصر سبک موجود در مدل موی کره ای برای مردان را با یک مدل موی متوسط ​​یا بلند تقلید کنید، اما واقعاً به یکی از برش های مشخص شده نیاز دارید تا کارها انجام شود. مدل موی دو قسمته (کوتاه در پهلو + پشت، بلند در بالا)، کفال مدرن (در پشت بلندتر، کوتاه‌تر در جلو / پهلو)، یا کوتاه‌تر با طول متوسط ​​با لایه‌ها ایده‌آل است. 
 • محصولات مناسب مو را بخرید: ما قبلاً در این راهنما برخی از محصولات مورد علاقه خود را پیوند دادیم، اما واقعاً مهم است که چند چیز برای زنده کردن سبک کره ای خود داشته باشید. حداقل، سعی کنید مقداری موس حجم‌دهنده، موم  و یک سشوار با برس گرد برای ایجاد این ظاهر استفاده کنید. از این طریق حجم زیادی به دست خواهید آورد و سبک دادن به این ظاهرها بسیار آسان تر است! 
 • برخی از شیک‌ترین مدل‌های موی کره‌ای برای مردان از نظر حجم و بافت بزرگ هستند: به قدری که ممکن است شما را کمی از منطقه راحتی خود خارج کند. اشکالی ندارد! اگر ترجیح می دهید از کوچک شروع کنید، اما زمانی به ظاهری دست خواهید یافت که واقعاً روی حجم دادن به حجم و ایجاد آن بافت نامرتب تمرکز کنید. 

سوالات متداول

هنوز چند سوال در مورد مدل موی مردانه کره ای دارید و اینکه کدام ظاهر محبوب ترین است؟ برای کسب اطلاعات بیشتر، پاسخ ما به سوالات متداول را در زیر بررسی کنید. 

مدل موی کره ای اسمش چیه؟

مدل موی اصلی کره ای برای مردان، مدل موی دوبلوک است . دو برش بلوک قسمت بالایی را نیمه بلند می کند و پشت و کناره ها را کوتاه می کند.

چگونه موهای نامرتب کره ای را بدست آورید؟

موهای نامرتب کره ای حجم و بافت را در اولویت قرار می دهند. از یک اسپری حجم دهنده یا بافت دهنده برای بلند کردن موها در ریشه استفاده کنید و با پوماد یا موم به پایان برسانید تا حالتی نرم و نامرتب را مرتب کنید.

مدل موی مردانه کره ای چیست؟

مدل‌های موی مردانه کره‌ای محبوب بسیاری وجود دارد، اما مدل موی دوبلوک و کفال دو تا از جذاب‌ترین مدل‌ها هستند.

در حالی که برش دو بلوکی قسمت بالایی را نیمه بلند با پشت و کناره‌ها کوتاه می‌کند، کفال معادله را برای پشتی بلندتر با جلو و کناره‌های کوتاه‌تر برمی‌گرداند.

بهترین مدل موهای کره ای مردانه

آیا مدل موی مردانه کره ای به شما می آید؟

مدل موهای مردانه کره ای از نظر حجم و بافت بزرگ، در پشت و پهلو کوتاه و در بالا بلند است. آیا این نوع ظاهرها به شما می آید؟ بهترین راه برای فهمیدن این است که خودتان آن را امتحان کنید!

این سبک‌ها حجم و بافت زیادی را روی بالا تمرکز می کنند.که عنصری برای افزایش قد است. افزودن قد و حجم به مدل موهایتان به بلندتر شدن بصری صورت کمک می کند.این فقط برای صورت های گرد، بیضی و مربعی عالی است! برای صورت های قلبی ایده آل نیست، اما متعادل کردن آن با حجم کمی در طرفین کمک خواهد کرد. 

این سبک ها نیز بر اساس بافت معمولی و نامرتب ساخته شده اند. بافت‌دهی و محصولات اسپری در اینجا به شما کمک خواهد کرد. مردانی که به طور طبیعی  دارای موهای مواج و مجعد هستند به راحتی می توانند بافت معمولی و نامرتب را ایجاد کنند.

سخن آخر

هر مردی می تواند با اعتماد به نفس مدل موهای مردانه کره ای را امتحان کند پس از گردآوری چند محصول و ابزار عالی برای کمک به ایجاد این ظاهرها (و تعدادی از موارد دلخواه خود را از این راهنما انتخاب کردید)، آماده خواهید بود که چند سبک جدید را امتحان کنید و ظاهر خود را کاملاً تغییر دهید.


مطالب مرتبط:

20 مدل موی بلند ساده و شیک دخترانه و زنانه زیبا با آموزش

بهترین مدل مو برای پیشانی بلند و پهن دخترانه و زنانه با آموزش

از
19
رای