70 مدل مو برای موهای کوتاه دخترانه ساده، مجلسی، شیک و اپدو

70 مدل مو برای موهای کوتاه دخترانه ساده، مجلسی، شیک و اپدو مدل مو برای موهای کوتاه؛ 70 مدل از بهترین مدل مو برای موهای کوتاه دخترانه مجلسی، اپدو، موهای کوتاه و چتری، باز و بسته، شینیون موی کوتاه، مشکی، شیک و رنگ شده در سلام دنیا بیینید.

شما باید در یک مراسم رسمی شرکت کنید و فکر می‌کنید لباس مجلسی شما به زیبایی با لباستان ست می‌شود. با این حال، یک مشکل وجود دارد: شما موهای کوتاهی دارید. ناراحت نباشید! حالت دادن به موهای کوتاه خیلی هم سخت نیست. دورانی که داشتن موهای کوتاه فقط به این معنی بود که موهایتان را باز بگذارید، گذشته است. اکنون می‌توانید موهای کوتاه خود را به‌طور شگفت‌انگیزی مدل دهید. در آن مطلب از سلام دنیا تصاویری از مدل مو برای موهای کوتاه ، مدل موی کوتاه مجلسی، برای عروسی، موهای کوتاه و چتری، دخترانه، شینیون موی کوتاه، مشکی، شیک و رنگ شده در مدل های مختلف آورده ایم که خواهید خواند. با ما همراه باشید. به خواندن ادامه دهید تا برخی از مدل های شیک آپدو را کشف کنید تا موهای کوتاه زیبای خود را حالت دهید.برای خواندن به پایین بروید.

مدل مو برای موهای کوتاه

1. مدل مو برای موهای کوتاه: مدل موی گوجه ای در پایین با پف

اگر موهایتان تا چانه یا کمی بلندتر است، این مدل مو را امتحان کنید. موهای بالای سر را با شانه کردن آن ها به عقب ببرید. برای محکم کردن پف مو از سنجاق های بابی استفاده کنید. بقیه موهایتان را از پشت جمع کنید و کش ببندید.


حتما ببینید: 10 مدل موی پانکی [فانکی] دخترانه خاص و عجیب برای موهای کوتاه


مدل مو برای موهای کوتاه1

2.مدل مو برای موهای کوتاه: مدل موی اپدو معاصر

دیانا آگرون در این مدل موی آپدوی معاصر خیره کننده به نظر می رسد. پشت موهای او با فر فرانسوی فوق العاده آشفته حالت داده شده است. موهای او با استفاده از موس و اسپری مو به پشت سر شانه می شوند. این مدل موی شیک با یک ریسمان مخملی مشکی نازک که مانند هد بند بسته شده است، تکمیل می شود.

مدل مو برای موهای کوتاه2

3. مدل مو برای موهای کوتاه: مدل موی رول گیبسون

این یک برداشت از رول گیبسون است. به جای استفاده از بند مو برای رول، به سادگی مقداری از موهای خود را به سمت داخل بچرخانید و آن را در پشت سرتا کنید. از سنجاق های بابی استفاده کنید تا آن را در جای خود محکم کنید و مقداری اسپری مو بزنید.

مدل مو برای موهای کوتاه3

4.مدل مو برای موهای کوتاه: مدل موی خلاقانه اپدو

اگر موهای مجعد دارید، این یک راه عالی برای حالت دادن به آن است. فرهای کوتاه شما با این آپدو به زیبایی نمایان می شوند. اگر موهای فر ندارید، قبل از انجام این مدل مو، آن ها را با یک بابلیس فر کنید.

مدل مو برای موهای کوتاه4

5. مدل مو برای موهای کوتاه: مدل موی اپدو برای ساقدوش

این مدل مو برای ساقدوش با موهای کوتاه ایده آل است! با گذاشتن مقداری مو در طرفین برای قاب کردن صورت خود، بقیه را جمع کنید و در قسمت تاج موها را حالت دهید. موها را دور سرتان به مدل هلندی ببافید و در جای خود سنجاق کنید.


حتما ببینید: 50 مدل موی عروسی دخترانه ساده، باز و بسته شیک در جهان


مدل مو برای موهای کوتاه5

6.مدل مو برای موهای کوتاه: مدل موی گوجه ای کوچک و جلوی مو صاف

از مدل موی کری مولیگان کمک بگیرید و موهای کوتاه خود را به شکلی زیبا درآورید. موهای خود را موی بزنید و شانه کنید. سپس آن را  از یک طرف جدا کنید. موهای خود را به طور مرتب به عقب شانه کنید و آن را با یک کش کوچک ببندید.

مدل مو برای موهای کوتاه6

مدل موی کوتاه مجلسی

7.مدل مو برای موهای کوتاه: مدل موی نان پیچ خورده

این اپدو پیچ خورده  عالی است. موهای خود را در قسمت های کوچک بچرخانید و آن را در پشت سنجاق کنید تا یک مدل موی پیچ خورده تشکیل شود. مطمئن شوید که پیچ ها محکم هستند. اگر صورت پهنی دارید، قبل از اینکه موهایتان را در جای خود سنجاق کنید، موهایتان را کمی در جلو پف دهید.

مدل مو برای موهای کوتاه7

8. مدل مو برای موهای کوتاه: اپدو در کنار همراه با بافت

این یک آپدوی دوست داشتنی است. مقداری مو را از یک طرف بردارید و سنجاق بزنید تا جدا بماند. بقیه موهایتان را جمع کنید و شانه کنید.در کنار موها را گوجه ای ببندید. قسمت جدا شده را به صورت شل ببافید و روی گوجه ای کناری سنجاق بزنید. بافت را شل کنید تا به اپدو حجم دهید.

مدل مو برای موهای کوتاه8

9. مدل مو برای موهای کوتاه: مدل موی اپدو همراه با تاج بافته شده

اگر موهای کوتاهی دارید که در جلو بلندتر هستند، در اینجا یک مدل  عالی برای شما آورده شده است که می توانید امتحان کنید. یک بافت هلندی در جلوی موهای خود انجام دهید و آن را با سنجاق بابی و اسپری مو محکم کنید.

مدل مو برای موهای کوتاه9

10. مدل مو برای موهای کوتاه:آپدو سه گره پیچ خورده

موهای خود را به صورت افقی به سه قسمت تقسیم کنید. هر بخش از مو را جمع کنید و آن را در مرکز بچرخانید. قسمت ها را رول کنید و به هم سنجاق کنید تا یک نان در مرکز سرتان شکل بگیرد که شبیه موهاوک است.

مدل مو برای موهای کوتاه10

11. مدل مو برای موهای کوتاه: مدل موی نان رول شده

موهایتان را طوری جمع کنید که گویی یک دم اسبی کم پشت می بندید. یک نوار الاستیک را روی دم اسبی ببندید. نوار را بچرخانید و دوباره آن را رد کنید، اما این بار دم اسبی خود را کاملا بیرون نکشید تا این نان رول شده درست شود.

مدل مو برای موهای کوتاه11

12. مدل مو برای موهای کوتاه: مدل موی اپدو

برای درست کردن این مدل مو می توانید از یک هدبند نازک استفاده کنید. موهای خود را در قسمت تاج پوش دهید تا پف ایجاد کنید. از کناره ها مقداری مو برداشته و به صورت دو بافته یا پیچ نازک ببافید. یک هدبند نازک بزنید و بقیه موهایتان را درون آن قرار دهید تا یک رول گیبسون درست شود.بافت ها را روی رول گیبسون سنجاق کنید تا ظاهرتان تمام شود.

مدل مو برای موهای کوتاه12

13. مدل مو برای موهای کوتاه: مدل موی فرانسوی

مدل موی فرانسوی یکی از کلاسیک‌ترین مدل‌های موی تمام دوران است. همچنین یک مدل موی آسان برای دستیابی است. با شانه کردن موها در قسمت تاج موها را پف دهید. بقیه موهایتان را جمع کنید و از یک طرف به صورت صاف نگه دارید. موها را به سمت مرکز بچرخانید و در جای خود سنجاق کنید.

مدل مو برای موهای کوتاه13

14.مدل مو برای موهای کوتاه: مدل موی اپدو ژولیده

این مدل مو خیره کننده است! این ترکیبی از پیچ و تاب و گره است. برای هنرمند درون  شما عالی است که خلاق شود. من عاشق این هستم که ژولیده است اما آنقدر  محکم در جای خود قرار گرفته است.

مدل مو برای موهای کوتاه14

مدل مو برای موی کوتاه برای عروسی

15.مدل مو برای موهای کوتاه: مدل موی پیچ خورده همراه سنجاق

اگرمدلمو باب شما تبدیل به لوب شده است، این آپدو برای شما مناسب است. موهای خود را به چند قسمت بپیچانید و آنها را بچرخانید تا به این شکل در بیایند. از سنجاق های بابی برای محکم کردن پیچ ها در جای خود استفاده کنید. این یک مدل موی همه کاره است که می توانید آن را درمحل کار، قرار ملاقات یا عروسی انجام دهید.

مدل مو برای موهای کوتاه15

16.مدل مو برای موهای کوتاه: مدل موفرهای پین آپ

فرهای پین آپ بهترین هستند! شما می توانید با استفاده از بابلیس به این مدل برسید. تمام فرها را در بالا با سنجاق های بابی که با رنگ موهای شما مطابقت دارد سنجاق کنید. از یک روبان یا یک نوار استفاده کنید.

مدل مو برای موهای کوتاه16

17.مدل مو برای موهای کوتاه: مدل مو اپدو پیچ خورده

موهای خود را در قسمت تاج پف دهید بقیه موهای خود را جدا کرده و بچرخانید. تمام پیچ ها را در پشت سنجاق کنید تا یک نان شکل بگیرد اما انتهای آن را کنار بگذارید. اگر محل کار شما لباس رسمی دارد، این مدل موی روزمره مناسب برای شماست.

مدل مو برای موهای کوتاه18

18.مدل مو برای موهای کوتاه: مدل موی اپدو فرفری

این آپدو متشکل از موهای مجعد و بافت تیغ ماهی فرانسوی در جلو است. پس از فر کردن و بافتن قسمت بالایی مو، آن را از پشت جمع کنید و کش ببندید و اجازه دهید نوک‌ موهای آن بیرون بیاید. این مدل مو را در مراسم عروسی یا جشن درست کنید.

مدل مو برای موهای کوتاه18

19.مدل مو برای موهای کوتاه: مدل موی اپدو فر

این بیشتر ازیک اپدو است. موهای خود را در قسمت تاج مرتب کنید و در جای خود سنجاق کنید تا پف ایجاد شود. از هر طرف کمی مو بردارید و بچرخانید. آن را روی پف پشت سنجاق کنید. بقیه موهای خود را فر کنید و فرها را در جای خود سنجاق کنید تا ظاهری مصنوعی ایجاد کنید.

مدل مو برای موهای کوتاه19

20.مدل مو برای موهای کوتاه: اپدو بوهمین

چه کسی یک آپدو خوب بوهو را دوست ندارد؟ این یکی برای رویدادهای رسمی، مانند جشن عروسی یا جشن عروسی مناسب است. می توانید این مدل را برای کار بدون گل امتحان کنید. ترکیبی از فرهای بزرگ و کوچک است.

مدل مو برای موهای کوتاه20

21.مدل مو برای موهای کوتاه: نان کوچک روی موهای بلوند بژ

این ساده‌ترین راه است که می‌توانید موهای بلوند بژ خود را درست کنید و ظاهری زیبا به خود بدهید. فقط تمام موهای خود را شانه کنید و در پشت جمع کنید، آنها را به سمت بالا بچرخانید و یک نان کوچک در نزدیکی  گردن تشکیل دهید.

مدل مو برای موهای کوتاه21

مدل مو برای موهای کوتاه و چتری

22.مدل مو برای موهای کوتاه:اپدو رول شده با تاج پف کرده و چتری کناری

یک نان رول شده می تواند ظاهر موهای کوتاه شما را کاملاً تغییر دهد و ظاهری شیک به شما بدهد.تاج پوش داده شده، یک چتری کناری کوتاه به زیبایی این مدل موی پیچیده می‌افزاید.

مدل مو برای موهای کوتاه22

23.مدل مو برای موهای کوتاه: شینیون بافت دار 

چه یک مهمانی  یا یک قرار عاشقانه، این مدل شینیون  برای موهای کوتاه مناسب است و برای همه رویدادها زیبا است.موهای مواج  خود را ببافید،موهای  بلند کناری را به طور چشمگیری به سمت بالا بچرخانید و سپس یک شینیون زیبا درست کنید.

مدل مو برای موهای کوتاه23

24.مدل مو برای موهای کوتاه:اپدو پیچ خورده با کمی هایلایت

موهای تاج خود را صاف به عقب شانه کنید. اکنون، تمام موها را  بپیچانید و یک  نان ساده در پشت گردن درست کنید. همچنین، مطمئن شوید که هایلایت ها در پیچ های مختلف در نان شما قابل مشاهده باشد.

مدل مو برای موهای کوتاه24

25.مدل مو برای موهای کوتاه: مدل مو بوفه زیبا با چتری

بوفه یکی از رایج ترین مدل های موی کوتاه است که بسیار آسان درست می شود و بسیار مورد تحسین خانم ها قرار می گیرد.موهای جلوی  خود را از بقیه موهای خود جدا کنید و با حالت دادن به موهایتان، یک موی زیبا درست کنید.

مدل مو برای موهای کوتاه25

26.مدل مو برای موهای کوتاه: آپدو شلوغ با هایلایت

این مدل مو برای موهای کوتاه باموهای قهوه ای هایلایت شده در سرتاسر و چرخاندن آن ها به صورت نان درست می شود. با این حال، قسمت انتهایی مو  باید به دور موی پیچ خورده پیچیده شود.

مدل مو برای موهای کوتاه26

27.مدل مو برای موهای کوتاه:مدل موی نان  کناری با پاپیون مو

پشت موهای خود را به طور مرتب برس بزنید و با یک نوار الاستیک در قسمت پشت آن را محکم کنید. سپس آن را تا کنید تا یک نان  در یک طرف سر ایجاد شود. افزودن اکسسوری مانند پاپیون مو، کل مدل را جذاب می کند.

مدل مو برای موهای کوتاه27

28.مدل مو برای موهای کوتاه: آپدو بلوند با چتری پر

این یک مدل  نسبتاً کوتاهتر است که روی موهای بلوند روشن درست شده است.موها را از گوش تا گوش جدا کنید و ارتفاع نان  را با آن متعادل کنید. نیازی به گفتن نیست، این یک مدل برای یک رویداد رسمی است.

مدل مو برای موهای کوتاه28

مدل موی کوتاه دخترانه

29.مدل مو برای موهای کوتاه: مدل مو اپدو  با سنجاق

موس را روی سنجاق های خود بمالید و با استفاده از یک نوار الاستیک در پشت گردن، آنها را در یک دم اسبی آویزان محکم کنید. حال، بخش‌های کوچکی از مو را بردارید، آن‌ها را به صورت جداگانه تا کنید و با سنجاق‌های بابی دور پایه‌اش محکم کنید.

مدل مو برای موهای کوتاه29

30.مدل مو برای موهای کوتاه:اپدو پایین کناری با موهای موج دار

یک شینیون شل که در یک طرف پشت گردن قرار می گیرد می تواند ظاهر شما را زیبا کند. موهای بالایی را به طور مرتب برس بزنید و اجازه دهید و موها را به صورت یک طرف بزنید.

مدل مو برای موهای کوتاه30

31. مدل مو برای موهای کوتاه: آپدو پیچ خورده براق

با استفاده از واکس مو به موهای خود ظاهری صاف ببخشید. حالا بقیه موها را بچرخانید، آن ها را به روش های مختلف تا کنید تا به یک نان بزرگ تبدیل شود و با سنجاق های بابی محکم کنید.

مدل مو برای موهای کوتاه31

32.مدل مو برای موهای کوتاه:مدل موی اپدو پیچ خورده در بالا

در اینجا یک مدل موی بسیار ساده و آسان برای موهای کوتاه آورده شده است که می تواند از ریختن موهای شما روی چشم یا گردن جلوگیری کند و در عین حال شما را شیک نشان دهد. فقط موهای خود را به سمت بالا بچرخانید و به طور تصادفی آن را بچرخانید و در قسمت‌های مختلف پشت سر سنجاق بزنید تا حالت زیبایی درست کنید.

مدل مو برای موهای کوتاه32

33.مدل مو برای موهای کوتاه: آپدو پیچ خورده دربالا بااکسسوری های کریستالی

تمام موهای خود را تا تاج بالا ببرید و با تا کردن آن ها یک  نان درست کنید. دقت کنید که خیلی سفت نباشد و آن را با اکسسوری های کریستالی زیبا تزئین کنید . چند تار موی رها شده زیبایی آپدو را بیشتر می کند.

مدل مو برای موهای کوتاه33

34.مدل مو برای موهای کوتاه: شنیون فرانسوی با تاج پوش داده شده

در مورد شنیون فرانسوی بسیار شیک  چه باید گفت ؟ این یکی از جذاب ترین مدل های مو است که می توان آن را حتی روی موهای کوتاه نیز امتحان کرد. در اینجا، این سبک با یک تاج پف داده شده درست شده است.

مدل مو برای موهای کوتاه34

35.مدل مو برای موهای کوتاه: نان بزرگ شلخته با چتری های بلند تقسیم شده

یک نان بزرگ چیزی است که بدون در نظر گرفتن لباس شما می تواند ظاهری هیجان انگیز به شما بدهد. با این حال، اگر می خواهید کمی جذابیت به مدل موی خود اضافه کنید،چتری های بلند را به آن اضافه کنید.

مدل مو برای موهای کوتاه35

36.مدل مو برای موهای کوتاه: مدل مو بوفه قهوه‌ای رنگ با  کناره‌ های شانه شده

یک تاپ بزرگ که تمام پشت سر را در بر می گیرد، بدون شک چشم نواز است و رنگ  قهوه ای آن را چشمگیرتر کرده است. اگر می خواهید به ضریب مد خود افزایش قابل توجهی بدهید، کافی است مو ها را یک طرفه بزنید.

مدل مو برای موهای کوتاه36

شینیون موی کوتاه

37.مدل مو برای موهای کوتاه: اپدو پایین روی موهای بلوند طلایی

در این مدل موی فوق العاده آسان ، موهای بلوند طلایی با هایلایت های قهوه ای روشن روی گردن با یک نوار الاستیک محکم می شوند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که موها را بردارید، به شکل یک نان تا کنید و با سنجاق ها محکم کنید تا یک نان درست کنید.

مدل مو برای موهای کوتاه37

38.مدل مو برای موهای کوتاه: مدل مو نان شلخته

این مدل موی کوتاه ، عالی آن است. موهای خود را در قسمت های کوچک بچرخانید و با آن یک نان ایجاد کنید. انتهای نان را آزاد نگه دارید تا بتوانید آن را بچرخانید، تا کنید و به دور خودش بپیچید تا مدلی شلخته و در عین حال خلاقانه داشته باشید.


حتما ببینید: 20 مدل موی بلند ساده و شیک دخترانه و زنانه زیبا با آموزش


مدل مو برای موهای کوتاه38

39.مدل مو برای موهای کوتاه: اپدو پیچ خورده با تاج پوش داده شده

به موهای بالایی خود حجم دهید و آن را  شانه بزنید. بقیه موهای خود را به دو قسمت تقسیم کنید، آنها را جداگانه به سمت بالا بچرخانید و پیچ های پشت را با سنجاق بابی محکم کنید. اطمینان حاصل کنید که آنها را تا کنید تا مانند یک نان زیبا به نظر برسند.

مدل مو برای موهای کوتاه39

40.مدل مو برای موهای کوتاه:آپدو پایین همراه با سنجاق

بافتی زیبا به موهای مواج کوتاه خود با هایلایت های ظریف اضافه کنید. حالا، با کمی شل نگه داشتن موها در پشت، آن ها را به یک  نان زاویه دار در پشت گردن تبدیل کنید. با استفاده از چند سنجاق مو، جلوه ای زیبا  به کل ظاهر اضافه کنید.

مدل مو برای موهای کوتاه40

41.مدل مو برای موهای کوتاه:آپدو بافته شده منظم با بافت کناره ها

موهای هایلایت شده خود را به سه قسمت تقسیم کنید. قسمت میانی را تا تاج پف دهید و سپس آن را ببافید. با دو قسمت دیگر در امتداد خط موی کناری بافت های  سفت انجام دهید. حالا هر سه بافت را با هم بردارید و آن ها را به صورت یک نان محکم روی گردن تبدیل کنید.

مدل مو برای موهای کوتاه41

42.مدل مو برای موهای کوتاه:نان کناری با موهای مواج

موهای مشکی  با هایلایت های قهوه ای تیره را صاف کنید و به یک طرف تقسیم کنید. قسمت بزرگتر را به سمت آن سمت روی پیشانی شانه بزنید و با امواج درهم یک نان  درست کنید.یک طرف موی خود را روی پیشانی بریزید و زیبایی مدل مو را بیشتر کنید.

مدل مو برای موهای کوتاه42

43. مدل مو برای موهای کوتاه: اپدو هایلایت شده با موهای پیچ داده شده

این موهای موج دار قهوه ای تیره با هایلایت های قهوه ای روشن یک مدل موی شیک بسیار عالی است. دو قسمت از موها را در دو طرف بگذارید و یک نان گرد  در پشت گردن درست کنید. حالا از موهای کناری موها را پیچ دهید و با سنجاق های بابی آن ها را در پشت محکم کنید.

مدل مو برای موهای کوتاه43

شینیون موی کوتاه مشکی

44. مدل مو برای موهای کوتاه: اپدو  بالا با چتری

موهای خود را در قسمت تاج بکشید، آنها را تا کنید و در جاهایی با سنجاق بابی محکم کنید. قسمت پایینی پشت سر باید صاف شود و ظاهر صیقلی داشته باشد، در حالی که قسمت جلویی باید با  چتری های بلند درست شود.

مدل مو برای موهای کوتاه44

45.مدل مو برای موهای کوتاه: آپدو موج دار و بافت دار با تل

برای ایجاد حجم قابل توجهی، موهای تاج خود را با دست حالت دهید. اکنون، بقیه موهای مواج خود را در قسمت های کوچک بپیچانید و آنها را با سنجاق های بابی دور تاج پف کرده محکم کنید. یک تل فلزی یا کریستالی زیبایی خاصی به اپدو می دهد.

مدل مو برای موهای کوتاه45

46. مدل مو برای موهای کوتاه: مدل موی اپدو در بالا و جلوی مو صاف

این نان توخالی بزرگ که در بالای سر قرار می گیرد نه تنها برای چشمان خوشایند است، بلکه در ارائه ظاهری خیره کننده به شما و متمایز شدن شما از جمعیت بسیار کارآمد است. فقط یک دم اسبی بلند روی موهای صاف مشکی خود درست کنید و آن را به طور مرتب تا کنید تا یک موی تو خالی داشته باشید.

مدل مو برای موهای کوتاه46

47.مدل مو برای موهای کوتاه:نان نامرتب قهوه‌ای و گیره کریستالی

این نان کمی درهم با گیره کریستالی زیبا می تواند ظاهر شما را جذاب کند. با کنار هم قرار دادن تمام موج های قهوه ای خود و رها کردن چند تار مو از این طرف و آن طرف، یک مدل موی شلخته در پشت گردن خود درست کنید.

مدل مو برای موهای کوتاه47

48.مدل مو برای موهای کوتاه: مدل مو اپدو همراه با بافت

امروزه نان های بافته شده هم زیبا هستند. این مدل موی مو را ببینید که در آن کل موها به چند قسمت تقسیم شده و به طور مرتب بافته می شود تا یک مدل موی چند بافته نیمه بلند داشته باشید.


حتما ببینید: 20 مدل موی لیر و  پر برای موهای فر [کوتاه و بلند]


مدل مو برای موهای کوتاه48

49.مدل مو برای موهای کوتاه: اپدو پایین پیچ خورده با موهای مواج

با انتخاب این مدل موج دار زیبا، موهای خود را  تغییر دهید. بر روی موهای قهوه ای روشن خود امواج موج دار ایجاد کنید، بافتی به آن اضافه کنید و آن را به یک نان کوچک و نامرتب تبدیل کنید. چتری مواج در کناره زیبایی مدل مو را بسیار بیشتر می کند.

مدل مو برای موهای کوتاه49

شینیون موی کوتاه شیک

50.مدل مو برای موهای کوتاه:مدل مو اپدو شلخته 

با برداشتن بخش خاصی از مو، یک نان پایه کوچک درست کنید. حالا بقیه موها را به صورت تکه های کوچک بردارید، آن ها را یکی یکی اطراف آن بپیچید و با سنجاق های بابی محکم کنید. موهای بالایی را کمی نامرتب کنید تا ظاهری کاملا طبیعی داشته باشید.

مدل مو برای موهای کوتاه50

51.مدل مو برای موهای کوتاه: مدل موی نان پیچ خورده کوچک در پشت گردن و کنار 

موهای بلوند با هایلایت های بلوند طلایی به یک طرف تقسیم کنید. قسمت بزرگتر را به عقب بچرخانید، آن را در پشت گردن بچرخانید و یک نان کوچک در کنار درست کنید. موها را با سنجاق محکم کنید و با شل نگه داشتن موهای باقیمانده مدلی طبیعی درست کنید.

مدل مو برای موهای کوتاه51

52.مدل مو برای موهای کوتاه:نان نیم دایره ای صاف و کم حجم با رویه پف دار

از سرم استفاده کنید تا به موهای قهوه ای خاکستری هایلایت شده خود ظاهری براق ببخشید، حجم قابل توجهی به تاج اضافه کنید و با استفاده از یک باند الاستیک از آن یک دم اسبی ساده درست کنید. حالا پونی را پهن کنید و همچنین آن را طوری به سمت داخل تا کنید که به یک نان نیم دایره ای کامل تبدیل شود.

مدل مو برای موهای کوتاه52

53.مدل مو برای موهای کوتاه: اپدو در قسمت های پایین با موهای مواج

با استفاده از موس به مو های مواج  هایلایت شده خود حجم دهید و آنها را به طور معمولی به یک طرف تقسیم کنید. یک نان در پایین درست کنید. بگذارید چتری های کناری  صورت شما را در آغوش بگیرند و برای زیبایی بیشتر، کل مدل مو را نامرتب نگه دارند.

مدل مو برای موهای کوتاه53

54.مدل مو برای موهای کوتاه:اپدو هایلایت شده  بزرگ با پوف و اکسسوری

آیا واقعاً لازم است در مورد این مدل موی شیک و خیره کننده چیزی بگوییم؟ نان توخالی بزرگ با  هایلایت های بنفش برای افزایش زیبایی شما کافی است. پوف کوچک زیبا و اکسسوری توری طلایی آن را بیشتر جلب توجه کرده است.

مدل مو برای موهای کوتاه54

55.مدل مو برای موهای کوتاه: اپدو کناری پیچ خورده کناری

این اپدو منحصربه‌فرد را امتحان کنید. با استفاده از موس موهای خود را صاف تر کنید، آنها را محکم به طرف تاج عقب بکشید و یک دم اسبی درست کنید. حالا  دم اسبی را به چهار قسمت تقسیم کرده و یکی یکی تا کنید و با سنجاق های بابی محکم کنید.

مدل مو برای موهای کوتاه55

56.مدل مو برای موهای کوتاه: اپدو بزرگ همراه با پر

مو های مواج مشکی خود را حالت دهید، آن ها را به دلخواه بچرخانید و در آخر با سنجاق های بابی در مکان های مختلف محکم کنید. این باید یک نان بزرگ به شکل در پشت سر شما ایجاد کند و ممکن است بخواهید آن را با چند گیره موی منحصر به فرد درست کنید که شبیه پرهای واقعی است.

مدل مو برای موهای کوتاه56

شینیون موی کوتاه برای عروسی

57.مدل مو برای موهای کوتاه: مدل مو نان مرتب

موهای خود را کاملاً صاف کنید تا از ریزش موها جلوگیری کنید و ظاهری کاملاً منظم داشته باشید. با محکم کردن موها با یک نوار الاستیک، یک دم اسبی درست کنید. حالا دم اسبی را به آرامی بچرخانید و آن را به دور پایه آن بپیچید تا یک نان تمیز شکل بگیرد.

مدل مو برای موهای کوتاه57

58.مدل مو برای موهای کوتاه: آپدوی بالا با رویه پف دار

به موهای بالایی خود حجم دهید و با پیچاندن و تا کردن موهای خود، یک حالت گلدار زیبا ایجاد کنید. موی جلویی باید بافت داشته باشد و به خوبی به طرفین کشیده شود و با سنجاق های بابی روی موهای جلویی محکم شود. با ریختن چند تار مو در امتداد خط مو، ظاهر را زیبا کنید.

مدل مو برای موهای کوتاه58

59.مدل مو برای موهای کوتاه: مدل موی نان در قسمت بالای سر

این یک نسخه اصلاح شده از نان معمولی شما است. تمام موهای خود را در قسمت بالا بکشید و با پیچاندن موها، یک نان بسازید. حالا آخرین قسمت آن را دور پایه خودش بپیچید.

مدل مو برای موهای کوتاه59

60.مدل مو برای موهای کوتاه:نان پیچ خورده با تاج پفی و چتری موج دار

تاج خود را شانه بکشید تا جلوه ای پف دار کنید و اجازه دهید موهای شما صورت شما را با محبت در آغوش بگیرد. حالا موهای بلوند خود را به چند قسمت کوچک تقسیم کنید، آنها را  بچرخانید و آنها را در قسمت پایین گردن محکم کنید تا یک مدل موی مویی به شکل گل  درست کنید.

مدل مو برای موهای کوتاه60

61.مدل مو برای موهای کوتاه: موهای بلوند نامرتب همراه با دو بافت

دو بافته ضخیم در امتداد خط مو ایجاد کنید و یکی یکی دور سر خود بپیچید. اطمینان حاصل کنید که جهت بافت ها مخالف است و نزدیک به گردن شما قرار می گیرند. در نهایت، انتهای آنها را با سنجاق بابی محکم کنید و به بقیه موهای خود ظاهری نامرتب بدهید.

مدل مو برای موهای کوتاه61

62.مدل مو برای موهای کوتاه: مدل موی موج دار و پیچ داده شده به سمت داخل

با افزودن بافت به موهای موج دار قهوه ای خاکستری خود با هایلایت های بلوند طلایی شروع کنید. بعد از کمی حجم دادن به قسمت بالا، آن را به یک طرف شانه بزنید. حالا موها را در جهت داخل از پایین بچرخانید و وقتی به پایه گردن رسیدید با سنجاق های بابی محکم کنید.

مدل مو برای موهای کوتاه62

63.مدل مو برای موهای کوتاه:مدل موی ساده با رویه حجیم شده

نه یک موی جمع و نه شینیون، این فقط یک مدل موی فوق العاده آسان است که در آن موهای کوتاه پیچ خورده و همچنین با سنجاق های بابی به طور تصادفی محکم می شوند. موهای جلویی را حجیم نگه دارید تا ظاهری متفاوت به مدل مو ببخشید.

مدل مو برای موهای کوتاه63

64.مدل مو برای موهای کوتاه:مدل موی نان هایلایت شده

در این مدل مو، موهای  مشکی با هایلایت های قهوه ای طلایی پیچ خورده و تا می شوند تا یک نان در پشت سر تشکیل شود. کمی پف به موهای بالایی اضافه کنید.

مدل مو برای موهای کوتاه64

65.مدل مو برای موهای کوتاه: نان ساده

در اینجا چیزی کاملاً ساده و طبیعی برای شما وجود دارد. فقط تمام موهای خود را به سمت تاج خود بکشید، آن را به یک موی باله زیبا تبدیل کنید و یک بخش نازک از مو را به دور ان بپیچید. هیچ نیازی به ابزار گران قیمت نیست. یامدل طراحی شده با مواد شیمیایی نیست.

مدل مو برای موهای کوتاه65

مدل موی کوتاه و رنگ شده

66.مدل مو برای موهای کوتاه: نان پرحجم بزرگ با موهای موج دار

یک نان بزرگ در پشت گردن خود درست کنید تا با استفاده از سنجاق های بابی محکم آن را محکم کنید. اکنون، موهای بالایی را  تکان داده و بافت دهید و اجازه دهید موهای شما و بقیه قسمت های سر را بپوشانند تا ظاهری نامرتب و در عین حال زیبا داشته باشید.

مدل مو برای موهای کوتاه66

67.مدل مو برای موهای کوتاه:دم اسبی تا شده با هایلایت

موهای مشکی  با هایلایت های قهوه ای روشن خود را  موس بزنید و با عقب کشیدن آن در قسمت تاج، دم اسبی بلندی بسازید. حالا دم اسبی را به سمت داخل تا کنید و انتهای آن را دور پایه آن بپیچید. برای نگه داشتن آن در جای خود، از چند سنجاق بابی استفاده کنید.

مدل مو برای موهای کوتاه67

68.مدل مو برای موهای کوتاه: نان شلخته با موهای رها شده

خوب، این تقریباً  یک نان  است که در بالای سر ساخته شده است. اما، باید آن را در یک طرف ایجاد کنید و ظاهری شل به آن بدهید.

مدل مو برای موهای کوتاه68

69.مدل مو برای موهای کوتاه:نان کناری در پایین با چتری های یک طرفه

موهای بلوند روشن خود را به یک طرف تقسیم کنید و اجازه دهید تا موهای جلویی به زیبایی روی پیشانی شما بریزند. حالا تمام موهایتان را در سمت دیگر بکشید، آن را پشت گوش محکم کنید و آن را به یک  نان تبدیل کنید. یک گل طبیعی مطمئناً به ظاهر زیبایی می بخشد.

مدل مو برای موهای کوتاه69

70.مدل مو برای موهای کوتاه: آپدو بافته شده با نان نامرتب

آخرین اما نه کم اهمیت ترین. در اینجا یک کار فوق العاده وجود دارد که در آن موهای هایلایت شده دقیقاً از بالا بافته می شوند و در مکان هایی به صورت زیگزاگ تا گردن محکم می شوند. در نهایت، انتهای  بافت به صورت یک نان کوچک پیچ خورده  سنجاق می شود.

مدل مو برای موهای کوتاه70

مراقبت از موهای کوتاه 

شما می توانید بسیاری از مدل موهای زیبا را با موهای کوتاه درست کنید. با این حال، اگر موهای شما ضعیف باشد، هیچ چیز خوب به نظر نمی رسد. داشتن موهای کوتاه به این معنی نیست که نمی توانید موهای زیبا درست کنید. می توانید با موهای کوتاه خود چند مدل موی شگفت انگیز را امتحان کنید. اما چیزی که همه شما به آن نیاز دارید ایده است. برخی از مدل‌های موی شیک برای موهای کوتاه عبارتند از: نان موی کم پشت، نان شیک، رول پیچ‌خورده گیبسون، مدل موی مجعد هنری و مدل موی ساقدوش عروس. این مدل موها برای موهای کوتاه شما برای همه موارد مناسب است. بنابراین از این مدل موهای زیبا الهام بگیرید و با مدل های کوتاه امتحان کنید.

مراقبت از موهای کوتاه

سخن آخر

با دیدن چهره خود و اینکه کدام مدل مو به صورت شما می آید می توانید یک انتخاب مناسب داشته باشید و در هر مجلسی بدرخشید. امیدواریم که از این مطلب استفاده و لذت برده باشید.


مطالب مرتبط:

بهترین مدل مو برای پیشانی بلند و پهن دخترانه و زنانه با آموزش

50 مدل از بهترین مدل موی ریحانا کوتاه، بلند، جدید و باباز
2
رای