17 مکان جدید و تحریک کننده برای برقراری رابطه جنسی و ایجاد تنوع در زندگی زناشویی

17 مکان جدید و تحریک کننده برای برقراری رابطه جنسی و ایجاد تنوع در زندگی زناشویی گاهی اوقات رابطه زناشویی دچار یکنواختی بیش از حدی می شود. اما چه کار می توان کرد؟ تغییر مکان هایی که رابطه جنسی در آن انجام می شود، نکته ای بسیار ساده است، اما شاید اثری که بر جای می گذارد باور کردنی نباشد.

از مکان های عجیب و غریب  تا مکان هایی که قبلا آزمایش شده، ما 17 مورد از بهترین مکان برای داشتن رابطه جنسی را برای شما گردآوری کردیم. اگر برای تغییر کارهای معمول به کمی الهام نیاز دارید، به خواندن این مطلب ادامه دهید تا بهترین مکان های انتخابی ما را برای سکس کشف کنید.

17 مکان جدید و جالب برای رابطه جنسی و رهایی از یکنواختی

1. رابطه جنسی در حیاط خلوت

رابطه جنسی در فضای بیرون از منزل، به لطف عناصر شگفت آوری مانند شب پر ستاره یا عطر گل هایی که توسط یک وزش نسیم به مشام می رسد، می تواند به طور شگفت آوری تحریک کننده باشد. انجام این کار بر روی تاب بزرگ در ایوان خانه، پتوی پیک نیک، یا تخت های حمام آفتاب به شما اجازه می دهد تا رابطه جنسی را در بیرون از فضای داخلی خانه و بدون ترس از چشم فضول ها انجام دهید، تنها مطمئن شوید که همسایگان نمی توانند داخل حیاط خانه شما را ببینند.

رابطه جنسی در حیاط خانه

2. سکس در ساحل

مطمئنا، شن ها به طور اشتباه در همه مکان ها پخش می شوند، اما آیا می توانید بدون حداقل یک بار تجربه رابطه جنسی در ساحل زندگی کنید؟ اگر در ساحل تنها بودید، یک پتو برداشته و مشغول شوید. هیچ چیز مانند داشتن رابطه جنسی در زیر آسمان پهناور همانطور که موج ها در پشت سر شما به ساحل برخورد می کنند، وجود ندارد.

سکس در ساحل

3. رابطه جنسی در داخل اتومبیل

اگرچه تماس های جنسی ناشیانه در داخل اتومبیل ممکن است حس بازگشت به روزهای دبیرستان را به شما القا کند، اما کشیدن شریک جنسی به یک مکان خلوت و داشتن رابطه جنسی با او جالب و بسیار هیجان انگیز است. اگر می خواهید فضای گسترده تری در اختیار داشته باشید، از صندلی های جلویی استفاده کرده و صندلی را به عقب برانید، با این امید که توسط عابری در حال عبور (یا توسط یک راننده کنجکاو) گیر افتاده اید، هیجان بیشتری به کار خود بدهید، و این می تواند یک رابطه جنسی تحریک کننده را ایجاد نماید.

سکس در ماشین

4. سالن سینما

سعی کنید تا در ردیف آخر نشسته و توجه بیشتری به همدیگر نسبت به فیلم داشته باشید. اگر سالن سینما خالی است (یا تقریبا خالی است)، این می تواند برای شما فرصتی به وجود بیاورد تا از سیستم کنترل صحنه های نامناسب عبور نمایید.

رابطه زناشویی در سینما

5. آشپزخانه

خود را بر روی پیشخوان آشپزخانه یا میز ناهارخوری قرار دهید و خوب، رابطه جنسی داشته باشید. شما همچنین می توانید به میز کابینت وسط آشپزخانه تکیه داده یا حتی خود را درست در جلوی یخچال قرار دهید.

سکس در آشپزخانه

6. در اتاق لباس شویی

اگرچه ممکن است در ابتدا عجیب به نظر برسد، اما اتاق لباس شویی یک مکان عالی برای شروع رابطه جنسی و شهوانی شدن است. چیزی در مورد ارتفاع ماشین لباس شویی، ارتعاشات و خشک کن با چرخش متوسط وجود دارد که یک ترکیب فوق العاده سکسی ایجاد می کند. اگر ارتفاعات با هم مطابقت ندارد، سعی کنید تا از چارپایه استفاده کرده تا ارتفاع چیزها را هم تراز کنید. شما همچنین می توانید نشستن یا دراز کشیدن بر روی ماشین لباس شویی و یا همراه با شریک جنسی خود نشستن در بالای آن را ضمن اینکه پاهای شما به دور کمر او پیچیده شده، امتحان نمایید. نکته حرفه ای: سعی کنید که این کار را در هنگام شست و شو گرم ماشین لباس شویی برای کمی گرمای بیشتر امتحان کنید و از تنظیم شست و شو پارچه های پنبه ای برای طولانی ترین و سریع ترین چرخش و بیشترین لرزش استفاده نمایید.

رابطه جنسی در اتاق لباس شویی

7. حمام، گزینه ای برای رابطه جنسی

در اینجا امکانات بسیاری وجود دارد، که از نشستن روی پیشخوان حمام شروع شده تا تکیه دادن خود به دیوار حمام ادامه دارد. چه چیز خاصی در مورد انجام این کار در حمام جذاب است؟ آینه های بزرگ به شما اجازه می دهند که به منظره اشراف داشته باشید. و البته، رابطه جنسی در زیر دوش حمام نیز وجود دارد: گرم و مرطوب است و به شما اجازه می دهد که وحشیانه عمل کنید؛ زیرا صدای جاری شدن آب (در اکثر اوقات)، هر صدای دیگری را در خود غرق می کند. سعی کنید این کار را با خم کردن خود انجام دهید و شریک جنسی تان از پشت وارد عمل شود، این کار به خوبی در حمام جواب می دهد؛ زیرا می توانید دست های خود را برای تکیه گاه بیشتر بر روی ماهیچه پا خود قفل کنید. نکته مفید: هر زمان که کاملا شهوانی شده اید، از روان کننده هایی از جنس سیلیکونی استفاده کنید. روان کننده های سیلیکونی ضد آب هستند، شما باید بعدا آن را با آب و صابون بشوئید؛ اما تا زمانی که کار شما تمام نشده، شسته نمی شود.

سکس در حمام

8. تجربه رابطه جنسی در سونا

دفعه بعدی که شما، دو نفری در سونا تنها باشید، همه چیز شدیدا شهوانی می شود. اگر شما سونا در خانه دارید (خوشبختانه!)، این کار کاملا آسان است. اگر آن را در یک سالن ورزشی یا یک باشگاه سلامتی تجربه کنید، ممکن است کمی سخت تر شود. در هر صورت، شما هرگز یک رابطه جنسی عرق کننده نخواهید داشت (فقط مطمئن شوید که سونا بیش از حد گرم نمی شود).

رابطه زناشویی در سونا

9. طبیعت بکر

برقراری رابطه جنسی در فضای بیرون از منزل واقعاً به طرز حیرت انگیزی حس رهایی می دهد. تصور کنید: شما در جنگل ها قدم می زنید، و کاملاً خنک است که به وضوح نیاز دارید راهی برای گرم کردن خود پیدا کنید. یک چیز دست به دست چیز دیگر می دهد، و قبل از آنکه بدانید، با استفاده از آنچه طبیعت در نظر گرفته شده است، رابطه جنسی برقرار می کنید (یک درخت، یک تخته سنگ - دیوانه می شوید).

سکس در طبیعت

10. بالکن

اگر بیشتر آدمی اهل خانه ماندن هستید، اما هنوز هم می خواهید هیجان داشتن رابطه جنسی در بیرون از خانه را تجربه نمایید، بالکن خود را در نظر بگیرید! اگر بالکنی محصور با کمی فضا در اختیار دارید، می توانید چند پتو در آن قرار داده و از هوای تازه نیز لذت ببرید. و یا هنگامی که شریک جنسی شما در موقعیت پشت شما قرار می گیرد، سعی کنید که به بالکن تکیه دهید.

رابطه جنسی در بالکن

11. سکس روی مبل

همانطور که در جست و جو ماجراهای جنسی هستید، نیمکت ها و صندلی هایی که اشیاء زیاد روی آنها انباشته شده را فراموش نکنید. آنها راحت و آسان یک پشتی تکیه گاهی برای شما فراهم کرده و در ارتفاع کم (در مقایسه با تخت خواب ها)، طیف وسیعی از پوزیشن های سکس را برای شما فراهم می کنند. حالتی که مرد نشسته یا دراز کشیده و زن بر روی زانوهای او می نشیند را با استفاده از کوسن های نرم برای پشتیبانی خود امتحان نمایید. اگر کوسن ها نمی توانند به شما کمک کنند، شریک شما می تواند کمی زانوهای خود را بالا برده و شما را با کمی تلاش به بالا و پایین بفرستد. هنگام بالا رفتن خود، دست های همدیگر را بگیرید تا بتوانید کمی بیشتر به عقب خم شوید- این کار یک سطح تکیه گاهی ایجاد می کند که امکان تکان خوردن و غلت زدن بیشتر را فراهم می کند.

سکس روی مبل

12. اتاق خواب

چیزی در مورد راحتی اتاق خواب وجود دارد (و تخت خواب شما)، که به شما این امکان را می دهد که آسوده بوده و از لحظه لذت ببرید. ما قصد داریم تا چیزها را تغییر دهیم، اما هیچ لیستی از بهترین مکانهای رابطه جنسی بدون اتاق خواب خوب شما کامل نخواهد بود.

سکس در اتاق خواب

13. کنار یک شومینه روشن

آیا هرگز تجربه دیوانه بازی بر روی آتش (یا در نزدیکی آن) را تجربه نکرده اید، آن را از دست می دهید. چیزهای کمتری عاشقانه تر از غلت زدن بر روی فرش در کنار جذب گرمای آتش خروشان وجود دارد. درخشش پوست معشوقه شما و درخشش در رنگ های زرد و نارنجی است.

هنگام رابطه جنسی، می توانید دمای طبیعی اتاق را امتحان کنید. در حالی که سایه ها چهره تحریک شده جنسی شما را خنک می کنند؛ شعله های آتش، مجاری جنسی شما را گرم می کنند. و پس از آن می توانید در دهان خود شیرکاکائو گرم پر کرده و به دهان همدیگر بدهید و عشق بازی کنید.

رابطه جنسی کنار آتش شومینه

14. چرخ فلک

همه چرخ فلک ها یکسان ساخته نمی شوند. بسیاری از چرخ فلک ها کابین های خصوصی دارند. برخی حتی کابین چرخان با فضای داخلی از جنس مخمل داشته و شامپاین ارائه می دهند. تقریبا مانند این است که از شما می خواهند رابطه جنسی داشته باشید. گاهی اوقات، هر چه بیشتر پرداخت کنید، مدت سوار شدن به چرخ و فلک برای شما طولانی تر می شود و مدتی که می خواهید سوار چرخ و فلک می شوید. در اکثر چرخ و فلک ها، شما 15 دقیقه زمان برای انجام این کار دارید (که طول زمان «کافی» برای انجام این کار است). راهنمایی های سرپرست ممکن است این زمان را برای شما کمی طولانی تر کند.

بهترین پوزیشن رابطه جنسی در چرخ و فلک، لاو سیت (Love Seat) است. این پوزیشن، ضمن حداقل رساندن لرزش، عمق دخول را بیشتر می کند. هنگامی که با چرخ و فلک به ارتفاع بالا می روید، از منظره لذت برده و شامپاین بخورید.

رابطه جنسی در چرخ و فلک

15. داخل آسانسور

آسانسور با آغوش باز پذیرنده عملیات شماست. شما اگر در جعبه شیشه ای که در معرض دید صدها نفر قرار دارد، هستید، نمی توانید رابطه جنسی داشته باشید. اما در صورتی که در آسانسور کسی نیست و دوربین نظارتی وجود ندارد، موقعیت مناسب است. شاید شما فقط با یک انسان فوق العاده جذاب تنها هستید و باید سریعا کار را انجام دهید. این یک مکان مناسب برای انجام چیزهای سریع بین جلسات تجاری است. همچنین گزینه ای عالی برای «سندروم بیش از حد شهوتی» است، که بیشتر با نام انزال زودرس شناخته می شود. هنگامی که تنها شما از سه تا بیست طبقه برای انجام کار خود در پیش دارید، آسانسور یک پوشش عالی است.

سکس داخل آسانسور

16. زیر آب

برخی از بهترین مکان ها برای داشتن رابطه جنسی در زیر آب، جکوزی ها، اقیانوس و یک استخر است، در صورتی که به مکان های خصوصی آنها دسترسی داشته باشید (انجام این کار در استخرهای عمومی زننده است).

جکوزی بسیار عالی است؛ زیرا نیمکت های عالی برای استفاده از پوزیشن های فوق العاده سکس وجود دارند. نازل های جکوزی ها میزان بسیار زیادی آب گرم و هیجان را برای تحریک بیشتر فراهم می کنند. دریای آزاد و استخرها میزان بسیاری موج های خروشان را برای بازی و سرگرمی مهیا می کنند. و شاید کمی خفگی در زیر آب اتفاق بیافتد. هر زمان که با نمک، شن یا کلر سر و کار دارید، حتما از روان کننده استفاده کنید.

سکس زیر آب

17. قایق

من به شما پیشنهاد نمی کنم که بر روی قایق تفریحی بزرگ بپرید تا مانند یک تیر رها شده از اسلحه باشید. من بیشتر به یک قایق کوچک بدون بادبان، قایق ماهی گیری، یا یک قایق پدالی فکر می کنم. قایق های کوچک دو نفره (یا سه نفره)، شدیدا تحریک کننده است.

شریک خود را با پارو زدن در قایق به دریاچه برده و او را تحریک کنید، مراقب باشید تا قایق واژگون نشود. از جهت حرکت «اقیانوس» به نفع خود استفاده کنید. برای حرکت بیشتر، در جهت حرکت طبیعی امواج حرکت کنید.

سکس داخل قایق

منبع: glamour

از
78
رای