20 تا از نشانه های مردی که شما را فقط برای رابطه جنسی می خواهد

20 تا از نشانه های مردی که شما را فقط برای رابطه جنسی می خواهد مردان هوس باز چه ویژگی و نشانه هایی دارد ؛ 20 رفتاری که نشان می دهد مردی به شما علاقه ندارد و نشانه های مردی که شما را فقط برای رابطه می خواهد در سلام دنیا بخوانید.

شما با یک مردی آشنا شده اید و به نظر می رسد همه چیز واقعاً خوب پیش می رود.با این حال، به نظر می رسد چیزی کم است و رابطه در جهتی که می خواهید پیش نمی رود.به نظر می رسد که او از جدی شدن رابطه خودداری می کند، و شما کاملاً مطمئن نیستید که چرا.ارزش این را دارد که از خود بپرسید او واقعاً دنبال چه چیزی است.اگر می‌پرسید که آیا او شما را دوست دارد یا فقط می‌خواهد رابطه جنسی داشته باشد، ما چند علامت کلیدی برای شما داریم که باید مراقب آنها باشید. در این مطلب از سلام دنیا درباره نشانه های مردی که شما را فقط برای رابطه می خواهد، سحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

نشانه های مردی که شما را فقط برای رابطه جنسی می خواهد

1. مردی که فقط رابطه بخواد؛ فقط وقتی که او شرایطش را دارد یکدیگر را می بینید

اگر با پسری هستید که فقط می‌خواهد با شما رابطه جنسی داشته باشد، ممکن است متوجه شوید که فقط طبق شرایط او با هم قرار می گذارید.او ممکن است کسی باشد که وقتی عکستان را می بیند به شما پیام می دهد یا زنگ می زند.شاید او فقط زمانی به شما پیام می دهد که مشروب می نوشد و می خواهد سرگرم سود، یا فقط زمانی می خواهد شما را ببیند که می خواهد بخوابد.اگر او از شما خوشش می آمد، وقت می گذاشت تا شما وقتی شرایطش را دارید یکدیگر را ببینید.

2. مردی که فقط رابطه بخواد؛ فقط عصرها با شما تماس می گیرد.

ممکن است متوجه شوید که فقط عصرها با شما تماس می گیرد.این احتمالاً به این دلیل است که او فقط می خواهد شما را برای رابطه ببیند و واقعاً علاقه ای به دنبال کردن چیز دیگری با شما ندارد.باز هم، این ممکن است زمانی اتفاق بیفتد که او نوشیدنی می‌نوشد یا احساس تنهایی می‌کند.اگر او شما را دوست داشت، ترتیبی می داد که شما را در روز ببیند و باعث شود که احساس کنید بخشی از زندگی او هستید، نه فقط بخشی از شب های او.


حتما بخوانید: 35 نشانه مخفی مردی که عاشق شما شده است!


3. مردی که فقط رابطه بخواد؛ هرگز در طول روز با هم هیچ رابطه ای ندارید

باز هم، اگر او از دیدن شما در طول روز اجتناب می کند، احتمالاً به دنبال چیز جدی نیست. او سعی می‌کند از هر چیزی که می‌تواند شبیه قرار ملاقات باشد، یا هر سطحی از تعهد وجود دارد، اجتناب کند. او احتمالاً می‌داند که اگر کارهای زیبای زوجی انجام دهید، ممکن است فکر کنید همه چیز جدی‌تر است، بنابراین با اجتناب از فعالیت‌های روزانه که ممکن است اشتباه تعبیر شوند، آن را معمولی نگه می‌دارد.اگر او شما را دوست داشت، به جای اینکه فقط عصرها شما را ببیند، هیجان‌زده بود که با شما وقت بگذراند و کارهای جالبی انجام دهد. 

نشانه های مردی که شما را فقط برای رابطه می خواهد1

4. مردی که فقط رابطه بخواد؛ شما هیچ یک از دوستان او را ملاقات نکرده اید

آیا احساس می کنید که او شما را بسیار جدا از بقیه زندگی خود نگه می دارد؟ ممکن است شما هیچ یک از دوستان او را ندیده باشید، یا ممکن است او خیلی تلاش می کند تا شما را از آنچه خارج از دیدن شما انجام می دهد، دور نگه دارد. به همین ترتیب، شاید او از ملاقات با دوستان شما اجتناب می‌کند و نمی‌خواهد خیلی فراتر از رابطه جنسی در زندگی شما دخالت کند. اگر او شما را دوست داشت، تلاش می‌کرد تا دوستانش را معرفی کند و می‌خواست شما هم در برنامه‌هایش مشارکت داشته باشید. 

5. مردی که فقط رابطه بخواد؛ تعریف و تمجیدش بر اساس ظاهر شماست

بودن با کسی که به شما احساس خوبی نسبت به خودتان می دهد بسیار خوب است، اما ممکن است متوجه شده باشید که بیشتر تعریف های او بر روی ظاهر شما متمرکز است.این نشانه آن است که او فقط می خواهد با شما بخوابد تا اینکه دنبال چیزی عمیق تر باشد.او ممکن است ارزشی را در شخصیت شما یا چیزی فراتر از جذابیت فیزیکی شما نبیند.اگر او شما را دوست داشت، به شما می گفت که چقدر از جنبه های دیگر شما قدردانی می کند، نه اینکه فقط در مورد ظاهر شما نظر بدهد!

6. مردی که فقط رابطه بخواد؛ همیشه بحث جنسی می کند

اگر هر مکالمه ای که دارید به چیزی سکسی  تبدیل می شود، نشانه آن است که او فقط به خوابیدن با شما علاقه دارد. مردانی که چیز بیشتری می خواهند، تلاش می کنند تا اطلاعات بیشتری در مورد شما و آنچه که انجام داده اید، بیابند.مردانی که فقط می خواهند رابطه جنسی داشته باشند، مایلند گفتگو را خیلی سریع به این سمت پیش ببرند. اگر او از شما خوشش می آمد، می توانست با شما مکالماتی داشته باشد که به جایی جنسی نمی رسد! شما به اندازه کافی حرف دارید تا بتوانید چت کنید. 

نشانه های مردی که شما را فقط برای رابطه می خواهد2

7. مردی که فقط رابطه بخواد؛ او هرگز به شما پاسخ نمی دهد

آیا همیشه مجبور هستید برای جلب توجه او پیامک ارسال کنید؟ شاید او شما را نادیده می گیرد تا زمانی که چیزی از شما بخواهد (معمولاً رابطه جنسی!). این می تواند بسیار ناراحت کننده باشد که متوجه شوید کسی شما را در یک رشته نگه می دارد، اما خوب است که زودتر یاد بگیرید تا بتوانید آگاهانه تصمیم بگیرید. اگر او شما را دوست داشت، فقط برای اینکه با شما چت کند، به شما پاسخ می داد، نه زمانی که می خواهد با شما ارتباط برقرار کند.


حتما بخوانید: نشانه های مردی که همسرش را دوست دارد، چیست


8.مردی که فقط رابطه بخواد؛ شما هرگز قرار ملاقات نمی گذارید

آیا همیشه در خانه می نشینید؟ شاید شب ملاقات شما اساساً تبدیل به دیدن یکدیگر در اواخر عصر باشد.اگر این ترتیب برای هر دو شما کار می کند، عالی است! اگر می‌خواهید اوضاع به جایی جدی‌تر پیش برود، این نشانه آن است که او احتمالاً چنین احساسی ندارد. اگر او شما را دوست داشت، دوست داشت با شما صحبت کند و در محیط‌های عاشقانه مانند شب‌های قرار و رویدادهای زیبا به عنوان یک زوج بگذرد. 

9. مردی که فقط رابطه بخواد؛ به محض تمام شدن رابطه احساس تنهایی می کنید

ممکن است وقتی با هم هستید همه چیز عالی باشد، اما ممکن است پس از تمام شدن همه چیز احساس تنهایی کنید. او ممکن است در زمانی که شما در حال رابطه هستید عالی باشد، اما به محض اینکه تمام شد کاملاً از شما دور می شود. این نشان می‌دهد که او فقط به رابطه جنسی علاقه دارد و هیچ چیز جدی را با شما نمی خواهد. اگر او شما را دوست داشت،می خواست که شما خارج از رابطه جنسی احساس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید و پس از پایان رابطه جنسی نیز همان حس را داشته باشید!

10. مردی که فقط رابطه بخواد؛ فقط به خودش اهمیت می دهد

وقتی صحبت از رابطه جنسی شد، آیا احساس می‌کنید همه چیز درباره اوست؟ اگر در رابطه با رابطه جنسی کاملاً خودخواه است، روی هیچ چیز درازمدت سرمایه گذاری نمی کند و احتمالاً آنقدر که شما می خواهید به شما اهمیت نمی دهد. اگر احساس می کنید که او با عجله به انجام امور می پردازد تا بتواند رابطه جنسی داشته باشد، به اندازه کافی احساس راحتی و خاص بودن در شما ایجاد نمی کند.سکس باید چیزی باشد که هر دوی شما می توانید آن را به اشتراک بگذارید، نه چیزی که همه چیز در مورد چیزی باشد که او هر بار می خواهد. اگر او شما را دوست داشت، مطمئن می شد که  لذت می برید و کاری نمی کرد که این همه عجله داشته باشید.

نشانه های مردی که شما را فقط برای رابطه می خواهد3

11. مردی که فقط رابطه بخواد؛ شما با هم می خوابید - اما هرگز با هم "نمی خوابید"

آیا احساس می کنید که او همیشه بلافاصله بعد از رابطه جنسی شما را ترک می کند یا اینکه می خواهد شما او را ترک کنید؟این به این دلیل است که او واقعاً نمی‌خواهد زمانی را خارج از رابطه با شما بگذراند. ممکن است هرگز تمام شب را با هم در یک تخت نخوابیده باشید، یا ممکن است چند بار به تخت او رفته باشید اما همیشه احساس می‌کنید که باید او را ترک کنید. اگر او شما را دوست داشت، دوست داشت با شما وقت بگذراند! او برای شما صبحانه درست می‌کرد، به شما پیشنهاد می‌داد روز را با هم بگذرانید، یا مطمئن شوید که می‌دانید او می‌خواهد زمانی را با شما صرف کند. 


حتما بخوانید: 44 نشانه زبان بدن دختری که شما را دوست دارد


12. مردی که فقط رابطه بخواد؛ هرگز از شما درباره خودتان سوال نمی کند

او ممکن است کاملاً خود شیفته باشد، یا ممکن است تلاشی برای یافتن اطلاعات بیشتر در مورد شما انجام ندهد. اگر او هرگز تلاش خود را برای یافتن اطلاعات بیشتر در مورد شما انجام نمی دهد، احتمالاً به این دلیل است که به اندازه کافی اهمیت نمی دهد. ما می دانیم که شنیدن آن سخت است، اما شما شایسته آن هستید که به اندازه کافی مطلع شوید تا تصمیمی بگیرید که منعکس کننده اتفاقات واقعی شما باشد. اگر او شما را دوست داشت، علاقه مند به آشنایی با شما خواهد بود و از اینکه بداند چه چیزی دوست دارید، روز شما چگونه بوده است، چه می خواهید برای شام انجام دهید و غیره هیجان زده می شود.

13. مردی که فقط رابطه بخواد؛ به شما متعهد نیست

آیا احساس می کنید که او ممکن است دیگران را ببیند؟ممکن است هر زمان که با هم بیرون می‌روید، تلفنش را یواشکی چک کند، یا از صحبت‌هایی درباره خودتان خودداری می‌کند. این نشانه این است که او واقعاً به دنبال سرمایه‌گذاری در رابطه با شما نیست و می‌خواهد فقط رابطه داشته باشد.اگر او شما را دوست داشت، می‌توانست در مورد خودتان صحبت کند - عمدتاً به این دلیل که از فکر کردن شما با پسر دیگری متنفر بود. 

14. مردی که فقط رابطه بخواد؛ از برنامه ریزی اجتناب می کند

او ممکن است بهانه ای بیابد تا همه چیز را به لحظه آخر بسپارد، یا مرتباً برنامه هایی را که با شما انجام داده لغو کند - به خصوص اگر بفهمد آنها با دوستان شما هستند!افرادی که از برنامه ریزی و هر نوع تعهدی اجتناب می کنند، یا مشکل تعهد دارند، یا  نمی خواهند متعهد شوند.این نشانه آن است که او فقط رابطه جنسی می خواهد و به چیزی فراتر از آن علاقه ندارد. اگر او شما را دوست داشت، از این که با شما برنامه ریزی کند و در زندگی شما گنجانده شود، هیجان زده می شود - و کارهای سرگرم کننده ای را پیشنهاد می کند که می توانید با هم انجام دهید. 

نشانه های مردی که شما را فقط برای رابطه می خواهد4

15. مردی که فقط رابطه بخواد؛ شما در شب بیرون رفتید یا در دنیای مجازی با هم آشنا شدید

می دانیم، می دانیم - چند زوج شگفت انگیز برای اولین بار در دنیای اینترنت با هم آشنا شدند! با این حال، اگر مرد خود را در برنامه‌ای ملاقات کردید که به تسهیل رابطه ها معروف است، او ممکن است فقط برای یافتن یکی از آن‌ها به آنجا رفته باشد. به همین ترتیب، اگر در یک بار ملاقات کردید یا بعد از یک شب بیرون رفتن رابطه تمام شد، ممکن است واقعاً تمام آن چیزی باشد که او به دنبال آن بود.همه چیز ممکن است ادامه داشته باشد زیرا او از داشتن رابطه جنسی با شما لذت می برد، اما این می تواند نشانه ای از این باشد که او هرگز به دنبال چیزی بیشتر از رابطه جنسی نبوده است.  

16. مردی که فقط رابطه بخواد؛ با دختران دیگر هم چت می کند

شاید او مرزها را نمی‌داند یا گزینه‌های خود را باز نگه می‌دارد، زیرا نمی‌داند شما در کجا ایستاده‌اید یا چه احساسی نسبت به او دارید. با این حال، اگر او می داند که شما او را دوست دارید و می خواهید ببینید که اوضاع چگونه پیش می رود، با تعقیب افراد دیگر بی انصافی می کند.اگر او شما را دوست داشت، مطمئن می شد که می دانید او فقط شما را دوست دارد! او نیازی به رابطه دیگری ندارد. 


حتما بخوانید: نشانه ها و مشخصات رابطه سالم از نظر روانشناسی چیست


17. مردی که فقط رابطه بخواد؛ افراد دیگر را چک می کند

شاید وقتی شما بیرون هستید همیشه به دخترهای دیگر نگاه می کند یا می شنوید که با دوستانش در مورد جذابیت دختر دیگری صحبت می کند. اگرچه طبیعی است که افراد دیگر را علیرغم اینکه در یک رابطه جذاب می بینید، اما این غیرمنصفانه است که این افکار را به گونه ای به زبان بیاورید که باعث ایجاد احساس ناراحتی در شما شود. اگر او شما را دوست داشت، با یادآوری اینکه چقدر جذب شما شده است، مطمئن می شود که در اطراف او احساس اعتماد به نفس می کنید. 

18. مردی که فقط رابطه بخواد؛ با شما هرگز گفتگوی جدی ندارد

اگر او از صحبت‌های جدی اجتناب می‌کند و سعی می‌کند آن‌ها را به تمسخر بگیرد یا بحث را عوض می کند، احتمالاً علاقه‌ای ندارد که همه چیز با شما پیش برود. مردانی که فقط برای رابطه جنسی درگیر این هستند تمایلی به صرف زمان و انرژی بیشتر برای دختری که با او در ارتباط هستند، ندارند.این بدان معناست که هیچ شب قرار دوست داشتنی، صبحانه در رختخواب، و گفتگوهای جدی که مستلزم توجه به شما باشد، وجود ندارد. اگر او شما را دوست داشت، برای گفتگوهای جدی آماده بود و می خواست مطمئن شود که شما چقدر برای او مهم هستید.

5نشانه های مردی که شما را فقط برای رابطه می خواهد

19. مردی که فقط رابطه بخواد؛ اگر رابطه جنسی نداشته باشید، اذیت می شود

 اگر احساس می کنید که او از این که با شما بدون ارتباط با شما معاشرت کند، خشمگین است، احتمالاً فقط خواهان رابطه جنسی است و نه بیشتر. ممکن است احساس کنید تحت فشار قرار می گیرید که با او بخوابید، یا اینکه او فقط در صورت داشتن رابطه جنسی می خواهد با شما وقت بگذراند.اگر بگویید روحیه ندارید ممکن است عصبانی شود و اگر از کارتان بیرون نروید ممکن است احساس کنید وقت او را تلف می کنید. اگر او شما را دوست داشت، به احساسات شما احترام بیشتری می‌گذارد و از حضور در خانه خوشحال می‌شود - رابطه جنسی یک امتیاز است، نه تنها انگیزه. 

20. مردی که فقط از شما رابطه بخواهد و به شما گفته که چیز جدی نمی خواهد

آه، خانم‌ها - چند بار این را شنیده‌ایم و فکر کرده‌ایم "من می‌توانم او را تغییر دهم" یا "وقتی من را بشناسد تغییر خواهد کرد"؟ متأسفانه، اگر پسری به ما بگوید که چیز جدی نمی‌خواهد، باید او را باور کنیم و مطابق با آن عمل کنیم. اگر به او حس پیدا کنید و فکر کنید که او در نهایت ممکن است بیشتر بخواهد، می تواند بسیار سخت باشد.

با این حال، اگر او به صراحت گفته است که فقط می‌خواهد ارتباط برقرار کند، باید به آن احترام بگذارید و تصمیم بگیرید که آیا این برای شما مفید است یا خیر.

نشانه های مردی که شما را فقط برای رابطه می خواهد6

سخن آخر

اگر هنوز در حال خواندن این مقاله هستید، باید بگوییم که برای شما کار نمی کند… اگر او شما را دوست داشت، برای قرار ملاقات آماده بود و در مورد لذت بردن از گذراندن با هم در خارج از اتاق خواب بیشتر صحبت می کرد. هنوز مطمئن نیستید که آیا یک مرد فقط به خوابیدن با شما علاقه دارد یا می تواند به چیز دیگری منجر شود؟ با یک متخصص روابط گپ بزنید که می تواند به شما کمک کند تا همه چیز را بفهمید.


مقالات مرتبط:

جلوگیری از عادی شدن، ایجاد صمیمیت و تنوع در رابطه با 24 کار

چگونه بفهمیم جذاب هستیم یا نهاز
7
رای