جلوگیری از عادی شدن، ایجاد صمیمیت و تنوع در رابطه با 24 کار هیجان انگیز

جلوگیری از عادی شدن، ایجاد صمیمیت و تنوع در رابطه با 24 کار هیجان انگیز چگونه رابطه زناشویی را حفظ کنید؛ جلوگیری از عادی شدن رابطه و ایجاد صمیمیت با لیست کارهای هیجان انگیز راه هایی برای بازیگوشی با شریک زندگیتان؛ خلاقیت در رابطه عاشقانه در سلام دنیا بخوانید.

دو مورد از دلایل اصلی جدایی زوج ها در روابط طولانی مدت، بی حوصلگی و صمیمی نبودن است. بنابراین  بازی، لذت و سرگرمی برای حفظ حس ارتباط بین شما و شریک زندگیتان ضروری است.ما در این مقاله از سلام دنیا، در مورد روش هایی ساده برای بازیگوش بودن در رابطه، خلاقیت در رابطه عاشقانه، جلوگیری از عادی شدن، ایجاد صمیمیت و تنوع در رابطه با 24 کار هیجان انگیز صحبت کردیم.با ما همراه باشید.

جلوگیری از عادی شدن، ایجاد صمیمیت و تنوع در رابطه با 24 کار هیجان انگیز

روش هایی ساده برای بازیگوش بودن در رابطه

1. برای ایجاد صمیمیت و تنوع در رابطه: یک زمان بازی برای خود برنامه ریزی کنید

زمانی که در مدرسه بودید و زنگ زمان بازی به صدا درمی آمد را به یاد بیاورید. شرط می بندم که آن را دوست داشتید. حتی زمانی که باران  می بارید. زمان بازی یک بخش روتین و در عین حال ضروری از روز بود. به همین ترتیب در رابطه خود نیز به آن توجه کنید.

بنابراین بله، داشتن لحظاتی خودانگیخته و بداهه عالی است. اما ایجاد یک زمان اختصاصی و فضای مقدس برای احترام به رابطه شما کلیدی است. در این زمان رابطه، این امکان وجود  دارد که یکدیگر را خارج از نقش های معمول خود یعنی شوهر، همسر، شریک زندگی، مادر و غیره ببینید و خود واقعی شخصی که با او هستید را ببینید. و این چیزی است که زمان بازی برای شما درست می کند. موهایتان را رها کنید و همان چیزی باشید که واقعا هستید. کمی زمان بگذارید؛ مهم نیست چقدر کم باشد.


حتما بخوانید: 17 نشانه عشق ماندگار و داشتن رابطه عاشقانه بادوام


2. برای ایجاد صمیمیت و تنوع در رابطه: چیزهای معمولی را از یاد نبرید

اگر اغلب اوقات به اندازه کافی سرگرم نمی شوید، ممکن است لازم باشد چیزی را بسازید که بزرگ باشد. بسیاری از چیزهایی که یک رابطه را عمیق تر می کنند کاملاً معمولی هستند.  به لحظات صمیمی مانند لبخند در پاسخ به تماس چشمی ساده یا نزدیکی فیزیکی توجه کنید.مثلاخنده در نتیجه یک شوخی ، یا لحظاتی از بازیگوشی با فرزندان یا حیوان خانگی خود.از دست دادن این لحظات آسان است. سعی کنید و هر روز به آنها توجه کنید.

برای ایجاد صمیمیت و تنوع در رابطه: چیزهای معمولی را از یاد نبرید

3. ایجاد صمیمیت در رابطه با رقصیدن

رقصیدن راهی عالی برای تفریح ​​و ایجاد حس صمیمیت است. با آهنگ مورد علاقه خود برقصید، اولین آهنگ عروسی یا آهنگی که شما را به یاد اولین ملاقاتتان می اندازد. و مهم نیست کجا می رقصید. در اطراف آشپزخانه، با پای برهنه در باغ یا در اتاق خواب خود.

4. برای ایجاد صمیمیت و تنوع در رابطه: با یکدیگر معاشقه کنید

معاشقه سرگرم کننده و هیجان انگیز است. همسرتان را ببوسید. یک کد سرگرم کننده برای به اشتراک گذاشتن چیزی که فقط بین شما دو نفر است داشته باشید. در گوش یکدیگر زمزمه کنید. یادداشت هایی روی در یخچال یا داخل ماشین بگذارید که  حسی را بیان می کند. پیام های متنی تحریک آمیز به یکدیگر بفرستید.

هر کاری که در روزهای آشنایی شما موثر بود، فقط آن را دوباره انجام دهید.

5. برای ایجاد صمیمیت و تنوع در رابطه: اولین قرار خود را تکرار کنید

هیجان اولین قرار خود را به خاطر دارید؟ برای بازسازی آن تلاش کنید.

خلاقیت در رابطه عاشقانه

6. برای ایجاد صمیمیت و تنوع در رابطه: مکانی با آزادی بیشتر را تجربه کنید

اگر موانعی بر سر راه شما برای تفریح ​​قرار می گیرند، مانند ترس، الگوهای قدیمی خود را عوض کنید و مکانی با آزادی بیشتری را تجربه کنید.

با هم ریسک کنید یک مهارت جدید مانند ماساژ بیاموزید، به کلاس سالسا بپیوندید یا شاید بتوانید برای یک مسابقه تمرین کنید. آشپزی یاد بگیرید یا به کشوری سفر کنید که هر دوی شما همیشه به آن علاقه داشته اید.

7. برای ایجاد صمیمیت و تنوع در رابطه: بروید و در پارک بازی کنید

کارهای زیادی برای انجام دادن در پارک وجود دارد. به عنوان مثال، در دریاچه قایق سواری کنید،در اب قدم بزنید، مهمانی بگیرید، بستنی بخرید، فوتبال بازی کنید یا حتی قایم موشک بازی کنید. یا به یک پیک نیک رمانتیک بروید.

خلاقیت در رابطه عاشقانه

8. برای ایجاد صمیمیت و تنوع در رابطه: موسیقی گوش کنید

موسیقی گوش کنید. جاز، فانک یا کلاسیک، تأثیر عمیقی بر بدن، ذهن و روح شما می گذارد. من عاشق صدای روح نواز ویولن سل هستم. این هنرمند جدید Sheku Kanneh-Mason را بررسی کنید. چه چیزی روح شما را به حرکت در می آورد؟ آن را با شریک زندگی خود به اشتراک بگذارید.

9. برای ایجاد صمیمیت و تنوع در رابطه: با هم به حمام بروید

شمع،کف و موسیقی، چه چیز دیگری می خواهید؟ گل رز، یلانگ یلانگ، چوب صندل یا نعناع هندی را امتحان کنید تا شما را در حالت رمانتیک قرار دهد.

10. برای ایجاد صمیمیت و تنوع در رابطه: اگر شما یک حیوان بودید

... چی می شدی؟ ارتباط با انرژی حیوانی شما ممکن است از طریق رویاها یا غریزه درونی شما به سراغ شما بیاید. از آن لذت ببرید، با این انرژی ارتباط برقرار کنید.

11. برای ایجاد صمیمیت و تنوع در رابطه: استراحت کنید

استراحت امری ضروری و مهم است. به آن کودک درونی که می خواهد بازی کند انرژی می دهد و دل را گرم می کند. استراحت بیکار بودن نیست و گاهی اوقات در یک روز تابستانی روی چمن ها زیر درختان دراز کشیدن، به زمزمه آب گوش دادن یا تماشای ابرها که در آسمان شناورند، به هیچ وجه اتلاف وقت نیست. 
همه چیزها را امتحان کنید. یا دیر خوابیدن را انتخاب کنید. صبحانه را در رختخواب بخورید و زیر لحاف بخوابید. اگر بچه دارید، یک پرستار بچه بگیرید و به هتلی بروید. کمی خوش بگذرانید و سپس به خانه بروید.


حتما بخوانید: دلایل ایجاد رابطه زناشویی خسته کننده و یکنواخت


راه های تقویت رابطه

12. برای ایجاد صمیمیت و تنوع در رابطه: چیزهایی را با هم خلق کنید

کودکان همیشه در حال خلق چیزهایی هستند. سفینه های فضایی، هیولاهایی از پلاستیک، پخت کیک های عجیب و غریب (اما خوشمزه) یا نقاشی آثار هنری شگفت انگیز. با یکدیگر خلاق باشید.

ایجاد صمیمیت و تنوع در رابطه 2

13. برای ایجاد صمیمیت و تنوع در رابطه: با هم فیلم تماشا کنید

فیلم هایی را تماشا کنید که شما را می خنداند یا شما را سرشار از شگفتی و الهام می کند. به نوبت فیلم را انتخاب کنید و از آن به عنوان فرصتی برای کشف و یادگیری چیزی در مورد یکدیگر استفاده کنید.

14. برای ایجاد صمیمیت و تنوع در رابطه: برای یکدیگر کتاب بخوانید

شعر عالی است، اما هر چیزی می تواند کار کند. کتاب مورد علاقه خود را انتخاب کنید، راحت باشید و از صدای شریکتان در حین خواندن  لذت ببرید.

15. برای ایجاد صمیمیت و تنوع در رابطه: به یکدیگر کتاب بدهید

یکی از کتاب‌های مورد علاقه‌تان را به یکدیگر بدهید و در کنار هم روی مبل یا بیرون در یک کافه بخوانید. آنچه را که بیشتر دوست دارید یا آنچه روح شما را تحت تأثیر قرار داده است به اشتراک بگذارید.

16. برای ایجاد صمیمیت و تنوع در رابطه از ماساژ پا لذت ببرید

ماساژ پا یکی از لذت بخش ترین کارهایی است که می توانید برای همسرتان انجام دهید.از حس لامسه حین ماساژ پا لذت ببرید.

کارهای جالب در رابطه دو نفره

17. برای ایجاد صمیمیت و تنوع در رابطه به پیاده روی بروید

اگر بتوانید به طبیعت بروید، عالی است. اگر نه فقط  راه بروید. می‌توانید به پارک بروید، در خیابان‌های محلی برای خرید  بروید یا قدم بزنید. از پیاده روی خود به عنوان فرصتی برای گرفتن دست شریکتان استفاده کنید.

ایجاد صمیمیت و تنوع در رابطه 3

18. برای ایجاد صمیمیت و تنوع در رابطه: اجازه دهید رویاهایتان به شما الهام ببخشد

رویاها دروازه روح هستند. رابطه شما هم روح دارد. هر کاری که روح در رابطه شما می خواهد انجام دهد، آن را انجام دهید.

19.برای ایجاد صمیمیت و تنوع در رابطه: سخت نگیرید و پایه باشید.(دل به دریا بزنید)

برای اینکه تو میتونی.

20. برای ایجاد صمیمیت و تنوع در رابطه : از اسباب بازی ها و بازی های جنسی استفاده کنید.

از همه احتمالاتی که برای شما و شریک زندگیتان جذاب است لذت ببرید. فقط مطمئن شوید که هر دو راحت هستید.


حتما بخوانید: 17 مکان جدید و تحریک کننده برای برقراری رابطه جنسی


21. برای ایجاد صمیمیت و تنوع در رابطه: بچه باشید.

مجموعه ای از فعالیت ها وجود دارد که می توانید برای برقراری ارتباط با کودک درون خود انجام دهید.بولینگ، گلف!  برای چند ایده این را بررسی کنید.

ایجاد هیجان در رابطه عاطفی

22. برای ایجاد صمیمیت و تنوع در رابطه لبخند بزنید

خنده و لبخند باعث تقویت احساسات مثبت می شود. سعی کنید آگاهانه کاری را انجام دهید که باعث لبخند زدن همسرتان می شود.

ایجاد هیجان در رابطه عاطفی

23. برای ایجاد صمیمیت و تنوع در رابطه با هم رویا پردازی کنید

امیدها و رویاهای خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارید و به جای اینکه اجازه دهید آنها از بین بروند، خلاق باشید. تصاویر را از مجلات جدا کنید، آنها را روی یک تخته سنجاق کنید و آن را در مکانی برجسته قرار دهید تا به خود یادآوری کنید. یا یک برد خصوصی Pinterest ایجاد کنید.

24. برای ایجاد صمیمیت و تنوع در رابطه با هم ویدیو بسازید

جلوی دوربین مصخره بازی در بیاورید و سعی کنید یک برنامه گفتگو بسازید، از یک طرح کوتاه کمدی خود فیلم برداری کنید یا حتی آواز بخوانید! برای خندیدن یا انجام این کار، لازم نیست بازیگر باشید، و بدیهی است که هیچ اجباری برای اشتراک‌گذاری ویدیوها با دیگران وجود ندارد... مگر اینکه بخواهید!

سخن آخر

با انجام هرکدام از این موارد و پیشنهادات مطمئنا ذهن خلاق شما موارد جذابتری خلق خواهد کرد. امیدواریم از این مطلب استفاده و لذت برده باشید.


مطالب مرتبط:

13 کار ساده که زوج های شاد و موفق هر روز انجام می دهند

چرا زنان و مردان در بن بست عاطفی قرار می گیرنداز
3
رای