7 چیزی که همه زنان در رابطه به آن نیاز دارند؛ چرا زنان و مردان در بن بست عاطفی قرار می گیرند

7 چیزی که همه زنان در رابطه به آن نیاز دارند؛ چرا زنان و مردان در بن بست عاطفی قرار می گیرند یکی از چیزهایی که زنان در یک رابطه می خواهند این است که: احساس کنند که دیده می شوند. زن می خواهد احساس کند که شما او را می شنوید و از وضعیت احساسی او آگاه هستید.

زنان و مردان در بن بست عاطفی قرار دارند. احساس می کنیم که چیزی در رابطه ما کم است. اکثر مردان قادر به درک کامل زنان نیستند، و همچنین زنان کاملا با مردان درد دل نمی کنند. زنان درد دل نمی کنند، زیرا مردان چیزی را که زنان لازم دارند به آنها نمی دهند. زنان احساس ناراحتی و ناامیدی می کنند؛ زنان رنج می برند. وقتی زنان رنج می برند و احساس می کنند که دیده نمی شوند، از مردان فاصله می گیرند.

خوشبختانه می توانید از ابزارهای صحیحی برای درک کامل همسر خود استفاده نمایید. می توانید به همسرتان چیزی را که احتیاج دارد، ارائه دهید، به او اجازه دهید که احساس کند دوباره دیده می شود، پس دوباره با شما درد دل خواهد کرد. برای درک این نیازها وقت بگذارید. اجازه دهید تا متوجه شوند. درک آنچه که می توانید انجام دهید تا به شریک زندگی خود کمک کنید تا با شما درد دل کند، نه تنها رابطه شما را بهبود بخشیده؛ بلکه کل زندگی شما را بهتر خواهد کرد. در اینجا 7 مورد از چیزهایی که تمام زنان از یک رابطه می خواهند ارائه شده است.

7 مورد از چیزهایی که تمام زنان از یک رابطه می خواهند

1. احساس دوست داشته شدن کنند

وقتی زنان احساس می کنند که به آنها علاقه دارید، احساس آرامش کرده و با شما درد دل می کنند. بحث کردن ها تمام شده و رابطه جنسی شما زیاد می شود، و انرژی زنانه تقویت کننده آنها در طول زندگی شما جریان می یابد. احساس دوست داشته نشدن، زمینه هر دعوایی است که ممکن است بین شما و شریک زندگی تان اتفاق بیافتد. اگر او از بیرون رفتن شما با یکی از دوستانتان ناراضی است، یا به خاطر یک روز کاری خود ناراحت است، یا او فقط با جملات مختصر پاسخ شما را می دهد، علت آن احتمالا این است که او احساس می کند شما به اندازه کافی او را دوست ندارید. بیاموزید که کلمات، کارها و روحیه او را درک کنید و ببینید که ریشه این رفتارها در چیست.

زنان در یک رابطه عاطفی چه می خواهند

2.  احساس امنیت کنند

جنگی بر سر عزت نفس، تمایلات جنسی و امنیت در زنان از سنین جوانی اتفاق می افتد. به دلیل سیلی از پیام های بازدارنده که در رابطه با میل جنسی به زنان ارسال می شود، زنان باید فضای امن داشته باشند تا احساس کنند که می توانند به شرکای خود اعتماد کنند. او می خواهد به شما اعتماد کند. او می خواهد احساس کند که شما می توانید از عهده هر کاری که او از شما می خواهد بر بیایید.

او می خواهد احساس کند که اگر چیز مستهجنی را از شما درخواست نماید، مورد قضاوت قرار نمی گیرد. او می خواهد بداند که اگر به شما بگوید که به جای آن روش، «به این روش» عمل کنید، شما در نبرد شکست نمی خورید. با ایجاد یک فضای امن برای زن که بتواند از لحاظ عاطفی و جنسی با شما درد دل کند، به او هدیه ای بسیار قدرتمند می دهید- به او اجازه می دهید که در رابطه با شما پیشرفت کرده و آسیب های عاطفی قدیمی را ترمیم کند.

3.  احساس کند که دیده می شود

زنان می خواهند احساس کنند که دیده می شوند. او می خواهد احساس کند که شما او را می شنوید، و از وضعیت احساسی او آگاه هستید. او لزوما نمی خواهد شما تحت تاثیر وضعیت عاطفی او قرار بگیرید، اما می خواهد شما شاهد آن باشید. اگر او در اتاق در کنار شما نشسته باشد و شما متوجه این حقیقت نشوید که او از نظر عاطفی رنج می برد و در آستانه اشک ریختن است، او به شما کمتر اعتماد خواهد کرد.

او تصور می کند «اگر او نمی تواند ببیند که من از چه چیزی ناراحت هستم، چقدر زمان خواهد برد تا متوجه این موضوع شود؟ آیا من برای روزها یا هفته ها قبل از متوجه شدن او از این موضوع رنج خواهم برد یا به اندازه کافی اهمیت می دهد که در این مساله به من کمک کند؟ من حدس می زنم که باید برای حمایت عاطفی از خودم، به خود تکیه کنم». زندگی حتی با وجود در یک رابطه بودن می تواند به شدت با حس تنهایی همراه باشد. باید به طور دائم به شریک زندگی تان نشان دهید که حداقل یک شخص شاهد او و سفرش در طول زندگی است. (تذکر: آن شخص شما هستید).

نیازهای زنان در یک رابطه

4. اجازه رشد کردن داشته باشند

همانگونه که انرژی مردانه نیاز به محافظت دارد، انرژی زنانه نیز تمایل به پرورش دارد. زنان می خواهند ببینند که ما چیزها را به طور کامل انجام نمی دهیم. آنها می خواهند ببینند که ما به اندازه کافی به آنها اعتماد داشته تا با آنها درد دل کنیم. آنها می خواهند در زمان غم و اندوه به ما کمک کنند. او یک مرد کامل و تکامل یافته است که انرژی مردانه متعادل داشته و باور به جنس زنانه او از رشد زنش استقبال می کند.

اگر شما مردی هستید که این مطلب را می خوانید، آیا تا به حال درب را برای یک زن باز کرده اید، زیرا این کار مودبانه ای است که باید انجام شود (اما بیشتر به این دلیل که او یک انسان است و این حتی یک عمل بر پایه جنسیت نیست)، و او درباره این کار بدون اینکه به شما فرصت صحبت کردن دهد، حرف می زند؟ «اوه، چی؟ من نمی توانم در را برای خودم باز کنم، چون من یک زن هستم؟ تو شخصی با تفکر تبعیض جنسیتی کثیف هستی!»

این یک نمونه از ناراحتی و نامتعادلی زنی است که نمی خواهد از یک منبع مردانه کمکی دریافت نماید. این دقیقا همان چیزی است که همسر شما وقتی که احساس آسیب پذیری کرده و او را از خود دور می کنید، احساس می کند. «نیازی نیست تا سر خود را بر روی سینه تو بگذارم و در مورد احساساتم با تو صحبت کنم چون هیچ حسی ندارم!» این یک دروغ است. این یک دورغ با این هدف است که اجازه دخالت به همسرتان ندهید. این عدم آسیب پذیری و اصالت همان چیزی است که شما و شریک زندگی تان را رنج می دهد. پس به او اجازه دخالت دهید. او می خواهد شما را دوست داشته باشد.

آنچه باعث بهبود رابطه بین زن و مرد می شود

5. تمایلات جنسی خود را حس کند

چه تفاوتی بین رابطه جنسی شما با شریک زندگی تان و رابطه شما با هر کس دیگری در زندگی تان وجود دارد؟ شما با شریک زندگی خود رابطه جنسی دارید. زنان باید تمایلات جنسی خود را احساس کنند. آنها می خواهند اطمینان حاصل کنند که شما آنها را به عنوان یک موجود زنانه، جنسی می بینید و از آنها قدردانی می کنید. بدن او را ستایش کنید. او را حس کرده و قدردانانه او را در آغوش بگیرید. به او یادآوری كنید كه شما او را به عنوان یك جنس مونث می بینید و هر دو سود خواهید برد.

6. احساس کند که از او قدردانی می شود

جنس زن در همه افراد در درجه اول به ستایش و قدردانی پاسخ می دهد. به شریک زندگی تان یادآوری کنید که او را دوست دارید. به او بگویید که از آنچه او به زندگی شما می بخشد، قدردانی می کنید. به او نشان دهید که چقدر برای شما با اهمیت است. سریع ترین راه برای به هم خوردن رابطه شما این است که او را نادیده بگیرید و از او سوء استفاده نمایید. قدردانی برعکس این موارد است. قدردانی، تجسم این طرز فکر است: «من از چیزی که تو به زندگی من آوردی، مطلع هستم و می خواهم که تو مطمئن باشی که من از این مساله آگاه هستم». بنابراین به او بگویید که چقدر قدردان او هستید و اغلب این مساله را به او بگویید.

قدردانی کردن از مواردی که زنان در یک رابطه می خواهند

7. او احساس کند که می تواند بر روی شما حساب کند

زندگی گاهی اوقات بسیار پیچیده می شود. وقتی مشکلات غیر قابل اجتناب زندگی رخ می دهد، آیا تحت فشار قرار می گیرید یا قادر به وفق پیدا کردن با شرایط و شکست نخوردن هستید؟ زنان می خواهند بدانند که آنچه در زندگی اتفاق می افتد را می توانیم کنترل کنیم. آنها می خواهند بدانند که وقتی برای دوست داشتن ما «بیش از حد احساساتی» می شوند، ما فرار نکرده و پنهان نمی شویم. آنها می خواهند بدانند که می توانند بر روی ما حساب کنند.

وقتی به شریک زندگی خود می گویید که کاری انجام خواهید داد، و سپس آن را انجام نمی دهید، او صدمه می بیند. او اعتمادش به شما را از دست می دهد که باید این اعتماد بازگردد. حتی به نظر می رسد که چیزهای کوچک اعتماد او را سلب خواهد کرد، مانند اینکه بگویید مدت کوتاهی بعد از شام ظرف ها را خواهید شست، اما صبح روز بعد ظرف ها را بشوئید. وقتی این بد قولی های کوچک در تمام رابطه شما به وجود آمد، او اعتمادش به شما را از دست خواهد داد. آنچه را که می گویید انجام می دهید، انجام دهید، کسی که ادعا می کنید هستید، باشید و در اعمال خود ثابت قدم باشید.

مواردی که تمام زنان در رابطه با مردان به آن نیاز دارند

زنان در یک رابطه به چه چیزی نیاز دارند؟

زنان شریک هایی می خواهند که مراقب باشند. زنان یک شریک کامل نمی خواهند، آنها مردانی را می خواهند که سعی می کنند بهترین باشند. او لزوماً کسی را نمی خواهد که هر قدم از زندگی خود را از پیش برنامه ریزی کند، اما او کسی را می خواهد که فعال و هدفمند باشد. او لزوما کسی را نمی خواهد که هر روز گریه کند، اما او کسی را می خواهد که در صورت نیازش در کنار او گریه کند.

او لزوما کسی را نمی خواهد که در کل زندگی اش در حال درمان خود باشد، اما او کسی را می خواهد که جسارت مبارزه با شیاطین احساسی خود را داشته باشد. بنابراین، برای انجام این کار تلاش کنید. به این بن بست خاتمه بدهید. تصمیم بگیرید که شما می خواهید در این نوع رابطه ای باشید که اکثر مردم از آن بی بهره هستند و می خواهید تمام تلاش لازم را انجام داده تا به چنین مردی تبدیل شوید.

منبع: jordangrayconsulting

از
0
رای