چگونه بفهمیم جذاب هستیم یا نه؛ 20 نشانه دوست داشتنی و محبوب نبودن

چگونه بفهمیم جذاب هستیم یا نه؛ 20 نشانه دوست داشتنی و محبوب نبودن چرا جذاب نیستم؛ از کجا بفهمیم خوشگل هستیم یا زشت؛ علائم دوست داشتنی و محبوب نبودن ؛ چگونه دلربا و جذاب باشیم؛ 20 نشانه که نشان می دهد شما جذاب نیستید و راهکار آن در سلام دنیا بخوانید.

جذابیت تنها زیبایی نیست بسیاری از عوامل دیگر در جذاب بودن دخیل هستند و برخی از عوامل نیز مانع از داشتن جذابیت می شوند، در این مطلب از سلام دنیا درباره 20 نشانه که شما جذاب نیستید، نشانه های زنانی که زیبا نیستند، قانون جذاب بودن، چگونه یک زن دلربا باشیم،چگونه جذاب باشیم؟ اگر جذاب نیستید چه کاری انجام دهید ، صحبت خواهیم کرد. لطفا با ما همراه باشید.

از کجا بدانیم جذاب و خوشگل هستیم یا نه

"از کجا بفهمم زشتم؟" ممکن است این جمله  به ذهن شما خطور کرده باشد.

"همکلاسی زیباتر من همیشه در تیم فوتبال اول صدا می شود حتی اگر من در زمین  عالی باشم."

"کاش دوست من به جای بهترین همکلاسیم، مارلا، به من نگاه می کرد!"


حتما بخوانید: نشانه و خصوصیت های زنان جذاب


چرا دوست داشتنی نیستم

زیبا و جذاب به نظر رسیدن همیشه یک آرزوی همیشگی برای خانم ها بوده است. "زیبای خفته" از خواب بیدار شد زیرا شاهزاده ای او را بوسید. جوجه اردک زشت پایان خوشی داشت زیرا به یک قو زیبا تبدیل شد.

چگونه تشخیص دهید که زشت هستید؟ از خودت نپرس افرادی که جذاب نیستند معمولا از جذاب نبودن خود بی خبرند.

20نشانه که شما جذاب نیستید

بهتره از یه بچه بپرسی

آیا می دانستید که نوزادان تا شش ماهگی می توانند زیبایی را تشخیص دهند؟ این نوزادان ترجیح می دهند به همان چهره های نسبتا جذابی که بزرگسالان نگاه می کنند نگاه کنند.  من حاضرم شرط ببندم که در حال حاضر بچه ای در کنار خود ندارید، پس بیایید به گزینه بعدی رجوع کنیم.

من سناریوها، و نشانه‌هایی را فهرست کرده‌ام که نشان می‌دهد یک زن جذاب نیست. این لیست باید به شما کمک کند تا بفهمید که در مقیاس جاذبه چگونه رفتار می کنید و واقعاً چه کاری می توانید در مورد آن انجام دهید. زنان در جامعه ما بیش از حد مورد قضاوت قرار می گیرند. اغلب زیباترین و با اعتماد به نفس ترین زن می تواند کسی باشد که بیشترین ناامنی را داشته باشد. در اینجا 20 نشانه وجود دارد که نشان می دهد یک زن جذاب نیستید و در مورد آن چه باید کرد.

چرا دوست داشتنی و محبوب نیستم (20 نشانه که شما یک زن جذاب نیستید)

1. شخصیت و خلق و خوی ناپسند و بد

اگر فکر می‌کردید که ما با ویژگی فیزیکی شروع می‌کنیم، سخت در اشتباه هستید می‌توانم بگویم که عدد 1 بدترین گزینه در یک خانوم است. مطالعات نشان می دهد که فقط داشتن روحیه بد باعث شخصیت زشت می شود.

اگر شما گستاخ، بی ادب باشید و  مهمان نواز نباشید، مردم به سمت شما نمی آیند و دید بدی نسبت به شما پیدا می کننداین نگرش بد روشی آشکار برای دور کردن دیگران دارد.

2. شنل نامرئی

زمانی که مردم شما را نادیده می گیرند یا با شما چشم در چشم نمی شوند، شما به عنوان فرد غیرجذاب یا فراموش شدنی طبقه بندی شده اید. وقتی از کارشناس دفتر فناوری اطلاعات کمک می‌خواهید اما نادیده گرفته می‌شوید، این تصور را به شما می‌دهد که ارزش توجه آن‌ها را ندارید. اگر کارشناس دفتر فناوری اطلاعات حتی وجود شما را فراموش کند، این نیز تأیید می‌کند که شما کسی هستید که حتی در حافظه کسی نمی مانید.

3. اولین (و آخرین) تاریخ

تاریخ‌ها گذرا هستند، اما اگر متوجه شدید که بعد از اولین قرار فراموش می شوید و یا قرارتان یک قرار همیشگی نیست. احتمالاً شما به دل آنها ننشسته اید، آنها یک نفر دیگری را دیده اند، یا شما فقط تنها دوست آنها نیستید.

4. برخورد معاشقه

آیا تا به حال  افراد دیگری از شما تعریف و تمجید کرده اند؟ آیا یک همکار تا به حال با شما در جشن کریسمس معاشقه کرده است؟ اگر پاسخ برای همسالانتان مثبت است، اما برای شما منفی است، احتمالاً باید شروع به یافتن دوستان جدید کنید.  اگر تابه حال با فردی تبادل نظر نکرده‌اید، وقت آن است که  خود را تغییر دهید.


حتما بخوانید: تکنیک های ایجاد جذابیت در صحبت کردن


5. حس طنز و خنده

شوخی که باعث خنده نمی شود. نظرات و شوخی هایی که به جای سرگرم کردن دیگران باعث توهین می شود. اگر وقتی می خواهید جوک بعدی خود را بگویید ولی مردم نمی خندند و ازشما فاصله می گیرند، شاید آنقدرها هم که فکر می کنید بامزه نیستید.

نشانه های زنانی که زیبا نیستند

نشانه های زنانی که زیبا نیستند

6. از هر چیزی غیر از شما تعریف می کند

شما به تازگی  موی خود را کوتاه کرده اید و بسیار خوشحال هستید و  در آن روز به سر کار آمده اید. هانا فقط قاب گوشی پر زرق و برق شما را ستود، در حالی که سالی از شما پرسید کفش های شیک خود را از کجا خریده اید.

حدس می‌زنم هیچ‌کس متوجه تغییر شما نشد، یا شاید آنقدرها هم ارزش تعریف کردن نداشت. هیچ چیز در مورد شما از نظر فیزیکی قابل تمجید نیست، بنابراین مردم از چیزهایی که دارید از شما تعریف می کنند. 

7. دوستان چگونه شما را توصیف می کنند؟

 • جو، شریک آزمایشگاهی دبیرستان شما، شما را "فردی عزیز و مهربان که نمی تواند قورباغه را به درستی تشریح کند" می نامد.
 • کری، هم اتاقی شما در دانشگاه، می گوید شما "بانویی با روحیه بالا و پرانرژی هستید.
 • رجینا، از اردوگاه جوانان، فکر می کند، "بسیار بامزه هستید، و عاشق ژاکت بنفش شماهست."
 • دیو، در آخرین قرار ملاقات شما، "شما را بارفتاری آرام وبا لبخندی متواضعانه"  توصیف می کند.

به جز ژاکت بنفش که رجینا دوست دارد، دوستان و آشنایان هیچ چیز قابل توجهی در مورد ظاهر شما نمی بینند

8. منو انتخاب کن

 • در یک بار یا یک فروشگاه،  شما همیشه آخرین سرویس را دریافت می کنید.
 • در یک تکلیف گروهی، افراد جذاب برای ارائه انتخاب می شوند و شما انتخاب نمی شوید.
 • در یک پروژه تیمی، رئیس شما کارهای تحقیقاتی بیشتری به شما می دهدتا با افراد دیگر روبرو نشوید.

وقتی دوستان یا اقوام با ناامیدی سعی می کنند شما را با پسر دیگری اشنا کنند، معمولاً زشت ترین فرد، یک مرد بیوه یا آن بازنشسته قدیمی ثروتمند .

قانون جذاب بودن

10. به چشمان من نگاه کن

اگر مردی به زنی علاقه مند باشد از تماس چشمی برای برقراری ارتباط استفاده می کنند. ولی در ارتباط با شما، اصلاً چنین نگاهی وجود ندارد، زیرا آنها یا حواسشان به چیز دیگری پرت شده است یا ترجیح می دهند با عجله محیط ملاقات را ترک کنند.

11. آیا استرس دارید؟

وقتی همکارتان از شما می پرسند که آیا استرس دارید، دلیلش این نیست که دوست دارند شما را به کلاس یوگا دعوت کنند. رنگ پریدگی با  تیرگی زیر چشم و موهای نامرتب می‌تواند باعث این سوال را ازشما بپرسند. نگاه مضطرب و نفس نفس زدن را نیز اضافه کنید - همه دلایلی که مطمئنا شما را به یوگا دعوت نمی کند.

استرس باعث می شود که صورت ما زشت تر و پف کرده تر شود. اگر با استرس نگاه کنید و رفتار کنید، مردم از شما دوری می‌کنند.


حتما بخوانید: بهترین درمان گیاهی برای استرس و اضطراب


12. مد Faux Pas

اگر رئیس یا همکارانتان مدام در مورد لباس های اداری یا ظاهری زیبا به شما یادآوری می کنند، وقت آن است که خود را در آینه نگاه کنید.

روز پر از بدشانسی؟ بلوز چروک و شلوار نامناسب؟ ناخن های کثیف؟ (لباس های نامناسب یا نامناسب برای سن) به دیگران نشان می دهد که شما فقط در حال گذراندن دوران هستید یا دچار اضافه وزن هستید.

13. ماسک من کجاست؟

بهداشت نامناسب نیز یکی دیگر از دلایل دورکردن دیگران است همکلاسی هایی که در روز تولدتان به شما دئودورانت می دهند یا وقتی همکلاسی ها از کنار شما می گذرند، بینی خود را می گیرند، نشانه این است که بهداشت خود را رعایت نمی کنید.

پسرها نمی خواهند با یک دختر بدبو صحبت کنند  چه برسد به اینکه از کنارش بگذرند. این ناخوشایند است، به خصوص برای کسانی که در کنار شما می نشینند.

قانون جذاب بودن

چگونه یک زن دلربا باشیم

14. عادت های بد

عادات بدی که سعی به ترک آنها ندارید ممکن است آسیب های اجتماعی بیشتری ایجاد کند. بوی بدیا قرض گرفتن مداوم پول ناپسند است.

15. افزایش وزن

آیا اخیراً کسی شما را چاق صدا کرده است؟ متوجه شدید شلوارتان نسبت به دو ماه پیش تنگ تر شده است؟ افراد دارای اضافه وزن تبعیض بیشتری را از جانب دیگران، از جمله پزشک یا فرزندانشان تجربه می کنند. این انگ وجود دارد که افراد چاق تنبل، و مستعد پرخوری هستند و مسئولیت پذیر نیستند. این یک تصور بد است، به خصوص اگر برای یک شغل جدید درخواست می دهید یا یک قرار ملاقات رزرو می کنید

17. دعوت نشده

وقتی دوستانتان بیرون می‌روند از شما نمی خواهند با آنها بروید و بدون شما برنامه‌ریزی می‌کنند، می‌تواند یکی از دلایل باشد. آنها بدون تو خوشحال ترند. شما ممکن است باعث شادی آنها نباشید اگر حتی نمی توانید بفهمید که چرا دعوت نشده اید، خیلی بدتر است. شاید آنقدر مست بوده باشید که یادتان رفته کاری کرده اید و هرگز عذرخواهی نکرده اید.

18. آیا کسی مرد؟

 • وقتی این سوال زیاد برای شما پیش می آید، باید چهره ای غمگین  داشته باشید.
 • هیچ‌کس نمی‌خواهد به کسی نزدیک شود که حالت بدی روی صورتش داشته باشد.
 • همچنین نگاه کردن به شما می تواند ناراحت کننده باشد، بنابراین ترجیح می دهم به دیوار نگاه کنم.

19. آخرین باری که …

به سالن رفتید؟

به ورزشگاه رفتید؟

تعطیلات داشتید؟

رفتید خرید؟

وقتی همسالان شما شروع به پرسیدن این سؤالات  می کنند، باید نگران وضعیت خود باشید.

به نظر می رسد ظاهر کلی شما نیاز به رسیدگی کامل دارد.

20. دریافت مشاوره ناخواسته

یکی از همکلاسی های سابق به شما می گوید: «دختر، باید به باشگاه برگردی! تو قبلاً در کلاس شنا خیلی خوش اندام بودی.»

 • عمه بزرگت جنی، که 10 سال است او را ندیده‌ای، در یک مهمانی خانوادگی دنبالت می‌آید تا درباره کرم معجزه‌اش به تو بگوید. حالا او ادعا می کند که شبیه خواهر بزرگتر شماست.
 • خانم در فروشگاه آرایشی تمام تلاش خود را می کند تا کل کرم کلاژن خود را به شما بفروشد، زیرا، "عزیزم، به نظر می رسد که به همه کرم ها نیاز داری."
 • شما برای ملاقات  دیگری آماده هستید، و دوست شما Tricia به شما پیشنهاد می کند تا چهره شما را اصلاح کند. "شما باید متفاوت به نظر برسید، حتی فقط برای امشب."
 • بدتر از همه، مادرتان برای شما  سایت‌های مد و حساب‌های اینفلوئنسر می‌فرستد. به نظر می رسد که عمه جنی بزرگ دوست دارد این پیام را منتقل کند که شما مانند یک معلم مدرسه دهه 80 لباس می پوشید، و خانواده موافقت می کند.
 • دوستان، اقوام و حتی غریبه هایی که به شما توصیه می کنند چیزی نیست که نادیده گرفته شود. آنها به شما کمک می کنند زیرا به نظر می رسد که شما اصن به خود نمی رسید.

چگونه یک زن دلربا باشیم

چگونه جذاب باشیم؟

آیا این 20 علامت برای شما زنگ خطری بود؟ فقط برای یک ثانیه، آیا متقاعد شده بودید که ممکن است جذاب نباشید

 • این آخر دنیا نیست. من به اندازه خودم حال و هوای بدی داشتم، بدون آرایش در دفتر کار می کردم و در قرارهایی که دوست نداشتم فقط اخم می کردم.
 • من اخراج نشدم، اما قرار دومی هم نداشتم.
 • اگر فکر می‌کنید که به سطح Plain Jane رسیده‌اید، در اینجا کاری که می‌توانید در مورد آن انجام دهید:

حتما بخوانید: چگونه خود را دوست داشته باشیم


اگر جذاب نیستید چه کاری انجام دهید

1. چه کسی آرایش را دوست ندارد؟

 آرایشی (که با رنگ و نوع پوست شما مناسب است) مطابقت دارد انجام دهید. اگر بودجه اجازه دارید، لباس هایی بخرید که مناسب اندام و شخصیت شما باشد. تناسب اندام خود را با پیاده روی حفظ کنید.

آیا میدانستیدسعی کنید همیشه بهترین ظاهر خود را داشته باشید - چه در مطب و چه فقط برای خرید خمیر دندان.

در یک مطالعه، مردان  بیشتر به سراغ زنان آرایش‌گر می‌رفتند. وقتی خوب به نظر می رسید، نسبت به خودتان نیز احساس خوبی دارید.

2. آن Shut-Eye را بخرید

اگر به خوبی استراحت داشته باشید، سلامت و روحیه بالای خواهید داشت خواب خوب شبانه باعث کاهش استرس و خستگی می شود(چروک، کیسه چشم، احساس ضعف و بدخلقی).

3. آن سفیدهای مرواریدی را نشان دهید

لبخند زدن کلید جذب مردم به سمت شماست. آیا می‌دانستید که به غیر از آرایش کردن در یک بار، زنانی که لبخند می‌زدند بیشتر مورد توجه مردان قرار می‌گرفتند؟

قضاوت در مورد افرادی که زیاد لبخند می زنند نیز سخت است. 

4. حالات مثبت

با احساس خوش بینی بیدار شوید و این دیدگاه را با اطرافیان خود به اشتراک بگذارید. قضاوت ها را به نظرات مشترک، انتقادات را به نکات یادگیری و شوخی های تند را به تعاملات اجتماعی تبدیل کنید.

یک طرز فکر مثبت شماو سبک زندگیتان را کاملا تغییر می دهد.زیبایی در نگاه بیننده است.

سخنان پایانی

نشانه هایی که نشان می دهدشما جذاب نیستید افکار شما را تایید کند، اما اجازه ندهید که شما را پایین بیاورد. راه حل هایی برای مشکلات شما وجود دارد. کمبودهای جسمانی، عادات بد و بد خلقی گاه به گاه قابل رفع  است.

با تعداد زیادی فیلم در مورد دختر زشت و زیبا، مطمئناً برای هر پلین جین امیدی وجود دارد. خاطرات پرنسس، خانم همدلی، بی خبر، او همه چیز است، شیطان پرادا می پوشد. من می‌توانم فهرستی از فیلم‌های مورد علاقه‌ام را ادامه دهم. اگر بعد از خواندن همه اینها احساس مثبتی دارید، به یاد داشته باشید که یک پایان خوش در انتظار شماست. حالا کی زشته؟


مطالب مرتبط:

11 دلیل عاشق شدن و دوست داشتن یک شخص خاص از نظر روانشناسان

17 تکنیک برای بالا بردن انرژی زنانهاز
12
رای