فواید انرژی زنانه چیست؛ 17 تکنیک برای بالا بردن انرژی زنانه

فواید انرژی زنانه چیست؛ 17 تکنیک برای بالا بردن انرژی زنانه انرژی زنانه چیست و چه فواید و تاثیری دارد؛ با 17 تاکتیک برای افزایش و بالا بردن انرژی زنانه؛ آنچه مردان از زنان می خواهند و جذب مردان با انرژی زنانه در سلام دنیا آشنا شوید.

برای اینکه بتوانم در دنیای یک مرد بازی کنم، باید طبق قوانین او بازی کنم. اما متوجه می شوم که تفاوت هایی زن را از مرد متمایز می کند! برخی از خانم ها می گویند: مشکل این است که من مدت زیادی است که "زن بودن"  خود را برای موفقیت سرکوب کرده ام، نمیدانم چگونه انرژی زنانه خود را افزایش دهم. بنابراین ما در این مقاله از سلام دنیا ، در مورد انرژی زنانه چیست و چه فواید و تاثیری در جذب مردان دارد؛  تکنیک های افرایش و بالا بردن انرژی زنانه صحبت کردیم. با ما همراه باشید.

نکته مهم: یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش شادی و رضایت از زندگی، برنامه‌ریزی روزانه شما است، بنابراین روی اهداف برتر خود تمرکز کنید.

انرژی زنانه چیست؟

انرژی زنانه تمام ویژگی هایی است که برای برقراری ارتباط  رضایت بخش با انسان ها لازم است.انرژی زنانه نیروی قدرتمندی است که مسئول تمام صفات ارتباط، همدلی، فداکاری، خلاقیت و پرورش است. ما به عنوان انسان، هم انرژی زنانه و هم انرژی مردانه داریم.

اما انرژی زنانه برعکس انرژی مردانه است. این ممکن است یک امر مسلم به نظر برسد، اما درک این نکته مهم است که هر نوع انرژی ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد. آنها مانند دو قطب هستند، اما مانند باتری ها، بدون تعادل مناسب هر دو، همه چیز آنطور که باید کار نمی کند. 


حتما بخوانید: چگونه دخترانه باشیم [ظاهر، رفتار و لباس]


در جامعه ما ، ویژگی های قاطعانه مثبت در نظر گرفته می شود و به عنوان آنچه برای موفقیت لازم است برجسته می شود. ویژگی های انرژی مردانه مانند پرخاشگری، انگیزه، منطق ارزش بیشتری دارند. احساساتی بودن، نشان دادن جنبه عاطفی تر و بی انگیزه بودن را می توان به  تنبل بودن یا ضعیف بودن نسبت داد.

توانایی هماهنگی با دیگران، همکاری و برقراری ارتباط موثر برای موفقیت مهم است. و موفقیت فقط به عنوان پیشرفت و ترقی در محل کار یا به دست آوردن کالاهای مادی بیشتر تعریف نمی شود. موفقیت همچنین داشتن روابط رضایت بخش و دوستانه است.

دلیلی وجود دارد که از طبیعت به عنوان زن یاد می شود. مادر طبیعت و طوفان کاترینا آزاد، قوی و قدرتمند هستند. طبیعت یا مادر طبیعت زندگی است. آب، خورشید، اکسیژن و غذا است.

انرژی زنانه چیست؟

ما به عنوان انسان به یکدیگر وابسته هستیم. ما به هم نیاز داریم ویژگی های انرژی زنانه این امکان را برای انسان ها فراهم می کند که مصالحه کنند، ببخشند، با هم کار کنند و مشکل ها را حل کنند. می دانید، آن ها چیزهای ضروری برای ما هستند. تا سختی هارا پشت سر بگذاریم و به زندگی مسالمت آمیز با یکدیگر ادامه دهیم.

امروزه نمونه هایی از زنان را می بینیم که از انرژی زنانه خود استفاده می کنند. همانطور که زنان  در مورد چیزهایی صحبت می کنند که به طور منحصر به فرد ما را به عنوان زن تحت تاثیر قرار می دهد ، مانند آزار جنسی، سوء استفاده و افسردگی، آنها از قدرت خود برای برقراری ارتباط و ایجاد یک خانواده استفاده می کنند. هنگامی که آنها داستان تجاوز خود را به اشتراک می گذارند، از حق هر زن در برابر ویژگی های انرژی مردانه، محافظت می کنند.

آنها نشان می‌دهند که صحبت کردن در مورد موقعیت‌هایی که انرژی زنانه ما را تشکیل می‌دهند- دوست داشتن، پذیرفتن، آرام بودن و مهربان بودن - نیاز به دریافت انرژی مردانه است. حتی اگر این نیاز برآورده نشده باشد، اشکالی ندارد. آن‌ها انرژی زنانه‌شان را با تأمل، احساساتی بودن نشان می‌دهند و به زنان اجازه می‌دهند که خودشان را ببخشند برای چیزی که هرگز تقصیر آنها نبوده است.

آنها نشان می دهند که  ترکیب انرژی زنانه ما قدرت طوفان را دارد و می تواند مانند بسیاری از عناصر مادر طبیعت، تغییرات مثبتی را به ارمغان بیاورد.

مردان واقعا از زنان چه می خواهند؟

اگرچه ممکن است برای رقابت در محل کار مجبور باشیم مردانه‌تر رفتار کنیم، اما مردان به دنبال نسخه‌ای از خود نیستند. آنها هم مثل ما تعادل می خواهند و نیاز دارند. همانطور که قبلاً گفتم، انرژی مردانه و زنانه متضاد قطبی هستند، به این معنی که یکدیگر را جذب می کنند. مردی با انرژی قوی یا مردانه، زنی با انرژی زنانه قوی می خواهد. یین و یانگ است. این تعادل است.


حتما بخوانید: بهترین سیاست های زنانه برای جذب مردان


مرد جذب آن صفات درونی و بیرونی می شود که زن را از مرد متمایز می کند. او نمی خواهد وقتی عاشق می شود احساس کند با یکی از پسرها در رابطه است. 

مردان واقعا از زنان چه می خواهند؟

17 تاکتیک برای افزایش انرژی زنانه

1. بالا بردن انرژی زنانه : خلاقیت خود را نشان دهید

وقتی خلاقیت خود را نشان می دهید، به انرژی زنانه خود متصل می شوید. بالاخره ما زن هستیم. بدون ما زندگی انسان نمی تواند ایجاد شود. زندگی نمی تواند متولد شود. جنبه خلاقیت خود را آزاد کنید. خلاقیت شما ممکن است در رقص، نقاشی دیواری و یا مدل‌ مو باشد. خود را از طریق انجام دادن کارهایی خلاقانه مانند نوشتن، نقاشی یا کاردستی مشغول کنید. به تخیل خود بها دهید و راه های مختلفی را که می توانید خود را بیان کنید، کشف کنید. هر چیزی که به شما امکان می دهد خلاقیت خود را ابراز کنید، به شما کمک می کند تا بیشتر با جنبه زنانه خود ارتباط برقرار کنید.

یکی از چیزهای زیادی که از تحقیقاتم کشف کردم این است که وقتی از انرژی زنانه ام استفاده می کنم، خوشحالم. وقتی یاد گرفتم که وقتی دارم می نویسم یاحرفی می زنم یا ساز می نوازم، انرژی زنانه ام را نشان دهم شگفت زده شدم.

2. بالا بردن انرژی زنانه : با طبیعت و حواس خود ارتباط برقرار کنید

این نیز راهی برای در آغوش گرفتن احساسات شماست. حسی بودن یعنی لذت بردن از لذت از طریق حواس. با طبیعت یکی شوید و از حس خوبی که خورشید روی پوست شما دارد لذت ببرید. از زیبایی فضای سبز لذت ببرید و در حین قدم زدن در پارک از بوی گل های تازه لذت ببرید. 

مرد جذب آن صفات درونی و بیرونی می شود که زن را از مرد متمایز می کند. رایحه های شمع را استشمام کنید که تنها زمانی آزاد می شود که آن را با عنصر طبیعی، آتش، مشتعل کنید. به آن سوی اقیانوس خیره شوید، به دریاچه نگاه کنید یا در وان پر از آب بخوابید.

3. بالا بردن انرژی زنانه : در خود اندیشی افراط کنید

با افکار، احساسات و معنویت درونی خود ارتباط برقرار کنید. شما کی هستید و زندگی شما به چه معناست؟ برای درک بهتر خود می توانید مدیتیشن کنید، یادداشت برداری کنید یا با یک درمانگر یا مربی صحبت کنید.

1/17 تاکتیک برای افزایش انرژی زنانه

4. بالا بردن انرژی زنانه با : کمک را بپذیرید

ما به عنوان زن، طبیعتاً خیلی بیشتر از آنچه بدهیم،می گیریم.بخشش جزء لاینفک پرورش است. اما دریافت آن اشکالی ندارد. بدن ما به طور طبیعی به این شکل طراحی شده است. برای باردار شدن، باید از مرد چیزی دریافت کنیم. در حالت ایده‌آل - یا حداقل در دوران قدیم - برای به دنیا آوردن و مراقبت از نوزاد، باید آنچه را که مرد فراهم می‌کرد دریافت می‌کردیم. او (از طریق شکار یا کار) آنچه را که برای تأمین غذا و سرپناه برای خود و نوزاد لازم بود، فراهم می کرد. و از زن محافظت می کرد.

درخواست کمک در زمانی که شما به آن نیاز دارید. وقتی کمک ارائه شد، آن را بپذیرید. بگذارید مرد در را برای شما باز کند، وسایلتان را حمل کند یا هزینه را بپردازد. تعریف و تمجید را بپذیرید. به خودت برس. یک روز اسپا یا ماساژ عالی است.

5. بالا بردن انرژی زنانه: بازیگوش و خودجوش باشید

ما زمان زیادی را صرف انجام کارها می کنیم. بیایید جمله "ذهن بیکار زمین بازی شیطان است" را دور بریزیم. جامعه ما برای داشتن شغل ارزش قائل است. اما همه ما به استراحت نیاز داریم و نه فقط خواب یا استراحت فیزیکی. ذهن ما باید آرام باشد.

گاهی اوقات لازم است آنچه را که می‌خواهیم انجام دهیم، فقط به این دلیل که می‌خواهیم، ​​نه به این دلیل که سازنده است یا هدف نهایی دارد، انجام دهیم. انرژی زنانه مانند آب سیال است. اگر فقط اجازه دهید آزادانه جریان یابد، نمی توان گفت به کجا خواهد رفت. مانند انرژی مردانه سفت و سخت نیست. آزاد باشید و لذت ببرید.

6. بالا بردن انرژی زنانه: از سایر زنان همفکر حمایت کنید

انرژی زنانه را جشن بگیرید. زنان دیگری را تشویق کنید که یک سیستم حمایتی مثبت برای شما هستند. به یک سازمان زنان یا باشگاه کتاب بپیوندید.

7. بالا بردن انرژی زنانه: دوست داشتن خود را تمرین کنید

وقتی خودت را دوست داشته باشی، می‌توانی واقعاً کسی که هستی را بپذیری. چه راهی بهتر از پذیرفتن و دوست داشتن خود به عنوان یک زن و هر چیزی که به آن تعلق دارد.


حتما بخوانید: چگونه خود را دوست داشته باشیم


انرژی زنانه پرورش دهنده است. شفقت پرورش دهنده است. به خودتان شفقت و پذیرش بی قید و شرط بدهید. 

2/17 تاکتیک برای افزایش انرژی زنانه

8. بالا بردن انرژی زنانه: انرژی های زنانه و مردانه درون خود را متعادل کنید

از آنجایی که همه ما هر دو را داریم، مراقب تعادل باشیم. اطمینان حاصل کنید که انرژی مردانه بیشتر از زنانه نباشد. برای هر چیزی زمان و مکانی وجود دارد. محل کار ممکن است جایی برای پرخاشگری باشد، اما ممکن است بخواهید زمانی که دفتر را ترک می کنید، به احساسات زنانه خود برگردید.

9. بالا بردن انرژی زنانه: کارهایی را انجام دهید که به شما احساس زمینی بودن می دهد

با پای برهنه روی چمن ها راه بروید. زمینی بودن به معنای ارتباط با زمین است. برو شنا در یک ساحل شنی دراز بکش و ببینید برهنه دراز کشیدن در ساحل شنی چه حسی دارد.

10. بالا بردن انرژی زنانه: از استراحت و آرامش بیشتر لذت ببرید

پذیرش و بخشش از ویژگی های انرژی زنانه هستند. این ویژگی ها صلح آمیز است. انرژی مردانه در مورد دستیابی و انجام دادن است. انرژی زنانه در مورد سکون و تجدید قوا است.

11. بالا بردن انرژی زنانه: مراقب زنانگی خود باشید

مراقب انرژی زنانه خود باشید. شما می توانید ذهن آگاهی را با حواس پنج گانه خود تمرین کنید. برای در آغوش گرفتن و ابراز احساسات، ابتدا باید آنها را درک کنید. همچنین تشخیص احساس خود بدون قضاوت است. وقتی احساس می کنید در انرژی زنانه خود هستید، آیا بیشتر از رایحه های اطراف خود آگاه هستید؟ آیا شما احساساتی تر هستید؟ آیا بیشتر احساس می کنید که یک پرورش دهنده هستید؟


حتما بخوانید: چگونه احساسات خود را بیان کنیم


3/17 تاکتیک برای افزایش انرژی زنانه

12. بالا بردن انرژی زنانه: احساسات خود را درک کنید، در آغوش بگیرید و ابراز کنید

برای در آغوش گرفتن و ابراز احساسات، ابتدا باید آنها را درک کنید. از آنجایی که عبارت "او احساساتی است" معمولاً بار معنایی منفی دارد، ما احساسات خود را سرکوب می کنیم. به ما آموزش داده شده است که نشان دادن احساسمان نشان دهنده ضعیف بودن است.

با جستجوی درک احساسات متعدد خود شروع کنید. آنها را بنویسید.شما می خواهید احساسات خود را در موقعیت های مختلف ثبت کنید. آنچه را که احساس می کنید بدون قضاوت بپذیرید (این یکی از ضروریات ذهن آگاهی است).

13. بالا بردن انرژی زنانه: بیشتر بخندید

خندیدن باعث ترشح اندورفین می شود. مواد شیمیایی که به ما احساس خوبی می دهد. خنده ارتباطی است صمیمانه، صمیمانه و آرامش بخش. وقتی می خندید برای خود و دیگران انرژی مثبت ایجاد می کنید.

14.بالا بردن انرژی زنانه: زیبایی خود را داشته باشید و آن را گرامی بدارید.

استاندارد زیبایی خود را بنویسید. بدانید که فقط به این دلیل که یک زن هستید، زیبا هستید. دنیا تعریف نمی کند که چه چیزی زیباست. شما انجام دهید! زیبایی خود را گرامی بدارید. لباسی بپوشید که به شما احساس زنانه می دهد.

برای یک دقیقه  عکس های سلفی را کنار بگذارید. اگر کمی پول دارید، برای یک عکاسی حرفه ای برنامه ریزی کنید. البته، درخواست از یک دوست برای گرفتن عکس شما به همین خوبی کار می کند.

15. بالا بردن انرژی زنانه: به حس ششم خود اجازه دهید تا شما را بیشتر راهنمایی کند.

زنانه است که واقعاً به همه چیز فکر کنید و چیزها را بیشتر از سیاه و سفید ببینید. میدونی وقتی از چیزی مطلع هستی چطوریه؟ شما نمی دانید که چگونه آن را می دانید، فقط می دانید. این همان انرژی زنانه است که با ما صحبت می کند.

دفعه بعد که بی قرار بودید و خواستید تصمیمی بگیرید به درون خود نگاه کنید تا قبل از اقدام به پاسخ های مورد نیاز خود برسید.

4/17 تاکتیک برای افزایش انرژی زنانه

16. بالا بردن انرژی زنانه: به خودت وقت بده

از طریق مدیتیشن، دعا یا یوگا با خودتان ارتباط برقرار کنید. این زمان تنهایی شماست تا با درون خود ارتباط برقرار کنید. همه ما خیلی سرمان شلوغ است، اما زمانی که این را بخشی از برنامه روزانه خود کنید، می توانید همیشه از آن استفاده کنید.

اطمینان حاصل کنید که انرژی مردانه بیشتر  از زنانه نباشد. در زمان استراحت ناهار قدم بزنید. شنبه بعدازظهر یا بعد از کار چرت بزنید. بعد از  کار مستقیماً به خانه پیش شوهر و بچه‌ها نروید. در پارک یا ساحل بشینید. از آفتاب یا ابرها لذت ببرید.

17. بالا بردن انرژی زنانه: به نقاط قوت خود فکر کنید

برای متعادل کردن انرژی های خود، نه تنها باید بدانید که هر کدام چیست، بلکه باید از نحوه حضور آنها در زندگی  آگاه باشید.  تأمل در نقاط قوت خود مستلزم استفاده از بسیاری از تاکتیک های پیشنهادی است. این ترکیبی از متعادل کردن انرژی مردانه و زنانه،حس ششم، گرامی داشتن زیبایی شما و دوست داشتن خود است. 

در مورد آنچه واقعا از انجام آن لذت می برید فکر کنید. به این فکر کنید که چگونه بر دیگران تأثیر مثبت می گذارید. اینها نقاط قوت شما هستند. برای انجام این کار، باید همچنان با خودتان باشید و بفهمید که کی هستید. شما باید به درون خود نگاه کنید و در مورد آنچه می بینید صادق باشید. و سپس، باید تصمیم بگیرید که آن را بپذیرید، و آنچه را که دوست ندارید تغییر دهید.

اگر قرار نیست برای تغییر یا بهبود چیزی که دوست ندارید گام بردارید، بسیار مهم است که این خصوصیات شخصی را بپذیرید. نقاط قوت شما بخشی جدایی ناپذیر از تعریف زیبایی است. این نقاط قوت همان چیزی است که عکسی می‌گیرید و زیبایی‌تان را گرامی می‌دارید - از درون به بیرون می‌آیند. نقاط قوت شما چیزی است که دوست داشتن شما را آسان می کند!

17/5تاکتیک برای افزایش انرژی زنانه

آخرین ایده ها در مورد افزایش دادن انرژی زنانه

ممکن است مجبور شوید بفهمید که چگونه انرژی زنانه را افزایش دهید و بیشتر از آن استفاده کنید. قبل از تحقیقم، نمی‌دانستم که وقتی کاری را که دوست دارم و به بهترین شکل انجام می‌دهم خلاق بودن خود را هم نشان دهم. من هنوز هم انرژی مردانه ام را در محل کار نشان می دهم، اما هنگام تراوش کردن انرژی زنانه آرامش و رضایت دارم. من ایمان دارم که اگر به توصیه‌ای که در اینجا ارائه کرده‌ام توجه کنید، شما نیز همین کار را خواهید کرد.


مطالب مرتبط:

چگونه خودمان باشیم و شادتر زندگی کنیم؟

چگونه مردها را با کلمات جذب کنیم؟از
26
رای