بهترین سیاست های زنانه برای جذب مردان، همسر و دوست پسر

بهترین سیاست های زنانه برای جذب مردان، همسر و دوست پسر چگونه یک زن با سیاست باشیم؛ سیاست های زنانه برای جذب مردان چیست؛ با سیاست های زنانه برای جذب شوهر، جذب همسر و سیاست های زنانه برای دوران دوستی و جذب دوست پسر در سلام دنیا آشنا خواهید شد.

اگر به دنبال حسنه شدن روابط زناشویی خود هستید یا می خواهید مردی را جذب خود کنید باید در زندگی به چندین نکته توجه کنید، در این مطلب از سلام دنیا درباره سیاست های زنانه برای جذب مردان، سیاست های زنانه برای جذب شوهر، سیاست های زنانه برای جذب همسر، سیاست های زنانه برای جذب دوست پسر صحبت خواهیم کرد، با ما همراه باشید.

سیاست های زنانه برای جذب مردان

1. منحصربفرد باشید:

مردان همیشه از زنانی خوششان می آید که نمونه اش را در هیچ کجا ندیده اند، منحصربفرد بودن زنان باعث می شود که یک مرد او را از مادر و خواهرش جدا بداند، زنی که منطقی باشد، اهل شکایت نباشد، حامی باشد و البته با تمام اینها مورد پسند مادر و خواهرش باشد.

2. ظرافت و زیبایی زنانه داشته باشید: 

زیبایی این نیست که شبیه مدل ها باشید و یا صورت کاملا عمل کرده داشته باشید، زیبایی در نگاه مردان آراستگی است، لباس مرتب و یکدست، اتو کشیده و ظریف. 


حتما بخوانید: 11 ترفند شگفت انگیز برای جذب مردان با کلمات


3. بلندپرواز باشید:

زنان بلندپرواز برای رسیدن به اهدافشان تلاش می کنند، آنها به فعالیت های اجتماعی خودشان نیز مانند زندگی شخصی شان اهمیت می دهند، مردان نیز زنانی فعال و جاه طلب را می پسندند.

سیاست های زنانه برای جذب شوهر

سیاست های زنانه برای جذب شوهر

4. قدرتمند باشید:

قدرتمندی به این منظور نیست که زورمند باشید و توانایی انجام کارهای سنگین را داشته باشید، مردان ، زنانی را می پسندند که با قدرت زنانه شان از پس هر شرایطی بر بیایند و تکیه گاهی مناسبی برایشان باشند.

5. مستقل باشید:

زنان مستقل بیش از دیگران مورد توجه مردان می باشند، اینکه زنی برای انجام هر کاری محتاج همسرش باشد اصلا قابل قبول برای مردان نیست. زنانی که هر لحظه ی خود را با همسر خود شریک می شوند و زمانی به او نمی دهند تا برای خود زمانی داشته باشد تا به برنامه ها و اوقات فراغتش برسد، البته این تنهایی مردان نباید زمان زیادی ببرد.


حتما بخوانید: چگونه یک زن مستقل قوی باشیم


6. احترام به خانواده همسر:

احترام گذاشتن به دیگران همیشه فرد را باارزش نشان می دهد، مردان نیز همیشه عاشق زنی می شوند که به خانواده مخصوصا پدر و مادرش احترام بگذارد، این احترام گذاری باعث می شود که او نیز به شما و خانواده تان احترام بگذارد. البته قبول داریم که اختلاف نظر در همه جا وجود دارد، پس احترام گذاشتن به دیگران با وجود اختلاف زیباتر هم بنظر می آید.

7. خود را برتر ندانید:

اگر زنی موفق هستید، تحصیلات بالایی دارید و یا قدرتمند هستید، هرگز زور و سواد و پول خود را نه تنها به رخ دیگران نکشانید بلکه در رابطه با همسرتان نیز طوری رفتار نکنید که او شما را برتر ببیند. حتی با تحسین کردن از توانایی و قدرت او تمجید کنید.

8. از همسرتان تعریف کنید:

همانطور که گفتیم حتی اگر قدرتمند هستید باز هم از قدرت و توانایی همسرتان تعریف کنید، همه انسان ها از اینکه دیگران مورد تحسینشان قرار دهند لذت می برند پس این لذت را از همسرتان نگیرید.

9. مقایسه کردن ممنوع:

مقایسه کردن هر شخصی می تواند به او ضربه بزند ، می تواند آن شخص کودک باشد یا بزرگ، حال فکر کنید اگر همسر خود را با شخص دیگری مقایسه کنید، ضربه بزرگی به او وارد خواهید کرد ، تا زمانی که می خواهید با او زندگی کنید دست از مقایسه کردن بردارید.

10. جذاب و پر انرژی باشید:

زنهای جذاب همیشه مورد توجه مردان هستند، زنانی که پرانرژی هستند و لبخند بر لبانشان وجود دارد ، درست است که در زندگی غم و اندوه هم وجود دارد اما زندگی با شخصی که همیشه روی غم را نشان دهد مشکل است، با شاد بودن ثابت خواهید کرد که شریک زندگی شما در شاد کردنتان پیروز بوده است.

11. عاشق باشید و عشق بورزید:

مهارت کلامی معجزه ای است که خانم ها از پس آن برمی آیند، در روابط عاطفی عنوان کردن جملات عاشقانه می تواند مفید باشد، هدیه دادن به مناسبت های مختلف و سوپرایز کردن با هدایا و نامه های عاشقانه در خانه و محل کارش می توانید جایی در دل او باز کنید.

12. حرف زدن اصولی را با همسرتان بیاموزید:

خانم ها بعلت دارا بودن بروکا (مرکز تکلم در نیمکره چپ مغز ) از توانایی بیشتری در صحبت کردن با دیگران برخوردارند، این توانایی به آنها این امکان رو می دهد که در صحبت کردن از کلمات بیشتری استفاده کنند، آنها می توانند کلمات محبت آمیز و عاشقانه تری عنوان کنند.

سیاست های زنانه برای جذب شوهر

سیاست های زنانه برای جذب همسر

 • در گفتار و رفتارتان صداقت داشته باشید.
 • فرق بین صداقت و بازگو کردن تمامی مطالب به همسرتان را بدانید .
 • تلاش کنید با همسرتان پیشرفت کنید و در حال رشد باشید. 
 • به زندگی تان در جهت بهتر شدن و رشد کردن جهت دهید.
 • بدانید همسرتان خوشبختی را در چه چیزهایی جستجو می کند.
 • بدون اینکه خود را فراموش کنید از زندگی مشترک لذت ببرید.

حتما بخوانید: داشتن رابطه شاد زناشویی با 13 راه ساده


 • سعی کنید در اکثر اوقات بطور واضح خواسته تان را بگویید، مردان در لفافه حرف زدن را درک نمی کنند.
 • اگر حرفی باید زده شود را مستقیم بگویید .
 • هرگز نخواهید که همسرتان را کنترل کنید اما می توانید که با کلامتان بر او تاثیر بگذارید.
 • شریک همسرتان در کارها و برنامه ریزی هایش باشید.
 • با رفتارتان به او احترام بگذارید.
 • زمانی که همسرتان در منزل حضور دارد سعی کنید همراهش باشید .
 • به خودتان برسید، چه از نظر پوشش و چه از نظر آرایش.
 • از کلمات جادویی محبت آمیز استفاده کنید.
 • اما احتیاج نیست که بیش از حد عاطفی و احساسی باشید.
 • بطور مستقیم در کارهای او دخالت نکنید و در این موارد دوستانه برخورد کنید.
 • از او به خاطر صفاتی که دارد تعریف و تجمید کنید.
 • با یکدیگر گفتگو کنید.
 • از او باج خواهی نکنید یا بخاطر انجام دادن کاری تملق نکنید.
 • به احساسات و عواطفش حتی اگر متفاوت با شما باشد احترام بگذارید.

سیاست های زنانه برای جذب شوهر

سیاست های زنانه برای جذب دوست پسر (سیاست های دوران دوستی)

برای داشتن و جذب دوست پسر خود جملاتی هست که می تواند در رابطه شما معجزه کند، برخی از این جملات از این دست هستند:

 • نمی‌تونم بهت فکر نکنم ، زمانی این جمله دلنشین خواهد بود که کوتاه و به ندرت باشد اینکه دائم به شخصی بگویید دلتنگش هستید نتیجه معکوس می دهد و از شما زده خواهد شد.
 • تو ایده آلی ! اینکه یک فردی ببیند در تمامی موارد همه چیز تمام است و ایده آل شخصی هست بسیار لذت بخش خواهد بود، این جمله را هر از گاهی در مواقع مختلف می توانید عنوان کنید اما یادتان باشد که هرگز در اول آشنایی وقتی که هنوز چیزی از او نمی دانید به کار نبرید. 
سخن آخر 

درست است که همه افراد یکسان فکر نمی کنند و هر مردی ، زن ایده آلش متفاوت است اما مطمئن باشید هیچ مردی از زن ضعیف ، وابسته، نامهربان و زشت خوشش نمی آید، حال شما نه تنها برای دوست داشته شدن از سمت مردان و همسرانتان بلکه به خاطر خودتان این نکات را در زندگی خود رعایت کنید تا تحول عظیمی در زندگی شما رخ دهد.


مقالات مرتبط:

روش های جذب کردن دوست پسر

راه های جذب زنان؛ 11 روش برای عدم مقاومت زنان در برابر شما

از
45
رای