16 راه ساده برای اینکه دوست پسرتان را خوشحال کنید؛ روش های جذب کردن دوست پسر

16 راه ساده برای اینکه دوست پسرتان را خوشحال کنید؛ روش های جذب کردن دوست پسر در برخی از روابط حتی با وجود علاقه قلبی، رابطه به خوبی پیش نمی رود و این موضوع باعث می شود تا یک رابطه خوب از دست برود. شاید دلیل این موضوع ندانستن برخی نکات ساده باشد.

فقط دختران نیستند که نیاز به داشتن روابط عاطفی دارند. دوست پسر شما نیز نیاز به شادی دارد که شما می توانید به او بدهید. احساس شریک زندگیتان در یک رابطه بسیار مهم است. در واقع این یکی از موارد مهم در تشکیل رابطه پایدار است.

اگر شما در تلاش برای پیدا کردن راه های در مورد چگونگی خوشحال کردن دوست پسر خود هستید ، میتوانید موارد زیر را مطالعه و امتحان کنید.

خوشحال کردن دوست پسر

1. برای خوشحال کردن دوست پسرتان از او تمجید کنید.

نه تنها دختران، بلکه پسران نیز تعریف شنیدن را دوست دارند. چه کسی دوست ندارد که نظر مثبت دیگران در مورد خود را بشنود؟ این یک دیدگاه غیرواقعی از گذشته است که میگوید پسران تمایلی به شنیدن نظر در مورد خود ندارند.. دوست پسرتان را متعجب کنید و به او بگویید که چه خصوصیاتی از او را دوست دارید، چگونه او شما را دیوانه و خوشحال می کند یا حتی اینکه او در پیراهن سفید چقدر خوب بنظر می رسد. مطمئنا او خوشحال می شود.

2. بگویید و نشان دهید که او را دوست دارید

نشان دادن اینکه چقدر دوستش دارید و یا عاشقش هستید سخت نیست. گفتن "عاشقتم"، و یا نوشتن متن های کوچک عاشقانه و یا انجام آشپزی برای او.

3. خوشحال کردن دوست پسرتان با ایجاد آرامش برای او

وقتی که او از کار، مدرسه یا گذراندن چند هفته خسته کننده و سخت، فارغ می شود، به او آرامش بدهید. یک آغوش ساده، بوسه و یا کلمات محبت آمیز مانند "تو بهتر خواهی شد" می تواند حال او را خوب کند و خوشحال شود.

4. به دوست پسرتان توجه کنید

انجام همه امور توسط دوست پسرتان همیشه درست نیست. در عوض، به او توجه کنید تا احساس قدردانی شما را درک کند. هنگام صحبت کردن با او، تلفن خود را خاموش کنید و به او توجه کنید، توجه به او و با او بودن برایش مهم است.

5. با دوست پسرتان صادق باشید

صادق بودن بدون توجه به دشواری هایش، یکی از بهترین راه هایی است که دوست پسر شما را خوشحال می کند. همیشه صادق باشید و چیزی را از او مخفی نکنید. در آن صورت، شما نه تنها او را خوشحال خواهید کرد، بلکه خودتان نیز احساس رضایت خواهید کرد زیرا او نیز نسبت به شما صادق خواهد بود.

6. به دوست پسرتان فرصت دهید تا او خوشحال شود

این یکی از مهمترین نکات کلیدی در یک رابطه است که مردان را خوشحال میکند. شما عاشق صرف زمان با شریک زندگی خود هستید، اما برای رشد کردن، شما نیاز به ایجاد روابط دیگری در کار و زندگی دارید. بنابراین، به او فرصت بدهید تا بعضا وقت خود را با دوستان خود بگذراند و یا روی کار خود متمرکز شود.

7. به دوست پسرتان اعتماد کنید

اگر اعتماد بینابین وجود نداشته باشد، هیچ کس در رابطه خوشحال نیست. اعتماد خود را توسط این روش ها به او نشان دهید: به او فضای بیشتری بدهید و با او مهربان باشید، احساسات خود را به او بگوئید. به توانایی های شریک خود اعتماد کنید، گوشی او را چک نکنید.

اعتماد کردن به دوست پسر

8. حمایت خود را به او نشان دهید

پشتیبانی و حمایت از توانایی او، برای شریک زندگی یکی از مهم ترین مواردی است که باید انجام دهید تا او را خوشحال کنید. او را در کار خود، با ارائه کلمات مثبت تشویق کنید و با ابراز احساسات عالی و احترام به رویاهای کاری او، حمایت خود را ابراز کنید. این پشتیبانی شما بی پاسخ نخواهد ماند.

9. برای خوشحال شدن دوست پسرتان، شاد باشید

در رابطه با دوست پسر خود به دنبال راه های شاد و سرگرم کننده باشید. می توانید یک ورزش جدید را با هم انجام دهید یا به جایی جدید مسافرت کنید. فقط به یاد داشته باشید که گران بودن ایده مهم نیست بلکه انجام یک سرگرمی شاد مهم تر است.

10. او را در آغوش بگیرید

مردان عاشق بغل کردن هستند و هنگامی که در آغوش هستند لحظات بسیار شیرین و لذت بخشی دارند. بنابراین، به طرف او بروید و او را از حالت خود بیرون بکشد، او قطعا آغوش شما را می پذیرد و شما را بین بازوانش بغل می کند.

11. دوست پسرتان را درک کنید

انجام امور روزانه با روش های غیرمنتظره، یک راه عالی برای خوشحالی اوست. حتی توجه به موارد کوچک مانند مدل موهای جدید او. همچنین شما می توانید با پختن غذا و یا درست کردن قهوه برای او و یا گفتن این که چقدر دوستش دارید و دلتنگ او بوده اید. این امور ساده قطعا از او یک مرد شاد خواهد ساخت.

12. او را شگفت زده کنید

این کار ساده است اما یکی از بهترین راههای شادکردن دوست پسر شماست. مهم نیست کاری بزرگ یا گران قیمت انجام دهید. بلکه مهم این است که او غافلگیر و خوشحال شود. شما می توانید یک نامه عاشقانه برای او بنویسید، برای او یک ناهار غیرمنتظره آماده کنید، صبحانه را در رختخواب بگذارید، برای او آشپزی کنید، او را بیرون بببرید یا حتی ماساژ دهید.

شگفت زده کردن دوست پسر

13. همیشه کنار او باشید

هنگام ترس یا زمانی که به حضور شما نیاز دارد در کنار او باشید. برای او بسیار مهم است که در هنگام شکستها و مشکلات در کنار او باشید. لازم نیست حتما کاری انجام دهید، فقط گوش کنید و حضور داشته باشید. حضور شما به اندازه کافی برای خوشحالی او مثمر ثمر است.

14. نواقص دوست پسرتان را بپذیرید

همه دارای نقاط ضعفی هستند، اما بهترین راه مقابله با آن، پذیرفتن آن است. بنابراین قبول کنید که دوست پسر شما هم کامل نیست، لذا برای منحصر به فرد بودن و مثبت نمودن رابطه تمرکز کنید و نقاط قوت را گسترش دهید.

15. خودت باش

چه کسی بهترین شریک رویایی خود را می یابد؟ همه ما می خواهیم با کسی باشیم که به خودش اعتماد دارد. بنابراین خودتان باشید و به جای آنکه تظاهر کنید که شخص دیگری هستید، به دنبال پذیرفتن خودتان و بهتر نمودن شرایط باشید. این ساده ترین چیزی است که می توانید انجام دهید تا دوست پسر شما را خوشحال کند.

16. به دوست پسرتان لبخند بزنید

وقتی یک پسر دوست دخترش را خوشحال می بیند حتی زمانی که نمی تواند نقشی در خوشحالی او داشته باشد، از این موضوع خوشحال است. پس زمانی که با هم هستید تا آنجا که امکان دارد، لبخند بزنید، بخندید و خوشحال باشید، چون شادمانی شما شادمانی اوست.

حالا که شما می دانید چگونه دوست پسر خود را خوشحال می کنید، اجازه ندهید هیچ چیزی باعث جلوگیری از انجام نکات بالا شود.

از
301
رای