ایده تزیین خانه با گیاهان سبز، 47 مدل شیک دکوراسیون منزل با گل

ایده تزیین خانه با گیاهان سبز، 47 مدل شیک دکوراسیون منزل با گل تزیین خانه با گیاهان سبز؛ کجای خانه گل بذاریم، ایده گل و گیاه در خانه، استفاده از گیاهان سبز و زیبا در دکوراسیون منزل با ایده های خلاقانه، گلدان و تزئین گل با وسایل ساده در سلام دنیا ببینید.

گیاهان سبز می توانند ترکیب بندی، سبک و سرزندگی را به طراحی خانه شما اضافه کنند،برای اینکه به خانه خود روح و سر زندگی ببشخید به سادگی می توانید چند گیاه سبز را به دکوراسیون خانه خود اضافه کنید. طبق ترندهای امسال، همه جا سبز است! در حالی که چیدمان گل همیشه دوست‌ داشتنی است، افزودن گیاه واقعی یا مصنوعی راهی تازه و خیره‌کننده برای وارد کردن فضای بیرون، بدون توجه به فصل است. از اکالیپتوس گرفته تا پیچک، تاک ها، برگ ها و درختچه های بی شماری برای انتخاب و حتی راه های بیشتری برای تزئین خانه خود با آنها وجود دارد.

اگر ایده ای برای تزیین خانه با گیاهان سبز ندارید این مطلب سلام دنیا را تا انتها مشاهده کنید، ما در این مطلب ایده های خلاقانه زیادی برای تزیین خانه با گیاهان سبز ارائه کرده ایم که حتما یکی از آنها با سلیقه شما هماهنگ خواهد بود و همچنین درباره راه های مورد علاقه برای پر کردن خانه با رنگ سبز در هر اتاق صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

تزیین خانه با گیاهان سبز

1. سبد گیاهان سبز

اگر به دنبال تغییری جدید در کدو تنبل های پاییزی هستید، این ظاهر سبز و سبد کدو تنبل   راهی شیک برای جشن گرفتن این فصل  است. هر گیاه سبزی برای این ظاهر مناسب است، اما ما این نسخه را دوست داریم که رنگ روشنی را به قطعه اضافه می‌کند. یک سبد کامل را پر کنید، یا کدو تنبل سفید و سبز را  در سرتاسر خانه خود بگذارید.

تزیین خانه با گیاهان سبز1

2. تزیین میز نهارخوری با گیاهان سبز

امسال، همه ما دنبال گیاهان هستیم، و این سبک مکان یابی از Studio DIY و Balloon Time یک راه خلاقانه و سرگرم کننده برای استفاده از این گیاه مد روز در خانه شما است. تقریباً هر برگ نخل بزرگی این کار را انجام می دهد، و در حالی که می توانید نسخه های مصنوعی عالی را در آنجا پیدا کنید، توصیه می کنیم برای دستیابی به اهداف نهایی جزیره گرمسیری برای مهمانی شام خود به گلفروشی محلی خود بروید تا چند قطعه واقعی داشته باشید.

تزیین خانه با گیاهان سبز2

کجای خانه گل بذاریم؟

3. تخت خود را با گیاهان تزیین کنید

با این گلدسته ساده سرخس و پیچک ، فضای سبز را به اتاق خواب بیاورید. شما می توانید یک چیدمان مصنوعی را در هر فروشگاه صنایع دستی انتخاب کنید، فقط مطمئن شوید که چند نسخه مختلف را برای ظاهر واقعی تر ترکیب کنید. این گلدسته چه در چارچوب تخت گذاشته شود و چه به عنوان رومیزی قرار گیرد، مدرن و زیبا است.

تزیین خانه با گیاهان سبز3

4. سبزه شناور

اگر می خواهید شمع ها را تزیین کنید، این شمعدان شناور ساده را از A Refinaria امتحان کنید که مهمانان شما آن را دوست خواهند داشت. برگ‌های رزماری، سرخس یا ماگنولیا همگی انتخاب‌های عالی برای این ظاهر هستند-فقط آب و بطری‌های شیشه‌ای شراب تمیز را اضافه کنید.

تزیین خانه با گیاهان سبز4

5. فضای سبز در بالای تخت

با یک تاج گل روشن و مطبوع، مانند این تاج گل از 100 Layer Cakelet، از جدیدترین محصول خود در جهان استقبال کنید . اکالیپتوس تازه یا سرخس جنگلی انتخاب های عالی برای این تاج گل آویزان ساده هستند که می توانید کنار هم قرار دهید.

تزیین خانه با گیاهان سبز5

ایده گل و گیاه در خانه

6. گیاهانی با نگهداری کم

مس در سال گذشته یکی از انتخاب‌های دکوری مد روز بوده است، پس چرا گیاهان هوای دوست‌داشتنی مانند گیاهانی که در اینجا از Poppytalk نشان داده شده است را اضافه نکنید تا واقعاً این سبک را به خانه خود بیاورید؟ گیاهان بادی ، مانند ساکولنت ها، بسیار آسان هستند و می توانند هر فضایی را روشن کنند. فقط چند لوله پی وی سی مسی و مقداری چوب رنگ شده می تواند این ظاهر را برای هر اتاقی در خانه شما بازسازی کند.

تزیین خانه با گیاهان سبز6

7. گیاهان را با مکرمه جفت کنید

سعی کنید چند شاخه اکالیپتوس را در یک آویز دیواری قرار دهید. این ظاهر الهام‌گرفته از هیپی از Poppytalk برای هر اتاقی در خانه شما عالی است - حتی می‌توانید به راحتی یک دیوار آویزان نخی را بدون هیچ گونه  گره‌زنی یا بافندگی انجام دهید.

تزیین خانه با گیاهان سبز7

8. تزیین با برگ های نخل

هر مهمانی را زیبا کنید، مانند آنچه در بالا از Inspired By This در بالا می‌بینید، برگ‌های نخل را به شکل حلقه حلقه در بالای میله ببندید . در حالی که ما این حس گرمسیری و فضای باز را دوست داریم، این حس را در داخل خانه خود با برگ های بالای یک میز یا میز بوفه بازسازی کنید.

تزیین خانه با گیاهان سبز8

تزئین گل در خانه با وسایل ساده

9. یک فانوس را پر کنید

احتمالاً چند فانوس قدیمی در اطراف خانه‌تان آویزان است (اگر ندارید، در بازارهای کوچک یا فروشگاه‌های صنایع دستی بسیار ارزان هستند). با قرار دادن گیاهان سبز به جای شمع، آنها را تغییر دهید. این چیدمان فانوس پر از سرخس  از The Given Life برای یک میز قهوه دنج یا یک میز شام عالی است.

تزیین خانه با گیاهان سبز9

10. جای بار را پر کنید

چه کسی می گوید گاری بار باید با الکل پر شود؟ سبد خرید خود را خودتان درست کنید و سپس آن را سبز کنید تا ظاهری تازه داشته باشید که در هر اتاقی مانند اتاق فوق از Ferm Living کار می کند . سبد را با گیاهانی مانند رزماری یا آویشن پر کنید، هم زیبا و هم کاربردی می شود.

تزیین خانه با گیاهان سبز10

11. تزیین آینه با گیاهان سبز

این یک DIY کاملاً ساده، اما کاملاً خیره‌کننده  از پاییز است . به سادگی چند شاخه اکالیپتوس را به هر آینه آویزان بچسبانید و یک صفحه تاج گل دوست داشتنی خواهید داشت که هر روز صبح به شما الهام می بخشد.

تزیین خانه با گیاهان سبز11

مدل تزیین خانه با گیاهان سبز و گل طبیعی شیک و خلاقانه

 1تزیین خانه با گیاهان سبز

تزیین خانه با گل طبیعی

تزیین خانه با گیاهان سبز 2

تزیین خانه با گیاهان سبز 3

تزیین خانه با گیاهان سبز 4

تزیین خانه با گیاهان سبز 5

تزیین خانه با گیاهان سبز 6

تزیین خانه با گیاهان سبز 7


حتما بخوانید:بهترین گیاهان خنک کننده هوا


تزیین خانه با گیاهان سبز 8

تزیین خانه با گیاهان سبز 9

ایده دکوراسیون خانه با گیاهان

تزیین خانه با گیاهان سبز 10

تزیین خانه با گیاهان سبز 11

تزیین خانه با گیاهان سبز 12

تزیین خانه با گیاهان سبز 13

تزیین خانه با گیاهان سبز 14

تزیین خانه با گیاهان سبز 15

تزیین خانه با گیاهان سبز 16


حتما بخوانید: بهترین درختچه های گلدار برای باغچه زینتی و مقاوم


تزیین خانه با گیاهان سبز 17

تزیین خانه با گیاهان سبز 18

تزیین خانه با گیاهان سبز 19

تزیین خانه با گیاهان سبز 20

گیاهان آپارتمانی برای تزیین و دکوراسیون خانه

تزیین خانه با گیاهان سبز 21

تزیین خانه با گیاهان سبز 22

تزیین خانه با گیاهان سبز 23

تزیین خانه با گیاهان سبز 24

تزیین خانه با گیاهان سبز 25


حتما بخوانید: بهترین ایده های آویزان کردن گلدان از سقف بدون سوراخ کردن


تزیین خانه با گیاهان سبز 26

تزیین خانه با گیاهان سبز 27

تزیین خانه با گیاهان سبز 28

تزیین خانه با گیاهان سبز 29

تزیین خانه با گیاهان سبز 30-

تزیین خانه با گیاهان سبز 31

تزیین خانه با گیاهان سبز 32

تزیین خانه با گیاهان سبز 33

تزیین خانه با گیاهان سبز 34

سخن آخر

ایجاد رنگ سبز مخصوصا با گیاهان طبیعی در منزل شور و نشاط و آرامش خاصی به افراد ساکن آنجا خواهد داد. امیدواریم که از این مطلب استفاده و لذت برده باشید. با استفاده از ایده هایی که برای تزیین خانه با گیاهان سبز در اختیارتان قرار دادیم، فضای خانه تان را با نشاط و زیباتر کنید، چون گیاهان سبز سرسبزی، طراوت و شادابی را به خانه های شما می آورند. امیدواریم از مشاهده این مطلب لذت برده باشید.


مطالب مرتبط:

75 ایده ساختن آبشار و حوضچه در حیاط + مدل آبنمای خانگی شیک

آموزش قوانین دکوراسیون داخلی برای ترکیب رنگ مناسب طراحی فضای خانهاز
2
رای