نماز حاجت بسیار قوی و مجرب شب جمعه برای ازدواج و رفع گرفتاری

نماز حاجت بسیار قوی و مجرب شب جمعه برای ازدواج و رفع گرفتاری نماز حاجت شب جمعه مجرب چگونه خوانده می شود ؛ طریقه خواندن نماز حاجت بسیار قوی برای رفع گرفتاری، ازدواج و برآورده شدن حاجات در شب جمعه را در سلام دنیا بخوانید.

پیامبر اکرم و امامان معصوم نمازهای حاجت فراوانی را سفارش کرده اند که تنوع آنها به نوع تاثیرشان، حالات و روحیات فرد، کم و زیادی فرصت و فراغت در افراد مختلف و تفاوت سلیقه و ذائقه معنوی آنها بستگی دارد. البته مهمترین اصل در نمازهای حاجت علاوه بر گره گشایی و برآورده شدن حاجت، ارتباط با خداوند و تضرع و خضوع در برابر عظمت او است. در ادامه این مطلب سلام دنیا ، طریقه خواندن نماز حاجت شب جمعه مجرب و بسیار قوی برای ازدواج و رفع گرفتاری و برآوردن حاجات را به شما آموزش دادیم. با ما همراه باشید.

نماز حاجت شب جمعه مجرب

ملا محسن فیض کاشنی در الئالی المخزونه فرمودند اگر شخصی هر حاجتی داشته باشد از قیبل ثروت علم و عمل و غیره یا آنکه دچار مشکل و بلایی شده باشد مانند فقر بدبختی هلاکت –ناخوشی جسمانی یا ناراحتی روحی باید نماز حاجت شب جمعه را به شکل زیر به جای آورد:


حتما بخوانید: نماز جمعه چگونه خوانده میشود


  • در سه شب جمعه بعد از گذشتن دو ثلث از شب جمعه تقریبا ساعتی قبل از وقت اذان صبح بیدار شود و وضوی کاملی بگیرد
  • به نیت قربت دو رکعت نماز حاجت به جا بیاورد بعد از حمد و هر سوره ای که خواست بخواند
  • بعد از سلام دادن، صد مرتبه صلوات بفرست و هزار و یک مرتبه این ذکر را بگوید: ( بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم) و در ادامه دوباره صد مرتبه صلوات فرستاده و حاجت خود را از خداوند طلب کند که انشا الله بر اورده به خیر خواهد شد
  • اما اگر دفعه اول بر اورده نشد شب جمعه دوم انجام دهد و اگر نشد شب جمعه سوم انجام دهد که انشاء الله براورده می شود و تخلفی در کار ندارد.

نماز حاجت شب جمعه مجرب

طریقه خواندن نماز حاجت شب جمعه

یک نماز حاجت شب جمعه مجرب دیگر نیز وجود دارد که طریقه خواندن آن به شرح زیر است.

  • در شب جمعه دو رکعت نماز حاجت خوانده شود ( مثل نماز صبح با نیت نماز حاجت ).
  • بعد از سلام دادن 800 مرتبه این ذکر گفته شود: سَلَامٌ قَوْلًا مِن رَّبٍّ رَّحِیمٍ ، بعد به سجده رفته حاجت خویش را از خدای متعال درخواست کند.

حتما بخوانید: روش خواندن نماز حضرت خضر برای ازدواج و 1000 حاجت


نماز حاجت بسیار قوی برای رفع گرفتاری و برآورده شدن حاجات

در شرایطی که فرد دچار گرفتاری می شود یا رزق و روزی او تنگ شود و یا حاجتی از خدا داشته باشد باید دو رکعت نماز به جای آورد:

  • در رکعت اول بعد از خواندن حمد و سوره توحید و آیات 1 تا 3 سوره فتح (انا فتحنا …….. تا نصرا عزیزا) بخواند
  • در رکعت دوم بعد از خواندن حمد و سوره توحید و انشراح را تلاوت کنید و نیز تتمه سوره فتح را تا آخر سوره خوانده و نماز را به پایان برساند.

نماز حاجت بسیار قوی برای رفع گرفتاری و برآورده شدن حاجات

نماز حاجت ازدواج

هرکسی حاجتی مانند ازدواج داشته باشد می تواند این نماز حاجت را بخواند و شاهد قدرت خداوند تعالی باشد و به این موضوع شک نداشته باشد.توجه داشته باشید که اگر شب جمعه انجام دهد بهتر است و طریقه عمل به شرح زیر میباشد:

برای شروع غسل حاجت کند و لباس تمیز بپوشد و چهار رکعت نماز (دو نماز دو رکعتی) بخواند در رکعت اول بعد از سوره حمد ، عبارت اُفَـوِّضُ اَمْـری اِلَی الله اِنَّ اللهَ بَـصیـرٌ بِـالْـعِـبادِ را 100 بار بگوید (سوره دیگری خوانده نشود) و در رکعت دوم بعد از اتمام سوره حمد 100 بار بگوید نَصْـرٌمِنَ اللهِ وَ فَـتْـحٌ قَـریبْ و نماز را به پایان برساند و بدون مکث مشغول خواندن دو رکعت بعدی شود.

در رکعت اول از نماز دوم بعد از سوره حمد 100 بار بگوید اَلا اِلَی اللهِ تَصیرُ الْاُموُر و در رکعت آخر بعد از تلاوت سوره حمد 100 بار ذکر اِنّـا فَتَحْنا لَـکَ فَتـْحـاً مُـبینا گفته شود و بعد از سلام نماز  100 مرتبه بگوید غُـفْرانَـکَ رَبَّـنا وَ اِلَـیْکَ الْـمَصیرٌ بعد به سجده برود و دست بردارد و 100 بار  اَسْتَغْـفِرُاللهَ وَ اَتوُ بُ اِلَـیْـه انشاءا…گفته شود حاجتش براورده به خیر خواهد شد ،مرحومه علامه نهاوندی فرموده است این نماز حاجت در رساندن انسان به مطلوب خود، مجرب است.

سخن پایانی:

در این مطلب برای براورده شدن حاجت های حاجتمندان چندین نماز حاجت معرفی کرده ایم که بسیار مجرب هستند.


مطالب مرتبط:

روش خواندن نماز امام جواد برای ازدواج، حاجت و ثروت

نماز جعفر طیار به روش ساده برای ازدواج و حاجتاز
16
رای