دانلود دعای سحر ماه رمضان قدیمی و معروف با صدای استاد صالحی

دانلود دعای سحر ماه رمضان قدیمی و معروف با صدای استاد صالحی دعای سحر ماه رمضان؛ دعای بلند مرتبه ای است که امام محمد باقر (ع) آن را در سحر های ماه مبارک رمضان می خواندند. در ادامه می توانید دعای سحر معروف صوتی را با صدای استاد عباس صالحی از سلام دنیا دانلود کنید.

دعای سحر ماه رمضان، را می توان گفت که گنجینه الاسرار همه دعاها به حساب می‌آید و به عقیده علما پر برکت ‌تر و پر محتوا تر از این دعا سحر وجود ندارد. در این پست از وب سایت سلام دنیا، برای شما همراهان همیشگی، فایل صوتی دعای سحر قدیمی با صدای استاد صالحی، با کیفیت خوب را برای دانلود قرار دادیم. 

دعای سحر معروف و قدیمی صوتی با صدای استاد عباس صالحی

برای دانلود دعای مخصوص سحر اللهم انی اسئلک من بهائک با صدای دلنشین و ماندگار استاد صالحی که یکی از قدیمی ترین، نواهای دعای سحر ماه رمضان است، کافی است که روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود دعای سحر با صدای استاد صالحی 

دانلود دعای سحر صوتی استاد صالحی

در مورد فضیلت و اهمیت خواندن دعای سحر گفته می‌شود که اگر همه دعاها انسان را به سوی خدا می‌برد، این دعا انسان را در حضور خدا قرار می‌دهد. می توانید متن دعای سحر را به همراه فایل pdf و فضیلت خواندن آن را در مقاله زیر بخوانید.


حتما بخوانید: متن کامل دعای سحر با ترجمه + فایل pdf


سخن آخر

دعای سحر  اللهم انی اسئلک ؛ دعای بلند مرتبه ای است که به فرموده امام رضا (ع)، حضرت محمد باقر (ع) آن را در سحر های ماه مبارک رمضان می خواندند. در این پست ما برای شما فایل صوتی دعای سحر معروف و قدیمی را با صدای استاد عباس صالحی قرار دادیم امیدوارم که مورد پسند قرار گرفته باشد. لطفا ایده ها و نظرات خود را با ما در بخش نظرات در میان بگذارید.


مقالات مرتبط:

ساده ترین راه های کاهش وزن و لاغر شدن در ماه رمضان

بهترین انشا در مورد ماه رمضان با مقدمه و نتیجه زیبا و کوتاه

توصیه هایی برای یک رژیم غذایی سالم در ماه رمضان
 

از
18
رای