بهترین دوربین های عکاسی و فیلمبرداری مبتدی و حرفه ای [مزایا و معایب]

بهترین دوربین های عکاسی و فیلمبرداری مبتدی و حرفه ای [مزایا و معایب] بهترین دوربین های فیلم برداری؛ با دوربین های فیلم با تصویر فوق العاده برای افراد مبتدی، با قیمت مناسب، برای سفر، عکاسی خیابانی، دانشجویی، پرتره در سلام دنیا آشنا شوید.

در دهه‌های گذشته،جلسات عکاسی با پیشرفت فنی بخش‌های دوربین پیشرفت کرده بود.بهترین دوربین فیلم با توالی دسترسی حرفه ای عکاسی همراه است.با این حال، با گذر از تغییرات خلاقانه، تنها لنزهای مناسب برای کیفیت تصویر موازی و درجه یک مناسب هستند. دقت در دیافراگم، ISO، fps Dof، لنز، تراز سفیدی و بسیاری از حوزه‌های دیگر فراتر از بهترین دوربین‌های فیلم است. با این حال، تأثیر واقعی دوربین واضح‌ترین عدد صحیح برای نتایج با کیفیت تصویر مطلوب است. پیدا کردن یک دوربین عالی چالش برانگیزترین کار است. در این  مطلب از سلام دنیا درباره دوربین های فیلم برتر با تصویر فوق العاده ایده آل توضیح خواهیم داد. با ما همراه باشید.

بهترین دوربین های فیلم کدامند؟

در اینجا 9 تا از بهترین دوربین فیلم پیشنهادی من آمده است:

1. بهترین دوربین فیلم Olympus OM-1

انتخاب تنها چیزی است که سرنوشت هر فرد را تعیین می کند.هر دستاورد، بزرگ یا کوچک، با تصمیم درست و تعلق مطلق آغاز می شود.حدود پنج سال پیش، من اعلام کرده بودم که شرکت فیلمبرداری خود را شروع کردم.از شانس من، من به عنوان نویسنده وب انتخاب شده بودم، همچنین جایی که مجبور بودم فیلم بگیرم.

برای این شغل، متوجه شدم که بهترین ابزار را برای رعایت مشخصات آن خریداری کنم.خوشبختانه، من قبلاً با زمینه عکاسی آشنایی داشتم و مطمئناً می دانم که کدام دستگاه بهترین نتایج را ارائه می دهد. بنابراین، من یک دوربین Olympus OM-1 خریداری کردم.ابتدا اولین ویدیو را ضبط کردم و سپس با این دوربین روی وب نوشتم که تجربه عملی من را با عالی بودن آن شگفت زده کرد. این فیلم متناسب با نیازهای مورد نظر بود زیرا واضح و شفاف بود و صدایی قابل درک را ارائه داد.همه این ویژگی های متنوع آن را زیباتر می کند و ثابت می کند که بهترین دوربین فیلمبرداری است.

امکانات:

ISO/ سرعت شاتر:

 • این بهترین دوربین برای اعلام بهترین نتایج در تعالی در محدوده ISO اصلی OM-1 جدید 200 تا 102400 ساخته شده است.
 • این محدوده مناسب‌تر است، اما تضمین می‌کند که با سرعت شاتر فوق‌العاده 50 و 120 تک نوردهی در ثانیه تا ISO 80 افزایش یابد.

دیافراگم/عمق میدان:

 • اولویت دیافراگم نیز مهمترین چیزی است که هر عکاس حرفه ای به دنبال آن است.
 • اگرچه من در وب تجزیه و تحلیل می کنم و می نویسم، آنها معمولا از حالت Autoexposure استفاده می کنند.
 • اما برخی از آنها در صورت عدم استفاده از عمق میدان از نرخ دیافراگم شارپ f/8 استفاده می کنند.

تراز سفیدی / نرخ فریم:

 • من از بررسی آن و ضبط ویدیوهای مشخصات لذت بردم، زیرا تراز سفیدی صحیحی بین 3200-6500K دارد.
 • این تراز سفیدی عالی تر و دقیق تر با دمای رنگ است و اکثر عکاسان معمولاً با این و 120 فریم در ثانیه کار می کنند.

چرا این دوربین بهترین است؟

 • نه تنها برای بررسی وب من. من در زندگی عملی خود با این مشخصات دوربین هوشمند به مقصد مورد نظر خود می رسم.
 • وب در رتبه اول قرار گرفته است و ویدیوی من با نتایج فوق العاده به عنصر شادی می رسد.صفحه نمایش کمیاب واضح تر و سیستم پردازشگر مستتر، کیفیت محتوای من را بهبود بخشید.

حتما بخوانید: بهترین دوربین های 360 درجه برای موتور سیکلت


خلاصه

بدون شک، با استفاده از دوربین Olympus OM-1 ، من به طور کامل بررسی می کنم که این دوربین از طریق رویکرد ثابت خود، تخصص من را افزایش می دهد. علاوه بر این، این دوربین کیفیت تصویر فوق العاده خود را تثبیت کننده عالی معرفی کرد. من باید این را ادامه دهم و اعلام کنم که بهترین دوربین فیلم است.

مزایا 

 • بدنه محکم و دارای حفاظت IP53
 • منظره یاب بزرگ و واضح
 • IBIS 5 محوره
 • جعبه ابزار محاسباتی قوی
 • سیستم فوکوس خودکار از تشخیص سوژه
 • پشتیبانی می کند
 • ویدئو 4K60 UHD و DCI

معایب

 • اتصال میکرو HDMI شکننده

 بهترین دوربین فیلم Olympus OM-1

بهترین دوربین برای افراد مبتدی

2. بهترین دوربین فیلم برای مبتدیان CANON AE-1

اگرچه دوربین های کانن دارای ویژگی های شگرف هستند، من معتقدم AE-1 برای افراد حرفه ای و مبتدی قابل مقایسه نیست.

در شروع سفر عکاسی ام، در مورد مدیریت تمام تنظیمات نیاز به توضیح داشتم. تمام نگرانی های من با استفاده از CANON AE-1 برای دستورات عکاسی من کاملاً حل می شود. فناوری AE این دوربین با کنترل کامل ISO، دیافراگم و سرعت شاتر به من کمک می کند.

از این رو، فناوری AE داخلی آن به مبتدیان نشان می دهد که چگونه می توان تمام این تنظیمات را به طور خودکار محاسبه کرد و تصویر را به درستی در معرض دید قرار داد.با این حال، در حال حاضر، من از این دوربین به عنوان یک عکاس و فیلمبردار حرفه ای استفاده می کنم زیرا حالت دستی کامل را نیز برای افراد با تجربه دارد.

امکانات:

ISO/ سرعت شاتر:

رویکرد مناسب این دوربین از محدوده ISO 25 تا 3200 است که اولویت من به عنوان یک مبتدی است. من عاشق ISO گسترش‌یافته‌اش هستم که به‌طور فوق‌العاده‌ای همه پیش‌نیازهای من را پوشش می‌دهد و با سرعت شاتر 1/1000 به «B» بهترین را نشان می‌دهد. در ابتدا، زمانی که باید پرتره های غیر قابل نفوذ عکاسی کنم، این سرعت شاتر به من کمک زیادی می کند.

دیافراگم/عمق میدان:

در حالی که باید مشخصات دوربینم را تنظیم کنم، نگران اینها هستم. این دوربین تنها چیزی است که با حالت دستی خود مرا راضی می کند. پتانسیل توسعه‌یافته فناوری AE-1 به قدری تاکید شده است که من به‌طور دستی دیافراگم را با توجه به سرعت شاتر مدیریت‌شده در امتداد عمق میدان مناسب انتخاب می‌کنم.

تراز سفیدی / نرخ فریم:

دسترسی به تراز سفیدی دقیق در زمان شروع که دانش زیادی در مورد نحوه نمایش تصاویر سفید ندارم بسیار به من کمک می کند.تنظیم خودکار تعادل رنگ سفید آن را با نرخ فریم کل مدیریت می کند.

چرا این دوربین بهترین است؟

من واقعاً از دوربین CANON AE-1 قدردانی می کنم که عشق بی پایان را با تنظیمات فوق العاده AE ارائه می دهد. به عنوان یک مبتدی، کمی استرس داشتم. با این حال، پس از استفاده از آن، من کاملاً تحت تأثیر کمال آن هستم زیرا مشخصات بهترین نتایج را با شرایط فوق العاده واضح و حاد تنظیم دستی فراهم می کند.

نتیجه:

دلایل متعددی CANON AE-1 را به یکی از بهترین دوربین‌ها تبدیل می‌کند، ساختار سبک وزن آن، فناوری AE خوش ساخت و سایر مشخصاتی که عملکرد بالایی را ارائه می‌دهند، اوج آن را برای مبتدیان ارائه می‌دهد. به عنوان یک مبتدی، این دوربین یکی از بهترین دوربین های فیلمبرداری برای مبتدیان است.

مزایا

 • اولین دوربینی که دارای CPU است
 • دارای حالت اولویت سرعت شاتر
 • جمع و جور و مقرون به صرفه

معایب

 • بدنه غیر فلزی کمی ناامید کننده است

بهترین دوربین فیلم برای مبتدیان CANON AE-1

بهترین دوربین با قیمت مناسب

3. بهترین دوربین فیلمبرداری ارزان نیکون F5

با وجود انتخاب های متعدد در قالب بندی ژانرهای استخدام عکس گرفتن، تصمیم گرفتم اولین تولد دخترم را در خانه بگیرم.سال گذشته، در تعطیلات کریسمس، همسرم از این فرصت استفاده کرد و مرا متقاعد کرد که لحظات فراموش نشدنی تولد دخترم را فیلمبرداری کنم.می دانستم که فقط یک دوربین خوب می تواند شادی ما را برآورده کند. من شروع به مرور وب برای ارزان ترین مدل های دوربین کردم تا نتایج عالی و تحویل مقرون به صرفه را پیدا کنم.من متوجه شدم که تنها بهترین آن نیکون F5 است که کیفیت تصویر درجه یک را ارائه می دهد.


حتما بخوانید: رفع مشکل کار نکردن دوربین و چراغ قوه آیفون


تصمیم گرفتم آن را بگیرم و بعداً اعتراف کردم که این رویکرد عالی برای معیار عکاسی حرفه ای است.به طور گسترده، سازگاری با رفلکس تک لنز و ISO که توسط مگا پیکسل های موثر تامین می شود، در شرایط بحرانی، از جمله پس زمینه های روشن و تیره به کم، به من کمک کرد. مشخصات کلی دوربین نتایج استثنایی در تولد دخترم ارائه می دهد و بهترین دوربین ارزان قیمت است.

امکانات:

ISO/ سرعت شاتر:

سازگاری ISO به‌طور بی‌نقص و با محدوده‌های متعدد تجهیز شده است، اما برای عکسبرداری تولد، از ISO 100 یا 200 و سرعت شاتر بالاتر استفاده می‌کنم. این بهترین محدوده برای عکس های بیرون در یک روز آفتابی و روشن است. تنظیم ISO غالب ترین است زیرا مستقیماً به سایر مشخصات مربوط می شود.

دیافراگم/عمق میدان:

دسترسی به اولویت دیافراگم و حالت نوردهی دستی ویژگی های غالب آن است که در واقع کمکی برای استفاده روزانه و حرفه ای ها است. و نتایج با کیفیت تصویر عالی را با ویژگی های عالی ارائه می دهد.

تراز سفیدی / نرخ فریم:

در جشن تولد در طول روز، در مورد نور روز کمی گیج بودم، اما استفاده از تراز سفیدی دقیق برای من گواه است. 8 فریم در ثانیه (fps) که به طور گسترده توسعه یافته است مانند اسبی عمل می کند که من با ضرب و شتم آن با دیگران فرمان می دهم.

چرا این دوربین بهترین است؟

من فکر می‌کنم که Nikon F5 بهترین دوربین برای من است که بدون شک برای جذب هر عاشق عکاسی به سمت خود قطعی است.سازگاری عالی ISO و اولویت دیافراگم نه تنها عواملی هستند که نتایج عالی را در جشن دخترم ارائه می دهند.

نتیجه:

با این بهترین دوربین برای پرتره، من واقعاً از نتایج با رنگ، نوردهی، بهترین فوکوس و ادعای بدون سر و صدا لذت بردم. من باید از دوربین نیکون F5 قدردانی کنم زیرا بهترین دوربین ارزان تا کنون است.

مزایا مدل: نیکون F5

 • پیکسل های موثر: 6 مگا پیکسل
 • لنز: Nikon F Bayonet Mount
 • محدوده ISO: 100 تا 200
 • سرعت شاتر: 1/8000 تا 30 ثانیه
 • ابعاد: 158 × 149 × 79 میلی متر
 • وزن: 1210 گرم

معایب

عدم وجود نقاط فوکوس روشن در منظره یاب

بهترین دوربین فیلم ارزان نیکون F5

4. بهترین دوربین برای فیلمبرداری ویدیوهای YouTube: دوربین Canon EOS R5

زمان نافذ و پیچیده مدرن ساکنان را مجبور به استفاده از این فرصت کرد. با این حال، تسلط کامل بر محتوای قدرتمند و چشمگیر یک گزینه مسحورکننده برای تأثیرگذاران YouTube است.شهرت جهانی نیز توجه من را به خود جلب کرد و در سال 2015 کانالی در یوتیوب برای بررسی محصول راه اندازی کردم.

با این حال، اکنون، محبوبیت و ارادت من فراتر از کمک به دست آمده از دوربین Canon EOS R5 است.مهمتر از همه، برای ضبط ویدیوهای برند تبلیغاتی، من فقط به دلیل در دسترس بودن دوربین سینمایی محکم و مناسب محدود بودم.

من از این دوربین عالی برای استخدام های متعدد استفاده کردم و به دلیل ویژگی های کاملاً فاصله دار آن، عملاً از ژانر مورد نیاز شهرت خود فراتر رفتم.محدوده ISO انحصاری و کنترل شاتر آن به من این امکان را داد تا از نظرات جذاب فیلمبرداری کنم. به‌عنوان کم‌رنگ‌ترین و بلانچ‌شده‌ترین محصولاتم، از تعادل درخشان آن برای مخالفت با مجموعه‌هایی استفاده می‌کنم که با شهرت یوتیوب من به یک اینفلوئنسر برتر برای برند تبلیغاتی تبدیل شدم.

امکانات:

ISO/ سرعت شاتر:

به طرز چشمگیری، دوربین با سنسور CMOS و محدوده ISO 100 تا 51200 عالی است، که نیاز من برای ضبط ویدیوهای YouTube برای ویدیوهای روشن تر بود. برای برخی فیلم‌برداری‌ها، هر زمان که این دوربین نتواند روشنایی فیلم را تنظیم کند، برای ISO 102400 بسیار عالی وجود دارد. سرعت شاتر اخیراً با کنترل 1/8000 ثانیه تغییر یافته است.

دیافراگم/عمق میدان:

دوربین بدون آینه با دیافراگم 1.0، 91 بسیار مفید است. یک بار با یک لنز گیر مواجه شدم، اما قابلیت دیافراگم آن به من این امکان را داد که بتوانم برای نوردهی ویدیوی یوتیوب قابل کنترل باشم و احتمال تاری را کاهش دهم. EOS R5 برای ضبط ویدیوی دقیق به صورت RAW 12 بیتی نشان داده شده است که فیلم‌هایی واضح و تند ارائه می‌کند.

تراز سفیدی / نرخ فریم:

Cannon EOS با کنترل WB کار فوق العاده ای انجام می دهد. به صورت خودکار، تعادل رنگ سفید عکاس را از تنظیم کارایی لنز و حسگر رها می کند. من از ضبط ویدیوهای یوتیوب در یک ژانر کاملا واقعی با آهنگ های کامپیوتری بسیار لذت می برم. دوربین فول فریم امکان دسترسی 20 فریم الکترونیکی بر ثانیه را فراهم می کند.


حتما بخوانید: روش تنظیم و کنترل از راه دور دوربین آیفون با اپل واچ [تصویری]


چرا این دوربین بهترین است؟

به لطف Cannon Inc.، دوربین بدون آینه EOS R5 عملکرد کاملاً خوب و لنزهای خوش ساخت را ارائه می دهد. حالت فوکوس خودکار واقعاً مجموعه ای بهبود بخش از این دوربین مفید است و به طور انحصاری منجر به عملکرد استثنایی ضبط ویدیوی YouTube می شود.

نتیجه:

به نظر من Canon EOS R5 یکی از بهترین دوربین‌ها برای فیلم‌برداری از ویدیوهای یوتیوب است. نه تنها برتری در شرکت ضبط، بلکه نتایج عالی در مشخصات درجه یک نیز دارد. مشخصات کاملا قابل اعتماد، از جمله معیار فوکوس خودکار برای ضبط ویدیوهای YouTube، عالی هستند.

مزایا

 • سنسور فول فریم فوق العاده 45 مگاپیکسلی
 • فوکوس خودکار سریع و دقیق
 • ردیابی سوژه تا 20 فریم در ثانیه
 • EVF بزرگ و درخشان
 • ال سی دی لمسی چرخشی
 • IBIS 5 محوره
 • پشتیبانی از کارت CFexpress و UHS-II SDXC
 • ویدیوهای 8K و 4K عالی به نظر می رسند

معایب

 • سیستم لنز هنوز جا برای رشد دارد.

بهترین دوربین برای فیلمبرداری ویدیوهای YouTube: دوربین Canon EOS R5

بهترین دوربین برای سفر

5. بهترین دوربین فیلمبرداری برای سفر Pentax K1000

علاوه بر فیلمبرداری، من کانال فیس بوک خود را به عنوان عکاس حیات وحش برای فعالیت های اوقات فراغت خود مرتکب شدم. من واقعاً از اشتیاقم برای نتایج فوق‌العاده راحت و ارزشمند عکس‌برداری‌های مختلف از حیات وحش لذت می‌برم.بعد از این عکس‌برداری‌ها، آنها را در کانالم پست می‌کنم، که به تدریج تبدیل به رویکردی عالی برای تخصص عکاسی من می‌شود.

برای عکسبرداری، من باید برای بهترین پرتره ها به مکان های مختلف حیات وحش سفر کنم، و Pentax K1000 دست یاری من است. من واقعاً شیفته فیلم 400 سرعتی آن هستم، که ادعا می کند به جای فیلم 200 سرعت، انعطاف پذیری بیشتری را در موقعیت های نوری مختلف ارائه می دهد. و این نه تنها دستگاه برتر برای ثبت طرح‌بندی‌های برجسته است، بلکه برای تبدیل پرتره سطح بعدی من کافی است.

امکانات:

ISO/ سرعت شاتر:

این بهترین دوربین واقعاً با محدوده ISO عالی 400 تا 800 تحریک می‌شود، که به‌خصوص برای فیلم‌برداری از حیات وحش کافی است و به من اجازه می‌دهد تا با سرعت شاتر سریع و مناسب عکس‌برداری کنم.

دیافراگم/عمق میدان:

این بهترین دوربین با حالت خودکار اولویت دیافراگم طراحی شده است که به صورت معکوس تمام تنظیمات دیگر را به عنوان عمق میدان به تنهایی مطابق با وضعیت قبلی مدیریت می کند.

تراز سفیدی / نرخ فریم:

حالت خودکار تعادل رنگ سفید تأثیرگذارترین عاملی است که به دستورات عکاسی من متکی است. این به من امکان می دهد از چنین مکان های چشمگیری برای تنظیم رنگ لذت ببرم به طوری که اشیاء سفید در امتداد سنسور فول فریم سفید به نظر برسند و نور بیشتری را دریافت کنم و کیفیت و وضوح فیلم ها را افزایش دهد.

چرا این دوربین بهترین است؟

این بهترین دوربین است زیرا برای مسافرت قابل حمل تر و سبک تر است . اشاره من فراتر از این فقط به این دلیل نیست که می‌دانم کانالم را به بالاترین سطح می‌رسانم، اما این قابلیت را دارم که در هر شرایطی با دستیابی به فیلم 400 سرعت، هیچ سازشی نداشته باشم.

نتیجه:

Pentax K1000 کمال مطلقی است که نیازهای نهایی من برای عکاسی از حیات وحش را با سازگاری خود برآورده می کند.این دوربین فوق‌العاده به شکلی چشمگیر طراحی شده است که بیننده من را مجذوب می‌کند تا نوردهی و مجموعه‌ای غنی از رنگ تخصص من را تجربه کند. این بهترین دوربین فیلم برای سفر است.

مزایا

 • ساده برای استفاده
 • کرکره مکانیکی
 • طیف وسیعی از لنزها
 • با قیمت مناسب

حتما بخوانید: بهترین دوربین های کامپکت مناسب عکاسی در سفر


معایب

 • کیفیت ساخت متفاوت است
 • ویژگی های اساسی

بهترین دوربین فیلمبرداری برای سفر Pentax K1000

بهترین دوربین برای عکاسی خیابانی

6. بهترین دوربین فیلم برای عکاسی خیابانی دوربینFujifilm Instax Mini 90

فعالیت های اوقات فراغت همیشه وجود دارد تا توجه طرفداران خود را به خود جلب کند. من که از روتین شلوغ عکاسی گاه و بیگاه خود خسته شده بودم، اغلب به خیابان پاین رفته بودم، و همین دو هفته پیش، با همکارم، مجذوب L'Opera Ristorante شده بودم.این برای فیلمبرداری از عکس ها عالی است.عکاسی خیابانی گزینه مورد علاقه من است و من آن را با Fujifilm Instax Mini 90 انجام می دهم.برای سال ها، یک دوربین مناسب ترجیح من بوده است. برای عکاسی خیابانی، هیچ چیز نمی تواند با تغییرات آن برابری کند.این دوربین نتایج کلاسیکی را با کنترل ISO و پیکسل برای گرفتن برخی عکس‌های خود به خودی خیره‌کننده و معتبر در فضای باز ارائه می‌کند.این دوربین جادویی است که در عکاسی خیابانی نتایج ملموسی با لامپ و نوردهی دوگانه ارائه می‌کند.این بهترین دوربین فیلمبرداری برای عکاسی خیابانی است.

امکانات:

ISO/ سرعت شاتر:

دوربین کامپکت و کلاسیک برای عکاسی در نور روز و شب خوب است که از محدوده ISO 800 کافی برخوردار باشد و نتایج تصویری فوق‌العاده بدبینانه ارائه دهد.برای عکاسی خیابان Pine Avenue، من از ISO شیک آن برای روشنایی کامل تصویر استفاده کردم. برای گرفتن نور کافی خیابان، سرعت شاتر 1.8 ثانیه برای کاهش تاری حرکت وجود دارد.

دیافراگم/عمق میدان:

Instax Mini 90 واقعاً نتیجه ای کلاسیک به دست می دهد، زیرا به نام لنز تخصصی پشتیبانی از لنز f/12.7 برای عکس برداری عریض تر است. تطبیق پذیری آن برای عکاسی خیابانی عالی طبق استفاده من طبقه بندی شده است.

تراز سفیدی / نرخ فریم:

من استفاده از حالت تعادل اولیه آن را توصیه می کنم، اما همیشه از تنظیمات بهینه تراز سفیدی آن برای عکاسی خیابانی استفاده می کنم که منجر به تصاویر بصری جذاب و اختصاصی می شود. از نظر فنی، دامنه الکترونیکی که برای فریم در ثانیه صرف می شود، مورد قبول من برای عکاسی است.

چرا این دوربین بهترین است؟

اگر به دنبال یک فرمت دوربین شگفت‌انگیز هستید، Fujifilm Instax Mini 90 را در نظر بگیرید، یک ابزار حماسی در دسترس برای نقش‌های عکاسی خیابانی. تکه های دوربین بدون انکار آن با کنترل دقیق لنز که هیچ برند دیگری ارائه نمی دهد، بهترین نتایج را با دقت کامل ارائه می دهد.

نتیجه:

Fujifilm Instax Mini 90 یک قابلیت استثنایی برای هر عکاسی است که به دنبال یافتن نتایج تصویر کلاسیک است.این بهترین دوربین فیلمبرداری برای عکاسی خیابانی است.

مزایا

 • طراحی زیبا.
 • عملیات آسان.
 • باتری قابل شارژ.
 • گزینه های تایمر خودکار، لامپ و نوردهی دوگانه.
 • فیلم رنگی و تک رنگ موجود است.

حتما بخوانید: بهترین لنز و فاصله کانونی برای عکاسی خیابانی


معایب

 • از شارژ داخل دوربین پشتیبانی نمی کند.

بهترین دوربین فیلم برای عکاسی خیابانی دوربینFujifilm Instax Mini 90

بهترین دوربین دانشجویی

7. بهترین دوربین برای دانشجویان فیلم: دوربینFujifilm X-T4

من به صورت حرفه ای در حال ساختن حرفه خود به عنوان بهترین فیلمبردار در سال های گذشته هستم.اخیراً برای یک مدرسه سینمایی انتخاب شده‌ام که باید جنبه‌های انتقادی ساخت فیلم را به دانش‌آموزان آموزش دهم.

اینجا زمانی فرا می رسد که باید با معرفی بهترین دوربین ها از دانش آموزانم خداحافظی کنم. همانطور که قبلاً به مشخصات دوربین مربوط می‌شدم، بهترین آن را کاملاً می‌دانم. آنها باید همیشه از دوربین Fujifilm X-T4، بهترین APS-C (سیستم عکس پیشرفته) بدون آینه استفاده کنند. من همچنین تجربه ای عالی با آن داشتم، که به طور مداوم حداکثر نتایج را با سنسور 100 مگاپیکسلی لوکس خود ارائه می دهد . و برای متقاعد کردن عکاسان و فیلمسازان به این واقعیت کافی است که به عمر باتری به طور قابل توجهی بهبود یافته، شاتر کم صداتر، بهترین لرزشگیر تصویر مجهز شده است و به زیبایی طراحی شده است.

امکانات:

 • مدل: Fujifilm X
 • پیکسل های موثر: 26.1 مگا پیکسل
 • لنز: FUJIFILM X
 • محدوده ISO: 160 تا 12800
 • سرعت شاتر: 1/8000 تا 900 ثانیه
 • تثبیت کننده تصویر: سنسور-Shift، 5-Axis
 • ابعاد: 5.3 x 3.65 x 2.51 اینچ / 134.6 x 92.8 x 63.8 میلی‌متر
 • وزن: 526 گرم

ISO/ سرعت شاتر:

من این دوربین را به دانشجویان سینما معرفی کردم زیرا به دلیل ارائه تصویر فوق‌العاده آن تا ISO 6400، حتی 12800 شهرت دارم، که برای هر کاربر حرفه‌ای کافی است.حالت های سرعت شاتر در دسترس مطمئناً به آنها کمک می کند تا مشخصات عالی آن را یاد بگیرند.

دیافراگم/عمق میدان:

اولویت دیافراگم عامل فوق‌العاده مجهزی است که حداکثر نتایج را برای کسانی که می‌خواهند در پرتره‌های خود عمق داشته باشند، ارائه می‌دهد.از طرفی اولویت سرعت شاتر سرعت آن را ثابت می کند و تغییراتی را در دیگران ایجاد می کند.

تراز سفیدی / نرخ فریم:

ایجاد تعادل سفید خودکار بسیار خوب است زیرا تمام منابع رعد و برق که اغلب مصنوعی هستند را مدیریت می کند و هر بار با 20 فریم در ثانیه پیامدهای رضایت بخشی را برای بهترین عکس ها و گزینه های فیلم ارائه می دهد.

چرا این دوربین بهترین است؟

این دوربین با عمر باتری، تثبیت کننده تصویر درون بدنه، شاتر کم صداتر به طور قابل توجهی بهبود یافته است و طراحی آن را برای کاربران جدید زیباتر می کند.من این را به دانش آموزانم به دلیل ویژگی های بهبود یافته اش توصیه می کنم.

نتیجه:

Fujifilm X-T4 یکی از بهترین دوربین ها برای گرفتن بهترین ها به جای منبع گرفتن یک روش متراکم برای گرفتن نتایج دلخواه است.عملکرد سطح بالا از طریق مشخصات عالی خود، تخصص کاربر را افزایش می دهد. این باعث می شود که این دوربین را ترجیح بدهم زیرا یکی از بهترین دوربین ها برای یک دانشجوی سینما است.

مزایا

 • بدنه درجه یک، محافظت شده در برابر گرد و غبار و پاشش آب
 • EVF عالی
 • LCD مفصلی
 • شاتر مکانیکی 15 فریم بر ثانیه
 • باتری بهبود یافته
 • ظاهر عالی فیلم در دوربین و پردازش خام
 • سنسور تصویر تثبیت شده
 • 4K با سرعت 60 فریم بر ثانیه

معایب

 • بدون جک هدفون استاندارد (اگرچه یک دانگل گنجانده شده است)

بهترین دوربین برای دانشجویان فیلم: دوربینFujifilm X-T4

8. بهترین دوربین فیلمبرداری نقطه و شلیک: دوربین Contax T3

در آخرین سفرم به دبی، این ایده به ذهنم رسید که کل زمان سفر و مکان‌های هیجان‌انگیز را برای آپلود در حساب رسانه‌های اجتماعی‌ام ثبت کنم.به طور خاص، من قصد داشتم ریلز ها را در حساب رسمی اینستاگرام خود آپلود کنم. به همین دلیل، Contax T3 را خریداری کردم، بهترین دوربین فیلمبرداری و عکاسی. که کمتر از یک DSLR دستی نیست.این دوربین جیبی فشرده برای ارائه عملکردهای عالی و خودکار به همه پیشنهاد می شود.

ویژگی‌های کاملاً فاصله‌دار آن به من این امکان را می‌دهد که بدون نگرانی در مورد قرار گرفتن در معرض مجتمع بیرونی، روی Snap کلیک کنم.شایستگی P & S در تنظیم نوردهی و تنظیم فلاش داخلی در هر زمان که لازم باشد به خوبی عمل می کند. من از ویژگی مشخص شده آن در ضبط فیلم سفرم لذت می برم. من اطمینان می‌دهم که این حالت فوکوس خودکار سبک وزن و کاربرپسند مورد توجه عکاسان است.ریلزهای من میلیون‌ها بازدید از طرح‌بندی‌های زیبای تصویر داشتند.

امکانات:

ISO/ سرعت شاتر:

برای پرتره‌های کل سفرم، از ISO 400 معتبر استفاده کردم که رنگ‌های پوستی فوق‌العاده‌ای را در مناطق کم‌نور ارائه می‌دهد. سرعت شاتر سازگار با 1/1200 ثانیه، با این قابلیت دستیابی به عکس های من ظاهری روشن تر می دهد.

دیافراگم/عمق میدان:

من از در دسترس بودن عالی لنز f/2.8 Zeiss Sonnar و عمق میدان بسیار کم که تصاویر مورد نظر من را با کیفیت های استثنایی ایجاد می کند لذت بردم. این چیدمان دوربین فوق العاده مونتاژ شده بسیار خارق العاده است.

تراز سفیدی / نرخ فریم:

من واقعاً از تراز سفیدی دقیق و نرخ فریم عالی شگفت زده شدم. این یک رویکرد باورنکردنی نسبت به کلیک های من در روز است.این بهترین دوربین برای دستورات من یک اقتباس حرفه ای از توانایی ضبط بی نظیر است.

چرا این دوربین بهترین است؟

این دوربین هم از نظر کیفیت و هم از نظر ترکیب بندی بهترین است که به خوبی طراحی شده است تا عملکردهای پیچیده عکسبرداری در فضای باز را با تمام مشخصاتش به طور موثر انجام دهد.امکانات رفاهی خیره کننده همه در یک قابلیت هایی برای ارائه پاسخی روان و بیشتر است.


حتما بخوانید: نحوه عکاسی از آسمان شب [ماه و ستاره] با دوربین موبایل


نتیجه:

این دوربین با رزولوشن، دیافراگم لنز، کیفیت لنز، حساسیت حسگر و همه واقعیت‌های دیگر سفر من را شکوهمندتر می‌کند. بنابراین، من عمیقاً بهترین دوربین Contax T3 را تأیید می کنم، زیرا با ویژگی های جذاب برای حرفه ای ها و سایر کاربران تزئین شده است.باید بگویم که بهترین دوربین است.

مزایا

 • مدل: Contax T3
 • پیکسل های موثر: 5 مگا پیکسل
 • لنز: Carl Zeiss 35mm f2.8 Sonnar
 • محدوده ISO: 25 تا 5000
 • سرعت شاتر: 16 تا 1/1200 ثانیه
 • ابعاد: 105 × 63 × 31 میلی متر.
 • وزن: 230 گرم

معایب

 • بدنه سیاه به راحتی خراشیده می شود.

 بهترین دوربین فیلمبرداری نقطه و شلیک: دوربین Contax T3

بهترین دوربین برای عکس پرتره

9.بهترین دوربین فیلم برای پرتره : دوربین Contax T2

برای بیشتر کارهایم در عکاسی عروسی، از Contax T2، یکی از بهترین دوربین های فیلمبرداری برای پرتره استفاده می کنم.عکاسی عروسی امروزه; برای زیباسازی عالی با عکاسی در نور کم بسیار مهم است. من به دلیل نقص ISO دوربینم تلاش کردم تا مهارت های حرفه ای خود را بهبود بخشم تا نیاز مشتری را برای پرتره نور معمولی برآورده کنم. در نهایت، مشخص کنید که Contax T2 اینجاست تا یک فرمول پیچیده همه در یک را ارائه دهد.

تصمیم گرفتم آن را بگیرم که با نتایج عالی آن در عکاسی پرتره شگفت زده شدم.این دوربین برای عکاسی پرتره عالی و همچنین تنظیم ISO پایین مناسب است. از آنجایی که اکثر پرتره های عروسی در نور روشن هستند، فلاش داخلی موثر آن کاملاً فاصله دارد و نتایج با کیفیتی را با سازگاری ISO برای پرتره ها ارائه می دهد.این دستگاه یکی از بهترین دوربین های فیلمبرداری برای عکاسی پرتره است.

امکانات:

ISO/ سرعت شاتر:

این دوربین برای جبران کیفیت تصویر عالی است. من اغلب از ویژگی انحصاری در گرفتن پرتره عروسی با نور روشن تر استفاده می کنم.این کمترین مقدار دانه، 0.7-3 متر، در ISO 100 را ارائه می دهد. مشخصات کاربردی برای استفاده من در گرفتن پرتره با سرعت شاتر فشرده 8 تا 1/500 ثانیه قابل توجه است.

دیافراگم/عمق میدان:

من شیفته گرفتن پرتره با دیافراگم F/2.8 – F/16 برای کنترل نوردهی هستم. با توجه به ویژگی های مهم تنظیم ژست برای پرتره های عروسی، من از رویه دیافراگم AE اولویت آن برای کنترل سرعت شاتر به طور پیش فرض استفاده می کنم.عمق میدان با دسترسی سریع فوکوس خودکار قابل قبول است.

تراز سفیدی / نرخ فریم:

مشخصات تعادل رنگ سفید آن به خوبی با استوک فیلم برجسته برای کنتراست اشباع رنگ تصویر کار می کند.تعادل مطلق ویژگی کمکی همیشگی من برای عکاسی پرتره در نور روز و شب است. سرعت عالی 2.5 فریم در ثانیه جامدترین بخش این دوربین باشکوه است.

چرا این دوربین بهترین است؟

مشخصات کلی فوق‌العاده در Contax T2 باعث می‌شود تا با دستور عکاسی واضح‌تر در دسترس باشد.این دوربین سینمایی فشرده و خوش دست برای دقت در عملکردهای داخلی بهترین است. نمای خوب، فوکوس خودکار، اولویت دیافراگم AE و کیفیت تصویر عالی برای کمال پرتره جذاب است.

نتیجه:

Contax T2 یک دوربین با فاصله خوب و زیبا است که با کنترل ویژگی های جامع بر روی ثبت تصاویر مناسب طراحی شده است. این مدل که به بدنه تیتانیومی انحصاری و لنزهای براق مجهز شده است، در ثبت پرتره ها فراتر از کمال است. من تا به حال متوجه اشکالی در چیدمان این دوربین نشده ام و بهترین دوربین فیلمبرداری را برای پرتره پیدا کردم.

مزایا

 • مدل: Contax T2
 • پیکسل های موثر: 12 مگا پیکسل
 • لنز: Carl Zeiss T* Sonnar 38mm F/2.8
 • محدوده ISO: 100
 • سرعت شاتر: 8-1/500 ثانیه
 • ابعاد: 119*66*33
 • وزن: 295 گرم

بهترین دوربین فیلم برای پرتره : دوربین Contax T2

سخن آخر

خوب، بچه ها، تمام دوربین هایی که امروز در این مقاله در مورد آنها صحبت خواهیم کرد، به پایان می رسد.دوستان تجربه ای از این دوربین ها دارید؟ نظر شما در مورد آنها چیست؟


مقالات مرتبط:

6 مدل از بهترین هارد اکسترنال برای عکاسان + ویژگی و مشخصات

آموزش رفع مشکل کار نکردن دوربین لپ تاپ در ویندوز 10 گام به گاماز
1
رای