بهترین وب سایت های طراحی الهام بخش خلاقانه خارجی برای ایده یابی

بهترین وب سایت های طراحی الهام بخش خلاقانه خارجی برای ایده یابی بهترین سایت های طراحی برای ایده یابی ؛ 4 سایت طراحی برتر الهام بخش و خلاقانه خارجی برای گرفتن نمونه و ایده برای طراحی کارهای گرافیکی و یادگیری سریع روند طراحی در سلام دنیا ببینید.

همانطور که در هر نسل جدید گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها و رایانه‌ها دیده‌ایم، زمانی که نوبت به تعریف ظاهر دستگاه‌ها می‌رسد، فناوری بیشتر به دنبال طراحی خوب برای الهام گرفتن است. ما در این مقاله از سلام دنیا در مورد بهترین وب سایت های طراحی الهام بخش برای گرفتن ایده طراحی صحبت کردیم. با ما همراه باشید.

بهترین وب سایت های طراحی الهام بخش برای گرفتن ایده طراحی

دلایل واضح است. محصولات با طراحی خوب فقط جذاب تر نیستند. طراحی خوب به هم ریختگی را کاهش می دهد و درک و استفاده از دستگاه ها و سیستم عامل آنها را آسان تر می کند. همه اینها در نهایت منجر به تجربه بسیار خوشایندتری برای کاربر نهایی می شود، به همین دلیل است که دانستن طراحی خوب برای هر کسی که به آخرین فناوری علاقه دارد بسیار مهم است.

با این حال، بسیاری از ما طراح نیستیم، و زمان کافی برای بررسی کامل این موضوع را نداریم، به همین دلیل است که در این مطلب تعدادی از بهترین وب سایت های طراحی را فهرست می کنیم، و حتی با مرور سایت چیزهای زیادی از آنها یاد خواهید گرفت. 


حتما بخوانید: روش طراحی تراکت و آگهی تبلیغات در ورد با قالب


1. بهترین سایت طراحی الهام بخش : سایت Wallpaper

اگر چیزی که می خواهید مجموعه وسیعی از منابع طراحی داشته باشد که از آن الهام بگیرید، پس wallpaper قطعا برای شما مناسب خواهد بود. این سایت سرشار از ایده های طراحی ارائه شده در قالب مجله است. سایت Wallpaper همچنین یک نسخه iPad از مجله مشهور خود را ارائه می دهد. به طور کلی، این سایت مناسب برای هر کسی است که به دنبال راهی ساده و سریع برای یادگیری و درک آخرین روندهای طراحی است.

بهترین سایت طراحی الهام بخش : سایت Wallpaper

2. بهترین سایت طراحی الهام بخش : سایت BERGER & FÖHR

طراحان مقیم کلرادو، صاحب یک استودیوی طراحی گرافیک و کارگردانی هنری هستند که مسئول برخی از بهترین قطعات طراحی است که توسط چندین شرکت فورچون 500 استفاده شده است. وب سایت آنها طیف متنوعی از ایده های طراحی را به نمایش می گذارد، از طرح های چاپی گرفته تا حتی دوچرخه. آنها همچنین مسئول برنامه زیبای Rechner Calculator برای ایفون هستند که یکی از برنامه های مورد علاقه من در iOS از نظر طراحی است و نمونه ای عالی از این است که چگونه طراحی عالی می تواند برای محصولات فناوری عالی ایجاد کند.

سایت BERGER & FÖHR

بهترین سایت طراحی الهام بخش : سایت BERGER & FÖHR

3. بهترین سایت طراحی الهام بخش : سایت AELIOX

این وب سایت که متعلق به My Keiran Flanigan است، کارهای او را به نمایش می گذارد، که تقریباً به طور انحصاری بر روی برنامه های iOS تمرکز دارد. در وب‌سایت او، نمونه‌های عالی از برنامه‌های خوب طراحی شده را خواهید یافت، که برخی از آنها را در اینجا پوشش داده‌ایم، مانند Helvetinote، Hearts و حتی Rechner Calculator (طراحی شده با Berger & Föhr). سایت او به طور منظم با نمونه های عالی دیگر از کارهای او به روز می شود و برای هر کسی که حتی از راه دور علاقه مند به طراحی اپلیکیشن iOS است ضروری است.

سایت AELIOX

بهترین سایت طراحی الهام بخش : سایت AELIOX

4. بهترین سایت طراحی الهام بخش : سایت 1910 DESIGN & COMMUNICATION

سایت 1910 Design & Communication که به عنوان یک استودیوی طراحی گرافیک و کارگردانی هنری شناخته می شود، با برندهای مختلف در پروژه های مختلف کار می کند. با این حال، علاوه بر آثار جالب و الهام بخش آنها، وبلاگ آنها به ویژه مقالات شگفت انگیزی با افکار و بینش هایی در مورد طراحی خوب و تأثیرات آن بر فناوری و زندگی روزمره ارائه می دهد.


حتما بخوانید: طراحی استوری متحرک اینستاگرام با کانوا (canva)


بهترین سایت طراحی الهام بخش : سایت 1910 DESIGN & COMMUNICATION

سخن آخر

آخرین مدخل آنها «رویکرد تایپوگرافیک به ایمیل» یکی از بهترین نمونه‌هایی است که نشان می‌دهد چگونه تغییرات ساده مبتنی بر طراحی خوب می‌تواند تجربه کاربر نهایی را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. اگر همیشه به طراحی خوب علاقه داشته اید، اما هرگز زمانی را برای فرو رفتن کامل در آن پیدا نکرده اید، این وب سایت ها کار بزرگی را انجام می دهند که هم حس طراحی شما را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد و هم شما را در جریان آخرین روندهای طراحی قرار می دهد.


مقالات مرتبط:

چطور یک سایت ویکی شخصی بسازیم؟

بهترین برنامه های رایگان ویرایش و ادیت عکساز
4
رای