22 تا از بهترین سایت های فریلنسری خارجی برای انواع شغل ها

22 تا از بهترین سایت های فریلنسری خارجی برای انواع شغل ها بهترین سایت های فریلنسری خارجی برای برنامه نویسی، گرافیک، طراحی، مدیریت پروژه و تولید محتوا، بازیابی برای آزادکاران و کارفرمایان و 22 سایت مفید برای دورکاری در سلام دنیا بخوانید.

اکنون زمان آن رسیده است که یک کار تاثیرگذار پیدا کنید. شما می توانید برای پیدا کردن کار های فریلنسری با راه اندازی پروفایل ها در وب سایت های برتر فریلنسری کار خود را ساده تر کنید. کار کردن هوشمندانه تر - به معنای استفاده از سایت های کاریابی طراحی مستقل - به نفع شما می باشد. امروزه سایت های زیادی در زمینه آگهی های شغلی یا همان کاریابی برای فریلنسرها طراحی شده است که به شما با چند کلیک ساده اجازه یافتن فرصت های جدید را به شما می دهد. در این مطلب سلام دنیا، ما به معرفی بهترین سایت های فریلنسری خارجی برای انواع شغل های برنامه نویسی، طراحی ، گرافیک، بازیابی، تولید محتوا و غیره، انواع سایت های کاریابی، 22 سایت های مفید برای دسترسی به کار کردن آسان و انواع سایت های فریلنسری پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

بهترین سایت های فریلنسری خارجی برای انواع شغل ها برای کارفرما و آزادکار

1. بهترین سایت های فریلنسری: سایت Upwork

سایت Upwork می تواند یکی از بهترین وب‌سایت‌های فریلنسری برای یافتن کار برای شما (مهم نیست که چه نوع فریلنسر هستید) محسوب شود. کسانی که در زمینه توسعه وب، طراحی گرافیک، پشتیبانی از مشتری و حتی نویسندگی کار می کنند، می توانند به خوبی با سایت Upwork و چیزهایی که ارائه می دهد، همکاری کنند. فید ها به طور مداوم در این سایت به روز می شوند.

ورود به سایت Upwork برای فریلنسری

انواع مختلفی از شرکت ها - از مشاغل کوچک گرفته تا شرکت های بزرگ - به دنبال استخدام فریلنسرها در رشته های مختلف از جمله طراحان و نویسندگان هستند. سایت Upwork قبلاً Elance-oDesk نام داشت. شما باید مهارت نوشتن پیشنهادات موثر را بیاموزید. اکثر اوقات نیز شما مجبور می شوید که برای ایجاد رتبه بازخورد خود، کمتر از نرخ پرداختی خود به سایت پیشنهاد دهید. سایت Upwork ارزش وقت گذاشتن را دارد و زمانی که خود را در پلتفرم فریلنسری تثبیت کردید، این سایت پتانسیل بازدهی عالی را به شما ارائه می دهد.

بهترین سایت ها برای فریلنسری (کار آزاد)

2. بهترین سایت های فریلنسری: سایت Designhill

سایت Designhill به کارفرماهایی که به دنبال طراحان آزاد می گردند چند راه را برای پیدا کردن آنها ارائه می دهد. کارفرمایان می توانند یک مسابقه پروژه ای برای یافتن فریلنسرهای خلاق را ایجاد کنند و طرح های مختلفی را برای انتخاب های خود دریافت کنند. از طرفی دیگر نیز آنها می توانند با جستجوی خدمات خاص از طریق جعبه جستجو درست در بالای صفحه فرود/ landing page، فریلنسرهای خود را پیدا کنند.

ورود به سایت Designhill برای فریلنسری

مسابقات طراحی بسیار قطبی و متقارن هستند. توجه داشته باشید که همه مسابقات طراحی کلاهبرداری نیستند و سایت Designhill آن را ثابت کرده است. سایت Designhill چیزهای زیادی را - چه طراح گرافیک باشید، چه طراح وب یا انواع دیگر از طراح ها - برای ارائه دارد. سایت Designhill خلاقیت های خود را با ارائه فرصتی برای طراحی تی شرت های خود، چاپ آنها و فروش آنها در فروشگاه آنلاین خود بیشتر هم نیز کرده است.

بهترین سایت ها برای فریلنسری (کار آزاد)

3. بهترین سایت های فریلنسری: سایت Toptal

سایت Toptal خود را به عنوان مکانی برای یافتن 3 درصد از استعدادهای برتر فریلنسری معرفی کرده است. روند غربالگری آنها به قدری دقیق است که از هزاران ارسالی که هر ماه دریافت می کنند، فقط تعداد کمی از آن ها را می پذیرند.

ورود به سایت Toptal برای فریلنسری

همین انحصار آنها را از بسیاری دیگر از سایت های شغلی آزاد در آن مکان متمایز می کند. ممکن است قبولی در این سایت ترسناک به نظر برسد، اما خب اگر این کار را انجام دهید، این شانس را خواهید داشت که خود را در مقابل نام های بسیار بزرگ همچون شرکت های Airbnb، Duolingo و Shopify قرار دهید.

بهترین سایت ها برای فریلنسری (کار آزاد)

4. بهترین سایت های فریلنسری: سایت LinkedIn و LinkedIn ProFinder

رشته شما هر چه که باشد - به خصوص اگر خلاق هستید - باید یک پروفایل LinkedIn برای خود داشته باشید. به روز نگه داشتن پروفایل خود به شما کمک می کند تا شبکه خود را بسازید و از طریق سیستم پیام رسانی یکپارچه با افراد دیگر ارتباط برقرار کنید. شما می‌توانید برای هر نقشی که داشته‌اید، نمونه‌هایی از کارهایتان را پست کنید و آن را چیزی فراتر از یک رزومه کنید.

ورود به سایت LinkedIn برای فریلنسری

با جستجوی مهارت‌های خود در این پلتفرم، شما می‌توانید ترافیکی را به پروفایل خود وارد کنید و با افرادی که ممکن است به دنبال تخصص طراحی دقیق شما باشند ارتباط برقرار کنید. یکی دیگر از ویژگی‌های هوشمندی که LinkedIn به افراد ارائه می دهد، LinkedIn ProFinder است که به کسب‌وکارها کمک می‌کند فریلنسرهایی را پیدا کنند که واجد شرایط کار برای آنها هستند. کارفرمایان می توانند بر اساس تخصص های مختلف مانند بازاریابی محتوا، طراحی، ورود داده ها و موارد دیگر فیلتر های خود را انتخاب کنند.

ورود به سایت LinkedIn ProFinder برای فریلنسری

LinkedIn ProFinder همچنین جزئیات را از طریق ایمیل برای شما ارسال می‌کند و به شما این فرصت را می‌دهد که یک پیشنهاد را دریافت کنید و یا آن را برای شخصی دیگر بنویسید. این سایت دقیقاً همانند این می باشد که استخدام کننده ای داشته باشید که همیشه به دنبال شما باشد. به لطف آگهی‌های شغلی LinkedIn، این سایت یکی از معتبرترین سایت‌ها برای مشاغل آنلاین می باشد.

بهترین سایت ها برای فریلنسری (کار آزاد)

5. بهترین سایت های فریلنسری: سایت We Work Remotely

سایت We Work Remotely به دلیل داشتن حدود 3 میلیون کاربر در ماه به خود می بالد. این عدد، عدد بزرگی است. این سایت تعداد زیادی آگهی شغلی در دسته بندی هایی مانند برنامه نویسی، طراحی، فروش، بازاریابی، پشتیبانی مشتری و موارد دیگر دارند. We Work Remotely یکی از شناخته شده ترین سایت ها برای مشاغل آنلاین، که شامل کار های آزاد و تمام وقت می شود می باشد. افراد یا شرکت‌هایی که به دنبال استخدام فریلنسرها هستند، باید قیمت ثابتی معادل 299 دلار را برای فهرست کردن در We Work Remotely، که به عنوان یک فرآیند غربالگری عمل می‌کنند، پرداخت کنند.

ورود به We Work Remotely برای فریلنسری

سایت We Work Remotely - با توجه به شرکت‌هایی همچون گوگل، آمازون و اینویژن که همه به عنوان شرکت‌هایی که در آن انواع پست ها گذاشته‌ و فهرست می شوند - یک پلتفرم قانونی محسوب می شود. در این سایت شما نیازی به ایجاد یک پروفایل ندارید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی لینک شغل کلیک کنید تا مستقیماً به آنجا بروید. اگر به دنبال مشاغل آزاد آنلاین هستید، سایت We Work Remotely منبعی قوی برای فرصت های شغلی پاره وقت و تمام وقت که با مجموعه مهارت های شما مطابقت دارد، می باشد.

بهترین سایت ها برای فریلنسری (کار آزاد)

6. بهترین سایت های فریلنسری: سایت Behance

سایت Behance یکی دیگر از بهترین سایت‌ها برای فریلنسرها در زمینه‌های خلاقانه محسوب می شود. این ویژگی کارهای بسیار خوبی را به شما از جمله تصاویر، انیمیشن ها، طراحی وب، توسعه اپلیکیشن موبایل و موارد دیگر ارائه می دهد.

ورود به سایت Behance برای فریلنسری

سایت Behance همچنین به عنوان یک شبکه رسانه اجتماعی برای ارتباط با طراحان دیگر نیز عمل می کند. گسترش فهرست های مخاطبین در این سایت می تواند فرصت های طراحی جدیدی را برای شما به ارمغان بیاورد. علاوه بر تمام این ویژگی ها، این سایت یک بخش مشاغل را هم نیز ارائه می دهد که دارای تعداد زیادی آگهی برای کار آزاد با کیفیت می باشد.

بهترین سایت ها برای فریلنسری (کار آزاد)

7. بهترین سایت های فریلنسری: سایت SimplyHired

سایت SimplyHired دارای منابع بسیار خوبی است - اگر هنوز به دنبال نحوه کار به عنوان یک فریلنسر هستید - که فراتر از یک هیئت شغلی فریلنسری ساده عمل می کند.

ورود به سایت SimplyHired برای فریلنسری

در این سایت شما می توانید راهنماهایی را در مورد نوشتن رزومه، نوشتن نامه پوششی و سایر اطلاعات برای کمک به خود پیدا کنید. این سایت، حتی اگر که نیاز به اصلاح رزومه خود داشته باشید، یک رزومه ساز آنلاین رایگان هم نیز دارد و برای آگهی‌های شغلی از کارفرمایان هزینه‌ای دریافت نمی‌کند.

بهترین سایت ها برای فریلنسری (کار آزاد)

8. بهترین سایت های فریلنسری: سایت Dribbble

سایت Dribbble یکی از محبوب‌ترین وب‌سایت‌های مستقل برای طراحان همه ی تخصص‌ها می باشد. اگر که شما به دنبال مشاغل طراحی آزاد - از طراحی گرافیک گرفته تا طراحی محصول و هر چیزی در این بین هستید - باید یک پروفایل در Dribbble برای خود تنظیم کنید. داشتن یک پروفایل در سایت Dribbble با کیفیت بالا راهی عالی برای بازاریابی خود و نشان دادن توانایی های خود به مشتریان می باشد.

ورود به سایت Dribbble برای فریلنسری

سایت Dribbble دارای ترافیک زیادی است که مشتریان زیادی به دنبال طراحان با استعداد هستند. در این سایت تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که یک بیوگرافی کامل از خود بنویسید و بهترین نمونه کارهای خود را به نمایش بگذارید.

بهترین سایت ها برای فریلنسری (کار آزاد)

9. بهترین سایت های فریلنسری: سایت Fiverr

در سایت Fiverr شما می‌توانید قیمت‌ها، بسته‌ها و موارد اضافی دیگری را خودتان برای خودتان تنظیم کنید. بسیاری از فریلنسرهای باهوش از دستمزدهای کمتر برای پروژه‌های کوچک استفاده می‌کنند تا مشتریان جدید خود را جذب کنند. این مثل این می ماند که شما یک نمونه ارزان را به آنها بدهید تا بخواهند برای پروژه های بزرگتر با شما قرارداد ببندند.

ورود به سایت Fiverr برای فریلنسری

شایان ذکر است که سایت Fiverr پرداخت‌ها را مستقیماً در پلتفرم خود انجام می دهد. پس بنابراین لازم نیست که نگران صدور صورت‌حساب مشتریان یا ارسال یادآورهای Paypal برای آنها باشید. پس از تکمیل سفارش خریدار، پول به حساب شما واریز می شود.

بهترین سایت ها برای فریلنسری (کار آزاد)

10. بهترین سایت های فریلنسری: سایت People PerHour

سایت PeoplePerHour - در مقایسه با وب‌سایت‌های دیگر برای فریلنسرها - بسیار حرفه ای تر عمل می کند. با کمک هوش مصنوعی، سایت PeoplePerHour قصد دارد فریلنسرها و مشتریان را به روشی ساده تر و دقیق تر گرد هم آورد. هنگامی که مشتریان محدوده پروژه را ارسال می کنند، سیستم هوش مصنوعی جزئیات را تجزیه و تحلیل می کند و پروژه را با فریلنسرهای واجد شرایط مطابقت می دهد.

ورود به سایت People PerHour برای فریلنسری

این سایت از فریلنسرها دعوت می‌ کند تا پیشنهادات خود را ارسال کنند، قیمت‌های خود را تعیین کنند و مشتریان را از بین یک انتخاب انتخاب شده، انتخاب می‌کنند. سایت PeoplePerHour یکی از بهترین وب سایت های فریلنسر محسوب می شود، چرا که مشتریان و فریلنسرها به طور یکسان می توانند از اتلاف وقت خود برای جستجوی مناسب جلوگیری کنند. به علاوه، سایت PeoplePerHour پرداخت‌ها را از طریق سیستم خود انجام می دهد تا از هر دو طرف در برابر اختلافات پرداختی محافظت کند.

بهترین سایت ها برای فریلنسری (کار آزاد)

11. بهترین سایت های فریلنسری: سایت Guru

سایت Guru نسبت به کاری که انجام می‌دهد احساسی اصیل و مردمی دارد. آنها شفافیت را در پلتفرم مستقل خود تشویق می کنند و برای اعتماد ارزش قائل می شوند و حتماً مطمئن می شوند برای هر نقشی که دارید، انتظارات شما برآورده می شود. تمام حساسیت‌ها به آگهی‌های شغلی آن‌ها نیز تسری پیدا می‌کند، که همه به وضوح نشان می‌دهند که یک پروژه چه چیزی را به دنبال دارد.

ورود به سایت Guru برای فریلنسری

سایت Guru یک فرآیند بررسی داخلی برای فریلنسرها دارد که به فریلنسرها کمک می کند اعتبار خود را به مشتریان ثابت کنند که با این کار فرآیند استخدام را برای آن ها ساده تر می کند.

بهترین سایت ها برای فریلنسری (کار آزاد)

12. بهترین سایت های فریلنسری: سایت Freelancer

سایت Freelancer جنبه‌های مختلف کار آزاد را - از کارهای طراحی مانند طراحی گرافیک و لوگو گرفته تا کارهای بازاریابی مانند مشاغل سئو و کپی‌نویسی - پوشش می‌دهد.

ورود به سایت Freelancer برای فریلنسری

همین طیف گسترده از تخصص ها است که سایت Freelancer را به یکی از بهترین سایت های فریلنسری برای جستجوی فرصت ها تبدیل کرده است. جویندگان کار می توانند در این سایت مشاغل را بر اساس چندین دسته از جمله پروژه های با قیمت ثابت، پروژه های نرخ ساعتی، مسابقات، مهارت ها و زبان ها فیلتر کنند.

بهترین سایت ها برای فریلنسری (کار آزاد)

13. بهترین سایت های فریلنسری: سایت AngelList Talent

کار کردن با استارت آپ ها می تواند هیجان انگیز باشد. در این نوع از سایت ها  شما می توانید این شانس را داشته باشید که هویت یک نام تجاری را شکل دهید و خلاقیت خود را کمی بیشتر از شرکت‌های معتبر به رخ بکشید.

ورود به سایت AngelList Talent برای فریلنسری

سایت AngelList Talent، فریلنسرها را با این نوع از کسب‌وکارهای در حال توسعه ارتباط می دهد. سایت AngelList نه تنها یافتن استارت آپ های جالب را آسان می کند، بلکه روند درخواست را برای شما ساده تر می کند.

بهترین سایت ها برای فریلنسری (کار آزاد)

14. بهترین سایت های فریلنسری: سایت DesignCrowd

سایت DesignCrowd یک نوع هیئت شغلی طراحی است که چندین رشته طراحی را پوشش می‌دهد. این سایت یک بازار آزاد فراگیر است که به مشتریانی که عاشق گزینه‌های مختلف هستند، پاسخ های لازم را می‌دهد.

ورود به سایت DesignCrowd برای فریلنسری

مانند بسیاری از سایت‌های فریلنسری، این سایت یک سایت معتبر محسوب می شود. به خاطر داشته باشید که در این سایت در هر پروژه با سایر فریلنسرها - آن هم بدون اینکه نرخ ساعتی برای کار خود دریافت کنید- رقابت خواهید کرد.

بهترین سایت ها برای فریلنسری (کار آزاد)

15. بهترین سایت های فریلنسری: سایت 99designs

سایت 99designs یکی دیگر از وب‌سایت‌های عالی برای فریلنسرها است که به طراحان اجازه می‌دهد با کسب‌وکارهای دیگر در سراسر جهان ارتباط برقرار کنند. اگر طراحی هستید که به دنبال کار آزاد آنلاین می گردد، بدون شک سایت 99designs یک مکان عالی برای شروع برای او محسوب می شود. شما می توانید سبک های طراحی و صنایع مورد علاقه خود را در این سایت انتخاب کنید.

ورود به سایت 99designs برای فریلنسری

توجه داشته باشید که سایت 99designs با برخی از هزینه های راه اندازی برای کارگران آزاد همراه است. سایت 99Designs برای مطابقت دادن شما با مشتریان و همچنین هزینه های پلت فرم و پرداخت، از شما 100 دلار هزینه معرفی می گیرد.

بهترین سایت ها برای فریلنسری (کار آزاد)

16. بهترین سایت های فریلنسری: سایت Working Not Working

باید بدانید که - اگر گه تا به حال مجله Working Not Working را بررسی کرده باشید - آنها در زمینه طراحی و توانمندسازی افراد با ابزارهایی برای کمک به افراد در رشد شغلی خود جدی هستند.

ورود به سایت Working Not Working برای فریلنسری

صفحه فرود آنها پروفایل برخی از خلاقانی که در این فضا زندگی می کنند را نشان می دهد.

بهترین سایت ها برای فریلنسری (کار آزاد)

17. بهترین سایت های فریلنسری: سایت Webflow Experts

اگر به دنبال مشاغل آزاد طراحی وب هستید، سایت Webflow Experts راهی عالی برای یافتن مشتریانی با انگیزه بالا می باشد. شرکت‌ها برای خدمات مختلفی همچون انتقال پلتفرم، کد سفارشی، برندسازی و طراحی مجدد، عدم ایجاد برنامه کد، تجارت الکترونیک و موارد دیگر به سایت Webflow Experts مراجعه می‌کنند.

ورود به سایت Webflow Experts برای فریلنسری

توجه داشته باشید که شما باید در سایت Webflow Experts پذیرفته شوید. این گونه است که مشتریان از استخدام طراحان و توسعه دهندگان آزاد از این سایت مطمئن می شوند.

بهترین سایت ها برای فریلنسری (کار آزاد)

18. بهترین سایت های فریلنسری: سایت YunoJuno

سایت YunoJuno یک بازار مستقل است که در بریتانیا برای افراد خلاق مستقر شده است. این سایت با هدف حمایت از آینده کار برای شرکت های نوآور و خلاقان آزاد راه اندازی شده است. اگر که صورت‌حساب و پیگیری پیش‌پرداخت کمترین بخش مورد علاقه شما در فریلنسری می باشد، پس سایت YunoJuno می‌تواند یک پلتفرم فریلنسری مفید برای شما مسحوب شود.

ورود به سایت YunoJuno برای فریلنسری

شما فاکتور خود را مستقیماً به YunoJuno می‌فرستید و آنها ظرف 14 روزآن را برای شما واریز می کنند. از طراحان گرفته تا بازاریابان فرقی نمی کند، سایت YunoJuno یک وب سایت مستقل عالی برای شروع کار برای شخصی که در انگلستان می باشد، است.

بهترین سایت ها برای فریلنسری (کار آزاد)

19. بهترین سایت های فریلنسری: سایت Authentic Jobs

سایت Authentic Jobs یک هیئت شغلی پیشرو برای توسعه دهندگان نرم افزار، خلاقان و طراحان می باشد. نکته مهم در مورد این سایت فریلنسری این است که شما می توانید به طور خاص به دنبال کار های فریلنسری، کارآموزی، کار پاره وقت و تمام وقت باشید.

ورود به سایت Authentic Jobs برای فریلنسری

شما می توانید - از مشاغل بازاریابی دیجیتال گرفته تا مشاغل UI/UX و مشاغل توسعه نرم افزار - همه آنها را در مشاغل معتبر این سایت پیدا کنید.

بهترین سایت ها برای فریلنسری (کار آزاد)

20. بهترین سایت های فریلنسری: سایت TaskRabbit

در حالی که بسیاری از وب‌سایت‌های فریلنسرها بر کار از راه دور تمرکز می‌کنند، سایت TaskRabbit در مشاغل آزاد محلی - اگرچه که آنها نیز خدمات مجازی را هم ارائه می دهند -  تخصص خود را تثبیت کرده است.

ورود به سایت TaskRabbit برای فریلنسری

سایت TaskRabbit برای هر کسی که می‌خواهد گاه به گاه کارگاه های مستقل خود را در منطقه برگزار کند، سایتی عالی محسوب می شود.

بهترین سایت ها برای فریلنسری (کار آزاد)

21. بهترین سایت های فریلنسری: سایت Flexjobs

همانطور که از نام آن پیداست، سایت Flexjobs بر روی فرصت‌های کاری انعطاف‌پذیر و از راه دور تمرکز می‌کند. در این سایت شما می توانید به همه چیز - از مدیریت پروژه و کارهای نوشتن محتوا گرفته تا کار قراردادی برای برنامه نویسان - دسترسی داشته باشید.

ورود به سایت Flexjobs برای فریلنسری

این سایت برای مشاغل آنلاین شامل فیلترهایی می شود که حول انعطاف‌پذیری متمرکز هستند و به شما این امکان را می‌دهند که صفحه کار را بر اساس راه دور/هیبرید/در محل، برنامه کاری، الزامات سفر و غیره فیلتر کنید.

بهترین سایت ها برای فریلنسری (کار آزاد)

22. بهترین سایت های فریلنسری: سایت SolidGigs

سایت SolidGigs رویکرد متفاوتی را برای فهرست‌های مشاغل آزاد به شما ارائه می دهد. در این سایت دوره آزمایشی 30 روزه 2 دلار است که پس از آن به 19 دلار در ماه افزایش می یابد.

ورود به سایت SolidGigs برای فریلنسری

شما می توانید هر زمانی که خواستید آن را لغو کنید. ServiceGigs به شما این قول را می دهد که در طول عمر عضویت شما، نرخ شما ثابت می ماند. بنابراین، اگر می‌خواهید کار آزاد پیدا کنید، اما زمان کافی برای جستجوی شغل در اینترنت را ندارید، سایت SolidGigs برای شما بهترین انتخاب محسوب می شود.

بهترین سایت ها برای فریلنسری (کار آزاد)

سخن آخر

وب‌سایت‌های فریلنسری تنها یک راه برای یافتن کار هستند. فراموش نکنید که به غیر از این راه‌ها، راه های متعدد دیگری هم نیز وجود دارند. به نظر شما کدام یک از وب سایت های فریلنسینگ ذکر شده ایده آل محسوب می شوند؟ شما از چه راه های دیگری برای یافتن کار جدید استفاده می کنید؟ لطفا آن را با ما و دیگر طراحان در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.


مطالب مرتبط:

بهترین وب سایت های طراحی الهام بخش خلاقانه خارجی برای ایده یابی

4 مورد از بهترین سایت یادگیری و آموزش برنامه نویسی رایگاناز
2
رای