آموزش خارج شدن از اکانت اینستاگرام از دستگاه های متصل به طور همزمان

آموزش خارج شدن از اکانت اینستاگرام از دستگاه های متصل به طور همزمان خروج از اینستاگرام از دیگر دستگاه های متصل به حساب کاربری ؛ چگونه اینستاگرام را از همه دستگاه ها خارج کنیم؛ آموزش خارج شدن از اکانت اینستاگرام از کامپیوتر و گوشی دیگران از راه دور در سلام دنیا.

اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی است که در آن می‌توانید عکس‌ها، ویدیوها، دوستان خود را بررسی کنید، استوری‌ها را به اشتراک بگذارید، افراد مشهور، برندها و غیره را دنبال کنید. ما در این مقاله از سلام دنیا در مورد نحوه خروج از اینستاگرام از دیگر دستگاه های متصل به حساب کاربری صحبت کردیم. با ما همراه باشید.

آموزش خارج شدن از اکانت اینستاگرام از دستگاه های متصل به طور همزمان

اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی است که در آن می‌توانید عکس‌ها، ویدیوها، دوستان خود را بررسی کنید، استوری‌ها را به اشتراک بگذارید، افراد مشهور، برندها و غیره را دنبال کنید. گاهی اوقات ممکن است حساب خود را در دستگاه شخص دیگری باز گذاشته باشید، فراموش کرده باشید که وارد سیستم شوید. و بترسید که مبادا دیگران از حساب و داده های شما سوء استفاده کنند.

دانلود جدیدترین نسخه اینستاگرام

هر زمان که به حساب اینستاگرام خود وارد می شوید، مرورگر کوکی های جزئیات ورود و فایل های وب موقت شما را ذخیره می کند تا زمانی که شما از حساب خود در آن دستگاه خارج شوید. اکانت اینستاگرام در دسترس باقی می ماند و می تواند بعد از مدتی یا روز بعد بدون نیاز به وارد کردن اطلاعات ورود به سیستم برای دسترسی استفاده شود. با این حال، اگر اینستاگرام خود را در همه دستگاه‌ها از سیستم خارج کنید، خطر سوء استفاده از داده‌ها بسیار کم است. بیایید ببینیم چگونه آن را انجام دهیم.

چگونه اینستاگرام را از همه دستگاه ها خارج کنیم؟

با بازنشانی رمز عبور اینستاگرام خود می توانید از همه دستگاه های دیگر خارج شوید. این تنها راهی است که می‌توان به‌طور هم‌زمان از همه دستگاه‌های دیگر خارج شد. همچنین، نیازی به دانلود هیچ برنامه شخص ثالثی ندارید، زیرا این کار را می توان مستقیماً از طریق برنامه اینستاگرام انجام داد.
در اینجا نحوه انجام آن آمده است:

برنامه اینستاگرام خود را باز کنید و روی دکمه پروفایل در پایین صفحه کلیک کنید.

خارج شدن از اکانت اینستاگرام از دستگاه های متصل 1

روی دکمه سه خط افقی در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید. سپس به تنظیمات بروید.

خارج شدن از اکانت اینستاگرام از دستگاه های متصل 2

برای تغییر رمز عبور، Privacy and Security>Password را دنبال کنید. برای خروج از اینستاگرام در همه دستگاه ها،باید رمز عبور اینستاگرام خود را همانطور که قبلاً ذکر کردم تغییر دهید!


حتما بخوانید: تغییر رمز اینستاگرام بدون داشتن رمز قبلی


خارج شدن از اکانت اینستاگرام از دستگاه های متصل 3

در نهایت، بخش "change password" ظاهر می شود. اکنون باید رمز عبور قبلی و سپس رمز جدید را وارد کنید. پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز، روی Done در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.

خارج شدن از اکانت اینستاگرام از دستگاه های متصل 4

کمی صبر کنید و از همه دستگاه ها از اینستاگرام خارج خواهید شد.

از راه دور از حساب اینستاگرام خود در همه دستگاه ها خارج شوید

سخن آخر

در حال حاضر، هیچ راه دیگری برای خروج همزمان از حساب اینستاگرام از همه دستگاه ها وجود ندارد. اگر سال ها به یک رمز عبور عادت داشته باشید، تغییر رمز عبور ممکن است دشوار باشد. اما، این تنها راه در حال حاضر است. اگر روش جدیدی نشان داده شد، در اسرع وقت به روز رسانی می کنیم. تا آن زمان با ما همراه باشید. آیا راه های دیگری برای خروج از اینستاگرام در همه دستگاه ها می شناسید؟


مقالات مرتبط:

بازیابی رمز اینستاگرام بدون ایمیل و شماره تلفن

ورود به اینستاگرام بدون نصب اپلیکیشن از طریق ایمیل و گوگلاز
2
رای