نحوه ارسال ایمیل از جیمیل به یاهو ساده و مرحله به مرحله

نحوه ارسال ایمیل از جیمیل به یاهو ساده و مرحله به مرحله اگر می خواهید پیغام های Gmail خود را به طور منظم به حساب یاهو فوروارد کنید، می توانید با طریقه ارسال ایمیل از جیمیل به یاهو به زبان ساده و مرحله به مرحله را در سلام دنیا بیاموزید.

این مطلب از بخش اینترنت سلام دنیا، روش های انتقال ایمیل ها از جیمیل به یاهو (Gmail به Yahoo Mail) را شرح می دهد. در دوران اخیر ، مشخص شده است که اکثر کاربران به دنبال راه حلی برای وارد کردن ایمیل از Gmail به حساب Yahoo هستند. خوب، ممکن است شرایطی پیش بیاید که شما از سرویس رایگان G Suite استفاده کنید ولی از محدودیت های آن راضی نباشید.

نحوه انتقال ایمیل ها از Gmail به Yahoo Mail

اگر می خواهید ایمیل هایی را با یکپارچگی بارگیری کنید، در اینجا پرطرفدارترین فرمت فایل ها از جمله .pst ، .mbox ، .eml ، .msg و... هستند که توسط برنامه های ایمیل برتر مانند: MS Outlook ،Thunderbird ،Windows Live Mail ،Mac Mail ،Entourage ،Office 365 ،Yahoo ، Hotmail ، Zoho و... پشتیبانی می شوند. اکنون در قسمت بعدی نحوه بارگیری آدرس های ایمیل از Gmail را خواهیم دید.

چرا ایمیل ها را از Gmail به Yahoo منتقل می کنیم؟ (ایا میشود از جیمیل به یاهو پیام فرستاد)

دلایل زیادی وجود دارد. رابط وب Gmail قابلیت سازماندهی، بایگانی و جستجو عالی را ارائه می دهد. با این وجود، برخی از افراد ترجیح می دهند. پیام ها را در سایر برنامه ها یا رابط های وب که بیشتر با آن آشنا هستند یا ویژگی های متفاوتی را ارائه می دهند، بخوانند. خدمات مبتنی بر وب مانند یاهو و Gmail این کار را انجام می دهد و به کاربران اجازه می دهد تا همه پیام های دریافتی را به هر آدرس ایمیل دیگری به انتخاب خود ارسال کنند.


حتما بخوانید: آموزش ساخت ایمیل فارسی ساده و رایگان در گوشی


با استفاده از فیلترها ، حتی می توانید پیام هایی را که دارای معیارهای خاصی هستند به آدرس های دیگر ارسال کنید. به منظور استفاده از سرویس گیرندگان ایمیل مانند: Microsoft Outlook و Apple Mail، می توانید یک حساب Gmail ایجاد کرده و پیامها را مستقیماً بدون نیاز به فوروارد کردن بازیابی کنید.

نحوه ارسال ایمیل از جیمیل به یاهو

نحوه ارسال پیام های Gmail به ایمیل یاهو (ارسال ایمیل از جیمیل به یاهو)

اگر می خواهید پیغام های Gmail خود را به طور منظم به حساب یاهو فوروارد کنید، ارسال یک به یک آنها لازم نیست، می توانید Gmail های خود را به طور خودکار منتقل کنید. برای انتقال ایمیل ها از Gmail به Yahoo Mail مراحل زیر را دنبال کنید:

 • ابتدا وارد حساب Gmail خود شوید.
 • سپس، روی نماد Gear در گوشه سمت راست بالای پنجره مرورگر کلیک کنید.
 • پس از آن، از منوی باز شده روی تنظیمات کلیک کنید تا صفحه تنظیمات بارگیری شود.
 • اکنون روی برگه Forwarding و POP/IMAP کلیک کنید.
 • روی دکمه Add a Forwarding Address کلیک کنید تا کادر محاوره جدیدی باز شود.

نحوه ارسال پیام های Gmail به ایمیل یاهو

 • آدرس ایمیل یاهو را در کادر متن وارد کرده و روی دکمه Next کلیک کنید.
 • در مرحله بعد ، روی "ادامه" کلیک کنید. پس از آن، Gmail یک ایمیل به حساب Yahoo ارسال می کند.
 • سپس ، با استفاده از یک پنجره مرورگر جداگانه وارد حساب Yahoo شوید. پیام Gmail را بخوانید و کد تأیید را کپی کنید.
 • پس از آن، به پنجره Gmail بازگردید و کد تأیید را در کادر تأیید صحت وارد کنید.
 • روی دکمه Verify کلیک کنید. اکنون، Gmail حساب Yahoo را به لیست آدرس های فوروارد شما اضافه می کند.
 • بر روی دکمه ارسال نسخه ای از نامه های دریافتی به کلیک کرده و بعد ، روی اولین کادر کشویی کلیک کنید و آدرس ایمیل Yahoo را انتخاب کنید.
 • در نهایت ، روی ذخیره تغییرات در پایین صفحه کلیک کنید.

حتما بخوانید: آموزش ساخت حساب جیمیل (Gmail) به زبان ساده


روش جایگزین برای انتقال پیام های Gmail به حساب Yahoo

اگر روش دستی بالا به درستی کار نمی کند، تنها گزینه ای که برای شما باقی می ماند این است که از یک ابزار خودکار مانند: Aryson Gmail Backup Tool استفاده کنید. این ابزار کاربران خود را قادر می سازد تا ایمیل ها، تقویم ها، مخاطبین، PPT ها و... را مستقیماً به Yahoo Mail صادر کند. نه تنها این کار، بلکه اجازه می دهد تا داده های Gmail را به مشتریانOutlook ، Thunderbird و سایر حساب های Gmail صادر کنید. در واقع این یک نرم افزار است که می توانید کاملاً به آن اعتماد کنید. بنابراین، من به شما توصیه می کنم نسخه آزمایشی رایگان این ابزار را امتحان کنید.

انتقال پیام های Gmail به حساب Yahoo

نتیجه

این پست سلام دنیا، بهترین روش های انتقال ایمیل ها از Gmail به Yahoo Mail را شرح می دهد. این روش شامل رویکرد دستی و همچنین ابزار خودکار است. اکنون، این به انتخاب شما بستگی دارد. امیدوارم به حل پرسش شما کمک کند.


مقالات مرتبط:

آموزش روش ارسال ایمیل از یاهو به جیمیل ساده و تصویری

مرتب سازی و دسته بندی ایمیل ها در جیمیل  

از
2
رای