روش تغییر لیدر بازی قارچ خور؛ عوض کردن رهبر سوپر ماریو (Super Mario)

روش تغییر لیدر بازی قارچ خور؛ عوض کردن رهبر سوپر ماریو (Super Mario) چگونه لیدر بازی قارچ خور را تغییر دهیم ؛ روش عوض کردن رهبر بازی سوپر ماریو (Super Mario Bros Wonder) و نحوه عملکرد سیستم رهبر بازی سوپر ماریو و فواید تعویض لیدر بازی قارچ خور در سلام دنیا بیاموزید.

در حالی که Super Mario Bros. Wonder برای بازی انفرادی عالی است، بسیاری از بازیکنان دوست دارند سرگرمی را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارند. خوشبختانه، این بازی به حداکثر چهار بازیکن اجازه می دهد تا به صورت مشترک بازی کنند و دنیاها و مسیرها را با هم طی کنند، که یکی از آنها به عنوان "رهبر" گروه طبقه بندی می شود. رهبر به طور خودکار توسط بازی تعیین می شود، اما ممکن است بخواهید آن را به شخص دیگری تغییر دهید. در این مطلب از سلام دنیا، ما به آموزش نحوه تغییر رهبر در بازی قارچ خور سوپر ماریو Super Mario Bros Wonder پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

نحوه تغییر رهبر در حین بازی Co-op در Super Mario Bros Wonder

Super Mario Bros. Wonder به سادگی به شما اجازه نمی دهد یک دکمه را فشار دهید و تصمیم بگیرید که چه کسی رهبر شود. با این حال، چند راه مختلف وجود دارد که می توانید رهبر تعیین شده را در طول یک سطح تغییر دهید یا بر اینکه کدام بازیکن در دوره بعدی رهبر شود، تأثیر بگذارید.


حتما بخوانید: حل مشکل ورود به پابجی موبایل 


1. تغییر رهبر در حین بازی Co-op از طریق رفتن به "حالت روح"

ساده ترین راه برای تغییر رهبر این است که از رهبر موجود بخواهیم خود را به یک روح تبدیل کند. این کار را می توان با فشار دادن و نگه داشتن همزمان دکمه های L و R انجام داد. با انجام این کار، رهبر تاج خود را از دست می دهد و تبدیل به یک روح کوچک در اطراف صفحه نمایش می شود.  در آن مرحله، تاج رهبر به یکی از بازیکنان زنده باقی مانده تغییر خواهد کرد. اگر به سمت راست تغییر نکرده است، روش شبح را تکرار کنید تا رهبر مورد نظر خود را بدست آورید. سپس باید روح(ها) را لمس کنید تا آنها را به بازی بازگردانید. توجه داشته باشید که ارواح قبل از مرگ و از دست دادن جان خود فقط پنج ثانیه برای لمس و احیا شدن فرصت دارند.

نحوه تغییر رهبر در بازی Super Mario Bros Wonder 1

2. تغییر رهبر در حین بازی Co-op از طریق از دست دادن عمدی یک زندگی

اگر کسی نمی‌خواهد رهبر باشد یا می‌خواهید به بازیکن دیگری تغییر دهید، از رهبر موجود بخواهید کاری انجام دهد که عمداً باعث از دست دادن زندگی او شود. آنها می توانند این کار را با پریدن در یک گودال یا راه رفتن روی دشمنان یا موانع دیگر، مانند سنبله، انجام دهند. این روش کم و بیش مانند روش شبح عمل می کند. هنگامی که رهبر جان خود را از دست می دهد، تاج آنها به بازیکنی که در جلو است و هنوز زنده است می سپرد.

نحوه تغییر رهبر در بازی Super Mario Bros Wonder 2

3. تغییر رهبر در حین بازی Co-op از طریق رسیدن به بالاترین نقطه در قطب پرچم

این روش به شما اجازه نمی دهد رهبر فعلی را برای هر دوره ای که بازی می کنید تغییر دهید. با این حال، به شما این امکان را می دهد که تصمیم بگیرید چه کسی در مرحله بعدی شما رهبر خواهد بود.


حتما بخوانید: آموزش رفع مشکل نسخه پی سی بازی مرد عنکبوتی


تنها کاری که باید انجام دهید این است که به انتهای دوره برسید و سپس رهبر مورد نظر خود را بخواهید تا به بالاترین نقطه روی میله پرچم بپرد.  تا زمانی که رهبر منتخب به قسمت بالاتری از میله پرچم نسبت به سایر بازیکنان برسد، در دوره بعدی تاج را به دست خواهند آورد. این بازی از موقعیت های قطب پرچم برای تعیین اینکه کدام بازیکن باید رهبر باشد استفاده می کند.

نحوه تغییر رهبر در بازی Super Mario Bros Wonder 3

4. تغییر رهبر در حین بازی Co-op از طریق گرفتن یک دانه سلطنتی

پس از شکست دادن یکی از باس ها در Super Mario Bros. Wonder ، یک دانه سلطنتی ظاهر می شود. بازیکنی که این را بگیرد فوراً به رهبر بازی تبدیل می شود. در حالی که این به تغییر رهبران در بیشتر سطوح کمک نمی کند، اما راهی را در سطوح سختی که به یک پرچم ختم نمی شوند، فراهم می کند.

نحوه تغییر رهبر در بازی Super Mario Bros Wonder 4

عملکرد سیستم رهبر در Super Mario Bros. Wonder چگونه است؟

سیستم رهبر یا تاج در Super Mario Bros. Wonder برای تغییر نحوه عملکرد دوربین در هنگام همکاری بازیکنان معرفی شد. در بازی‌های قبلی، دوربین کوچک‌نمایی می‌کرد تا همه بازیکنان را روی صفحه نگه دارد و در عین حال هر کسی را که در سمت راست قرار داشت دنبال می‌کرد. آن سیستم مشکلاتی داشت، زیرا یک بازیکن می‌توانست جلوتر بپرد، و این کار را برای دیگران سخت‌تر می‌کرد.  با Super Mario Bros. Wonder ، بازی یک رهبر را برای دوربین تعیین می کند که همیشه آن را دنبال کند. حتی اگر ثابت بمانند یا به عقب بروند، دوربین روی آن پخش‌کننده قفل می‌ماند در حالی که همچنان کوچک‌نمایی می‌کند تا دیگران در حین حرکت روی صفحه نگه دارند. رهبر یک نماد تاج کوچک روی سر خود می گیرد تا وضعیت خود را برای همه بازیکنان دیگر روشن کند.

نحوه تصمیم گیری رهبر چگونه است؟

خب، بازیکنان متوجه شده‌اند که هدف این بازی این است که بهترین بازیکن دوره قبلی را در دوره بعدی رهبر کند. با انتخاب هر بازیکنی که به پایان دوره راه یافته و به بالاترین نقطه روی میله پرچم رسیده است، این موضوع را تعیین می کند. اگر بیش از یک بازیکن به بالای قطب برسند، بازی به طور تصادفی یکی از آنها را به عنوان رهبر انتخاب می کند.


حتما بخوانید: آموزش رفع مشکل اجرا نشدن بازی اورواچ Overwatch 2


دلایل تغییر دادن رهبر

سیستم رهبر Super Mario Bros. Wonder مزایای خود را دارد اما چند اشکال نیز دارد. و چندین دلیل وجود دارد که چرا ممکن است بخواهید در حین بازی، رهبر را به شخص دیگری تغییر دهید. 

1. دلایل تغییر دادن رهبر: بازی با کودکان

یکی از رایج‌ترین دلایلی که بازیکنان می‌خواهند رهبر را تغییر دهند این است که با کودکان خردسال بازی می‌کنند. بسیاری از مادران و پدران دوست دارند فرزندان خود را با Super Mario Bros. Wonder به دنیای ماریو معرفی کنند، اما ممکن است نخواهند فرزندان کوچکشان کنترل کامل دوربین بازی را در اختیار داشته باشند، به خصوص اگر قبلاً بازی نکرده باشند. جوان‌ترین بازیکنان ممکن است جلوتر بپرند و تجربه را برای دیگرانی که سعی می‌کنند آیتم‌ها را جمع‌آوری کنند و زمان پرش‌هایشان را زمان‌بندی کنند، کمتر سرگرم‌کننده کند. آنها همچنین ممکن است خیلی آهسته یا با احتیاط حرکت کنند، زیرا به زمان بیشتری برای کشف مسائل نیاز دارند. والدین ممکن است بخواهند همه چیز را تغییر دهند و خود را رهبر کنند تا محیط بازی مثبت تری برای کل گروه ایجاد کنند.

2. دلایل تغییر دادن رهبر: بازیکنان بی تجربه یا معلولین

کودکان خردسال تنها کسانی نیستند که ممکن است با Super Mario Bros. Wonder ، به ویژه پیچیده ترین سطوح و دوره های آموزشی آن دست و پنجه نرم کنند . بازیکنان بی‌تجربه‌ای که قبلاً هرگز این نوع بازی را انجام نداده‌اند، ممکن است آن را چالش‌برانگیز بدانند، و همچنین آن‌هایی که دارای معلولیت‌های خاصی هستند. اگر در کنار کسی که مشکل دارد بازی می کنید، معمولاً بهتر است از داشتن او به عنوان رهبر تعیین شده خودداری کنید. 

دلایل تغییر دادن رهبر

3. دلایل تغییر دادن رهبر: جمع آوری سکه ها و اقلام

همچنین اگر دوره‌هایی را می‌گذرانید که قصد جمع‌آوری سکه‌ها و سایر موارد کلکسیونی را دارید، ممکن است لازم باشد رهبر را تنظیم کنید. معمولاً باتجربه‌ترین بازیکنان می‌خواهند خود را رهبرانی کنند تا دوربین را کنترل کنند و به دیگران نشان دهند که کلکسیون‌ها در کجا پنهان هستند یا چگونه به پلتفرم‌ها و مناطق خاصی دسترسی داشته باشند. اگر شخص دیگری رهبر باشد، ممکن است تصادفاً از مناطق مهم عبور کند یا موارد کلیدی را از دست بدهد.

سوالات متداول   

1. آیا راهی برای تغییر نماد تاج رهبر وجود دارد؟

هیچ راهی برای کنترل یا تنظیم نماد تاج بالای سر رهبر وجود ندارد. شما نمی توانید اندازه، رنگ یا شکل آن را تغییر دهید. این به سادگی یک تاج پیش فرض است و هیچ راهی برای خاموش کردن آن نیز وجود ندارد. برخی از بازیکنان درخواست کرده اند که این کار دوباره انجام شود و راهی برای تغییر ظاهر تاج می خواهند، اما هنوز هیچ برنامه ای توسط نینتندو اعلام نشده است.

2. بازیکنان در مورد سیستم رهبر چه احساسی دارند؟

سیستم رهبر جدید Super Mario Bros. Wonder به صورت آنلاین پاسخ های متفاوتی دریافت کرده است. برخی از منتقدان برجسته بازی در مورد نکات منفی این سیستم نوشته اند و امیدهای خود را برای دوباره کاری به اشتراک گذاشته اند، از جمله اینکه نینتندو به بازیکنان اجازه می دهد تا به راحتی رهبر را کنترل و تعیین کنند. برخی دیگر احساس می‌کنند که این سیستم نسبت به دوربین‌های Co-op قبلی خوب و بصری‌تر است. 

سخن آخر

تغییر رهبر در بازی های تعاونی Super Mario Bros. Wonder به آسانی فشار دادن یک دکمه نیست. اما، همانطور که این راهنما نشان می دهد، می توانید رهبر را در حال پرواز تنظیم کنید یا کنترل کنید که چه کسی آن تاج بسیار مهم را در هر دوره به روش های مختلف دریافت می کند.


مطالب مرتبط:

دانلود 13 بازی کم حجم برای گوشی و کامپیوتر ضعیف رایگان

رفع مشکل لاگین و اتصال به بازی فیفا

روش اجرا کردن بازی مخفی مرورگر مایکروسافت اج از
1
رای