پیش بینی 12 تا از عجیب ترین و تازه ترین تکنولوژی دنیا تا سال 2050

پیش بینی 12 تا از عجیب ترین و تازه ترین تکنولوژی دنیا تا سال 2050 دنیا در سال 2050 ؛ عجیب ترین تکنولوژی های دنیا ؛ پیش بینی 12 نوآوری برتر تا سال 2050 از دانلود رویا گرفته تا تتو با صفحه نمایش از تازه های تکنولوژی و اختراعات آینده در سلام دنیا بخوانید.

گروه‌های دولتی و آژانس‌های تحقیقاتی سال 2050 را به عنوان سال نواوری انتخاب کرده‌اند. همانطور که کوستاس استامولیس، مدیر بخش اقتصاد توسعه کشاورزی سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد، گفت: "این عدد رند خوبی است." ما قبلاً پایه های آینده هوشمند را ایجاد کرده بودیم. حالا این آینده هوشمند خواه هوش مصنوعی باشد یا واقعیت مجازی یا هر جادویی با اینترنت اشیا. اینها فقط ستون های نوآوری های آینده بودند. در این مقاله سلام دنیا ما دنیا در سال 2050 ؛ عجیب ترین تکنولوژی های جهان و 12 نوآوری که تا سال 2050 شاهد آنها خواهیم بود را به شما معرفی خواهیم کرد.

پیش بینی 12 نوآوری برتر و تازه و عجیب ترین تکنولوژی دنیا تا سال 2050

1. عجیب ترین تکنولوژی های دنیا: دانلود کردن رویا

در حال حاضر،ما تکنولوژی داریم که با استفاده از اسکن مغز می توانیم چیزی که فرد در خواب حال تماشای آن هست را شناسایی کنیم.اما در سال 2050 ممکن است بتوانید بصورت فعال رویا خود را کنترل یا دانلود کنید، این باعث می شود فکر کنیم که ممکن است روزی بتوان رویاهای مصنوعی را هم بارگذاری کرد.

پیش بینی 12 نوآوری برتر تا سال 2050

2. عجیب ترین تکنولوژی های دنیا: ساخت هتل در ماه

سفر به کره ماه و سیارات دیگر می تواند به یک اتفاق معمول تبدیل شود.مردم به فکر راه اندازی یک هتل در ماه افتاده اند که احتمالا به صورت سه بعدی از گرد و غبار ماه چاپ شده است.


حتما بخوانید: 15 فناوری و گجت برتر، تازه و جالب جهان


3. عجیب ترین تکنولوژی های دنیا: تولد نوزاد در فضا

به نظر می رسد به دنیا اوردن فرزند در فضا یک امر قطعی باشد. آیا فردی که در یک ماموریت راه دور است، تمام مسیر را برای به دنیا آوردن فرزند خود طی می کند تا به زمین برسد؟

4. عجیب ترین تکنولوژی های دنیا پرینت سه بعدی پوست

فناوری پرینت سه بعدی به موفقیت های عظیمی دست یافته و پیشرفت های بزرگی را ایجاد کرده است.پیشرفت به منظور پرینت بروی پوست و اندام انسان است.بدون نیاز به جراحی پلاستیک،پوست می تواند با کمک پرینت سه بعدی یا اسپری کردن ترمیم شود.

عجیب ترین تکنولوژی های دنیا پرینت سه بعدی پوست

5. عجیب ترین تکنولوژی های دنیا: تتو با صفحه نمایش الکترونیکی

تتوها تقریباً از گذشته در لیست ترندهای فشن قرار داشته اند.خوب حالا فکرش را بکنید اگر بتوانید این طراحی را هر روز تغییر بدهید چقد هیجان انگیز خواهد بود.تاتوهای LED قابل برنامه ریزی یا حتی تتوهای متحرک ممکن است بازارهای سال 2050 را متحول کنند.

6. عجیب ترین تکنولوژی های دنیا: درخت های مصنوعی

گیاهان در انجام فتوسنتز به طور قابل توجه ای دخیل هستند.اما فناوری می تواند حتی استفاده بهتر از نور خورشید و کارایی بالاتر را به همراه داشته باشد.درختان مصنوعی که ترکیبی از فتوسنتز مصنوعی و جذب CO2 را در اختیار دارند، دو چالش بزرگ را به روشی اختیاری حل می کنند.


حتما بخوانید: بهترین گجت هوشمند خانگی در جهان


7. عجیب ترین تکنولوژی های دنیا: دستگاه نانو

در آینده واقعاً دستگاه نانو در بدن ما قرار داده خواهند شد و دستگاه های تشخیصی دارو، بهبود عملکردهای بیولوژیکی و ترمیم آسیب های سلولی و DNA را ارائه خواهند کرد.

عجیب ترین تکنولوژی های دنیا: دستگاه نانو

8. عجیب ترین تکنولوژی های دنیا: آسانسور فضایی

آسانسور فضایی ساخته شده از کابل های گرافنی بسیار قوی و خود گردان که از سطح زمین به طرف یک ماهواره در حال چرخش کشیده می شود.

9. عجیب ترین تکنولوژی های دنیا: انرژی خورشیدی مبتنی بر فضا

ما قادر خواهیم بود انرژی خورشیدی را با شدت و کارایی بالاتر در 24/7/356 از فضای بیرونی، با پرتوهای پایین به زمین، مهار کنیم.این چشم انداز جاه طلبانه قبلاً توسط ناسا، ESA، SPACE X، SHIMIZU CORPORATION و سایر نهادها مورد توجه قرار گرفته بود.

10. عجیب ترین تکنولوژی های دنیا: ابر آسمان خراش ها

از آنجایی که انتظار می رود جمعیت جهان در سال 2050 به 9.6 میلیارد نفر برسد، ما باید مسکن مناسب برای آنها تهیه کنیم.آسمان‌خراش‌های مگا،مانند آنهایی که توسط شرکت شیمیزو پیشنهاد شده است، 2 km ارتفاع دارد و حداکثر 1 میلیون نفر را در خود جای می‌دهد.

عجیب ترین تکنولوژی های دنیا: ابر آسمان خراش ها

11.عجیب ترین تکنولوژی های دنیاخواب زمستانی در طول پرواز فضایی

6 تا 9 ماه طول می کشد تا به مریخ برسید. چنین سفرهای طولانی خطرات زیادی برای سلامتی، استرس و نیاز به تجهیزات دارند.ناسا فکر می کند که خواب زمستانی هیپوترمی می تواند خطر را به حداقل برساند و دارو نیز می تواند از تحقیق و توسعه بهره مند شود.

12. عجیب ترین تکنولوژی های دنیا: تمدید زندگی انسان

با پیشرفت بیشتر در پزشکی، بیوتکنولوژی و نانوتکنولوژی، انسان ها سلامت خود را بهبود می بخشند،طولانی تر زندگی می کنند و در نهایت بر بیماری ها و حتی مرگ غلبه می کنند.

سخن پایانی:

اینها مواردی هستند که فکر می کنم در سال 2050 شاهد آن باشیم. نظرات خود را در مورد آن از طریق نظرات به ما بگویید.


مطالب مرتبط:

تفاوت های بین ساعت هوشمند و مچ بند هوشمند

بهترین ساعت مچی هوشمند زنانهاز
2
رای