دروس مدرسه

انشا درباره سیزده بدر خود را چگونه گذراندید به زبان ساده و ادبی

سیزده بدر آخرین روز از تعطیلات عید نوروز محسوب می شود که در تقویم ما ایرانیان با نام روز طبیعت ثبت شده است. اگر می خواهید انشایی زیبا درباره سیزده به در به زبان ساده با مقدمه و نتیجه بنویسید. این مطلب را از دست ندهید.

انشا در مورد تغذیه سالم و ناسالم با مقدمه و نتیجه برای دانش آموزان

غذاهای سالم با رشد و سلامت بدن انسان ارتباط مستقیمی دارد. اگر کودکان یا نوجوانان شما به دنبال انشا و تحقیق دانش اموزی درباره تغذیه سالم و ناسالم هستند میتوانید با خواندن این مقاله سلام دنیا، آنها را راهنمایی کنید.

طرز نوشتن نامه اداری و چند نمونه متن نامه نگاری اداری درخواست

نوشتن نامه اداری قواعد و شیوه نگارش خاص خود را دارد. رعایت این نکات می تواند به جلب توجه مخاطب و رسیدگی به درخواست تان تاثیر گذار باشد. اصول نامه نگاری و چند نمونه متن نامه اداری درخواست را در سلام دنیا بیاموزید.

انشا در مورد معنی ضرب المثل بار کج به منزل نمی رسد

«بار کج به منزل نمیرسد» از ضرب المثل های عبرت انگیز و با مفهومی عمیق است. این ضرب المثل این مفهوم را برای شنوندگانش تداعی می کند که هیچگاه کسی که از راه نادرست به اهدافش میرسد عاقبت خوشی در انتظار ندارد.

5 انشا درمورد صدای زنگ آخر مدرسه زیبا، ساده و روان

زنگ آخر برای همه بچه ها پیام آور شوق و شادی بازگشت به خانه و تداعی گر رهایی و آزادی است. اگر به دنبال متن و انشا درمورد صدای زنگ آخر مدرسه هستید. می توانید در سلام دنیا، چند انشاء در خصوص زنگ آخر مدرسه بخوانید.

4 انشا درباره پرچم ایران با مقدمه و نتیجه گیری کوتاه و زیبا

هر رنگ از پرچم هر کشوری معنا و مفهوم خاص خود را دارد که بنابر این موضوع پرچم خوش رنگ کشور ما نیز از این قائده مستثنی نیست. می توانید 4 نمونه انشاء در مورد پرچم ایران را به همراه مقدمه و نتیجه در سلام دنیا مشاهده کنید.

مجموعه 5 انشا در مورد باران با مقدمه و نتیجه گیری ساده و زیبا

باران که می بارد، رحمت الهی خداوند بر روی زمین و برای زمینیان سرازیر می شود، نهرها و جوی ها پر از آب شده و زمین سیراب می گردد. اگر به دنبال انشا در مورد باران با زبانی ساده و روان هستید، این پست سلام دنیا را مشاهده کنید.

بهترین انشا در مورد ماه رمضان با مقدمه و نتیجه زیبا و کوتاه

ماه رمضان یک برنامه آموزشی یک ماهه برای تغییر زندگی مسلمانان است. اگر می خواهید انشایی با موضوع ماه مبارک رمضان و روزه داری بنویسید. ما در سلام دنیا بهترین انشا در مورد ماه رمضان با مقدمه و نتیجه زیبا را بیان کرده ایم.