دروس مدرسه

طرز نوشتن نامه اداری و چند نمونه متن نامه نگاری اداری درخواست

نوشتن نامه اداری قواعد و شیوه نگارش خاص خود را دارد. رعایت این نکات می تواند به جلب توجه مخاطب و رسیدگی به درخواست تان تاثیر گذار باشد. اصول نامه نگاری و چند نمونه متن نامه اداری درخواست را در سلام دنیا بیاموزید.

انشا در مورد معنی ضرب المثل بار کج به منزل نمی رسد

«بار کج به منزل نمیرسد» از ضرب المثل های عبرت انگیز و با مفهومی عمیق است. این ضرب المثل این مفهوم را برای شنوندگانش تداعی می کند که هیچگاه کسی که از راه نادرست به اهدافش میرسد عاقبت خوشی در انتظار ندارد.

5 انشا درمورد صدای زنگ آخر مدرسه زیبا، ساده و روان

زنگ آخر برای همه بچه ها پیام آور شوق و شادی بازگشت به خانه و تداعی گر رهایی و آزادی است. اگر به دنبال متن و انشا درمورد صدای زنگ آخر مدرسه هستید. می توانید در سلام دنیا، چند انشاء در خصوص زنگ آخر مدرسه بخوانید.

4 انشا درباره پرچم ایران با مقدمه و نتیجه گیری کوتاه و زیبا

هر رنگ از پرچم هر کشوری معنا و مفهوم خاص خود را دارد که بنابر این موضوع پرچم خوش رنگ کشور ما نیز از این قائده مستثنی نیست. می توانید 4 نمونه انشاء در مورد پرچم ایران را به همراه مقدمه و نتیجه در سلام دنیا مشاهده کنید.

مجموعه 5 انشا در مورد باران با مقدمه و نتیجه گیری ساده و زیبا

باران که می بارد، رحمت الهی خداوند بر روی زمین و برای زمینیان سرازیر می شود، نهرها و جوی ها پر از آب شده و زمین سیراب می گردد. اگر به دنبال انشا در مورد باران با زبانی ساده و روان هستید، این پست سلام دنیا را مشاهده کنید.

بهترین انشا در مورد ماه رمضان با مقدمه و نتیجه زیبا و کوتاه

ماه رمضان یک برنامه آموزشی یک ماهه برای تغییر زندگی مسلمانان است. اگر می خواهید انشایی با موضوع ماه مبارک رمضان و روزه داری بنویسید. ما در سلام دنیا بهترین انشا در مورد ماه رمضان با مقدمه و نتیجه زیبا را بیان کرده ایم.

انشا ء در مورد دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی برای همه پایه ها

تاریخ انقلاب اسلامی سرتاسر فداکاری و از خودگذشتگی است. هر ساله با جشن گرفتن دهه فجر یاد شهدای راه امام و انقلاب را گرامی می داریم. اگر به دنبال انشاء در مورد دهه فجر به زبان ساده و روان هستید، این مقاله را بخوانید.

انشا درمورد ضرب المثل "زبان سرخ سر سبز می دهد بر باد" و بازآفرینی آن

ضرب المثل «زبان سرخ سر سبز می دهد بر باد» یک عبارت کنایی است و به این معنا است که انسان می تواند با حرف هایی که می زند، جان خود را به خطر بیاندازد. بنابراین نتیجه می گیریم که شخصی که کمتر صحبت کند، کمتر دچار اشتباه می شود.