معنی انواع نماد ها، علامت کاج و خانه روی کنترل کولر گازی چیست

معنی انواع نماد ها، علامت کاج و خانه روی کنترل کولر گازی چیست معنی انواع نماد ها روی کولر گازی چیست ؛ علامت خانه روی کنترل کولر چیست؛ رمزگشایی نماد های عجیب و غریب در کنترل های تهویه مطبوع و کاربردهای آنها را در سلام دنیا بیاموزید.

عملکرد برخی از نمادهای عجیب و غریب در کنترل کولر گازی خود را بیابید تا بدانید چگونه از کارآمدترین و مقرون به صرفه ترین برق استفاده کنید. در این مطلب سلام دنیا ، ما معنی انواع نماد ها روی کولر گازی چیست؛ علامت کاج و خانه روی کنترل کولر گازی چیست و به رمزگشایی نماد های عجیب و غریب در کنترل های تهویه مطبوع؛ کنترل های تهویه مطبوع و روش استفاده صحیح آن ها پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

معنی انواع نماد ها روی کولر گازی چیست

بسیاری از ما فقط علائم ساده روی کنترل تهویه مطبوع مانند خاموش کردن، روشن کردن، افزایش یا کاهش دما و برخی نمادهای عجیب را می شناسیم، هیچ کس نمی داند چیست.


حتما بخوانید: انواع بهترین سیستم گرمایشی و سرمایشی خانه


  • منطقی است قبل از بیرون رفتن کولر گازی را خاموش کنید.
  • صرفه جویی مرموزی در برق با حالت خشک در کولر گازی.

 نماد های عجیب و غریب در کنترل های تهویه مطبوع

رمزگشایی نماد های عجیب و غریب در کنترل های تهویه مطبوع

3 تابع درجه حرارت پایه خنک، خشک، گرما داریم.

  • خنک (شکل دانه برف): حالت خنک.
  • خشک (شکل قطره آب): حالت خشک. این عملکرد با کاهش رطوبت باعث کاهش دمای اتاق می شود.
  • گرما (شکل خورشید): حالت گرمایش، فقط با کولر گازی دو طرفه.

 نماد های عجیب و غریب در کنترل های تهویه مطبوع

  • خودکار: حالت خودکار. در این حالت، صفحه نمایش پارامترها را نشان نمی دهد، تهویه مطبوع به طور خودکار تنظیم می شود: دما، رطوبت، باد. بسته به شرایط محیط اطراف

حتما بخوانید: علت روشن شدن ناگهانی و انفجاری آبگرمکن و پکیج


1. نماد های عجیب و غریب در کنترل های تهویه مطبوع نماد پروانه دوم

علاوه بر نماد معمولی فن، برخی از کولرهای مدرن دارای نماد پروانه دوم نیز مانند تصویر زیر هستند. این عملکرد X-fan است. با روشن شدن این عملکرد، پس از خاموش شدن کولر گازی، فن همچنان حدود 10 دقیقه کار می کند تا سیستم خشک شود و طول عمر دستگاه افزایش یابد. 

 نماد های عجیب و غریب در کنترل های تهویه مطبوع

علامت کاج و خانه روی کنترل کولر گازی نشانه چیست

2. نماد های عجیب و غریب در کنترل های تهویه مطبوع شکل درختان کاج و خانه ها

یکی از عجیب ترین و گیج کننده ترین نمادهای تهویه مطبوع، نماد درختان کاج است. این نماد عملکرد سلامت است - فقط در سیستم های تهویه مطبوع مدرن با استفاده از فناوری جدید موجود است. این عملکرد دستگاه یون هوا را در تهویه مطبوع فعال می کند که آلودگی و حتی ویروس های موجود در هوا را با بیشترین سرعت فیلتر می کند.

همراه با سلامت عملکرد پاکسازی است - معمولاً به یک دکمه متصل می شود. این عملکرد به تدریج هوا را از بیرون به داخل تغییر می دهد تا بوی موجود در هوا را تصفیه کند. هنگامی که دمای اتاق بالاتر از دمای بیرون است، Scavenging همچنین می تواند به خنک شدن سریعتر از حد معمول کمک کند. اساساً این دو عملکرد تهویه برای سلامتی کاربران خوب هستند، اما بسیار پر مصرف هستند. 

 نماد های عجیب و غریب در کنترل های تهویه مطبوع

سخن آخر

هر شرکت تهویه مطبوع عملکرد خاص خود را دارد، اگر می خواهید همه عملکردها را بدانید و از آنها استفاده کنید، قبل از استفاده باید راهنمای کاربر را به دقت بخوانید. با این روش شما می توانید به درستی از تهویه خود لذت ببرید.


مطالب مرتبط:

آموزش نحوه هواگیری شوفاژ خانگی و موتور خانه

روش باز کردن لوله های یخ زده و جلوگیری از یخ زدناز
2
رای