فال ماهانه میلادی؛ فال ماه دسامبر 2023 برای متولدین فروردین تا اسفند

فال ماهانه میلادی؛ فال ماه دسامبر 2023 برای متولدین فروردین تا اسفند فال ماهانه میلادی؛ طالع بینی اتفاقات ماه تولد میلادی دسامبر 2023 جدید 1 تا 31 دسامبر (10 آذر تا 11 دی ماه 1402) در زمینه عشق، ثروت و کار برای متولدین فروردین تا اسفند ماه در سلام دنیا بخوانید.

2023 در حال پایان است و مشتری در برج ثور است که هنوز در حال کار است. سیاره شانس، گسترش و فراوانی همچنان فرصت هایی را به نشانه های آب و زمین می فرستد تا وجود آنها در آسایش و امنیت به دست آید. در این مطلب سلام دنیا، می توانید فال ماه تولد در دسامبر 2023، فال ماهانه میلادی دسامبر 2023 در زمینه عشقی، شغلی، مالی و مود برای همه ی ماه های فروردین تا اسفند ماه را بخوانید.

فال ماهانه میلادی دسامبر 2023 برای متولدین فروردین

محدودیت های خود را برای به دست آوردن مزایای بیشتری از زندگی پشت سر می گذارید، و از تلاش کردن برای به دست آوردن آنچه می خواهید، کوتاهی نکنید. اما برای ایجاد اعتماد به نفس، چه در عشق و چه در تجارت، خیلی حریص نباشید. واقع بین باشید و تجربیات خود را در نظر بگیرید تا از سرخوردگی جلوگیری کنید و ماه را با احساس رضایت نسبتاً از خود به پایان برسانید.شما می خواهید از هنجارها فرار کنید و خود را در عشق یا تجارت به گونه ای متفاوت بیان کنید، اورانوس ایده های دیوانه وار و میل به شکستن روتینی را در شما بیدار می کند که در نهایت شما را خسته می کند.در حالی که زهره  اشتهای شما را بالا می برد یک چیز می تواند روابط شما را مختل کند. اورانوس بر خواسته‌های شما تأثیر می‌گذارد و شما را به ارضای آن‌ها بدون توجه بیش از حد به طرف مقابل سوق می‌دهد.


حتما بخوانید: فال ماهانه آذر 1402 برای همه ماه ها


 • برای متاهلین: شریک زندگی شما احساس می کند برای اهداف خود مورد استفاده قرار گرفته و در معرض هوا و هوس شما قرار گرفته است. برای اطمینان از اینکه شریک زندگی شما خواسته های شما را به اشتراک می گذارد، در مورد این موضوع با او مشورت کنید.
 • مجردها: بازی با جذابیت شما به معنای سوء استفاده از آن برای وادار کردن طرف مقابل به پاسخ بی قید و شرط به انتظارات نگران کننده شما نیست.

کسب درآمد بیشتر، حتی اگر میل به زندگی بیشتر از کسب درآمد باشد که شما را هدایت می کند.شما تسلیم نمی شوید، از آرمان ها و بالاتر از همه از منافع خود دفاع می کنید. شما آرزو دارید استعدادها و پتانسیل های جدید را توسعه دهید.شما به دنبال تغییر مناظر هستید و فعالیت هایی را انتخاب می کنید که شما را از مسیر اشتباه خارج می کند و به شما امکان می دهد آزادانه تر نفس بکشید.

تاریخ های مهم برای دسامبر 2023

پنجم: روابط و تبادلات شما متحول خواهد شد اگر وقت بگذارید و به گذشته نگاه کنید و درس های ارزشمندی بیاموزید که به شما کمک می کند از تکرار اشتباهات مشابه جلوگیری کنید.
هفدهم: همه را گیج نکنید. البته جاه طلبی های شما مشروع است، اما برای دستیابی به آنها بدون دردسر از ابزارهای روشن استفاده کنید.
هجدهم: شما پاداش هایی را که سزاوار آن هستید دریافت می کنید. از نشان دادن استعدادها و پتانسیل خود نترسید.
بیست و یکم: اگر خاصیت مغناطیسی شما به شما کمک می کند تا لحظات شدیدی را در عشق تجربه کنید، خواسته هایی را به طرف مقابل تحمیل نکنید که برای ذائقه خود بیش از حد عجیب و غریب به نظر می رسد.
بیست و هشتم:به جای برانگیختن بی اعتمادی در دیگران، از انجام بعضی کارها خودداری کنید.

توصیه ای برای دسامبر 2023

دسامبر شما را تشویق می کند که خواسته ها و اختلاف نظرهای خود را به اطرافیانتان که نگران تمایلات عجیب و غریب شما هستند، بیان کنید. بدون تسلیم شدن از خواسته های مشروع خود به آنها اطمینان دهید.

فال متولدین فروردین

فال ماهانه میلادی دسامبر 2023 برای متولدین اردیبهشت

شما تلاش خود را برای پیشبرد وضعیت خود مضاعف می کنید. شما یک پروژه در ذهن دارید، یک چرخه جدید توسعه برای توسعه، تعهدی برای رسمی کردن. در هر زمینه ای که می خواهید کارها را به جلو ببرید، هیچ کمبودی در اراده و اشتیاق برای پیشی گرفتن از خود نخواهید داشت.اگر مصمم هستید روشن کنید که از آزادی خود برای یکی شدن با خانواده چشم پوشی نمی کنید، نسبت به دیگران بسیار مهربان خواهید بود.شما آرزوی رهایی خود را از سیستم هایی دارید که هویت و ماهیت واقعی شما را مخدوش می کنند. شما نیازهای خود را بیان می کنید، اما به کسی توهین نکنید تا خود را بدون از دست دادن کسانی که دوست دارید آزاد کنید.


حتما بخوانید: گل ماه تولد شما نماد چیست


 • برای متاهلین: هیچ بحثی وجود ندارد که با جریان حرکت کنید، در مورد اینکه چه کسی هستید ساکت باشید یا میل خود را برای زندگی در حد دلخواهتان خفه کنید. گفت و گو تنها راه انتقال پیام شماست.
 • مجردها: می خواهید شرطی شدن قدیمی را کنار بگذارید و به کسانی که می خواهید اغوا کنید توضیح دهید که در طول زمان چه کسی شده اید.شما بیشتر نگران حفظ استقلال خود هستید تا هر چیزی. هر چیزی که استقلال شما را تضعیف کند شما را می ترساند.

مقدار زیادی انرژی برای تبدیل یک موقعیت به نفع شما. اگر چرخه جدیدی از گسترش شروع شود، به مسیر امیدوارکننده خود ادامه خواهید داد. به توانایی خود در برداشتن قدمی به سوی دیگران تکیه کنید تا همه را مجذوب خود کنید.شما دوست دارید برجسته باشید، خارج از چارچوب فکر کنید، حتی همه را غافلگیر کنید، و از شرط بندی های جسورانه برای سرگرم کردن دیگران به اندازه خودتان دریغ نمی کنید.

 تاریخ های مهم برای دسامبر 2023

پنجم: برای به ثمر رساندن پروژه ای که به قلب شما نزدیک است، اما فقط در دراز مدت محقق می شود، مطمئن شوید که کسی مایل است تا تمام راه را با شما همراهی کند. گفتگوی حمایتی با طرف مقابل کمک خواهد کرد.
هفدهم: مراقب ابتکارات تصادفی باشید که می توانند به مشتریان بالقوه شما آسیب برسانند.
هجدهم: چرخه جدیدی از گسترش در افق است، فرصتی برای گسترش افق های خود و تحقق بخشیدن به جاه طلبی های خاص. شما در رساندن پیام خود عالی هستید.
بیست و یکم: قاطعانه به دیگران توجه کنید و به نیازهای دیگران به اندازه نیازهای خود احترام بگذارید. روشی که اصرار دارید بر اساس کدهای جدید زندگی کنید، مبادلات را تحت فشار قرار می دهد.
بیست و هشتم: به کسی که قدر آداب شما را نمی داند، فشار بی مورد وارد نکنید.

توصیه برای دسامبر 2023

شما تفاوت خود را ابراز می کنید و نیاز شما به خودمختاری قوی تر می شود. چه در خانواده، چه به عنوان یک زوج، چه در محل کار و چه در جامعه، اکنون ادعا می کنید که هستید.

فال متولدین ار دیبهشت

فال ماهانه میلادی دسامبر 2023 برای متولدین خرداد

عزم قوی برای تحمیل دیدگاه خود از چیزها به شرکا و طرفینی که کم و بیش مایل به باور و پیروی شما هستند. اگر می‌خواهید موفق شوید، بهتر است به تمایل خود برای همکاری برای پیروزی تکیه کنید تا اینکه به زور از موقعیت‌هایی عبور کنید که ممکن است ابتکارات شما را بی‌اعتبار کند.در یک زمان آماده برای مبارزه برای آنچه می خواهید، اما در عین حال حاضر به انجام آنچه لازم است برای خدمت به منافع جامعه است. این یک ترکیب برنده است که دیگران را متقاعد می کند که شما قابل اعتماد هستید، اما به همان اندازه دلسوز و فداکار هستید. این در صورتی است که بتوانید برخی از طغیان‌هایی را که می‌تواند مانع ایجاد شود، کنترل کنید.

با میل به راضی نگه داشتن همه، تمام تلاش خود را می کنید تا همه احساس حمایت کنند و توجه خود را دو چندان می کنید تا به عزیزان خود نشان دهید که می توانند روی شما حساب کنند. تنها دامی که باید از آن اجتناب کرد، گرایش به بازتاب هایی است که می تواند نیت خوب شما را خنثی کند.

 • متاهلین: اگر محافظت از کسانی که دوستشان دارید را مایه افتخار می‌دانید، اجازه ندهید برخی انگیزه‌ها باعث مسمومیت تبادلات شما شوند. هر چیزی را که نتوانید کنترل کنید برای صلح مضر است.
 • مجردها: در حالی که زهره ممکن است شما را تشویق کند که برای به دست آوردن قلب و ذهن اطرافیانتان ابتکار عمل کنید، اما باید مراقب برخی از طغیان های غیرقابل کنترل باشید که می تواند در تمایل شما برای زندگی در هماهنگی با افراد نزدیکتان اختلال ایجاد کند. اگر احساس می کنید که از کنترل خارج می شوید، سکوت کنید.

حتما بخوانید: باکلاس ترین ماه تولدها


وقتی نوبت به دریافت حمایت مالی از شرکا و طیف وسیعی از افراد دیگر می رسد، باید متقاعد کننده باشید. به یاد داشته باشید که نشان دهید که آماده خدمت به منافع شرکت و همچنین منافع خود هستید.شما از خط مقدم ابایی نخواهید کرد و وقتی صحبت از متقاعد کردن مخاطبینتان به این موضوع می شود که پیشنهادات شما ارزش مطالعه و در نظر گرفتن دارند، دست از کار نخواهید کشید. بر تمایل خود برای خدمت به هدف مشترک برای جمع آوری حمایت و به دست آوردن حمایتی که برای اقدام لازم دارید تکیه کنید.شما باید پرخاشگری را که باید تحت کنترل داشته باشید، رها کنید تا ابتکارات شما نتیجه دهد. رشته هایی را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد نیروهای ناخودآگاه خاصی مانند یوگا، بوکس و تای چی را هدایت کنید.

تاریخ های مهم دسامبر 2023

پنجم: با خدمت به هدف مشترک است که به بهترین وجه در جلب حمایت یکپارچه موفق خواهید شد، و افراد بالاتر را متقاعد خواهید کرد که می توانید روی آنها حساب کنید. این رویکرد شما را قادر می سازد تا وضعیت فعلی خود را تثبیت کنید.
هفدهم: اگر نمی خواهید در ذهن مردم نسبت به نیات خود بی اعتمادی ایجاد کنید که ممکن است برای آنها سوال برانگیز باشد، به صحبت های دیگران گوش دهید. در مبادلات خود شفاف بمانید تا تکامل پیدا کنند.
هجدهم: از حس استراتژی خود برای تأثیرگذاری بر موقعیت های فعلی به نفع خود استفاده خواهید کرد. در پشت صحنه، اهرم هایی را که برای به ثمر نشستن ابتکارات خود نیاز دارید، به کار خواهید گرفت.
بیست و یکم: اجازه ندهید برخی از رفتارهای ناخودآگاه اهداف شما را برای همکاری آلوده کند، احساساتی را هدایت کنید که به طور معکوس در تمایل شما برای انجام کارهای خوب تداخل دارد.
بیست و هشتم: از همان ابتدا از نزدیک شدن به طرف مقابل، شرکای اجتماعی یا خصوصی خود با لحن تحریک آمیز خودداری کنید، به این دلیل که ممکن است مبادلات آلوده کننده باشد و دیگران بخواهند سرعت شما را کاهش دهند. صدایت را پایین بیاور، اما منصفانه بازی کن.

 توصیه ای برای دسامبر 2023

 سعی کنید خود را کنترل کنید.

فال متولدین خرداد

فال ماهانه میلادی دسامبر 2023 برای متولدین تیر

پروژه هایی که نمی توانید برای تحقق آنها صبر کنید و جاه طلبی هایی که نمی توانید برای تحقق آنها صبر کنید. شما انرژی زیادی را در کار روزانه خود صرف می کنید تا هدف را پیش ببرید، اما به کسی فشار نیاورید تا بدون ایجاد مشکل پیشرفت کند. برای رسیدن به اهداف خود بدون برانگیختن مخالفت اطرافیانتان به گفتگو، صبر و حس تناسب تکیه کنید. اگر بتوانید از محدودیت های خاصی تجاوز کنید، شیطنت های دیوانه وار شما بر روابط یا تعهدات حرفه ای شما تأثیری نخواهد گذاشت.

برخی از پروژه‌ها که به کندی پیش می‌رفتند، دوباره سرعت خود را افزایش می‌دهند. اگر برای متقاعد کردن عزیزانتان برای همراهی با شما در ماجراجویی تان فاقد جذابیت یا بحث نیستید، به آنها اطمینان دهید که برنامه های شما برای ذائقه آنها بسیار جسورانه است.

 • متاهلین: فرد مورد علاقه شما از شرکت شما خسته نمی شود، اما روی پروژه های فانتزی که دوست دارید با او به اشتراک بگذارید، اصرار نکنید.
 • مجردها: اگر جذابیت غیرقابل انکار شما توجه همه را جلب می کند، بر درخشندگی شخصی خود تمرکز کنید.

شما فعال، واکنش پذیر و تمایل به بسیج برای خدمت به منافع شرکت خود خواهید بود. همچنین می توانید برای تقویت خلاقیت خود روی زهره حساب کنید . اگر بتوانید گرایش به پیشنهاد روش‌ها و پروژه‌هایی را که مردم خیلی بد و بدیع می‌دانند، هدایت کنید، این دو سیاره‌ای مطمئناً برنده خواهند شد.زهره از بیان خلاقیت شما حمایت می کند. چه خلاقیت شما به شکل هنر باشد یا ورزش، شما عاشق غافلگیر کردن، شگفت زده کردن و حتی هیجان هستید.


حتما بخوانید: متولدین کدام ماه سرد و بی احساس هستند


تاریخ های مهم برای دسامبر 2023

پنجم: کاریزمای فعلی خود را برای جاه طلبی های خود به کار بگیرید. در صورت اطمینان دادن و همچنین اغوا کردن، هر شانسی وجود دارد که در صدر قرار بگیرید.
هفدهم: مراقب سوء تفاهم های ناشی از ابتکارات شما باشید که دیگران درک ضعیفی از آنها ندارند. سعی کنید تا جایی که ممکن است واضح عمل کنید و اهداف خود را بیان کنید تا دچار مشکل نشوید.
هجدهم: رابطه خوبی بین شما و کسانی که از پروژه های شما حمایت می کنند وجود دارد که به نظر آنها هیجان انگیز است. این زمان برای متحد شدن و حمایت از چشم‌اندازهای جذاب و امیدوارکننده است.
بیست و یکم: اگر پروژه های شما از مسیر شکست خورده خارج شده اند، زیاد به جذابیت مقاومت ناپذیر خود متکی نباشید تا مردم را با چشمان بسته دنبال کنید. از استعدادهای خود به خوبی استفاده کنید، بدون غفلت از تعدیل شور و شوق خود، که برخی افراد آن را هذیان آور می دانند.
بیست و هشتم: اگر زیاده روی کنید و باور داشته باشید که می توانید هر کاری انجام دهید، این خطر واقعی وجود دارد که مردم سعی کنند انگیزه های شما را مهار کنند. این وضعیت بیشتر از توافق برای ایجاد مشکل مساعد است، و شما باید با اجتناب از فشار بر اطرافیانتان که ممکن است به شما بی اعتماد شوند، آن را مدیریت کنید.

 توصیه برای دسامبر 2023

شما فاقد جسارت هستید، ترفند این است که تشنگی خود را برای خیال پردازی با محدودیت های دیگران تا حد امکان هماهنگ کنید.

فال متولدین تیر

فال ماهانه میلادی دسامبر 2023 برای متولدین مرداد

برای ایجاد تغییر به درخشندگی شخصی خود تکیه کنید. اگر می‌خواهید در تجارت یا عشق به موفقیت برسید، از خودنمایی نترسید، اما از تلاش برای دستکاری هر کسی که می‌تواند منجر به شکست‌های ناامیدکننده شود، اجتناب کنید. در غیر این صورت، تمایل به خدمت به هدف مشترک شما را قادر می سازد امتیاز کسب کنید و محبوبیت خود را افزایش دهید. این به شما بستگی دارد که انتخاب های درست را انجام دهید.شما یک کاریزمای غیرقابل انکار و یک عزم تزلزل ناپذیر برای برجسته شدن، تحت تاثیر قرار دادن، ابراز آشکار و کامل استعدادهای خود و تحمیل روش ها و اولویت های خود دارید. مطمئنا خوشحال خواهید شد و ماه خوشی را سپری خواهید کرد.نشان دهید که علیرغم تمایلتان به تغییر روش کار یا زندگی، به نیازهای کسانی که دوستشان دارید توجه می کنید. به آنها اطمینان دهید و اینکه اهداف شخصی شما به ضرر منافع خانواده شما محقق نمی شود.

 • متاهلین: شما به چیز متفاوتی نیاز خواهید داشت، جهتی جدید برای سرنوشت خود. فقط مراقب باشید به عزیزان خود توضیح دهید که آرزوهای اجتماعی و شغلی شما به هیچ وجه مانع از ادامه مراقبت از آنها نمی شود.
 • مجردها: والدین شما نگران این هستند که شما به سمتی بروید که آنها نمی فهمند. به آنها اطمینان دهید که جاه طلبی های جدید و عطش شما برای چیز جدید به هیچ وجه رابطه شما با آنها و خانواده تان را تضعیف نمی کند.مردم وسوسه می شوند که کارهای شما را تامین مالی کنند، آنها فقط شما و درخشندگی شما را می بینند و نشان دادن استعدادهای شما به شما امکان می دهد بدون اینکه نیازی به فشار آوردن بر کسی داشته باشید، متقاعد شوید.

بحثی وجود ندارد که از تغییر چیزها دست بکشید و سرنوشت اجتماعی یا شغلی خود را تغییر دهید. شما آرزوی لذت بردن از استقلال و آزادی حرکت بیشتر را دارید و در کوچکترین فرصتی برای انتخاب مسیر جدید تردید نکنید. بر خلاقیت خود تکیه کنید تا تأثیر ماندگاری داشته باشید.با الهام و خلاقیت، از کشف و توسعه استعدادهای خود لذت خواهید برد. چه هنر، ورزش یا فرهنگ، شما می خواهید به برتری برسید.


حتما بخوانید: دوست داشتنی ترین ماه تولد، چه ماهی هستند


تاریخ های مهم برای دسامبر 2023

پنجم: روابط خانوادگی خود را به سمت هماهنگی بیشتر پیش می برید و انبوهی از خیرخواهی و همدلی را به کار می گیرید تا اوضاع را به سمت بهتر شدن تغییر دهید.
هجدهم: به نظر می رسد ابتکارات و رفتار شما سلسله مراتبی را خشنود می کند، قدرتی که به تلاش های شما با عزت پاداش می دهد. به حرکت خود ادامه دهید و منافع جمعی را مقدم بر منافع خود قرار دهید.
بیست و یکم: توجه خود را به اطرافیانتان که شما را به خاطر انجام هر کاری که می‌خواهید و ریسک‌های اجتماعی نادرست بدون توجه به نیاز خود به احساس امنیت سرزنش می‌کنند، مضاعف کنید.
بیست و هشتم: شما کاریزماتیک و به ویژه جذاب هستید، اما از نفوذ خود برای اعمال نفوذ بر دیگرانی که قدردان استراتژی های مشکوک و سایر دستکاری های شما نیستند، سوء استفاده نکنید.

 توصیه برای دسامبر 2023

این ماه درخشندگی و تغییر است. عزیزان خود را فراموش نکنید.

فال متولدین مرداد

فال ماهانه میلادی دسامبر 2023 برای متولدین شهریور

شما در حال تسخیر قلب و روح هستید تا انتظارات اطرافیانتان را برآورده کنید، کسانی که از شما انتظارات زیادی خواهند داشت. اکنون زمان آن است که برای بهبود شرایط زندگی خود اقدام کنید، تا خانه داری خود را تا حد امکان مدیریت کنید، اما همچنین پیام های خود را به گونه ای که برای همه قابل درک باشد منتقل کنید تا سوء تفاهمی ایجاد نشود که پشیمان نشوید. این یک ماه ایده آل برای رفتن به دریاهای آزاد در جمع عزیزان است، یا به سادگی افق های خود را با هم گسترش دهید.شما نیاز به چیز دیگری، جایی دیگر یا چیزی متفاوت را احساس می کنید. شما نمی توانید وضعیت موجود را تحمل کنید.باد کوچکی از شورش در حال وزیدن است و به زندگی شما نیرو می بخشد.میل دوباره به داشتن ماجراهایی غیرعادی، برای تغییر روش عاشقانه خود برای چیزی که شما را بیشتر تعالی می بخشد، از روتینی خارج می شوید که دیگر نمی توانید آن را تحمل کنید. به جای اینکه به دیگری فشار بیاورید، چیزها را به شیوه درست ارائه دهید.

 • متاهلین: اگر تمایل شما برای معنا بخشیدن و مهمتر از همه، چاشنی بازگشت به رابطه مشروع است، شریک زندگی خود را اذیت نکنید بلکه نسخه جدید خود را به آرامی ارائه دهید.
 • مجردها: در حالی که طرف ماجراجوی شما ممکن است جذاب باشد، اما اگر قوانین خود را به او تحمیل کنید، احتمالاً طرف مقابل را متقاعد نمی کند که از شما پیروی کند. به نیازهای شریک زندگی خود و همچنین نیازهای خود توجه کنید.

برای دریافت حمایت مالی از مافوق، بانکدار یا یک سازمان، با ارائه پروژه های خود در بهترین حالت شروع کنید. کسی که آنها را غافلگیر کند آنها را پیروز خواهد کرد.شما ایده های دیوانه وار زیادی در سر دارید و میل به سبقت گرفتن از خودتان دارید. اکنون زمان مقابله با چالش‌هایی است که از آن‌ها ترسیدید.


حتما بخوانید: باهوش ترین ماه تولد کدام است


تاریخ های مهم برای دسامبر 2023

پنجم: شما باید پیام خود را به آرامی به اطرافیانتان برسانید تا به آنچه می‌گویید توجه کنند. تمام تلاش خود را برای شکستن زره، باز کردن و حفظ یک گفتگوی باز انجام دهید.
هفدهم: آنهایی که به شما نزدیک هستند همیشه نمی فهمند که در چه کاری هستید. آنچه را که می گویید روشن کنید تا مبادلات به گفتگوی ناشنوایان ختم نشود.
هجدهم: ظرافت و جذابیتی که بحث ها را به مسیر درست هدایت می کند. از دارایی های غیرقابل انکار خود نهایت استفاده را ببرید تا تاثیری ماندگار بر جای بگذارید و در این فرآیند امتیاز و قلب را به دست آورید.
بیست و یکم: شور و شوق و میل سرکوب ناپذیر خود را برای عقب راندن مرزهای ممکن کاهش دهید. اگر جاه طلبی های شما معقول بماند، مردم با شما همراهی خواهند کرد.
بیست و هشتم: اگر سعی می کنید بر همه چیز و همه چیز حکومت کنید، مراقب درگیری های قابل پیش بینی در خانواده باشید. شما در معرض خطر ایجاد سوء تفاهم یا مخالفت هستید که به طور پنهانی برای شکست شما عمل می کند.

توصیه برای دسامبر 2023

هر چیزی ممکن است، و شما به اندازه کافی جسور هستید که افق های خود را گسترش دهید. اما قبل از اینکه قدم جدیدی بردارید، مطمئن شوید که مباشرت و دیگران از آن پیروی می کنند.

فال متولدین شهریور

فال ماهانه میلادی دسامبر 2023 برای متولدین مهر

شما به دنبال راه هایی برای توسعه روابط خود هستید. خواه در سطح رابطه ای، عاطفی، حرفه ای یا اجتماعی باشد، برای رسیدن به این هدف بر ارتباطات عاقلانه تکیه کنید و بحث ها را در مسیر درست هدایت کنید. از طرفی حتی الامکان از بدیهی نگرفتن همه چیز چه در خانواده و چه در بیان خواسته هایتان که باید کانالیزه شود تا به امتیازات دیگران تجاوز نکنید بپرهیزید.برای ابراز خواسته‌ها و جاه‌طلبی‌هایتان، در این کار زیاده‌روی می‌کنید و فراموش نکنید که خواسته های شما اولویت همه نیست.زهره اشتهای شما را افزایش می دهد که بیش از حد خود را نشان می دهد. باید آنها را مهار کنید تا تلاش لجام گسیخته شما برای بهترین ها به دشمن خوبی ها تبدیل نشود.

 • متاهلین: آرزوها شما را به افراط و تفریط سوق می دهند. چه خرج کردن بیش از حد پول برای خشنود کردن خود یا ایجاد اختلال در رابطه با ابراز تمایلاتی که شریک زندگی تان را شگفت زده می کند، آرام باشید.
 • مجردها:بانکدار شما را به سفارش فرا می خواند و شما از دلیل خود راضی خواهید بود.

از درخواست بیش از حد کسانی که احساس می کنند شما از حد مجاز فراتر رفته اید و نیازهای شما با پیش بینی های آنها برای سودآوری برنامه های شما مطابقت ندارد، خودداری کنید. برخی از برآوردهای بیش از حد از پتانسیل شما آزاردهنده می شود.شما از ایده ها و پروژه های خود با صلابت و قدرت دفاع خواهید کرد. خلاقیت یا جسارت برای پیشنهاد طرح هایی که از مسیر شکست خورده خارج می شوند و کسانی را که قرار است از آنها تامین مالی می کنند نگران کنند، کم ندارید. انتظارات و اشتهای خود را تعدیل کنید.اگر می خواهید خودتان را درمان کنید، این واقعیت را از دست ندهید که بودجه شما محدودیت هایی دارد.


حتما بخوانید: شخصیت شناسی از روی انگشتان دست


تاریخ های مهم برای دسامبر 2023

پنجم: از استعدادها، پتانسیل و منابع خود به خوبی استفاده می کنید. شما این فرصت را دارید که حالت عادی را بهبود ببخشید. اگر احساس می کنید گیر کرده اید، از این تمایل برای آرام کردن قوانین استفاده کنید.
هفدهم: مراقب خطاهای تیراندازی و سایر سوء تفاهمات ناشی از ارتباطات ضعیف باشید. برای حفظ آرامش ذهنی و تبادلات روان، قبل از اقدام و مهمتر از همه قبل از صحبت کردن فکر کنید.
هجدهم: مبادلاتی که احتمالاً اوضاع را برای بهتر شدن در خانواده تغییر می دهد. شما حمایت خواهید کرد و همه را وادار خواهید کرد تا در مورد تغییراتی که باید ایجاد شوند به توافق برسند تا همه از آن بهره مند شوند.
بیست و یکم: اطرافیان خود را با  درگیر شدن در حدس و گمان ها نگران نکنید.
بیست و هشتم: اگر به افرادی که قدر آداب شما را نمی دانند فشار بیاورید، خطر ایجاد مشکل را دارید. با برقراری ارتباط بدون ابهام در مورد اهداف و برنامه های خود از سوء تفاهم جلوگیری کنید.

 توصیه برای دسامبر 2023

اگر بپذیرید میل خود را برای انجام هر کاری که دوست دارید بدون توجه به قوانین، آرام کنید، آخرین ماه سال را بدون مشکل پشت سر خواهید گذاشت. مراقب افراط و تفریط باشید که ممکن است شما را به دردسر بیاندازد.

فال متولدین مهر

فال ماهانه میلادی دسامبر 2023 برای متولدین آبان

اگر زهره به شما اطمینان دهد که رویکرد سبک‌تری به زندگی، اعتماد به خود و قدرت‌هایتان دارد، وقتی صحبت از ابراز استعدادها و همچنین انتظاراتتان به میان می‌آید، یک نیروی ضربتی آشکار به کار خواهید گرفت. یک خدمه اختری برنده یا یکی که به شما امکان می دهد مسافت را طی کنید. زهره درخشندگی شما را تعالی می بخشد و میل شما را به دوست داشتن، دوست داشته شدن و خشنود بودن تقویت می کند. شما از جذابیت خود برای نزدیک شدن به شریکی که وسوسه فاصله گرفتن از خود را دارد یا برای جذب شریکی که تمایل به دوری دارد، استفاده کنید.

 • متاهلین: مگر اینکه کسی باشد که شما دوستش دارید که خواستار استقلال بیشتر در این دو باشد. از قدرت اغوا کننده خود استفاده کنید تا از شریک زندگی خود بخواهید که بماند.
 • مجردها: روی هاله مغناطیسی خود حساب کنید تا او را مسحور کند و او را وادار به رفتن کند.

شما در دفاع از هدف خود و درخواست به رسمیت شناختن استعدادها و شایستگی های خود تردید ندارید. شجاعت خود را به کار می گیرید تا آنها را متقاعد کنید که به خواسته های شما بپردازند.اگرچه ممکن است معاشرت‌های شما متزلزل و غیرقابل اعتماد به نظر برسند، و ممکن است با شرکای و همکارهای گریزان احساس ضعف کنید، تسلیم نخواهید شد. برای پیروزی در روز، بر عزم خود برای دفاع از منافع خود تکیه کنید.شما تمام انرژی خود را صرف شکوفا کردن استعدادهای خود می کنید. اگر وقت آزاد دارید، مراقبت از خود را در اولویت قرار دهید: جلسات استئوپاتی، ماساژ و غیره.


حتما بخوانید: شخصیت شناسی از روی فرم لب


تاریخ های مهم برای دسامبر 2023

پنجم: روی کاریزما در حال رشد خود حساب کنید تا فضای نسبتاً زمستانی حاکم بر زندگی عاشقانه خود را گرم کنید. روابط را دوباره احیا خواهید کرد.
هفدهم: سوء تفاهم هایی که باید ترسید. با دادن قول هایی که نمی توانید به آنها عمل کنید، طرف مقابل را اغوا نکنید. شما فقط سوء تفاهم ها را برجسته می کنید.
هجدهم: شما و شریک زندگیتان با هم رابطه خوبی دارید. زمان و فضا برای اعلام، تعهد یا حتی تکرار تعهد ایده آل است. چه در عشق و چه در تجارت، از قدرت خود استفاده کنید تا طرف مقابل را متقاعد کنید که شما را باور کند و شما را دنبال کند.
بیست و یکم: از درخشندگی فعلی خود برای نزدیک شدن به شریک خود استفاده کنید.
بیست و هشتم: خواسته های شما دستور نیست. برای حفظ صمیمیت بین خود و طرف مقابل، صدای خود را پایین بیاورید و با کسانی که دوست دارید یا می خواهید به تور خود جذب کنید، منصفانه بازی کنید.

توصیه برای دسامبر 2023

ماهی که در آن جذابیت شما کار می کند و نیروی رزمی شما به شما کمک می کند تا خود را به گوش دیگران برسانید. تأثیراتی که به شما کمک می کند تا توجه شرکای گریزان را به خود جلب کنید و توجه آنها را حفظ کنید.

فال متولدین ابان

 فال ماهانه میلادی دسامبر 2023 برای متولدین آذر

چرخه جدیدی از گسترش شروع می شود، و شما با نیرویی تزلزل ناپذیر خود را به جلو می برید. بحثی وجود ندارد که اجازه دهید کوچکترین فرصتی برای ابراز وجودتان از بین برود، اما به کسی توهین نکنید، وگرنه هرج و مرج ایجاد خواهید کرد. احساسات خود را کنترل کنید تا بتوانید روابط خود را به طور سازنده مدیریت کنید.شما کاملاً آماده نیستید که بر اساس شایستگی امتیاز بدهید. شما می خواهید خود را از قوانین، کدها و حالت های عملیاتی که در نهایت شما را زمینگیر کرده اند، رها کنید. در عشق یا تجارت، شما آشکارا خواسته های خود را بیان می کنید، اما از کسانی که هوی و هوس های جدید شما را درک نمی کنند، چشم پوشی می کنید.

برای یادگیری از تجربیات گذشته زمان لازم را صرف کنید. زهره از شما دعوت می کند که همه چیز را مرتب کنید. در مورد تمایل فعلی خود برای استقلال بیشتر در شریک یا خانواده خود خیلی آشکار نباشید.

 • متاهلین: زهره به شما کمک می کند تا رابطه خود را در چشم انداز قرار دهید. اگر می‌خواهید تکامل پیدا کنید، پیام خود را بدون توهین به دیگری منتقل کنید.
 • مجردها: تمایل به جستجوی روشی متفاوت از زندگی، شما بیشتر از قبل بر اساس شرایط خودتان در حال تکامل هستید. برای یافتن شریک مناسبی که با معیارهای جدید شما مطابقت دارد، مطمئن شوید که او هم دیدگاهی مشابه شما نسبت به چیزها دارد. مشتری ممکن است از طریق ارتقاء یا یک شغل جدید و پردرآمدتر به بهبود درآمد شما کمک کرده باشد.

حتما بخوانید: متن تبریک تولد متولدین آذرماهی عاشقانه و رسمی


اگر تابستان گذشته فرصت‌هایی برای پیشرفت شغلی و بهبود شرایط کاری برای شما به وجود آمد، می‌توانید روی قدرت تزلزل‌ناپذیر خود برای پیشبرد و رسیدن به آنچه می‌خواهید حساب کنید. اما به همکاران خود که از روش های شما شگفت زده شده اند احترام بگذارید.انرژی های سرریز شما باید هدایت شوند. برای استفاده و توزیع عاقلانه آنها، در سرمایه گذاری روی کیسه بوکس یا شرکت در فعالیت های ورزشی شدید تردید نکنید.

تاریخ های مهم برای دسامبر 2023

پنجم: ترجیح دهید قبل از مداخله با خانواده، از دور مشاهده کنید که چه خبر است. این بهترین راه برای ساختار تبادلات شما با عزیزان است.
هجدهم: فرصت هایی برای بازگشت به عقب، برای بالا بردن سر خود و لذت بردن از فرصت های خوب برای بهبود وضعیت عادی. به صورت خصوصی و حرفه ای چراغ ها روشن است. از فرصت استفاده کنید.
بیست و یکم: برای جلوگیری از مشاجره، جدایی و پارازیت فرکانس، با سکوت و بررسی آنچه که انگیزه اعمال و نیات شما است شروع کنید. بررسی احساسات و عواطف شما مطمئناً ضروری است.
بیست و هشتم: درگیری ها و سوء تفاهم ها احتمالاً باعث برهم خوردن فرکانس و برق انداختن جو خانواده می شود. اگر می خواهید کدهای خود را به همه تحمیل کنید، آرام باشید.

توصیه هایی برای دسامبر 2023

دسامبر از شما دعوت می کند تا در جبهه احساسی گامی به عقب بردارید تا نیازهای جدید خود را شناسایی کرده و انتخاب های درست را انجام دهید. اگر این کار را نکنید. شما با عجله به سمت اهداف خود خواهید رفت. اما مراقب باشید که اطرافیان خود را در این روند آزار ندهید.

فال متولدین اذر

فال ماهانه میلادی دسامبر 2023 برای متولدین دی

زمانی را برای در نظر گرفتن زوایای اقدامات و ابتکارات خود اختصاص دهید. در هر حوزه مربوطه، به نفع شماست که هدف خود را با دقت تنظیم کنید تا از سوء تفاهم جلوگیری شود و پیام های خود را به امید درک شدن به دیگران برسانید. برخی از شما در فضایی که برای خودشکوفایی مناسب است از مصونیت برخوردار خواهید شد.شما می خواهید از برخی محدودیت های قبلی که شما را برای مدت طولانی مسدود کرده اند، فراتر بروید. شما این فرصت را دارید که خود را ابراز کنید، اما به کسی توهین نکنید.

شما برنامه‌های اغواگرانه‌ای می‌سازید، اما کسانی را که دوست دارید یا می‌خواهید جذب کنید، با قرار دادن آنها در معرض هوس‌هایی که قدردانشان نیستند، ناراحت نکنید. جسور و اصیل باشید، اما زیاده روی نکنید.

 • متاهلین: به احتمال زیاد شریک زندگی خود را راضی می کنید، اگر به خواسته های او به اندازه خواسته های خود احترام می گذارید، او را وادار می کنید که شما را در دیدگاه های الهام بخش دنبال کند. از تحمیل هر چیزی بپرهیزید.
 • مجردها: برنامه‌های شما دوستان و عزیزانتان را به وجد می‌آورد و آن‌هایی را که دوست دارید اغوا می‌کند. اگر به طرف مقابل اطمینان می دهید، با افشای بیش از حد تمایل خود به استقلال، او را نگران نکنید. برای بهبود درآمد خود، به توانایی خود برای تجدید و غافلگیری تکیه کنید، اما از افراط در آن خودداری کنید.

حتما بخوانید: کشف نقاط قوت با انتخاب روش چیدن تخم مرغ ها


از زمان برای آماده شدن برای اتفاقات آینده حداکثر استفاده را ببرید و به خودتان فرصتی برای باز کردن یک جلسه جدید با تمام کارت های در دست بدهید تا موفق شوید. مشتری راه را برای شما هموار کرده است و از فوریه به بعد با انتقام برمی گردد.هر چیزی که به شما اجازه می دهد از مسیر شکست خورده خارج شوید، چیزی جدید را امتحان کنید، تأیید شما را جلب می کند. با امتحان کردن یک ورزش یا فعالیتی که به شما کمک می‌کند محدودیت‌هایتان را کنار بگذارید، خودتان را به چالش بکشید.

تاریخ های مهم برای دسامبر 2023

پنجم: شما به آینده و تحقق یک پروژه بر اساس تبادلات سازنده با اطرافیان خود می نگرید که از شما انتظار دارند پروژه هایی را حفظ کنید که احتمالاً مسافت را طی می کنند و مسیر را ادامه می دهند.
هفدهم: با افراد نزدیکتان که شما را فراری، نامطمئن یا حیله گر می دانند، تا حد امکان واضح ارتباط برقرار کنید. برای حفظ یا حتی بازیابی اعتماد آنها، آن را مستقیم پخش کنید یا ساکت بمانید.
هجدهم: روابط شما با همسرتان، فرزندانتان یا هرکسی که دوست دارید، صمیمانه است. شما می خواهید در یک شرکت دلپذیر اوقات خوشی داشته باشید. این زمان برای در نظر گرفتن یک پروژه مشترک، یک گردش خانوادگی یا یک فرار عاشقانه است.
بیست و یکم: برای تقویت رابطه، برای زندگی در داستانی که خیلی به آزادی حرکت شما تجاوز نمی کند، پروژه ای را به طرف مقابل پیشنهاد دهید که احتمالاً او را راضی می کند بدون اینکه او را بیش از حد به تعهد شما نسبت به او شک کند.
بیست و هشتم: مراقب مانورهای پنهانی که برای کنترل موقعیت یا افراد نزدیک به شما که آن را اینطور نمی بینند، باشید.

توصیه هایی برای دسامبر 2023

این ماهی است که شما را به جسارت دعوت می کند. ترفند این است که تلاش کنید.

فال متولدین دی

فال ماهانه میلادی دسامبر 2023 برای متولدین بهمن

شما می توانید از پروژه ها و نفوذ اجتماعی خود برای افزایش درآمد خود استفاده کنید و پتانسیل خود را واضح تر بیان کنید. اما در مورد برنامه های خود خیلی جسارت نکنید، در غیر این صورت خطر پیدا نکردن وسیله ای برای اجرای آنها یا دست بالا گرفتن قدرت های خود را دارید. یک قدم به عقب بردارید و آنچه را که می توانید به دست آورید ارزیابی کنید تا بتوانید پروژه های خود را به نتیجه برسانید.

مصمم به بهبود شرایط زندگی خود، ایجاد شرایط مساعد برای خانواده و رضایت شخصی خود، با این وجود تمایل به برقراری ارتباط مجدد با آزادی بیشتر برای بودن و عمل را در پس زمینه حفظ می کنید. شما باید بین رفاه همه و تمایل خود برای استقلال سازشی پیدا کنید.اگر در جامعه بدرخشید، اطرافیانتان می توانند از غیبت های مکرر شما ناراحت شوند. برای به دست آوردن استقلال بیشتر از خانواده خود، به آرامی پیش بروید و با اتخاذ یک نگرش بیش از حد آزاد آنها را تحریک نکنید.

 • متاهلین: دوست دارید در محل کار مرکز دنیا باشید و به دنبال اغوا کردن هستید. اجازه ندهید توهین های جذاب شما باعث رنجش کسانی شود که منتظر بازگشت شما به خانه زناشویی هستند.
 • مجردها: با خودنمایی به جای مراقبت از خود، عزیزانتان را آزار ندهید. اگر می خواهید از عزیزانتان فاصله بگیرید، پیامی برای آنها ارسال کنید.

حتما بخوانید: فال سالانه 2024 و پیشگویی اتفاقات آینده


اگر به سرمایه گذاری در املاک یا خانه فکر می کنید یا خانواده خود را گسترش می دهید، باید به توانایی خود برای متقاعد کردن مخاطبین خود در مورد مشروعیت برنامه های خود و محبوبیت خود برای امضای معامله تکیه کنید.کاملاً متعهد به یک پروژه و مصمم است که آن را تا انتها ببیند، تا آن را به واقعیت تبدیل کند. شما شجاعت و انرژی زیادی برای هموار کردن راه خواهید داشت و روی محبوبیت راحت خود حساب می کنید تا حمایت مورد نیاز خود را به دست آورید. اکنون زمان آن است که تغییرات اساسی در سبک زندگی خود ایجاد کنید.اگر دوست دارید مکرر در محافل اجتماعی حساس به جذابیت شما حضور داشته باشید، اوقات فراغت خود را بین گردش‌های اجتماعی و استراحت‌های خانوادگی تقسیم کنید.

تاریخ های مهم برای دسامبر 2023

پنجم: اگر احساس می‌کنید در مراحل بسیار کوچک پیشرفت می‌کنید، به نظر می‌رسد که پیشرفت‌های شما دائماً توسط رویدادها متوقف می‌شود، روی درخشندگی شخصی خود برای دفاع از هدف خود و به حرکت درآوردن همه چیز حساب کنید.
هفدهم: برنامه های شما به نتیجه نمی رسد. ابتکارات شما به جایی نمی رسد. با روشن کردن مقاصد خود شروع کنید تا راه درست را بهتر تعیین کنید.
هجدهم: اگر قصد دارید خانواده خود را گسترش دهید، در املاک سرمایه گذاری کنید یا به یک محیط راحت تر بروید، مذاکره خواهید کرد و مطمئن شوید که همه چیز طبق برنامه پیش می رود.
بیست و یکم: اگر نمی‌خواهید اطرافیانتان شما را به خاطر بی‌توجهی از آنها سرزنش کنند، توضیح دهید که در خدمت منافع آنها و منافع خود هستید.
بیست و هشتم: از بلند کردن بیش از حد صدای خود بپرهیزید، حتی اگر تمایل شما برای به ثمر رساندن پروژه هایتان مشروع باقی بماند، برای رسیدن به اهدافتان به همه فشار نیاورید.

توصیه هایی برای دسامبر 2023

دسامبر ماهی است که در آن از مرکز دنیا بودن لذت می برید.

فال متولدین بهمن

فال ماهانه میلادی دسامبر 2023 برای متولدین اسفند

شما از موضع گیری برای دفاع از منافع، موقعیت خود یا حتی بهبود آن دریغ نمی کنید. در حالی که برخی می‌توانند روی مهارت‌های ارتباطی خود برای انتقال هدف خود حساب کنند، برخی دیگر مراقب هستند که با بیان خواسته‌هایی که غیر واقعی می‌دانند، کسی را در مکان‌های بالا توهین نکنند. همه شما آرزوی رسیدن به یک ایده آل در عشق را دارید، اما به محدودیت های یکدیگر احترام بگذارید. بسیار بازیگوش، کمی تحریک آمیز، اگر نسبت به محدودیت های دیگران حساس و توجه داشته باشید، همه را سرگرم خواهید کرد. زیرا، در حالی که شوخ طبعی شما ممکن است اغوا کننده باشد، تمایل شما به تحریک طرف مقابل شما آزاردهنده می شود.

شما آرزو دارید مروارید کمیاب را پیدا کنید، روابط خود را توسعه دهید و به چیزهای کمی راضی نیستید. زهره جاه طلبی های عاطفی شما را افزایش می دهد، که باید با تمایل به تحریک اطرافیان سازگار شود.

 • متاهلین: ارتباطات شما تحت تأثیر اورانوس تکامل می‌یابد، که شما را تشویق می‌کند آنچه را که به آن فکر می‌کنید با صدای بلند بگویید.
 • مجردها: برای دستیابی به جاه طلبی های خود در عشق، برای یافتن شریک روحی خود، از تحریک اطرافیان خود خودداری کنید.

بر تمایل خود برای دفاع از آرمان خود و متقاعد کردن صاحبان قدرت برای تأمین مالی پروژه‌هایتان، افزایش حقوق، ارتقای شما یا حتی برای برخی، دفاع از موقعیت خود تکیه کنید. اگر حس شوخ طبعی و حتی استعداد کمتری ندارید، هنگام ارائه برنامه های خود به سلسله مراتبی که ممکن است مشتاق ایده های جدید باشند، معقول بمانید.شما می خواهید راه های جدیدی را کشف کنید، در فعالیت هایی شرکت کنید که شما را از مسیر شکسته خارج می کند. شما مشتاق تازگی و فانتزی هستید و می خواهید عزیزانتان را در ماجراجویی مشارکت دهید.


حتما بخوانید: فال و طالع بینی ازدواج متولد اسفند


 تاریخ های مهم برای دسامبر 2023

پنجم: آرزوهای بلند در عشق و آگاهی دقیق که برای رسیدن به آنها باید درس های آموخته شده از گذشته را در نظر بگیرید. شما باید تعادل مناسبی بین آرزوهای بالا و پایه محکم ایجاد کنید.
هفدهم: مراقب خطر سوء تفاهم‌ها، حتی درهم‌تنیدگی‌هایی باشید که ممکن است بین خود و یک مرجع ایجاد کنید، سلسله‌مراتبی که ممکن است همیشه متوجه نشود که به چه چیزی می‌رسید. برای جلوگیری از به حاشیه رفتن، با روشن کردن آنچه می گویید شروع کنید.
هجدهم: اشتیاق برای پروژه های فعلی و آینده. روی حمایت فعال اطرافیانتان حساب کنید که از روحیه و ایده های شما قدردانی می کنند و به تحقق برنامه های شما کمک می کنند.
بیست و یکم: شما می خواهید در عشق به جاه طلبی های خاصی پی ببرید. فرقی نمی‌کند پیدا کردن مروارید کمیاب باشد یا رابطه‌تان را توسعه دهید، با اظهار نظرهایی که می‌تواند طرف مقابل را نگران کند، بازی را مختل نکنید.

توصیه هایی برای دسامبر 2023

اگر چیزی را به کسی تحمیل نکنید، دسامبر سرگرم کننده است. خواه این دیدگاه شما از جهان باشد یا ارتباطی که همکارتان را شگفت زده یا حتی شوکه می کند.

فال متولدین اسفند

سخن آخر

ما در این مقاله از سلام دنیا، فال ماهانه شما را به اشتراک گذاشتیم. امیدواریم این فال ها به شما کمک کنند و از آنها در زندگی خود استفاده کنید و از خواندن آنها لذت برده باشید. امیدوارم از فال ماهانه میلادی خود لذت و استفاده برده باشید. می توانید فال روزانه، فال هفتگی، تاروت و معنی دیدن ساعت رند، معکوس و سه گانه را نیز در بخش فال سایت سلام دنیا بخوانید.


مقالات مرتبط:

آموزش کامل فال تاروت رایگان

آموزش کامل فال قهوه ترکاز
1
رای