شخصیت شناسی از روی فرم لب؛ آنچه شکل لب ها در موردتان می گویند

شخصیت شناسی از روی فرم لب؛ آنچه شکل لب ها در موردتان می گویند شخصیت شناسی از روی فرم لب ؛ با شخصیت شناسی افراد با فرم لب های گوشتی، نازک، فرم لب با کمان کوپید، لب پروتز و اینکه شکل لب درباره شخصیت افراد چه می گوید ؛ در سلام دنیا بخوانید.

اگر چشم ها دریچه ای به روح هستند، شکل لب ها ممکن است نشان دهنده شخصیت شما باشند. ببینید علم چهره خوانی در مورد شخصیت شما چه می گوید. دانشمندان چهره در سراسر جهان لب ها را یکی از اعضای تعیین کننده شخصیت می دانند. وقتی احساس شادی، عصبانیت یا غمگینی می کنیم، اولین نشانه فیزیکی در لب های ما رخ می دهد، زیرا افکارمان را هم به صورت شفاهی و هم از طریق عبارات بیان می کنیم. اکنون، کارشناسان پیشنهاد می کنند که شکل لب شما ممکن است نشان دهنده ویژگی های روانی عمیق تر و ویژگی های شخصیتی باشد. پس در این مطلب سلام دنیا، همراه ما باشید تا در مورد شخصیت شناسی از روی فرم لب مطالبی جالب بیاموزید.

آنچه شکل لب های شما درباره شما می گوید

ژان هانر، متخصص چهره خوانی و نویسنده کتاب «حکمت چهره شما»، بر اساس هنر چینی باستانی چهره خوانی، معتقد است که جمع کردن لب و لوچه شما به طور مستقیم با نحوه رفتار شما با افراد مختلف اطرافتان مرتبط است. هانر به Cosmopolitan گفت: «مهم‌ترین چیزی که لب‌های شما نشان می دهند، این است که [در روابط چگونه هستید] و چقدر بخشنده هستید. "شما به دلایلی با ویژگی هایی به دنیا آمده اید که هر ویژگی با بخشی از شخصیت شما مرتبط است و همه آنها با هم کار می کنند تا شخصیت شما را نشان دهند."

شخصیت شناسی از روی فرم لب

لب خوانی با شکل، اندازه، کلفت بودن و کمان کوپید -آن فرو رفتگی کوچک بالای وسط لب بالا- لب شما مرتبط است  تا پیامدهای شخصیتی اساسی را آشکار کند. در اینجا برخی از شکل های رایج لب و ویژگی هایی که ممکن است نشان دهند آورده شده است.


حتما بخوانید: شخصیت شناسی از روی فرم بینی


1. شخصیت شناسی افراد با فرم لب های گوشتی طبیعی

این فرم لب طبیعی گوشتی (لب بالا و پایین پر)، نشان می دهد که شما فردی همدل با غرایز قوی مانند والدین هستید. افرادی با این شکل لب -آنجلینا جولی را تصور کنید- میل ذاتی به محافظت از دیگران دارند. طبیعت دلسوز و فداکار آنها به این معنی است که آنها عمیقاً به دیگران اهمیت می دهند و از انجام این کار لذت زیادی می برند. آنها تمایل دارند دوستان نزدیک زیادی داشته باشند و برای روابط خود بیش از هر چیزی ارزش قائل هستند. این چیزی است که شکل لب شما می گوید.

شخصیت شناسی افراد با فرم لب های گوشتی طبیعی

2. شخصیت شناسی افراد با فرم لب های بالا و پایین نازک 

به گفته هانر، زنان با لب‌های نازک –کرستن دانست را تصور کنید– معمولاً تنها و نسبتاً ترسو هستند. شخصیت درونگرایانه آنها نیز به معنای متکی به خود است. آنها با تنها بودن مشکلی ندارند و از مستقل بودن خود کاملا راضی هستند. اگرچه ممکن است آنها به اندازه افرادی که به طور طبیعی لب های پرتری دارند، در روابط مسلط نباشند، این بدان معنا نیست که آنها نمی توانند به عنوان شریک زندگی خوب باشند. آنها ممکن است برای موفقیت به شخصی با یک هدف مشخص و مجموعه ای از علایق یا سرگرمی های مشخص نیاز داشته باشند.

 شخصیت شناسی افراد با فرم لب های بالا و پایین نازک 

3. شخصیت شناسی افراد با فرم لب هایی که در مرکز پرتر هستند

افرادی که مرکز لب‌های آنها گوشتی تر است -کریسی تیگن را در نظر بگیرید- مورد توجه قرار می‌گیرند و به خود می‌بالند که افرادی نچرال هستند. به گفته هانر، آنها ترجیح می دهند افراد زیادی دور آنها باشند تا اینکه تنها باشند. در مرکز توجه بودن و زندگی پر از مهمانی شعار زندگی آنهاست. وقتی صحبت از روابط به میان می‌آید، آنها ممکن است بیشتر از  یک "ملکه درام" باشند، اما مهمتر از همه، آنها دوست دارند سرگرمی و هیجان زیادی داشته باشند تا بیشترین بهره را از زندگی ببرند.

 شخصیت شناسی افراد با فرم لب هایی که در مرکز پرتر هستند

4. شخصیت شناسی افراد با فرم لب با کمان کوپید در بالا

افرادی که در لب بالا کمان کوپید دارند -تیلور سوئیفت را در نظر بگیرید- آنها خلاق هستند. هانر می‌گوید، آنها دائماً در تلاش برای ابراز وجود در هر شکل و با نتایج سازنده و هنری هستند. آنها همچنین بسیار خودآگاه هستند و توانایی های قابل توجهی برای حافظه دارند. این بدان معنی است که آنها در به خاطر سپردن چهره ها و حفظ تعاملات اجتماعی عالی هستند.


حتما بخوانید: شناخت شخصیت افراد از روی چهره


این شکل لب همچنین نشان‌دهنده ذهنی فعال است، اما شخصیت بسیار واکنش‌پذیر به این معنی است که خودانگیختگی و تکانشگری آن‌ها گاهی اوقات می‌تواند افراد را از آنها دور کند. اینها عادات افراد خلاق است.

شخصیت شناسی افراد با فرم لب با کمان کوپید در بالا

5. شخصیت شناسی افراد با فرم لب با کمان کوپید گرد

هانر می‌گوید، لب‌هایی که  کمان کوپید گرد دارند -آماندا سیفرید را در نظر بگیرید- روحیه دلسوز و مهربانی دارند. روحیه حساس آنها به این معنی است که آنها فورا و  به راحتی ناراحت می شوند و چیزهایی مانند بی عدالتی و بدبختی به شدت آن ها را ناراحت میکند. آنها عاشق کمک به مردم هستند و احتمالاً توجه عمیقی به دیگران دارند.

شخصیت شناسی افراد با فرم لب با کمان کوپید گرد

6. شخصیت شناسی افراد با فرم لب با کمان کوپید نامشخص

اگرچه افرادی که دارای کمان کوپید نامشخص هستند -جولیا رابرتز را در نظر بگیرید- فوق العاده مسئولیت پذیر و قابل اعتماد هستند، اغلب اوقات می توانند بیش از حد بخشنده باشند و محدودیت های عاطفی نداشته باشند. سخاوت بیش از حد آنها به این معنی است که آنها ممکن است خیلی قوی ظاهر شوند و از مراقبت از خود غافل شوند. صرف نظر از این، آنها با هر مشکلی رو در رو مقابله خواهند کرد و در مدیریت زمان بسیار عالی هستند. در حالی که احتمالاً روسای آنها تأیید می کنند، این افراد در زندگی شخصی ممکن است در نهایت مورد توهین قرار بگیرند.

7. شخصیت شناسی افراد با فرم لب های معمولی 

افرادی که لب‌های معمولی دارند که نه گوشتی و کلفت هستند و نه نازک -اما استون را در نظر بگیرید- یک کمان کوپید متوسط ​​و استاندارد دارند. کمان کوپید آنها شکل خیلی مشخصی ندارد اما بی شکل هم نیست. به گفته هانر، آنها با زندگی متعادل و توانایی در حل هر کاری که پیش رو دارند تعریف می شوند. مهارت های عقل سلیم و منطق آنها به طور طبیعی واضح است و یکی از نقاط قوت اصلی آنها توانایی آنها در گوش دادن به دیگران است. (اینها شنوندگان خوبی هستند.)


حتما بخوانید: تیپ شخصیتی ISTP (زبردست) چیست


اگرچه آنها احترام و خویشتنداری زیادی از خود نشان می دهند که ممکن است به عنوان صبور بودن تلقی شود، آنها همچنان دوست دارند بخندند و وقتی فرصتی به آنها داده می شود، حرف خود را بزنند. در روابط، آنها نیازمند نمایش نخواهند بود، اما تمایل دارند ارتباط عمیق تری با مردم داشته باشند.

8. شخصیت شناسی افراد با فرم لب پروتز شده مصنوعی

با توجه به چهره خوانی چینی، تغییر ویژگی های طبیعی شما به معنای دخالت در سرنوشت شما، تغییر مسیری است که قرار بود طی کنید. هانر می گوید: اعتقاد بر این است که هر ویژگی صورت بخشی از شخصیت شما را نشان می دهد که به طور جمعی با هم کار می کنند تا وجود کلی شما را نشان دهند، بنابراین تغییر یکی از اعضا این هماهنگی را مختل می کند. گفته می‌شود که تزریق لب باعث می‌شود فرد نیازمندتر و خودخواه‌تر شود.

بی ثباتی عاطفی آنها می تواند آتش نزاع و مشکل را در امور عاشقانه ایجاد کند. گفته می شود که میزان گوشتی بودن با میزان تمایلات لذت جویانه برابری می کند و ممکن است در روابط آنها آشکار شود. این که چگونه لب های خود را برجسته کنید نیز تفاوت ایجاد می کند - لب بالایی که بزرگتر شده باشد، عامل درام طلبی را نشان می دهد.

سخن آخر

لب خوانی با شکل، اندازه، کلفت بودن و کمان کوپید -آن فرورفتگی کوچک بالای وسط لب بالا- لب شما مرتبط است  تا پیامدهای شخصیتی اساسی را آشکار کند.


مقالات مرتبط:

درون گرای برون گرا کیست؛ مزایا و مفهوم شخصیت میانگرایی

 25 تست روانشناسی تصویری واقعی برای کشف شخصیت پنهان خوداز
29
رای