بی احساس ترین ماه تولد؛ متولدین کدام ماه سرد و بی احساس هستند

بی احساس ترین ماه تولد؛ متولدین کدام ماه سرد و بی احساس هستند بی احساس ترین ماه تولد ؛ سردترین افراد متولد چه ماهی هستند، متولدین کدام ماه سرد و بی احساس هستند و ویژگی و انتظارات افراد از بی احساس ترین علائم زودیاک را در سلام دنیا بخوانید.

تأثیر زودیاک بر مردم ناشناخته نیست. مطمئناً چندین عامل دیگر بر شخصیت فرد حاکم است، اما زودیاک سرنخ هایی را در مورد انتظاراتی که ممکن است از کسی داشته باشد به ما می دهد. در حالی که برخی از علائم ممکن است بی احساس به نظر برسند، این در درجه اول نتیجه نیازهای اصلی آنهاست. حتی بی عاطفه ترین علائم زودیاک نیز تنها به دلیل نیازهای درونی خود احساساتی دارند و بنابراین، فقدان احساسات مکانیزم دفاعی آنها برای مقابله با دنیا می شود. در این مطلب از سلام دنیا، ما به بی احساس ترین افراد ماه تولد و انتظارات افراد از آن ها پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

انتظارات افراد از بی احساس ترین علائم زودیاک

 • آنها از صمیمی شدن اجتناب می کنند، به این معنی که حتی اگر ممکن است در رختخواب با احساس باشند، ممکن است همیشه افکار درونی خود را در میان نگذارند.
 • آنها ترس از تعهد دارند و ممکن است احساساتی نداشته نباشند.
 • آنها فاقد همدلی هستند، به این معنی که ممکن است همیشه از مشکلات اطرافیان خود آگاه نباشند یا حتی به آنها اهمیت ندهند.
 • به نظر می رسد نوسانات خلقی ناگهانی دارند و در عرض چند دقیقه از شادی به فردی غمگین به عصبانی تبدیل می شوند.
 • آنها در برقراری ارتباط با مردم مشکل دارند. اگرچه به نظر می رسد که آنها مکالمات جذابی دارند، اما اغلب مکالمات آنها عمیق تر نمی شود و ظاهراً ساختگی به نظر می رسد.
 • آنها گاهی اوقات به عنوان بی تفاوت، بد خلق یا مغرور توصیف می شوند.
 • مردم اغلب چنین رفتاری را ناشی از تعلق به نشانه آتش یا نشانه آب نسبت می دهند، اما همه نشانه های متعلق به یک عنصر (آتش، آب یا هوا)بی احساس نیستند. حتی بی احساسی  متفاوت است و ممکن است حتی در افراد متعلق به همان علامت زودیاک متفاوت باشد. 

حتما بخوانید: خصوصیات شخصیتی علامت زودیاک چینی


8 مورد از بی احساس ترین و سردترین علامت زودیاک

مانند هر چیزی که در قلمرو معنوی وجود دارد، طالع بینی نیز خیلی دقیق نیست. حتی بی احساس ترین علائم زودیاک ممکن است همیشه بی احساس نباشند. دو علامت متعلق به یک عنصر ممکن است ویژگی های یکسانی نداشته باشند، همانطور که دو فرد متعلق به یک علامت ممکن است ویژگی های متفاوتی داشته باشند. این تا حد زیادی به عوامل دیگری بستگی دارد که توسط ترتیب سیارات در طول تولد شما کنترل می شود. اکنون که به اصول اولیه پرداختیم، بیایید در مورد بی احساس ترین ها بخوانیم.

1. بی احساس ترین و سردترین علامت زودیاک: بهمن / Aquarius  (20 ژانویه - 18 فوریه)

بهمن یک عنصر است که فکر می کند، کنجکاو و عمیقاً با جامعه خود در ارتباط است.فرد بهمن ماهی دوست دارد یک تغییر در سطح کلان ایجاد کند. جای تعجب نیست که بسته به اینکه با چه کسی صحبت می کنید، اغلب آنها را انقلابی یا شورشی می نامند. آنها به موفقیت کار تیمی و همکاری در میان جوامع اعتقادی عمیق دارند و یک رگه عظیم برای ایجاد تغییر در جهان دارند. بهمن ماهی دقیقاً به همین دلیل بی احساس ترین  علامت زودیاک در نظر گرفته می شود. افرادی که با  این علامت به دنیا می آیند آنقدر روی اهداف خود متمرکز می شوند که خانواده و دوستان خود را نادیده می گیرند و به عنوان بی احساس ترین علامت زودیاک شهرت پیدا می کنند. ممکن است ببینید که:

 • آنها از حرف زدن یا صحبت کردن فقط برای مودب بودن متنفرند، و این باعث می شود که آنها به یکی از منزوی ترین علائم زودیاک تبدیل شوند
 • آنها نسبت به چیزهایی که دوست ندارند بی علاقگی نشان می دهند
 • آنها ممکن است افراد را رد کنند
 • آنها همچنین سرسخت هستند. ممکن است به عنوان غرور ظاهر شود
 • آنها هر نوع تعهد یا وابستگی را که ایده آزادی آنها را تهدید می کند دفع می کنند و آنها را از نظر عاطفی غیرقابل دسترس جلوه می دهد.

این ویژگی ها به نوعی باعث می شود که بهمن ماهی به عنوان سردترین علامت زودیاک از نظر احساسی شناخته شود. اگرچه آنها می توانند با هر علامت زودیاک دیگری سازگار باشند، اما تنها با دادن آزادی در رابطه و احترام، حتی اگر با ارزش ها و ایده آل های آنها موافق نباشند،رابطه را پیش می برند.

بی احساس ترین و سردترین علامت زودیاک: بهمن

2. بی احساس ترین و سردترین علامت زودیاک: آذر / Sagittarius  (22 نوامبر – 21 دسامبر)

اذر عنصری آتشین است که عطش عمیقی برای دانش، ویژگی های قابل تغییر و صداقت صراحت دارد که با بی ادبی هم مرز است و آنها را به عنوان یکی از علائم زودیاک بی احساس جلوه می دهد.فرد اذر ماهی عاشق کاوش است و برای این نیاز تمام تلاش خود را می کند. آنها نمی توانند به اندازه کافی مدیریت کنند و اشتهای زیادی برای افراط دارند.بهمن و اذر از نظر عاطفی سردترین نشانه های زودیاک در نظر گرفته می شوند.رک بودن آنها ممکن است آنها را بی‌ادب جلوه دهد. این باعث می شود که اذر یکی از علائم زودیاک باشد که به نظر شما اهمیتی نمی دهند. ممکن است ببینید که:


حتما بخوانید: باهوش ترین ماه تولد کدام است


 • آنها ممکن است ندانند که سخنانشان به شدت آزاردهنده است
 • هوس  آنها می تواند نشانه ای از یک ترس از تعهد باشد
 • آنها می توانند به این دلیل غیر قابل اعتماد باشند و ممکن است به عنوان دوستان بد ظاهر شوند
 • آنها کنایه آمیزترین جوک ها را می سازند و به نظر می رسد که هیچ چیز را جدی نمی گیرند، به خصوص کلماتی که به عنوان انتقاد از ماهیت صریح آنها است.

این ویژگی‌ها باعث می‌شود که اذر به عنوان یکی از نشانه‌های زودیاک شناخته شود که هیچ احساسی ندارد و باعث می‌شود که با پارتنر خود احساس دوری کنند.اذر ماهی ها با ماه هایی مانند خرداد، مهر و بهمن سازگاری بیشتری دارند، که می توانند حتی با بی احساس ترین علائم زودیاک با تقویت نشاط خود مقابله کنند.

3. بی احساس ترین و سردترین علامت زودیاک: آبان / Scorpio  (23 اکتبر - 21 نوامبر)

ابان یک عنصر آب است که در واقع بسیار احساساتی است، اما ممکن است به دلیل ویژگی های منفی آن مانند حسابگر بودن و انتقام جو بودن سرد باشد. ممکن است به نظر برسد که آبان ماهی پوسته سختی دارد، اما آنها هوس صمیمیت فیزیکی و عاطفی دارند که در بیان آن مشکل دارند. آنها همچنین میل به کنترل بی امان دارند و بنابراین ممکن است ماهیت مالکیت و بی احساسی داشته باشند.  آبانی ها ممکن است به همان اندازه خودمحور باشند، زیرا تمایل دارند بیشتر بر گذشته تمرکز کنند تا آینده. آنها تمایل به شادی در گذشته دارند و این تمایل به صورت یک رگه انتقام جویانه آشکار می شود و آنها را در زمان انتقام به سردترین علائم زودیاک تبدیل می کند. ممکن است ببینید که:

 • آنها بیش از آنچه باید در مورد حوادث قدیمی وسواس دارند
 • آنها بیش از حد عصبی می شوند که می توانند افراد را از خود دور کند
 • آنها از استفاده از بدترین رازهای شما برای عذاب شما طفره نخواهند رفت و آنها را نه تنها سرد، بلکه حسابگر می کند
 • آنها یک رگه انتقام جویانه دارند و به نظر می رسد که با سخنان زننده زندگی می کنند
 • وسواس آنها برای انتقام اغلب به آنها و همچنین اطرافیانشان آسیب می رساند

آبان ماهی در این لیست منحصر به فرد است، زیرا بیشتر بی تفاوتی آنها نسبت به افرادی که می خواهند از آنها انتقام بگیرند، نتیجه دلشکستگی هایی است که ابان از دست آنها متحمل شده است. هنگام برخورد با یک ابانی، باید کاملاً احتیاط کرد تا به آنها صدمه نزنید. اگر به آنها صدمه زدید، یا عذرخواهی کنید و پیوند شکسته را با عشق و از خودگذشتگی التیام بخشید، یا برای بدترین ها آماده باشید.

بی احساس ترین و سردترین علامت زودیاک: آبان

4. بی احساس ترین و سردترین علامت زودیاک: دی / Capricorn (22 دسامبر - 19 ژانویه)

دی یک عنصر زمین است اما کاملاً مخالف شهریوری روشمند است.دی ماهی به دلیل اینکه بی احساس ترین علامت زودیاک هستند بدنام هستند. آنها بسیار رویا پرداز هستند و مانند آبانی ها دوست ندارند کاری کنند که انگار به نظر شما اهمیت نمی دهند. ممکن است ببینید که:


حتما بخوانید: دوست داشتنی ترین ماه تولد


 • آنها دائماً از آینده صحبت می کنند و حال را نادیده می گیرند
 • آنها نسبت به کاری که اطرافیانشان انجام می دهند انتقاد می کنند
 • آنها فکر می کنند هر مشکلی نیاز به راه حل دارد، احساسات دیگران را بی اهمیت جلوه می دهد، که می تواند آزار دهنده باشد
 • آنها اغلب مشغول انجام یک کار هستند، دائماً درگیر پروژه‌هایی هستند که می‌تواند باعث شود از نظر احساسی در دسترس نباشند

دی ممکن است به عنوان یکی از علائم زودیاک ظاهر شود که هیچ احساسی ندارند، زیرا آنها بر روی اتفاقات فردا متمرکز هستند، نه امروز. با این حال، این ویژگی می تواند منبع امنیت در یک رابطه نیز باشد. از آنجایی که آنها همیشه به آینده فکر می کنند، این واقعیت که آنها با کسی هستند نشان می دهد که آنها آن شخص را در آینده خود می بینند.

5. بی احساس ترین و سردترین علامت زودیاک: شهریور / Virgo  (23 اوت - 22 سپتامبر)

شهریور یک عنصر زمینی است که به دلیل رویکرد منطقی و سیستماتیک خود نسبت به زندگی شناخته شده است. برای آنها، عملی بودن بر زیاده‌روی اولویت دارد، در نتیجه، آنها عمیقاً بلندپرواز و بی احساس هستند. آنها کمال گرا هستند و به جزئیات توجه دارند. این وسواس کمال یکی از نشانه هایی است که هنگام ابراز عشق مردان شهریور متوجه آن می شوید. شهریوری ها ممکن است به عنوان فرد خودنما ظاهر شوند زیرا تمایل دارند بر کمال تمرکز کنند و ممکن است گاهی اوقات افراد اطراف خود را برای دستیابی به آن نادیده بگیرند. رویکرد سیستماتیک شهریوری می تواند برای کسانی که دوست ندارند چیزها را تعمیم دهند آزار دهنده باشد. ممکن است ببینید که:

 • آنها در انجام کارها  وسواس دارند و باعث می شوند شریک زندگی خود احساس دوری کنند
 • آنها به تمام جزئیات توجه می کنند و از اشاره کردن اگر چیزی مناسب نیست خجالتی نیستند
 • آنها همیشه با مسائل به عنوان مشکلاتی برخورد می کنند که نیاز به راه حل دارند و آنها را به شنوندگانی  بی تفاوت تبدیل می کند
 • ممکن است درک مفاهیم پیچیده برای آنها دشوار باشد و همه چیز را حتی زمانی که موضوع از نظر عاطفی دردناک است ساده می کنند و در لیست بی احساس ترین علائم زودیاک قرار می گیرند

شهریور یکی از بی احساس ترین علائم زودیاک است زیرا آنها بسیار ساده هستند و خیلی خونسرد به نظر می رسند. هنگام برخورد با یک شهربوری - یکی از سردترین علائم زودیاک، باید صبر زیادی داشته باشید زیرا این فردی است که همه چیز را به عنوان مشکلی که باید برطرف شود در نظر می گیرد و گاهی اوقات همه این را نمی خواهند.

 بی احساس ترین و سردترین علامت زودیاک: شهریور

6. بی احساس ترین و سردترین علامت زودیاک: تیر / Cancer  (21 ژوئن - 22 ژوئیه)

تیر یکی دیگر از عنصر های آب است که پوسته سختی دارد. این افراد دارای تعدادی مکانیسم دفاعی هستند. تیر معمولا مدتی طول می کشد تا با افراد صمیمی شود و اگرچه ممکن است طعنه آمیز به نظر برسد، اما وقتی این افراد را بشناسید به شدت احساساتی می شوند. آنها کسانی هستند که در موقعیت های سخت در کنار شما خواهند ایستاد. تیر به عنوان بی احساس ترین علامت زودیاک در نظر گرفته می شود زیرا در اولین ملاقات انها بی احساس به نظر می رسند .تیر ممکن است به دلیل مسائل مربوط به اعتماد آنها از هم دور باشد. ممکن است ببینید که:


حتما بخوانید: خطرناک ترین ماه های تولد سال متولد چه ماهی هستند


 • آنها زیاد در مورد خود صحبت نمی کنند، به خصوص با افراد جدید زندگی خود
 • آنها تمایل دارند از رویارویی مستقیم اجتناب کنند
 • آنها ترس از رها شدن دارند، که باعث می شود از ارتباطات واقعی اجتناب کنند

در مواجهه با تیرماهی مراقب باشید. شما باید نشان دهید که قابل اعتماد هستید، اما در عین حال، باید در مورد نیاز خود به فضا شفاف باشید، زیرا بیان عاطفی نهایی آنها می تواند بسیار زیاد باشد.

7. بی احساس ترین و سردترین علامت زودیاک: خرداد / Gemini  (21 مه - 20 ژوئن)

خرداد یکی دیگر از عنصر های هوا است که به دلیل تصاویر دو رویی اغلب به عنوان فرد غیرقابل اعتماد شناخته می شود. با توجه به عقل محض خود،خردادی ها دوست دارند در همه مکان ها به طور همزمان باشند. آنها بسیار سازگار هستند و عاشق کشف ایده های جدید هستند.خردادی ها ممکن است به عنوان یکی از سردترین علائم زودیاک از نظر عاطفی به نظر برسند، زیرا دامنه توجه آنها کوتاه است و دوست دارند در میان ایده ها حرکت کنند. ممکن است ببینید که:

 • آنها عاشق صحبت کردن هستند اما همیشه چیزهایی را که به آنها می گویید به خاطر نمی آورند
 • آنها در پیروی از ایده های خود عالی نیستند
 • آنها اغلب چیزهایی را بدون فکر کردن به تمام جنبه های دیگر می گویند و به راحتی آنها را فراموش می کنند و آنها را به بی احساس ترین علامت زودیاک تبدیل می کنند
 • آنها همیشه در حال شروع کارهای جدید هستند، اما به ندرت به تکمیل یکی از آنها پایبند هستند

اگر کنجکاو هستید که بدانید که آیا خردادی  سرد و بی احساس  است یا خیر، پاسخ منفی است.خردادی ها معمولاً سرگرم کننده هستند اما ممکن است به دلیل طبیعت سرگرم کننده اما فراموشکارشان به عنوان بی احساس ترین علامت زودیاک ظاهر شوند. در حین برخورد با آنها، صبور باشید زیرا خردادی ممکن است در عشق ضعف نشان دهد . 

 بی احساس ترین و سردترین علامت زودیاک: خرداد

8. بی احساس ترین و سردترین علامت زودیاک: فروردین / Aries  (21 مارس - 19 آوریل)

فروردین یک عنصر آتش است و دارای رویاهای بلندپروازانه و در عین حال تکانشی است. فروردین ماهی دوست دارد کارها را با خوش بینی کورکورانه نسبت به نتیجه شروع کند. آنها انعطاف پذیر و رقابتی هستند و به همین دلیل به نظر می رسد یکی از علائم زودیاک هستند که هیچ احساسی ندارند. ممکن است ببینید که:

 • آنها ممکن است به عنوان فردی خودخواه شناخته شوند.
 • آنها ممکن است خلق و خوی انفجاری داشته باشند، به خصوص زمانی که همه چیز مطابق با میل آنها پیش نمی رود.
 • آنها دوست دارند کارها را ساده کنند و نمی توانند با احساسات پیچیده کنار بیایند.

حتما بخوانید: پیدا کردن همسر دلخواه و مناسب با تاریخ تولد


فروردین ممکن است به دلیل قاطعیت خود به عنوان بی احساس ترین علامت زودیاک ظاهر شود. در هنگام برخورد با یک فروردینی، فرد باید یاد بگیرد که با عصبانیت او کنار بیاید و تا زمانی که آرام شود از او دور بماند.

نکات پایانی

 • بسیاری از ماه ها به‌عنوان فرد بی احساس اشتباه درک می‌شوند، شما باید آنها را بهتر بشناسید
 • بیشتر عنصر های زمین و آتش به دلیل ویژگی های ذاتی خود مانند کمال گرایی، رک بودن  ممکن است بی تفاوت به نظر برسند
 • اگر کسی را در زندگی خود دارید که بی احساس است دانستن نحوه برخورد با او برای آرامش ذهنی و سلامت روان شما بسیار مهم است

با این حال، این فهرست یک مجموعه نیست و ممکن است در هر یک از علامت زودیاک ها متوجه تفاوت های ظریف زیادی شوید. باید به یاد داشته باشید که در حالی که کسی که متعلق به علائم زودیاک است که هیچ احساسی ندارد، یا بهتر است بگوییم که به نظر می رسد هیچ احساسی ندارد، اغلب اشتباه درک می شود. مردم نیاز ذاتی به درک شدن دارند. پس دفعه بعد که کسی را به دلیل بی احساسی قضاوت می کنید، به این فکر کنید که چه چیزی او را چنین می کند. حتی بی احساس ترین علائم زودیاک نیز سزاوار فرصتی برای درک شدن هستند.


مطالب مرتبط:

گل ماه تولد شما نماد چیست

ایده جالب کادو روز ولنتاین براساس ماه تولد و علامت زودیاک

آموزش کامل فال قهوه ترکاز
5
رای