قرص هیرتامین برای چیست؛ نحوه مصرف و عوارض قرص ریزش مو هیرتامین

قرص هیرتامین برای چیست؛ نحوه مصرف و عوارض قرص ریزش مو هیرتامین قرص هیرتامین برای چیست؛ نحوه مصرف و عوارض قرص هیرتامین ؛ تشخیص قرص هیرتامین اصل و فیک، قیمت قرص هیرتامین زنانه و مردانه و اینکه چاق کننده است یا نه در سلام دنیا بخوانید.

اگر موهایتان دچار ریزش شده است و به هر دارویی برای خاصیت گذاری آن اعتماد ندارید، بهتر است درباره قرص هیرتامین اطلاعاتی کسب کنید، در این مطلب از سلام دنیا درباره موضوع قرص هیرتامین برای چیست؟ نحوه مصرف قرص هیرتامین، آیا قرص هیرتامین چاق کننده است؟؛ عوارض قرص هیرتامین چیست، روش تشخیص قرص هیرتامین اصل و فیک و قیمت قرص هیرتامین زنانه و مردانه صحبت کرده ایم. با ما همراه باشید.

قرص هیرتامین برای چیست

قرص هیرتامین (HAIRtamin) از قرص های ویتامینه امریکایی می باشد که در جهت تقویت مو موثر می باشد، کسانی که دارای ریزش مو هستند و موهای ضعیفی دارند با مصرف این قرص می توانند موی خود را تقویت کرده و به رشد و ضخامت موها کمک کند. ترکیبات طبیعی مانند ویتامین‌های B، A، C و D است. فسفر، کلسیم، سیلیسیوم، منیزیم، زینک و آهن در جهت تقویت مو قدم برمیدارند، با مصرف روزانه این دارو بستری برای موهایتان فراهم کرده تا بتوانند خوب رشد کنند.

قرص هیرتامین برای چیست

نحوه مصرف قرص هیرتامین

اگر می خواهید این دارو تاثیر بهتری در روند رشد موهایتان داشته باشد بهتر است به صورت روزانه و در هنگام صبح همراه با غذا یا بعد از صبحانه آن را میل کنید، از این دارو هنگام خواب نیز می توانید استفاده کنید اما دقت کنید که هرگز با معده خالی آن را مصرف نکنید.


حتما بخوانید: بهترین دمنوش برای جلوگیری از ریزش مو


قرص هیرتامین چاق کننده است؟

قرص های ویتامینه اغلب چاق کننده می باشند، مصرف قرص هیرتامین نیز به صورت کوتاه مدت ایجاد می کند، اما چون از مواد افزودنی شیرین کننده در آن استفاده نمی شود؛ بدن بعد از چند هفته نرمال خواهد شد و در چاقی افراد مصرف کننده تاثیری نخواهد داشت. 

قرص هیرتامین چاق کننده است؟

عوارض قرص هیرتامین چیست

هر چه دارویی از مواد طبیعی بیشتری برخوردار باشد امکان بروز عوارض آن اندک خواهد شد، در لیست عوارض قرص هیرتامین نیز هنوز عارضه ای گزارش نشده است، اما در برخی موارد نادر که البته هنوز گزارش نشده است در اشخاصی که حساسیت دارند اثر می گذارد، برای مصرف این قرص افراد زیر 18 سال و بانوان باردار بهتر است که این قرص را مصرف نکنند و یا برای استفاده با پزشکشان مشورت کنند.


حتما بخوانید: درمان ریزش مو در زنان با 4 روش قطعی


تشخیص قرص هیرتامین اصل و فیک

با وجود داروهای فیک و تقلبی افرادی می خواهند از این دارو تهیه کنند خیلی باید دقت کنند تا بتوانند محصول اصل را از تقلبی تشخیص دهند، پس بهتر ست هنگام خرید حواستان را جمع کنید تا داروی تاریخ گذشته دریافت نکنید، قرص های اصل در قوطی هایی قرار می گیرند که قوطی آنها خط خوردگی، باد کردن و یا نوشته ها و هر گونه فونت عجیب و غریب یا غلط املایی از فیک بودن دارو می تواند خبر دهد، اگر دارو را از مراکز معتبر تهیه فرمایید هرگز به این مشکل بر نخواهید خورد. این محصول امریکایی می باشد و توسط سازمان بهداشت جهانی تایید شده است و فرم و رنگ دارو نیز به تشخیص سلامت قرص ها کمک می کنند.

تشخیص قرص هیرتامین اصل و فیک

قیمت قرص هیرتامین زنانه

قرص تقویت مو هیرتامین محصولی گیاهی می باشد که همراه با ویتامین های طبیعی به تقویت مو کمک می کند و مواد مفید را به موها می رساند، که برای تهیه این محصول حدودا 695,000 تومان می باشد.

قیمت قرص هیرتامین مردانه

از داروی هیرتامین نوع مردانه آن نیز موجود است که با تقویت تستوسترون سالم بدن به تقویت موها کمک می کند و از ریزش مو جلوگیری می کند. این محصول علاوه بر خاصیت تقویت کنندگی موی آقایان عملکرد جسمانی آنها را نیز تقویت کرده و مواد مغذی و ویتامین های می باشد. برای تهیه این دارو که  مکمل مولتی ویتامین تقویت موی هیرتامین در بسته های 30 عددی می باشد چیزی بین 510٫000 تومان تا 2٫940٫000 تومان باید پرداخت کنند.

سخن آخر

ظاهرا قرص هیرتامین بخاطر طبیعی بودن و بی ضرر بودنش گزینه خوبی برای رفع ریزش مو و ضخیم شدن موها می باشد، اما قبل از مصرف بهتر است با متخصص مو مشورت کنید.


مقالات مرتبط:

درمان خانگی ریزش مو

فواید مزوتراپی مو چیست و روش انجام مزوتراپی برای ریزش مواز
3
رای