چگونه می توان از شر چربی های گردن خلاص شد؟ (معرفی 8 روش ساده و طبیعی)

چگونه می توان از شر چربی های گردن خلاص شد؟ (معرفی 8 روش ساده و طبیعی) یکی از شایع ترین نگرانی های زنان و مردان، پیدا کردن راهی برای خلاص شدن از شر چربی گردن است؛ در اینجا 8 راهکار طبیعی ارائه شده است که به شما در از بین بردن سریعتر چربی گردن کمک می کند.

خلاص شدن از شر چربی گردن، یکی از شایع ترین نگرانی های زنان و مردان در سرتاسر جهان است. در حقیقت، مشخص شد که این موضوع یکی از بیشترین جست و جو های انجام شده برای کاهش وزن در سایت گوگل است. اگرچه از دست دادن چربی گردن معمولا یک تاثیر ثانویه داشتن یک رژیم غذایی کم کالری و ورزش روزمره است، اما چندین روش طبیعی خاص وجود دارد که می تواند به شما در از دست دادن چربی سریع تر کمک کند. در اینجا به هشت مورد از آنها اشاره شده است:

چگونه می توان از شر چربی های گردن خلاص شد: 8 راه برای انجام این کار به طور طبیعی

1. مصرف میوه و سبزیجات خود را بیشتر کنید

افزایش مصرف میوه و سبزیجات تازه به شما کمک می کند تا نه تنها از ناحیه گردن، بلکه به طور کلی وزن کم کنید. آماده سازی میوه ها و سبزیجات کباب شده یا بخارپز را ترجیح دهید- و آنها هرگز نباید از وعده های غذایی شما حذف شوند. برای کنار آمدن با علاقه خود به خوراکی های شیرین، به دنبال انواع میوه های مختلف باشید.

راه های از بین بردن چربی گردن

2. آب زیادی بنوشید

نوشیدن آب به شما کمک می کند تا بدن خود را پر آب نگه دارید، بنابراین به بدن اجازه می دهد تا به درستی عمل کند. پوستی که به خوبی آبرسانی شده باشد، محکم تر خواهد بود و آویزان نمی شود. هدف این است که روزانه حداقل دو لیتر آب بخورید، در صورتی که مستعد عرق کردن هستید، بیشتر از دو لیتر آب بنوشید.

3. روش آن کربوهیدرات خوب است؛ برنج قهوه ای را انتخاب کنید 

غلات مانند برنج قهوه ای، نان گندم سبوس دار و ماکارونی های ویت واچرز، در انواع سفید ترجیح داده می شوند. نه تنها آنها باعث سیری بیشتر می شوند، بلکه هضم آنها مدت بیشتری زمان می برد و در نتیجه برای مدت طولانی تری احساس سیری خواهید داشت.

چگونه از شر چربی گردن خلاص شویم

4. همیشه بر روی گردن خود از ضد آفتاب استفاده کنید

یکی از اولین نشانه های پیری، بر روی پوست گردن بروز می کند که دچار شل شدگی و چین و چروک می شود. با استفاده از ضد آفتاب حداقل SPF 30 به طور روزانه، به حفظ خاصیت ارتجاعی و سفتی آن کمک می کنید. در روزهای آفتابی، توصیه می شود که هر دو ساعت یک بار از ضد آفتاب استفاده کنید تا از ایجاد غبغب در اثر افتادگی پوست جلوگیری شود.

5. از مصرف الکل و سیگار کشیدن خودداری نمایید

بهترین استراتژی ضد پیری و ضد سلامتی، درمان مناسب بدن است. این به معنای عدم معرفی محصولاتی است که ممکن است به آن آسیب برساند. با خلاص شدن از شر سیگار و الکل از شیوه زندگی خود، به گردن خود شانس بهتر لاغرتر شدن و متناسب بودن دهید. از بین رفتن چربی گردن یکی از اثرات تغییر حالت به یک سبک زندگی سالم است.

بهترین استراتژی برای کاهش چربی های دور گردن

6. از پروتئین های لین استفاده کنید

پروتئین های لین، مانند غلات بدن را به مدت طولانی تری سیر نگه می دارند، بنابراین، این موارد را همیشه در رژیم غذایی خود لحاظ کنید. غذاهای سرشار از پروتئین، از جمله: گوشت فاقد چربی، تخم مرغ، لبنیات کم چرب، آجیل، مرغ، غذاهای دریایی و توفو.

7. نرمش های هوازی خود را افزایش دهید

تنها غذا نخوردن باعث کاهش وزن نمی شود، بلکه برای کم وزن نگه داشتن خود، بدن خود را حرکت دهید. با افزایش میزان ورزش های هوازی، به بدن خود کمک می کنید تا کالری بیشتری از دست بدهد تا بتوانید در اهداف کاهش وزن خود موفق شوید. ورزش های هوازی، ضربان قلب را افزایش می دهند، که در نتیجه سریع تر به سوزاندن کالری کمک می کند. اگر به طور منظم پرهیز غذایی داشته باشید، چربی در گردن شما یکی از اولین نقاطی در بدن است که از بین خواهد رفت.

ساده ترین و سریعترین راه رها شدن از شر چربی گردن

8. آدامس بجویید

جویدن آدامس یک روش سرگرم کننده و آسان برای از دست دادن چربی گردن است؛ زیرا این عمل خود باعث تحریک عضلات ناحیه صورت و گردن می شود. توصیه می شود روزانه یکبار این کار را به عنوان نوعی ورزش برای از دست دادن چربی گردن انجام دهید. زیاد جویدن آدامس نیز می تواند اثرات منفی بگذارد، بنابراین سعی کنید بیش از حد این کار را انجام ندهید.

منبع: ibtimes

از
1
رای