هر آنچه درباره پیگاسم (ارگاسم مضر) باید بدانید؛ خطرات و عوارض جانبی آن برای سلامتی

هر آنچه درباره پیگاسم (ارگاسم مضر) باید بدانید؛ خطرات و عوارض جانبی آن برای سلامتی پیگاسم شامل نگه داشتن ادرار تا حد امکان برای رسیدن به ارگاسم است. که دارای خطرات و عوارض جانبی زیادی می باشد. یکی از این عوارض، عفونت کلیه است و آلوده شدن دستگاه ادرار می باشد.

روش های زیادی برای تجربه لذت جنسی وجود دارد، اما پیگاسم، آخرین مورد اوج لذت جنسی، و یکی از عجیب ترین آنها است. نه تنها عجیب است بلکه برای سلامتی مضر است. پیگاسم یک نوع جدید و خطرناک از ارگاسم زنان است. شاید هرگز نام آن را نشنیده باشید، یا شاید درباره آن بدانید. در هر صورت، مهم است که درباره این گرایش عجیب بیشتر بدانید. در اصل، پیگاسم شامل نگه داشتن ادرار تا حد امکان برای رسیدن به ارگاسم است.

این روند اخیراً در شبکه های اجتماعی منتشر شد. این ترفند زمانی شروع شد که یکی از کاربران شبکه های اجتماعی درباره آن صحبت کرد و بسیاری از خانم ها آن را تایید کردند. برخی دیگر توضیح دادند از این که فهمیدند در این مورد تنها نیستند، خوشحال شده اند. از طرف دیگر عده ای عقیده دارند که این کار یک تجربه ناراحت کننده و دردناک است.

پیگاسم، ارگاسم عجیب و مضر 

به گفته پاتریشیا گرگتی، واکنش غیر طبیعی بدن نیست. وقتی که کلیه ها پر می شوند، به اندام های اطراف خود فشار وارد می کند و این شامل کلیتوریس نیز می شود. وقتی زنان ادرار می کنند، فشار از بین می رود و واکنشی شبیه به ارگاسم جنسی رخ می دهد. نظریه دیگر می گوید که همه عضلات اطراف مجاری ادرار به منظور جلوگیری از خروج ادرار سفت می شوند. بنابراین احساس آسودگی ممکن است بعد از شل کردن آن (ادرار کردن) شدیدتر شود، زیرا مجرای ادرار نیز یک ناحیه محرک جنسی است.

پیگاسم چیست

خطرات پیگاسم چیست؟

حتی اگر لزوماً به عنوان یک اختلال در نظر گرفته نشود، به این معنا نیست که برای سلامتی بی خطر است. در عوض، خطرات زیاد و مکرری برای کسانی که این کار را انجام می دهند، چه عمدی یا به طور تصادفی دارد. بیایید نگاهی به بعضی از آنها بیندازیم

1. عفونت کلیه

وقتی ادرار را نگه می داریم، سترون کردن طبیعی که در مجاری ادرار اتفاق می افتد متوقف می شود. بنابراین، باکتری هایی که می تواند برای کلیه ها آسیب زننده باشد آنجا باقی می مانند و منجر به عفونت کلیه ها خواهد شد. همچنین می تواند دستگاه ادرار را آلوده کند.

2. بی اختیاری ادرار، تورم پروستات و صدمه به مثانه و مجاری ادراری

دیگر عفونت های احتمالی ناشی از پیگاسم عبارتند از: بی اختیاری ادرار، تورم پروستات و صدمات به مثانه و مجاری. عضلات کلیوی در هنگام پر شدن از مایعات اضافی، بیش از حد طبیعی کشیده می شود. وقت این حالت به طور مکرر رخ بدهد، عضلات قدرت خود را از دست می دهند. در نتیجه آنها بدون انقباض برای جریان ادرار در حالت کشیدگی باقی می مانند. همچنین فشارهایی که بر روی اعصاب طول مجاری ادرار و مثانه وارد می شود، می تواند عملکرد آنها را تغییر داده و باعث حساسیت بیشتر آنها شود. وقتی این حالت اتفاق بیفتد، صرف نظر از اینکه چه مقدار ادرار داشته باشید، مجاری ادرار به هر میزان از تحریک واکنش نشان می دهد. این منجر به نیاز مداوم به ادرار کردن می شود. با این حال، این فقط احساس است، زیرا ممکن است در توالت دفع ادرار صورت نگیرد.

در مورد آقایان، عفونت های کلیوی و مجاری ادراری می تواند باعث تورم مزمن و التهاب غده پروستات شود. هر چند نادر، فشار بیش از حد می تواند حتی مثانه و مجاری ادرار را پاره کند. این باعث نشت ادرار به داخل شکم شده و ایجاد عفونت می کند. اگر شخصی که ادرار خود را نگه داشته است، یک حرکت ناگهانی انجام بدهد، این خطر حتی بیشتر نیز می شود.

خطرات و عوارض جانبی پیگاسم چیست؟

راه های ایمن تر برای لذت بردن از رابطه جنسی

افرادی که از ارگاسم پیگاسم لذت می برند، ادرار خود را نگه می دارد زیرا فشار به احتمال زیاد حساس ترین اعصاب در اندام های جنسی را تحریک می کند. این می تواند به این دلیل باشد که این اعصاب در طول زندگی جنسی، به درستی تحریک نشده اند. راه های سالم تر دیگری برای برانگیختن آن اعصاب از طریق تحریک جنسی وجود دارد. همچنین می توانید به دنبال محرک های خارجی باشید. محرک های جنسی، تصویری یا حتی صوتی. صدا ممکن است منجر به هیجان و در نتیجه حساسیت بیشتر در اعصاب شما شود.

اگر روش های دیگر را امتحان کردید و احساس رضایت نداشتید، شاید باید با پزشک یا روانشناس صحبت کنید. آنها ممکن است در پیدا کردن راه حل های بی خطر تر برای نیاز به خود تحریکی شما کمک کنند. اگر می توانید در طول رابطه جنسی با همسر خود به این احساس برسید و فکر می کنید برای سرگرمی یا کنجکاوی peegasm را امتحان کنید، دوباره روی آن فکر کنید. سلامتی خود را در معرض خطر قرار ندهید. روش های دیگر برای تحریک پیدا کنید. برطرف کردن رابطه جنسی باید سرگرم کننده باشد، نه مضر.

 راه های ایمن تر برای لذت بردن از رابطه جنسی و جلوگیری از پیگاسم

منبع: steptohealth

از
9
رای