سلامت جنسی

بیماری های مقاربتی (STD) چیست ، علت و درمان بیماری آمیزشی

بیماری های مقاربتی که بیماری های جنسی یا بیماری های آمیزشی که گفته می شود. از طریق رابطه جنسی یا از مادر به نوزاد منتقل می شود. با علائم بیماری های مقاربتی و روش های تشخیص و درمان بیماریهای آمیزشی در سلام دنیا آشنا شوید.

6 درمان خانگی و داروی گیاهی برای اختلال نعوظ مردان

درمان های استاندارد اختلال نعوظ شامل داروهای تجویز شده، پمپ های خلاء، ایمپلنت و جراحی است اما بسیاری از مردان گزینه های طبیعی را ترجیح می دهند. درمان خانگی و داروی گیاهی برای نعوظ مردان در سلام دنیا بخوانید.

علائم خود ارضایی کودکان چیست، علت و روش درمان آن

از نظر کودک، خودارضایی یک قسمت طبیعی از کشف قسمت های بدن او و احساسات لذت بخشی است که از آنها ناشی می شود. و بین دو تا شش سالگی اتفاق می افتد. راه های کنترل خودارضایی در کودکان در سلام دنیا بخوانید.

اختلال سادیسم جنسی چیست، روش تشخیص و درمان سادیسم

اختلال سادیسم جنسی زیر مجموعه اختلالات پارافیل است. پارافیلیا علاقه جنسی شدید و مداوم به اهداف یا فعالیتهای غیر معمول جنسی است. هر آنچه درباره اختلال سادیسم جنسی باید بدانید، در سلام دنیا بخوانید

عمل ترمیم پرده بکارت چیست و چه عوارضی دارد

پرده بکارت ملاک مطمئنی برای تشخیص باکره بودن نمی باشد. چون انواع مختلف آن وجود دارد و ممکن می باشد که انواع رابطه دیگر را تجربه کرده باشد. انواع ترمیم پرده بکارت و عوارض بعد از ترمیم بکارت را در سلام دنیا بخوانید.

کاهش میل جنسی با راه های طبیعی و قرص کاهش میل

میل جنسی برای دوام و بقا بشر ضروری است، اما اگر به صورت مهار نشده و خارج از کنترل باشد، می تواند در زندگی شخصی و حرفه ای شخص مشکل ایجاد کند. کاهش میل جنسی با راه های طبیعی و قرص کم کردن میل در سلام دنیا بخوانید.

آیا روشهای افزایش سایز آلت تناسلی مردان موثر هستند؟

بسیاری از مردان نسبت به اندازه آلت تناسلی خود نگران هستند و این امر بازار بزرگی را برای محصولات و تکنیک های بزرگ شدن ایجاد کرده است، اما آیا روشهای افزایش سایز آلت تناسلی مردان موثر هستند، پاسخ را در سلام دنیا بخوانید.

روش های تنگ کردن واژن ؛ درمان شلی واژن با تمرینات ورزشی ساده

افزایش سن و زایمان عواملی هستند که باعث شل شدن عضلات واژن خانم ها می شوند اما روش هایی برای رفع این مشکل وجود دارد. روش های تنگ کردن واژن و درمان شلی و گشادی واژن را با تمرینات ورزشی ساده را در سلام دنیا بخوانید.

چرا مردان رابطه مقعدی را دوست دارند + 7 علت تقاضا رابطه آنال

دلایل گرایش مردان به رابطه جنسی مقعدی متعدد است. با اینکه رابطه از پشت عوارضی از جمله احتمال انتقال بیماری جنسی را دارد. اما برای اینکه بدانید چرا مردان رابطه مقعدی (آنال) را دوست دارند این مطلب، سلام دنیا را بخوانید.

نقطه جی (G-Spot) چیست و نقطه جی اسپات در زنان کجاست؟

گزارشاتی که افراد مختلف در مورد محل جی اسپات می دهند، کمی با هم متفاوت است. با این حال، تقریباً همه می گویند که آن را در دیواره بالای واژن احساس می کنند. پیدا کردن جی اسپات یا نقطه جی نیاز به آزمون و خطا دارد.

اثرات ژل روان کننده جنسی (لوبریکانت) هنگام اقدام به بارداری

ریچاردسون تاکید می کند که نوع روان کننده ای که استفاده می کنید، می تواند در هنگام بارداری تفاوت ایجاد کند. وقتی روان کننده های واژن به طور طبیعی ایجاد می شوند، آنها تنها با هدف ایجاد روان کنندگی برای مقاربت هستند.

چرا رابطه جنسی خشن برای بسیاری از افراد به ویژه زنان جذاب است؟

به نظر می رسد افراد از رابطه جنسی خشن لذت می برند. وقتی از آنها خواسته شده تا رابطه جنسی خشن را با رابطه جنسی عادی مقایسه کنند، زنان و مردان هر دو اعلام کرده اند که در رابطه جنسی خشن رسیدن به ارگاسم بیشتر و شدیدتر است.

آیا می توان از روغن زیتون به عنوان روان کننده جنسی استفاده کرد؟

روغن زیتون ممکن است برای استفاده شدن به عنوان روان کننده جنسی بی خطر و کارآمد به نظر برسد. با این وجود، استفاده از آن برای این منظور توصیه نمی شود. روغن زیتون می تواند کاندوم های لاتکس را تخریب کرده و باعث پارگی آنها شود.