سلامت جنسی

افزایش میل جنسی زنان با بهترین گیاهان دارویی و خانگی

اجازه ندهید استرس میل جنسی را در شما از بین ببرد و باور نکنید که میل به رابطه جنسی باید با افزایش سن از بین برود. اگر میل جنسی شما کم شده، گیاهان دارویی برای افزایش میل جنسی زنان را در سلام دنیا بخوانید.

بیماری های مقاربتی (STD) چیست ، علت و درمان بیماری آمیزشی

بیماری های مقاربتی که بیماری های جنسی یا بیماری های آمیزشی که گفته می شود. از طریق رابطه جنسی یا از مادر به نوزاد منتقل می شود. با علائم بیماری های مقاربتی و روش های تشخیص و درمان بیماریهای آمیزشی در سلام دنیا آشنا شوید.

6 درمان خانگی و داروی گیاهی برای اختلال نعوظ مردان

درمان های استاندارد اختلال نعوظ شامل داروهای تجویز شده، پمپ های خلاء، ایمپلنت و جراحی است اما بسیاری از مردان گزینه های طبیعی را ترجیح می دهند. درمان خانگی و داروی گیاهی برای نعوظ مردان در سلام دنیا بخوانید.

علائم خود ارضایی کودکان چیست، علت و روش درمان آن

از نظر کودک، خودارضایی یک قسمت طبیعی از کشف قسمت های بدن او و احساسات لذت بخشی است که از آنها ناشی می شود. و بین دو تا شش سالگی اتفاق می افتد. راه های کنترل خودارضایی در کودکان در سلام دنیا بخوانید.

اختلال سادیسم جنسی چیست، روش تشخیص و درمان سادیسم

اختلال سادیسم جنسی زیر مجموعه اختلالات پارافیل است. پارافیلیا علاقه جنسی شدید و مداوم به اهداف یا فعالیتهای غیر معمول جنسی است. هر آنچه درباره اختلال سادیسم جنسی باید بدانید، در سلام دنیا بخوانید

عمل ترمیم پرده بکارت چیست و چه عوارضی دارد

پرده بکارت ملاک مطمئنی برای تشخیص باکره بودن نمی باشد. چون انواع مختلف آن وجود دارد و ممکن می باشد که انواع رابطه دیگر را تجربه کرده باشد. انواع ترمیم پرده بکارت و عوارض بعد از ترمیم بکارت را در سلام دنیا بخوانید.