سلامت جنسی

نقطه جی (G-Spot) چیست و نقطه جی اسپات در زنان کجاست؟

گزارشاتی که افراد مختلف در مورد محل جی اسپات می دهند، کمی با هم متفاوت است. با این حال، تقریباً همه می گویند که آن را در دیواره بالای واژن احساس می کنند. پیدا کردن جی اسپات یا نقطه جی نیاز به آزمون و خطا دارد.

اثرات ژل روان کننده جنسی (لوبریکانت) هنگام اقدام به بارداری

ریچاردسون تاکید می کند که نوع روان کننده ای که استفاده می کنید، می تواند در هنگام بارداری تفاوت ایجاد کند. وقتی روان کننده های واژن به طور طبیعی ایجاد می شوند، آنها تنها با هدف ایجاد روان کنندگی برای مقاربت هستند.

چرا رابطه جنسی خشن برای بسیاری از افراد به ویژه زنان جذاب است؟

به نظر می رسد افراد از رابطه جنسی خشن لذت می برند. وقتی از آنها خواسته شده تا رابطه جنسی خشن را با رابطه جنسی عادی مقایسه کنند، زنان و مردان هر دو اعلام کرده اند که در رابطه جنسی خشن رسیدن به ارگاسم بیشتر و شدیدتر است.

آیا می توان از روغن زیتون به عنوان روان کننده جنسی استفاده کرد؟

روغن زیتون ممکن است برای استفاده شدن به عنوان روان کننده جنسی بی خطر و کارآمد به نظر برسد. با این وجود، استفاده از آن برای این منظور توصیه نمی شود. روغن زیتون می تواند کاندوم های لاتکس را تخریب کرده و باعث پارگی آنها شود.

تاثیرات مثبت رابطه جنسی بر سیستم ایمنی بدن و سلامتی کلی چیست

برای تقویت سیستم ایمنی خود، به دنبال چیزهایی باشید که کمک می کند: مثل خوردن غذاهای غنی از ویتامین C، شستن مرتب دست ها، ورزش کردن و برقراری رابطه جنسی زیرا سرگرم کننده است، نه فقط به دلیل ترس از میکروب های بیماری زا.

26 مورد از نقاط حساس، تحریک پذیر و شهوت انگیز بدن زنان

بدن ما پر از نواحی حساس دارای فشار جنسی است که فقط منتظر هستند تا کشف شوند. زمان صرف کرده تا بدانید که چه نقاطی برای شما و همسرتان موثر است. در این مقاله شما را با 26 نقطه حساس جنسی در مردان و زنان آشنا می کنیم.

عوارض بزرگ شدن پروستات بر رابطه جنسی، درمان پزشکی و خانگی آن

تأثیر بزرگ شدن پروستات بر رابطه جنسی بسیار زیاد است. چندین گزینه درمانی ممکن است شدت علائم پروستات بزرگ شده را کاهش دهد. درمان ها ممکن است شامل داروها، گزینه های جراحی و درمان های خانگی یا تغییر سبک زندگی باشد.

5 تغییر واژن پس از رابطه جنسی و راه های درمان آن

خارش پس از رابطه جنسی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد می تواند تحریک ناشی از سایش در هنگام رابطه جنسی، یا حساسیت و آلرژی به روان کننده ها و یا مربوط به کاندوم لاتکس باشد. در ادامه با ما همراه باشید.