بهترین روش جلوگیری از بارداری به روش سنتی بعد از رابطه بدون قرص

بهترین روش جلوگیری از بارداری به روش سنتی بعد از رابطه بدون قرص بهترین روش جلوگیری از بارداری برای زوج های جوان، راههای پیشگیری از بارداری بعد از رابطه بدون قرص به روش سنتی قدیم با گلاب، آبلیمو، زعفران و جدول جلوگیری طبیعی از بارداری در سلام دنیا.

جلوگیری از بارداری در تمام دوره های بعد از ازدواج دغدغه تمامی زنان بوده ، در این مطلب از سلام دنیا درباره موضوعات بهترین روش جلوگیری از بارداری برای زوج های جوان، ساده ترین روش جلوگیری از بارداری، جلوگیری از بارداری به روش سنتی، جلوگیری از بارداری با گلاب، جلوگیری از بارداری در قدیم، آبلیمو برای جلوگیری از بارداری، جلوگیری از بارداری با زعفران، راه های جلوگیری از بارداری بعد از رابطه بدون قرص، جدول جلوگیری طبیعی از بارداری، برای جلوگیری از حاملگی چه بخوریم صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

بهترین روش جلوگیری از بارداری برای زوج های جوان

اگر به دنبال روشی موثر و 100% برای جلوگیری از بارداری هستید بهتر است بگوییم که هیچ روشی وجود ندارد که به طور یقین از باردار شدن زنان جلوگیری کند، پس بهتر است بدون هیچ استرس و خجالت در همان اولین رابطه زناشویی خود با همسرتان در این باره گفتگو کنید و مناسبترین روش را بسته به روحیه و حالات خود یکی را انتخاب کنید.

ساده ترین روش جلوگیری از بارداری

شاید بتوان گفت که ساده ترین و رایگان ترین روش برای جلوگیری از بارداری خارج کردن آلت مرد از واژن زن درست قبل از زمانی که انزال رخ خواهد داد باشد، در لحظه ای که مرد دچار انزال خواهد شد و قبل از اینکه منی از بدنش خارج شود به سرعت آلت را بیرون بکشد دیگر هیچ اسپرمی وارد بدن زن نشده در نتیجه بارداری صورت نمی گیرد. برای اقدام کردن در این روش مرد حتما ادرار خود را خالی کند تا اگر اسپرمی از قبل وجود داشته باشد نیز خارج شده باشد.


حتما بخوانید: پیشگیری از بارداری با 17 روش مختلف


جلوگیری از بارداری به روش سنتی

روش های سنتی اغلب مربوط به خوردن گیاهان دارویی و یا میوه ها و سبزیجات می باشند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. هر چند که انجام دادن این نوع روش نمی تواند به طور 100% از بارداری جلوگیری کند اما مصرف آنها می تواند تا حدودی از تخمک گذاری، بارآوری و بارداری پیش گیری کنند یا در مواقعی باعث تحریک قاعدگی می شوند که در این صورت بارداری به تاخیر می افتد. 

جلوگیری از بارداری با گلاب

جلوگیری از بارداری با گلاب هیچ منبع علمی ندارد و نمی تواند از بارداری جلوگیری کند.

جلوگیری از بارداری با گلاب

آبلیمو برای جلوگیری از بارداری

آبلیمو به خاطر اسیدیته بودن در گذشته حکم محلولی برای جلوگیری از بارداری را داشته اما این محلول هرگز تایید نشد.

جلوگیری از بارداری در قدیم

جلوگیری از بارداری در زمان قدیم و گذشته اغلب حکم شکنجه برای زنان را داشته ، به برخی از آنها در اینجا اشاره خواهیم کرد:

پوشش فلزی: پوشش فلزی اعلب برای خوردن زنان بوده تا از باردار شدنشان جلوگیری شود، هزاران سال قبل زنان در چین از سرب مایع و جیوه برای این منظور استفاده می کردند و اغلب دچار نارسایی کلیه و آسیب رسیدن به مغز و عقیم شدن و گاها مرگ می شدند.

نوشیدن آب حاوی فلز: سورانوس که در قرن دوم و در یونان متخصص زنان بوده پیشنهاد می کرده که زنان بعد از رابطه برای جلوگیری از بارداری هفت بار به عقب بپرند و از آبی بنوشند که آهنگران برای خنک کردن فلز گداخته استفاده می کردند.

مثانه بز: 3000 سال قبل از میلاد در زمان شاه مینوس کرت (از ایلیاد هومر) مثانه بز را به شکل کاندوم درست می کردند تا برای حفاظت از همسر در برابر بارداری جلوگیری کند. بعدها پارچه کتانی، روده گوسفند، و کیسه هوای ماهی نیز اضافه شدند.

ماده گندزای لایسول: این ماده به تمیزی دستگیره های درب و میزها می پرداخت، این ماده سوزش و التهاب آور بود و زنان بسیاری با خوردن آن جان خود را از دست می دادند.

سحر و جادو: زمانی که دیگر چیزی برای جلوگیری از بارداری وجود نداشته باشد مردم به سحر و جادو روی آوردند، آنها از طلسم های درست شده از جرم گوش قاطر، بیضه جانوران پستاندار شبیه راسو، و استخوان سمت راست گربه سیاه برای پوشش خود استفاده می کردند.


حتما بخوانید: چه مقدار زعفران باعث سقط میشود


جلوگیری از بارداری با زعفران

جلوگیری از بارداری با مصرف زعفران یکی از روش های سنتی می باشد که البته قطعیتی در آن وجود ندارد اما به دلیل اینکه زعفران سقط جنین می آورد این روش در موارد جلوگیری آمده. 

جلوگیری از بارداری با زعفران

راه های جلوگیری از بارداری بعد از رابطه بدون قرص

در زمان رابطه نزدیکی بدون مصرف قرص اورژانسی بهترین اقدام کمتر از 24 ساعت اقدام کنید هر چه زمان کمتری گذشته باشد موثرتر خواهد بود و درصد موفقیت بیشتر خواهد بود، در اولین قدم بعد از مقاربتی که مایع منی وارد بدن زن شد، زن به سرویس بهداشتی برود ادرار کند، خود را با آب سرد ناحیه واژن خود را بشوید سپس ده بار بالا و پایین بپرد تا اگر منی داخل واژن مانده بود خارج شود، خود را با ژل شستشو بشویید و با دستمال بهداشتی ناحیه بیرونی واژن را خشک کنید.

جدول جلوگیری طبیعی از بارداری

جدول جلوگیری طبیعی از بارداری

برای جلوگیری از حاملگی چه بخوریم

نه در پزشکی جدید و نه در طب سنتی چنین مطلبی وجود ندارد که 100% از بارداری جلوگیری کند اما خوردن برخی از گیاهان و میوه ها تا حدودی می توانند در جلوگیری از بارداری تاثیرگذار باشند ، مانند:

1. انجیر خشک:

با خوردن 2 الی 3 عدد انجیر خشک بعد از نزدیکی می توانید از بارداری جلوگیری کنید.

2. دمنوش زنجبیل:

خوردن روزانه 2 فنجان دمنوش زنجبیل می تواند موثر عمل کند، در این مواقع هم پودر و هم زنجبیل رنده شده می توانید استفاده کنید.


حتما بخوانید: 

3. زردآلو: 

100 گرم زردآلو را به فنجانی آب اضافه کنید و با عسل مخلوط کرده میل کنید و خوردن 3 عدد مغز هسته زردآلو نیز مفید می باشد.

4. دمنوش دارچین:

نوشیدن دمنوش دارچین به تحریک رحم کمک کرده و از بارداری جلوگیری می کند.

جلوگیری از بارداری با دارچین

5. ویتامین C:

مصرف 1500 میلی گرم ویتامین C دو بار در روز به مدت 3 روز بعد از رابطه پرخطر می تواند از بارداری جلوگیری کند.

6. دمنوش پونه:

مصرف دمنوش پونه قائده آور و باعث سقط جنین می شود به همین دلیل مصرف آن برای زنان باردار ممنون می باشد.

7. جعفری:

برای استفاده از جعفری به منظور پیشگیری از بارداری بهتر است با پزشک مشورت کرده.

سخن آخر

برای پیشگیری از بارداری بهترین راه کاندو و در مواقع ضروری مصرف قرص اورژانسی می باشد ، اما بهتر است برای هر کدام از این موارد نظر پزشک خود را جویا شوید.


مقالات مرتبط:

جلوگیری از بارداری با روش های غیرهورمونی

احتمال بارداری از طریق رابطه مقعدی (رابطه از پشت و حاملگی)
 

از
30
رای