بارداری و نوزاد

آیا با وجود پریود شدن احتمال بارداری همزمان هست

خون ریزی در دوران بارداری میتواند نگران کننده باشد هرچند همیشه نشان دهنده ایجاد مشکل نیست. خون ریزی در سه ماهه اول بارداری در بین زنان رایج است. آیا پریودی در ماه اول بارداری امکان دارد یا نه در سلام دنیا بخوانید.

انواع و خواص سرلاک برای نوزاد و روش مصرف

سرلاک از اولین غذاهای جامدی است که بعد از سن 6 ماهگی به کودک داده می شود. سرلاک دارای طعم ها و قوام های مختلفی نیز هست. بهترین انواع سرلاک برای نوزادان و خواص سرلاک برای کودک را در سلام دنیا بخوانید.

روش استفاده از بی بی چک برای تست بارداری و نتایج آن

بی بی چک آسان ترین و ارزان ترین روش تست بارداری است که در خانه نیز انجام می شود. انواع مختلفی دارد و اگرچه نحوه استفاده از آنها متفاوت است، اما عملکرد مشابهی دارند. طرز استفاده از بیبی چک را در سلام دنیا بیاموزید.

علت تغییرات و درد سينه در بارداري و درمان آن

درد سینه یک درد شایع در بین زنان است و عوامل مختلفی مثل بارداری، قاعدگی یا تغییرات هورمونی بارداری موجب بروز این درد است. اگر چه که درد سینه یکی از علائم بارداری است که بیشتر خانم ها آن را تجربه می کنند.

دلایل فاسد شدن شیر مادر و راه جلوگیری از خراب شدن آن

بهترین و مقوی ترین غذا برای نوزادان تا سن 6 ماهگی شیر مادر است. عوامل مختلفی از جمله ناراحتی و نگهداری نامناسب شیر می تواند باعث فاسد شدن آن شود. در ادامه علاوه بر علل، روش های جلوگیری از فاسد شدن شیر را توضیح می دهیم. 

علت دندان درد در بارداری و درمان خانگی و گیاهی آن

اگر باردار هستید و به درد دندان دچار شدید، اولین کار مراجعه به دندانپزشک است اما اگر به دنبال درمان خانگی دندان درد در بارداری هستید، می توانید درمان دندان درد در بارداری با مواد گیاهی و سنتی را در سلام دنیا بخوانید.

خواص شربت بی بی سد [شربت خواب آور کودکان و نوزاد]

شربت بی بی سد از گیاهان مختلفی از جمله بابونه، گل ساعتی، زنجیبل، عناب شده است که دارای خواص آرامش بخشی و تسکین دهنده هستند. درباره روش مصرف و فواید و عوارض شربت خواب آور بی بی سد در سلام دنیا بخوانید.

چگونه خواب نوزاد را تنظیم کنیم

اگر در تنظیم خواب نوزادتان دچار مشکل شده اید، متخصصان طب سنتی برای رفع این مشکل راهکارهایی ارائه کرده اند. چگونه خواب نوزاد را تنظیم کنیم روش تنظیم ساعت خواب کودک را در سلام دنیا بخوانید.

آزمایش غربالگری بارداری و روش انجام سونو گرافی ان تی و آنومالی

غربالگری جنین به شکل دو مرحله ای انجام می شود که با نام های غربالگری اول یا سونوگرافی ان تی و غربالگری دوم یا سونوگرافی آنومالی شناخته می شوند. آنچه درباره آزمایشات غربالگری بارداری باید بدانید در سلام دنیا بخوانید.

چاق شدن سریع کودکان با بهترین غذاهای چاق کننده نوزاد

روش های زیادی برای افزایش وزن کودک وجود دارد، اما سعی کنید تا سالم ترین روش ها را برای افزایش وزن انتخاب کنید. در ادامه روش چاق شدن سریع کودکان و غذاهای چاق کننده کودک را در سلام دنیا به شما معرفی خواهیم کرد.

استراحت مطلق در بارداری برای چه کسانی است

استراحت مطلق چیست؟ این بدان معناست که پزشک توصیه می کند که اکثر اوقات یا تمام اوقات روز را باید در بستر بماند. علل استراحت مطلق و اینکه استراحت مطلق در بارداری برای چه کسانی است، را در سلام دنیا بخوانید.

علت سفت شدن شکم در بارداری و درمان سفتی شکم

وجود درد و ناراحتی در بارداری امری طبیعی است و هیچوقت نباید منجر به بروز نگرانی در شما شود. می توانید علت سفت شدن شکم در بارداری و راه های درمان آن را در سلام دنیا بخوانید.