نحوه انتخاب رنگ مو برای پوست های تیره و سبزه با چشمهای تیره

نحوه انتخاب رنگ مو برای پوست های تیره و سبزه با چشمهای تیره نحوه انتخاب رنگ مو برای پوست های تیره؛ راهنمای انتخاب رنگ مو برای پوست های سبزه و چشم های تیره، قهوه ای و رنگ پوست گرم تر و نکاتی برای حفظ موهای رنگ شده در سلام دنیا بخوانید.

انتخاب رنگ مو برای پوست های سبزه همیشه هیجانی تر بوده آنها با پوست سبزه خود جلوه بیشتری به رنگ موها می دهند ، در این مطلب از سلام دنیا درباره نحوه انتخاب رنگ مو برای پوست های سبزه و چشم های قهوه ای، چه ارتباطی با انتخاب رنگ مو وجود دارد؟ آیا باید رنگ پوست گرم تری داشته باشید؟ نکاتی برای حفظ موهای رنگ شده صحبت خواهیم کرد. لطفا با ما همراه باشید.

نحوه انتخاب رنگ مو برای پوست های سبزه و چشم های قهوه ای

تغییر رنگ مو یک راه عالی برای تغییرظاهر شماست. در حالی که هیچ مرزی در قلمرو آرایش و مو وجود ندارد (که آن را بسیار هیجان انگیز می کند)، قوانینی وجود دارد که باید هنگام انتخاب رنگ مو برای پوست های سبزه رعایت کنید. برای کمک به شما  برای رنگ مو، ما لیستی از بهترین رنگ هایی که رنگ پوست سبزه را تکمیل می کنند، گردآوری کرده ایم. به خواندن ادامه دهید تا یاد بگیرید چگونه بهترین رنگ مو را برای پوست سبزه و چشمان قهوه ای خود انتخاب کنید!

 مادران ما از روغن نارگیل برای تغذیه و درخشندگی مو ها استفاده می کردند که نشانه سلامتی است. اما در این دوره، ما خواهان تغییری هستیم و از این رو استفاده از رنگ‌های مو، تیره یا روشن، می‌تواند کار سرگرم‌کننده‌ای باشد.

نکات مثبت، ویژگی ها و شخصیت خود را بشناسید، و سپس از خود بپرسید که آیا رنگی که در مدل های مجلات می بینید با صورت شما مطابقت دارد یا نه! وقتی نوبت به شما می رسد دنبال چیز دیگری باشید. به همین دلیل بسیار مهم است که رنگ‌های مناسبی را انتخاب کنید، آنهایی که رنگ پوست شما را زیباتر می‌کنند!

رنگ پوست شما چیست؟

ما رنگ پوست گرم یا سردداریم و راهی وجود دارد که بفهمیم کدام یک ما هستیم. در اینجا مراحل وجود دارد: صورت خود را با یک پاک کننده گیاهی ملایم بشویید تا همه آلودگی ها، کثیفی ها و ناخالصی ها پاک شوند.


حتما بخوانید: انتخاب رنگ موی حرفه ای متناسب با پوست شما


 • جلوی آینه بایستید، در اتاقی که نور طبیعی زیادی دارد.
 • در یک دست، یک تکه قرمز و یک تکه کاغذ زرد بگیرید
 • در طرف دیگر، هر کدام تکه های آبی، نقره ای، سبز و سفید
 • هر کاغذ را  در کنار سطح پوست صورت خود قرار دهید
 • اگر رنگ خاصی پوست شما را صاف می کند و باعث درخشش شما می شود، به عنوان مثال اگر زرد یا قرمز باعث درخشش می شود، رنگ پوست گرمی دارید. اگر یکی از رنگ های گروه دیگر باشد، پس شما جزو گروه رنگ پوست سرد هستید!

می توانید همین ترفند را زیر نور خورشید انجام دهید و از تکه های کاغذ رنگی به صورت جداگانه استفاده کنید. مایل به آبی به معنای رنگ‌های سردتر است، در حالی که رنگ‌های مایل به سبز به معنای رنگ‌های پوست گرم‌تر است.

رنگ پوست شما چیست؟

چه ارتباطی با انتخاب رنگ مو وجود دارد؟

اکنون که می دانید چگونه ته رنگ پوست خود را بررسی کنید، و این یک ویژگی دائمی برای زندگی نیست، به لطف آفتاب برنزه  می شوید و عناصری وجود دارند که می توانند پوست را روشن یا تیره کنند.

به رنگ های زیر فکر کنید

 • قهوه ای موکا
 • بلوندهای یخی
 • قرمزهای بنفش

حتما ببینید: 30 مدل رنگ موی بلوند یخی [خاکستری] جذاب برای انواع رنگ پوست


نکته: اگر پوست سبزه تیره دارید، هرگز از رنگ های قهوه ای متوسط ​​و بلوند استفاده نکنید.

در مورد چشم ها صحبت کنید، در حالی که بیشتر چشمان آبی از رنگ موی مسی استفاده می کنند و دختران سبزه از رنگ مو فندقی قهوه ای و شکلاتی استفاده می کنند و چشم های زیتونی خودنمایی می کنند، می توانید به این فکر کنید.

 • قرمزهای نارنجی
 • بلوندهای طلایی
 • بلوندهای عسلی
 • سبزه های شکلاتی

رنگ پوست چه ارتباطی با انتخاب رنگ مو وجود دارد؟

آیا باید رنگ پوست گرم تری داشته باشید؟

 • قهوه ای خاکستری بهترین است.
 • می توانید به رنگ بژ فکر کنید
 • رنگ بلوند شامپاین
 • قرمزهای تیره نیز بد خواهند بود
 • ترکیب بنفش و خرمایی

درباره امبره چطور و آیا باید به آن با چشمان قهوه ای و پوست سبزه فکر کنم؟

 بله چرا که نه! درست پیش بروید و به "سامبره" فکر کنید، نه "امبر"، دومی در سال 2015  از مد افتاده است. پوست و چشم های با رنگ گرم و سرد می توانند از رنگ های تیره استفاده کنند، برای یک رنگ بسیار طبیعی وظاهری بی دردسر

نکاتی برای حفظ موهای رنگ شده

رنگ کردن موهایتان یک راه عالی برای آزمایش ظاهرهای مختلف است. افرادی که رنگ پوست سبزه دارند می توانند از بین رنگ های مختلف انتخاب کنند و در عین حال ته رنگ پوست خود را در نظر داشته باشند. هنگامی که موهای خود را رنگ کردید، پیروی از یک روتین مراقبت از مو برای جلوگیری از محو شدن رنگ و حفظ موهای قوی و سالم بسیار مهم است.

نکاتی برای حفظ موهای رنگ شده 
زمانی که تصمیم به رنگ کردن موهای خود می‌گیرید، باید بدانید که باید مدت زمانی را که برای مراقبت از مو صرف می‌کنید دو برابر کنید. رنگ کردن موها می تواند موهای شما را خشک کند، بنابراین برای جلوگیری از این امر، باید موهای خود را هیدراته نگه دارید و آنها را بیش از هر زمان دیگری چرب کنید. علاوه بر این، از کیفیت خوب محصولات رنگ مو اطمینان حاصل کنید. اگر اینطور نباشند، ممکن است این روش با شکست مواجه شود و آسیب شدیدی به موهای شما وارد کند. بنابراین، قبل از رنگ کردن موهای خود، خود را در جریان مزایا و معایب قرار دهید.

سوالات متداول

آیا موهای مشکی با پوست سبزه می آید؟

آره. مشکی یک رنگ موی خنثی است که به خوبی با پوست سبزه هماهنگ می شود.


حتما بخوانید: بهترین رنگ موها برای کمتر نشان دادن سن


آیا پوست سبزه با رنگ های گرم بهتر به نظر می رسد یا سرد؟

اکثر افرادی که پوست سبزه دارند ته رنگ سبزه دارند که با رنگ های گرم بهتر عمل می کند. اما می تواند با رنگ های خنثی نیز مناسب باشد.

آیا پوست سبزه با رنگ های گرم بهتر به نظر می رسد یا سرد؟

آیا موهای بلوند با رنگ پوست سبزه می اید؟

رنگ های بلوند گرم مانندعسلی ورنگ های بلوند کاراملی به رنگ پوست سبزه می اید .

آیا موهای خاکستری به پوست سبزه می آید؟

بله، برخی از رنگ های موی خاکستری مانندرنگ های دودی، روی پوست سبزه شگفت انگیز به نظر می رسند.

آیا رنگ سیلور روی پوست سبزه ظاهر خوبی دارد؟

رنگ سیلور با پوست سبزه تیره مناسب است.رنگ های سیلور روشن‌تر برای پوست‌های سبزه روشن‌تر مناسب هستند.

سخن آخر

امیدواریم که از این مطلب لذت برده باشید. اما اگر باز هم به آنچه که می خواهید نرسیدید بهتر است از کارشناسان زیبایی در این خصوص مشورت بگیرید.


مطالب مرتبط:

7 رنگ موی 100 درصد طبیعی و خانگی برای رنگ کردن موها

بهترین ماسک های خانگی برای صاف و براق شدن رنگ مو با مواد طبیعیاز
3
رای