30 مدل رنگ موی بلوند یخی [خاکستری] جذاب برای انواع رنگ پوست

30 مدل رنگ موی بلوند یخی [خاکستری] جذاب برای انواع رنگ پوست آموزش رنگ موی بلوند خاکستری (یخی) در خانه و 30 مدل از بهترین ایده رنگ موی بلوند خاکستری امبره، نقره ای، رنگ دودی بلوند یخی برای پوست های تیره و روشن در سلام دنیا ببینید.

رنگ موی بلوند یخی در سراسر جهان مد روز است! این رنگ مو به خوبی با رنگ پوست های سبزه می آید. ما در این مقاله از سلام دنیا، در مورد 30 رنگ موی بلوند خاکستری مانند امبره بلوند خاکستری، بلوند خاکستری نقره ای، رنگ دودی بلوند،رنگ بلوند خاکستری با روت ملت، بلوند یخی صحبت کردیم با ما همراه باشید.

احتمالاً متوجه شده اید که رنگ موی بلوند یخی در سراسر جهان مد روز است! به آن رنگ موی بلوند خاکستری نیز می گویند. این رنگ بلوند روشن با رنگ خاکستری نقره ای است که ظاهری زیبا به شما می دهد. از آنجایی که رنگی سرد است، با پوست‌هایی با رنگ سرد می آید و به خوبی با رنگ‌ پوست های سبزه هماهنگ می‌شود.

روی پوست های روشن و چشم های آبی، خاکستری یا سبز بهتر عمل می کند. با این حال، می توانید رنگ بلوند خاکستری را برای پوست های تیره استفاده کنید. همچنین برای زمستان و پاییز عالی است! و بهترین بخش این است که راه های زیادی برای به رخ کشیدن موهای بلوند خاکستری وجود دارد. می توانید بالیاژ، هایلایت یا امبر را امتحان کنید. یا اگر تغییر زیاد می خواهید می توانید کاملا موهای خود را رنگ کنید.

اگر می خواهید به موهای بلوند خود زیبایی بیشتری ببخشید، این رنگ مو بسیار عالی است. همچنین، اضافه کردن هایلایت های بلوند خاکستری روی موهای قهوه ای می تواند به زیبایی بیشتر چهره شما و ویژگی های صورت شما کمک کند. به خواندن ادامه دهید تا یاد بگیرید چگونه موهای خود را در خانه رنگ کنید! برای دانستن بیشتر به پایین بروید!


حتما بخوانید: محبوب ترین سایه های رنگ مو بلوند و زمینه پوستی مناسب آن


آنچه شما نیاز دارید:

 • رنگ مو بلوند خاکستری
 • حوله قدیمی
 • برس مو
 • گیره های تقسیم بندی
 • وازلین
 • کاسه
 • دستکش پلاستیکی
 • برس رنگ مو
 • شانه دندانه ریز
 • شامپو
 • حالت دهنده

30 ایده عالی برای رنگ موهای بلوند خاکستری

چگونه موهای خود را بلوند خاکستری رنگ کنیم

 • یک حوله کهنه را دور شانه هایتان ببندید تا لباستان رنگ نگیرد.
 • تمام گره ها را از موهای خود باز کنید.
 •  موهای خود را ابتدا از مرکز پیشانی تا پشت گردن و سپس از گوش تا گوش تقسیم کنید و‌ آن را به 4 قسمت تقسیم کنید.
 • 3 قسمت از موهای خود را بردارید و گیره بزنیدو قسمتی را که می خواهید ابتدا رنگ رنگ کنید رارها کنید.
 • وازلین را در تمام  خط رویش مو و گوش هایتان بمالید تا از لک شدن پوستتان جلوگیری کنید.
 • دستکش های  خود را بپوشید.
 • دستورالعمل های داده شده بر روی جعبه را دنبال کنید و رنگ مو و اکسیدان را به طور کامل در یک کاسه مخلوط کنید.
 • با برداشتن قسمت های کوچکی از مو در هر بار، شروع به استفاده از رنگ مو از ریشه خود با کمک یک برس رنگرزی کنید.
 • از یک شانه برای کشیدن رنگ در طول موهای خود استفاده کنید و در صورت نیاز رنگ بیشتری به آن اضافه کنید تا زمانی که رنگ را تا انتهای موهای خود بمالید.
 • این کار را تا زمانی تکرار کنید که رنگ موی بلوند خاکستری را روی هر چهار قسمت موهایتان بمالید.
 • رنگ را برای مدت زمانی که روی جعبه مشخص شده است، بگذارید بماند.
 • رنگ را با آب گرم بشویید.
 • قبل از اینکه موهای خود را با شامپویی که مخصوص موهای بلوند رنگ شده است بشویید، حدود یک ساعت صبر کنید و آن را با نرم کننده ای که در جعبه رنگ مو موجود است، حالت دهید. فراموش نکنید که برای خودتان مقداری شامپو و نرم کننده بخرید تا از رنگ قرمزی که ممکن است ایجاد شود (که می تواند روی موهای بلوند رنگ شده ایجاد شود) جلوگیری کنید.

خوب، اکنون که  نحوه رنگ کردن موهای خود را یاد گرفتید، بیایید به روش های خیره کننده ای بپردازیم که می توانید موهای بلوند خاکستری خود را رنگ و مدل دهید!

30 روش زیبا برای مدل دادن به رنگ موی بلوند خاکستری

1. آمبره بلوند خاکستری

البته، ما مجبور شدیم این لیست را با سبک آمبره شروع کنیم! اگر تمایلی به انتخاب موهای بلوند کامل ندارید، مدل آمبره برای شما عالی خواهد بود. انتهای  مدل موی باب قهوه ای تیره خود را با رنگ بلوند خاکستری رنگ کنید و آن را موج دار کنید و حالت دهید تا مدل مویی عالی برای دفتر و همچنین ساحل درست کنید.


حتما بخوانید: آموزش تصویری تکنیک آمبره کردن مو در خانه


 آمبره بلوند خاکستری

2. بلوند خاکستری کره ای

خوب، پس ما در حال حاضر قوانین را زیر پا می گذاریم. ممکن است بارها به شما گفته باشند که هرگز رنگ های گرم و سرد را با هم مخلوط نکنید. میگم برو دنبالش و رنگتو بزار به عنوان مثال، این مدل بلوند کره ای گرم و زیبا که با رگه هایی از بلوند خاکستری سرد هایلایت شده است، عالی است و‌ ظاهری زیبا به شما می بخشد.

بلوند خاکستری کره ای

3. بلوند خاکستری نقره ای

یک رنگ متالیک به موهای بلوند ساده  خود اضافه کنید تا آنها را از حالت ساده به زیبا تبدیل کنید!مدل موی باب بلند خود را در نزدیکی ریشه ها به رنگ بلوند خاکستری تیره رنگ کنید و در انتها مقدار کمی رنگ پلاتینه اضافه کنید. این تضاد سایه روشن و تیره  زیبایی زیادی به موهای شما می بخشد.

 بلوند خاکستری نقره ای

4. بالیاژ بلوند خاکستری 

ترند موهای خاکستری مدتی است که بر جامعه حاکم شده است و به درستی هم همینطور است. بنابراین، ترکیب این رنگ سرد با بلوند خاکستری عالی است.روی موهای بلوند متوسط بالیاژ خاکستری بزنید تا زیبایی به مو بدهید که هیچ کس نتواند از آن چشم بردارد.


حتما بخوانید: تکنیک بالیاژ مو چیست


 بالیاژ بلوند خاکستری

5. رنگ بلوند خاکستری با روت ملت

با این ظاهر بلوند مانند کسی به نظر برسید که کاملاً کنترل زندگی خود را در دست دارد. این سبک روت ملت با ریشه‌های خاکستری تیره در بالا شروع می‌شود که درانتهای آن به رنگ بلوند خاکستری روشن تبدیل می‌شود. این رنگ را روی  موهای موج دار بلند بگذاریدتا قسمت پررنگ آن را افزایش دهید.

رنگ بلوند خاکستری با روت ملت

6. هایلایت های بلوند خاکستری روشن

یک راه خوب برای افزودن رنگ های روشن به موهایتان این است که به سراغ هایلایت بروید. موهای قهوه‌ای روشن خود را با رگه‌های بلوند خاکستری و پلاتین هایلایت کنید تا ظاهری شیک داشته باشید. موهای خود را موج دار کنید تا به یک بزرگسال بالغ تبدیل شوید.

هایلایت های بلوند خاکستری روشن

7. بلوند خاکستری تیره به روشن

دوگانگی طبیعت انسان، تاریکی و روشنایی  در همه ما وجود دارد. این رنگ مو با ریشه های مشکی در بالا شروع می شود که به  به بلوند خاکستری و سپس پلاتینی تبدیل می شود تا تضاد خیره کننده ای از رنگ مو ایجاد کند.

بلوند خاکستری تیره به روشن

8. بلوند دودی ایس لاته

اگر از قهوه  مورد علاقه خود برای رنگ مو الهام نمی گیرید.این رنگ موی بلوند خاکستری که شبیه نسخه موی لاته یخی  به نظر می رسد همه چیز است. ریشه های تیره به رنگ بلوند خاکستری تبدیل می شوند تا رنگ طبیعی تر به نظر برسد.

بلوند دودی ایس لاته

9. بلوند اسموکی

اگر آرایش چشم اسموکی می تواند عالی باشد، چرا این رنگ را روی موهای خود امتحان نکنیم؟ با استفاده از ریشه های مشکی یا قهوه ای تیره و سایه بلوند خاکستری با ته رنگ خاکستری تیره در طول موهای خود،رنگ دودی ایجاد کنید. با استفاده از این مدل های رنگی در مدل موهای فر، مطمئناً زیبایی زیادی در خود ایجاد خواهید کرد.


حتما بخوانید: آموزش آرایش اسموکی چشم ساده مرحله به مرحله


 بلوند اسموکی

10. امبره بالای خاکستری

چه کسی نمی خواهد شبیه فرشته ای باشد که در نور مهتاب و ستارگان می درخشد؟ ایجاد این توهم بسیار آسان است. فقط موهای خود را در رنگ های بلوند خاکستری و نقره ای رنگ کنید تا ظاهری فوق العاده درست کنید. انتهای آن را کمی روشن تر کنید تا یک جلوه امبره ظریف ایجاد کنید.

 امبره بالای خاکستری

11. سامبره خاکستری

آیا می خواهید ظاهری ساده داشته باشید و نمی خواهید موهای خود را امبره کنید؟رنگ روشن به تیره در این زمینه تیره عالی است. ریشه‌های بلوند خاکستری تیره به رنگ بلوند پلاتینی در انتهای آن تبدیل می شود. برای ایجاد ظاهری زیبا، این رنگ را در مدل موهای موج دار بگذارید.

 سامبره خاکستری

12. بلوند خاکستری نقره ای

اگر می‌خواهید شبیه شخصیت یک رمان گرافیکی علمی تخیلی به نظر برسید، در اینجا یک مدل مو وجود دارد که عاشق آن خواهید شد. زیرا هیچ چیزی وجود ندارد که بالیاژ بلوند خاکستری روی پایه نقره ای را دوست نداشته باشید. موهای بلند خود را فر کنید تا ظاهری خانمانه درست کنید.

بلوند خاکستری نقره ای

13. بلوند خاکستری با تکنیک روت شدو

شما روت ملت بالیاژ، امبره، سامبره را دیده بودید. اما شما همه چیز را ندیده اید. در واقع بسیار ساده است - ریشه های شما رنگی تیره تر از بقیه موهای شما دارد. در این رنگ بلوند خاکستری،ریشه‌های تاج سر رنگی طبیعی دارد تیره‌ است.قسمت میانی به رنگ بلوند خاکستری رنگ شده است و انتهای آن بلوند طلایی است تا ترکیبی از رنگ ها ایجاد شود.

بلوند خاکستری با تکنیک روت شدو

14. رنگ دودی بلوند

گاهی اوقات، زمانی که موهای خود را رنگ می کنید، باید همه چیز را در نظر بگیرید. بنابراین، موهای خود را با رنگ بلوند خاکستری بسیار روشن از ریشه تا نوک رنگ کنید تا ظاهری زیبا داشته باشید. موهای خود را به باب کوتاه تبدیل کنید تا زیبایی بیشتری داشته باشید.

رنگ دودی بلوند

15. هایلایت بیبی لایت رنگ دودی خاکستری

رنگ های گرم خود را با رنگ های سرد خود مخلوط کنید تا کمی تضاد در موهای خود ایجاد کنید. با ریشه های قهوه ای تیره و انتهای بلوند عسلی،رنگ مویی زیبا درست کنید. چند بیبی لایت بلوند خاکستری را در ترکیب قرار دهید تا ظاهر شما را کاملاً متحول کند.

هایلایت بیبی لایت رنگ دودی خاکستری

16. دودی -طلایی بولد

خورشید، ماسه و دریا - چه چیز دیگری شما را یاد تابستان می اندازد؟ البته ظاهر موها کاملا جذاب است! این رنگ بلوند از این نظر منحصر به فرد است که ریشه های گرم تری دارد و هایلایت هایی که از پایه بلوند خاکستری شروع می شوند و به رنگ سرد تبدیل می شوند تا جلوه ای عالی ایجاد کند.

 دودی -طلایی بولد

17. رنگ موی بلوند خاکستری اسموکی

با این رنگ بلوند خاکستری تیره  مطمئناً همه سرها به سوی شما بر می گردد. این ظاهر تیره در بالا و بلوند خاکستری روشن در انتهای آن، از رنگ دودی تقلید می کند که شعبده بازان برای فریب مخاطبان خود از آن استفاده می کنند.موهای خود را فر کنید تاظاهری جذاب برای خود درست کنید.

رنگ موی بلوند خاکستری اسموکی

18. بلوند خاکستری سفید یخی

با استفاده از این مدل موهای سفید، خود را شبیه ملکه السا(Frozen FTW!) کنید. این رنگ بلوند خاکستری فوق‌العاده سبک واقعا عالی است. برای تکمیل زیبایی این ظاهر، موهای خود را فر درشت کنید.

بلوند خاکستری سفید یخی

19. بلوند خاکستری  باتن کاراملی

هنگامی که موهای خود را رنگ می کنید، همیشه خوب است که با ترکیب رنگ ها امتحان کنید تا رنگ مویی را بسازید که مناسب شما باشد. به عنوان مثال، این رنگ بلوند خاکستری ​​دارای ته رنگ های کاراملی است که به آن زیبایی منحصر به فردی می دهد. ترکیب  ریشه‌های شکلاتی در بالا  ظاهری واقعاً زیبا را به وجود می‌آورد.

بلوند خاکستری باتن کاراملی

20. بلوند خاکستری طلایی

بیشتر شخصیت‌های کلاسیک قدیمی انگلیسی موهایی این شکلی دارند. آیا همیشه آرزو داشتید که این شکلی باشید؟ خوب، این مدل بالیاژ بلوند طلایی و خاکستری همین را به شما می دهد. ریشه های تیره طبیعی خود را دست نزنید تا جلوه بیشتری به موهای شما ببخشد.

بلوند خاکستری طلایی

21. کل مو بلوند خاکستری

در این رنگ مو هیچ ممانعتی وجود نداردو با این رنگ مو عالی خواهید شد. تمام موهای خود را با رنگ بلوند خاکستری  رنگ کنید تا موهای خود را کاملاً متحول کنید. موهای خود را چتری بزنید تا حالتی زیبا به کل موهای خود بدهید.

کل مو بلوند خاکستری

22. مدل مو گرادینت خاکستری بلوند

می دانم، هدف امبره ایجاد یک گرادیان رنگ در موهای شما است. اما این ظاهر خاص جلوه ای زیبا ایجاد می کند که از امبره پیشی می گیرد.موهای قهوه‌ای فوق‌العاده تیره در اینجا به طرز ماهرانه‌ای به رنگ بلوند خاکستری در وسط و بلوند پلاتین تا انتهای آن رنگ  شده‌اند تا ترکیبی از رنگ‌ها در موهای ایجاد شود.

مدل مو گرادینت خاکستری بلوند

23. بلوند خاکستری شکلاتی

آیا می خواهید کمی رنگ به موهای خود اضافه کنید بدون اینکه زیاد رنگ کنید؟ پس موهای قهوه ای شکلاتی خود را با رگه های بلوند خاکستری رنگ هایلایت کنید تا ظاهری ایجاد کنید که مطمئناً همه عاشق آن خواهند شد. این رنگ را در موهای کوتاه انجام دهید تا خود را برای تابستان آماده کنید.

بلوند خاکستری شکلاتی

24. بلوند خاکستری پلاتینه

بسیاری از ما دوست داریم پلاتینیه کنیم، اما از اینکه چقدر باید موهای خود را سفید کنیم تا به نتایج دلخواه برسیم، می ترسیم. من می گویم آن را دنبال کنید زیرا نتیجه آن ارزشش را دارد. این ظاهر بلوند پلاتینی دارای ته‌رنگ‌های بلوند خاکستری  است که جلوه یخی زیبایی به آن می‌دهد.

 بلوند خاکستری پلاتینه

25. بلوند خاکستری برنجی

من فکر می کنم ما شرطی شده ایم که باور کنیم باید از شر سفیدی موهای بلوند رنگ شده خود خلاص شویم. می گویم ان را نگه دار چون زیبایی خودش را دارد. برای مثال به این نگاه کنید. بلوند طلایی برنجی هنگامی که با هایلایت های بالیاژ بلوند خاکستری روشن ترکیب می شود، تضاد خیره کننده ای ایجاد می کند .

بلوند خاکستری برنجی

26. بلوند دودی

وقتی می توانید هر دو را انتخاب کنید، چرا بین قهوه ای و بلوند انتخاب کنید؟ اره، درست شنیدی. شما می توانید رنگ قهوه ای و بلوند را ترکیب کنید تا ظاهری کاملاً جدید ایجاد کنید. در اینجا، رنگ قهوه ای با رنگ سرد ترکیب شده  است تا یک رنگ بلوند خاکستری ایجاد شود که خط بین قهوه ای و بلوند را می پوشاند.

بلوند دودی

27. بلوند دودی روشن

بنابراین شما نمی خواهید هایلایت کنید تا رنگ موهای شما کمی طبیعی تر به نظر برسد؟پس بیبی لایت ها راه خوبی هستند. این رگه‌های بلوند خاکستری فوق‌العاده  ظریف را به موهای بلوند خود اضافه کنید تا ظاهری زیبا به آنها ببخشید.

 بلوند دودی روشن

28. بلوند خاکستری تیره

رنگ های بلوند تیره آنقدر که باید استفاده نمی شوند. این بسیار شرم آور است زیرا آنها بسیار زیبا به نظر می رسند. این رنگ بلوند خاکستری تیره فقط چند درجه روشن‌تر از پایه قهوه‌ای  است، که ظاهری زیبارا ایجاد می‌کند. بالیاژ تنها به زیبایی این ظاهر می افزاید.

بلوند خاکستری تیره

29. انتهای بلوند خاکستری

اگر به دنبال یک مدل موی غیررسمی  هستید، من فقط یک مدل مو را برای شما آماده کرده ام. انتهای موهای قهوه ای یا مشکی طبیعی خود را با رنگ بلوند خاکستری  رنگ کنید تا به رنگ تیره شما درخشندگی بیشتری بیافزایید. بهترین بخش این رنگ مو این است که نگهداری از آن بسیار آسان است زیرا به خوبی رشد می کند بنابراین نیازی به رنگ ساز کردن نخواهید داشت.

انتهای بلوند خاکستری

30. هایلایت های بلوند خاکستری روی موهای تیره

پس هنوز حاضر نیستی موهای تیره ات را کامل رنگ کنی؟ جای نگرانی نیست شما هنوز هم می توانید موهای تیره خود را حفظ کنید اما کمی رنگ روشن به آن اضافه کنید. به دنبال هایلایت های بلوند خاکستری برای تکمیل موهای قهوه ای خوش رنگ خود باشید. موهای خود را به صورت یک باب بلند در اورید و به صورت موج دار حالت دهید تا ظاهری شیک  درست کنید.

 هایلایت های بلوند خاکستری روی موهای تیره

پس از بررسی خیره کننده ترین رنگ های موی بلوند خاکستری، مشخص می شود که چرا این رنگ مو دنیا را تحت تأثیر قرار داده است.رنگ بلوند خاکستری ملایم و رنگی سرد است و برای اکثر رنگ پوست ها ​​مناسب است. همچنین می‌توانید رنگ های بلوند خاکستری را انتخاب کنید که به پوست‌های تیره، برنزه  هم می‌آیند.این رنگ ها به دلیل رنگ روشن موهای شما را به زیبایی رنگ می کند و ویژگی های صورت شما (مانند رنگ چشم) را بهبود می بخشد. و گزینه های بسیار زیادی دارید.امبره با هایلایت‌های ظریف عالی است!

سوالات متداول

آیا موهای بلوند خاکستری شما را پیرتر نشان می دهد؟

اگر به روش درست انجام نشود، بلوند خاکستری ممکن است گاهی شما را مسن‌تر نشان دهد زیرا رنگ آن نور را جذب می‌کند.

آیا بلوند خاکستری رنگ نارنجی را از بین می برد؟

آبی می تواند رنگ نارنجی را کاهش دهد. اما از آنجایی که در رنگ خاکستری استفاده نمی شود، بلوند خاکستری نمی تواند رنگ نارنجی را حذف کند.

چه زمانی باید از رنگ موی خاکستری استفاده کرد؟

شما می توانید هر زمان که می خواهید از رنگ موی خاکستری استفاده کنید تا گرمای رنگ های بلوند یا هر رنگ گرمی که در موهای طبیعی شما ظاهر می شود را کاهش دهید.

آیا بلوند شامپاین همان بلوند خاکستری است؟

نه، بلوند شامپاین با بلوند خاکستری یکی نیست. این یک  گرم تر و خنثی تر است. از طرف دیگر، بلوند خاکستری رنگ سردتری دارد.

آیا بلوند خاکستری رنگ قرمز دارد؟

بلوند خاکستری رنگ قرمز قابل توجهی ندارد. درعوض، ته رنگ خاکستری دارد زیرا  رنگی سرد است.

سخن آخر

با مطالب و تصاویری که در این مطلب آمده اگر از طرفداران رنگ موی خاکستری یا دودی باشید مطمئنا می توانید که رنگ مناسب و مورد علاقه خود را پیدا کنید. امیدواریم که از این مطلب لذت برده باشید.


مطالب مرتبط:

بهترین ماسک های خانگی برای صاف و براق شدن رنگ مو

روش های جایگزین رنگ مو در دوران بارداریاز
2
رای