16 مورد از محبوب ترین سایه های رنگ مو بلوند و رنگ پوست مناسب آنها

16 مورد از محبوب ترین سایه های رنگ مو بلوند و رنگ پوست مناسب آنها آیا تا به حال به داشتن رنگ مو بلوند فکر کرده اید؟ آیا می دانید کدام رنگ مناسب پوست شما است؟ رنگ بلوند مناسب باعث می شود چشمان شما برق بزند، چهره شما شاداب شده و اعتماد به نفس بی نظیری به شما می دهد.

آیا در نظر گرفته اید که به طور ناگهانی رنگ موی بلوند داشته باشید؟ آیا در حال حاضر رنگ موی شما بلوند است، اما به این مساله فکر می کنید که می توانست رنگ بلوند بهتری باشد؟ در هر دو صورت، شما خوش شانس هستید. رنگ موی بلوند داشتن واقعا جالب است، و وقتی اشخاص با دیدن سایه های رنگ بلوند بر روی سر شما متوقف شده و به شما خیره می شوند، جذاب تر هم می شود. رنگ بلوند مناسب باعث می شود چشمان شما برق بزند، چهره شما شاداب شده و اعتماد به نفس بی نظیری به شما می دهد. برای داشتن یک رنگ موی بلوند که هر بار جلوی آینه قرار می گیرید، باعث لبخند زدن شما شود، همه چیز به زمینه پوست شما مربوط می شود. سایه ای را پیدا کنید که چهره شما را برجسته کرده و در نبرد با مو بلوندها پیروز شوید!

16 مورد از محبوب ترین سایه های رنگ مو بلوند و زمینه پوستی که مناسب آنها است

1. رنگ مو بلوند پلاتینیوم

برای اشخاصی با زمینه پوستی روشن یا متوسط و خنک مناسب است. با زمینه رنگ سفید یخی، رنگ موی بلوند پلاتینیوم یک ظاهر فوق العاده ایجاد می کند. این رنگ، تضاد با پوست خنک شما ایجاد کرده و چشمان شما را واقعا برجسته می کند. اگر می خواهید رنگ مو بلوند پلاتینی را انتخاب نمایید، با چشم گربه ای، چشم دودی و لب قرمز عالی است؛ زیرا میزان کم یا آرایش نداشتن با این رنگ مو، ممکن است چهره شما را بی روح کند. می توانید موهای بلوند پلاتینیومی خود را با استفاده از ماسک حالت دهنده رنگی که زمینه نقره ای زیبایی به رنگ مو بلوند پلاتینیوم شما اضافه می کند، برجسته تر کنید.

رنگ موی بلوند مناسب پوست روشن

2. رنگ مو بلوند آبی یخی

برای زمینه پوست های روشن و خنک. یک لایه رنگ آبی روشن و خنک یا خاکستری کم رنگ، یک روش مدرن برای رنگ موهای بلوند روشن است. برای یک نتیجه جذاب و خوب، نیاز است تا موهای شما ابتدا با سایه های بلوند بسیار کم رنگ، روشن تر شود.

رنگ مو بلوند آبی یخی برای کدام پوست مناسب است

3. رنگ مو بلوند صورتی پاستیلی

مناسب برای رنگ پوست های روشن و برنزه متوسط. رنگ صورتی این روزها یک سایه مناسب برای موهای بلوند محسوب می شود. اگر زمینه پوست شما خنک، بور یا متوسط است، به طور ویژه زیبا می شوید. رنگ صورتی متالیک را برای درخشش بیشتر بر روی رنگ مو صورتی خود در نظر بگیرید.

رنگ مو بلوند صورتی پاستیلی

4. رنگ مو بلوند پوست هلویی

برای اشخاصی با پوست روشن، متوسط روشن یا پوست بی رنگ مناسب است. اگر رنگ پوست شما گرم تر از آن است که بتوانید از سایه هایی مانند رنگ صورتی پاستیلی استفاده کنید، استفاده از رنگ مو پوست هلویی انتخاب خوبی است. گرمای لطیف این رنگ مو بلوند، زیبایی چهره شما را با زمینه رنگ پاستیلی افزایش می دهد.

انواع رنگ مو بلوند

5. رنگ مو بلوند مرواریدی

برای زمینه پوست های روشن و خنک متوسط مناسب است. با دقت به مروارید نگاه کرده و زمینه های ظریف صورتی کم رنگ و آبی همراه با زمینه نیلگون را مشاهده کنید. بنابراین استدلال می شود که همانند زمینه های رنگ بلوند آبی روشن یا بلوند صورتی پاستیلی جذاب می شود که انتخاب فوق العاده ای همراه با موهای بلوند مرواریدی محسوب می شود.

برترین رنگ موی بلوند

6. رنگ مو بلوند نقره ای

بهترین حالت مناسب برای زمینه پوست های روشن یا سرد متوسط است. بلوند نقره ای رنگ خاکستری با زمینه رنگ فلزی است، و نتیجه این رنگ مو جذاب و زیبا است. این رنگ مو با زمینه های پوست سبزه و روشن فوق العاده است. در شکل ایده آل، باید حالت اسپرت داشته باشد- به ریشه های تیره تر فکر کنید که وسط و انتهای موها نقره ای درخشنده می شود.

رنگ مو بلوند مناسب پوست سبزه و روشن

7. رنگ مو بلوند شامپاینی

بهترین حالت استفاده از این رنگ مو برای پوست های روشن، خنک متوسط یا طبیعی است. زمینه خنک رنگ شامپاینی، زمینه ای روشن زیبا برای پوست های روشن و متوسط ایجاد می کند که خنک و طبیعی هستند. اگر زمینه پوست شما خنک است، برای درخشش بیشتر چند هایلایت به رنگ طلای سفید به زمینه شامپاینی بلوند اضافه کرده تا باعث جذابیت بیشتر شما شود.

رنگ مو بلوند شامپاینی

8.  رنگ مو بلوند بژ

این رنگ مو برای پوست هایی با زمینه روشن، متوسط، خنک تیره یا طبیعی مناسب است. بلوند بژ اساسا زمینه طبیعی دارد- کمی به رنگ حنایی شنی است. این رنگ به ویژه برای افرادی با چهره بور با زمینه رنگ صورتی و چشمانی روشن مناسب است. هایلات های بلوند روشن تر، زمینه مناسبی را برای رنگ مو بژ ایجاد می کند.

رنگ مو بلوند بژ

9. رنگ مو بلوند موکا

بهترین حالت آن مناسب برای زمینه پوست های روشن، خنک متوسط و تیره یا طبیعی است. این رنگ مو بلوند کرم، یک رنگ زمینه ایده آل برای سایه های بلوند روشن تر است، و همچنین به عنوان سایه های هایلایت بلوند زیبا در رنگ زمینه بلوند تیره تر مناسب است. بلوند موکا حاوی هیچ زمینه گرمی نیست و استفاده گاه به گاه شامپو بنفش یا حالت دهنده تضمین می کند که رنگ مو بلوند شما، خنک باقی می ماند!

راهنمای انتخاب رنگ موی بلوند متناسب با رنگ پوست

10.  رنگ مو بلوند کره ای

بهترین حالت آن مناسب برای زمینه پوست های روشن، گرم متوسط و طبیعی است. سایه های کم رنگ و گرم بر روی زمینه طلایی ظریف زیبا است. همچنین یک زمینه مناسب برای هایلایت های بلوند کم رنگ است و تضاد زیبایی را با پوست های طلایی کمی تیره در تابستان ایجاد می کند.

کدام رنگ مو بلوند مناسب پوست شما است

11. رنگ مو بلوند طلایی

مناسب برای پوست هایی با زمینه روشن و گرم متوسط است. رنگ مو بلوند باشکوه طلایی، یک رنگ طلایی استاندارد برای افرادی با زمینه رنگ پوست گرم است. این رنگ، چشمان آبی، سبز و فندقی را سرزنده می کند که به ویژه هنگامی که هایلایت های کره ای رنگ در آن به کار می رود، جذاب تر می شود.

آموزش روش انتخاب سایه رنگ مو بلوند مناسب

12. رنگ مو بلوند رزگلد

برای هر رنگ پوستی مناسب است. رز گلد ترکیبی از رنگ صورتی و هلویی است. اگر رنگ پوست شما خنک است، رنگ مو رزگلد شما باید در فرمول تهیه رنگ صورتی بیشتری داشته باشد. اگر پوست شما گرم است، رنگ رزگلد شما بیشتر باید ترکیب رنگ هلویی داشته باشد. اگر ظاهر گلگون دارید، از استفاده از رنگ رزگلد اجتناب نمایید.

کدام رنگ مو بلوند برای هر رنگ پوستی مناسب است

13. رنگ مو بلوند توت فرنگی

بهترین حالت استفاده از این رنگ برای زمینه پوست گرم روشن است. این رنگ مو بلوند قرمز گرم، یکی از برجسته ترین سایه های رنگ مو بلوند است. این رنگ طیف وسیعی دارد، که از بلوند طلایی با زمینه ای قرمز تا کاملا برعکس این حالت را شامل می شود- طیف طلایی قرمز.

برجسته ترین سایه های رنگ مو بلوند

14. رنگ مو بلوند عسلی

مناسب برای رنگ پوست های گرم تیره تا متوسط است. این رنگ مو بلوند گرم و براق برای پوست هایی با زمینه رنگ متوسط با رنگ چشم های تیره تر مانند قهوه ای و سیاه مناسب است. همچنین این رنگ، یک زمینه زیبا برای هایلایت های بلوند کره ای یا طلایی رنگ محسوب می شود.

رنگ مو بلوند عسلی مناسب رنگ چشم سیاه یا قهوه ای

15. رنگ مو بلوند کاراملی

این رنگ مناسب برای پوست هایی با زمینه گرم متوسط تا تیره و طبیعی است. مانند نام شیرین آن، گرم و باشکوه است، رنگ مو بلوند کاراملی باعث درخشش طلایی چهره شما می شود. اگر موهای شما بلوند تیره یا قهوه ای روشن است، افزودن هایلایت های کاراملی به آن باعث گرمی و برجستگی آن می شود.

رنگ مو بلوند کاراملی

16. رنگ مو بروند

برای هر زمینه پوستی مناسب است. دقیقا همانطور که به نظر می رسد، رنگ مو بروند، رنگی بین قهوه ای و بلوند است. این یکی از متنوع ترین سایه های رنگ مو است، زیرا شما می توانید سایه های قهوه ای و بلوند را برای دستیابی به این رنگ ترکیب نمایید. پس اگر ظاهر شما گرم است، از رنگ مو قهوه ای گرم و بلوند استفاده کنید و در صورتی که رنگ پوست شما خنک است، برعکس آن عمل کنید. به طور معمول، رنگ مو بروند، ترکیبی از زمینه قهوه ای روشن با هایلایت بالیاژ بلوند است.

 رنگ مو بروند؛ ترکیب قهوه ای و بلوند

از
1
رای