15 مدل از بهترین رنگ موی بلوند مناسب با انواع رنگ پوست و چهره

15 مدل از بهترین رنگ موی بلوند مناسب با انواع رنگ پوست و چهره چند رنگ بلوند وجود دارد؛ نکات گذاشتن رنگ های بلوند مناسب برای انواع رنگ پوست و 15 مدل از بهترین رنگ موی بلوند متناسب با رنگ چهره و پوست روشن، تیره، گندمی و رنگ پریده در سلام دنیا ببینید.

رنگ های بلوند زیادی  برای انتخاب وجود دارد! از بلوند سفید و پلاتین گرفته تا بلوند تیره و خاکستری، می توانید با این رنگ ها ظاهر متفاوتی درست کنید. ببینید کدام رنگ بلوند بیشتر به شما می آید و ایده های رنگی را در راهنمای ما دریافت کنید! در این مطلب از سلام دنیا درباره انواع رنگ های بلوند و 15 رنگ بلوند برای هر رنگ پوست صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

چند رنگ بلوند وجود دارد؟

  • رنگ های بلوند زیادی با 15 رنگ اصلی وجود دارد
  • از بین سایه های بلوند گرم، سرد یا خنثی انتخاب کنید
  • بلوندهای روشن، متوسط ​​یا تیره را متناسب با رنگ پوست خود انتخاب کنید.

از تغییرات ظریف گرفته تا رنگ‌های زیرین در رنگ های بلوند گرفته تا روشن‌تر یا تیره‌تر کردن سطح رنگ، به معنای واقعی کلمه صدها رنگ بلوند وجود دارد. اما از بین طیف گسترده بلوندها، 15 رنگ اصلی وجود دارد که به نظر می رسد در صدر لیست همه افراد قرار دارند. این سایه های اصلی برای پوشیدن به صورت سرتاسری یا به عنوان بخشی از ظاهر مد روز بالیاژ، امبره یا هایلایت زیبا هستند. 

از روشن‌ترین بلوند سفید پلاتینی گرفته تا تیره‌ترین بلوند خاکستری، متوجه خواهید شد که رنگ مناسبی برای رنگ و ته رنگ پوست شما وجود دارد. فقط باید بدانید که به دنبال چه عناصر رنگی باشید! 

کدام رنگ های بلوند برای رنگ های مختلف پوست مناسب است؟

رنگ های بلوند معمولا به دو صورت تقسیم می شوند: دمای رنگ و عمق رنگ. مشاهده رنگ‌های بلوند به این روش به شما کمک می‌کند تصمیم بگیرید که کدام رنگ ها با رنگ و ته رنگ پوست شما به خوبی هماهنگ می‌شوند. 

ابتدا، ما رنگ های بلوند را با دمای رنگشان - گرم، سرد یا خنثی - بررسی می کنیم. این به شما می گوید که کدام ته رنگ ها در یک سایه بلوند خاص مانند طلایی، برنزی یا خاکستری غالب هستند. 

ایده این است که سایه هایی که با ته رنگ پوست شما مطابقت دارند (که همچنین می تواند گرم، سرد یا خنثی باشد) طبیعی ترین و جذاب ترین رنگ پوست شما به نظر می رسد. بنابراین ته رنگ های گرم در پوست شما نشان می دهد که با سایه های بلوند گرم مانند بلوند طلایی، توت فرنگی و کاراملی عالی به نظر می رسید. 

به همین ترتیب، ته رنگ های سرد در پوست شما به شما می گوید که رنگ های بلوند سرد، مانند پلاتین یخی، خاکستر نقره ای و شامپاین مرواریدی، بهترین رنگ برای شما هستند. ته رنگ های خنثی خوش شانس هستند و می توانند هم رنگ های بلوند گرم و هم سرد را امتحان کنند! 

دوم، ما به رنگ های بلوند با عمق رنگ آنها نگاه می کنیم. رنگ موی بلوند روشن ( سطح 9-10 ) ظاهر و احساس کاملاً متفاوتی نسبت به بلوند متوسط ​​(سطح 7-8) یا بلوندهای پررنگ و تیره (سطح 6-7) دارد. 

عمق رنگ بلوند شما به طور کلی به شما می گوید که چقدر رنگ با رنگ پوست شما (روشن، متوسط ​​یا عمیق) می اید و چقدر رنگ ماندگاری خواهد داشت.

به طور معمول،رنگ های بلوند روشن‌تر با رنگ‌های پوست روشن طبیعی‌تر به نظر می‌رسند. رنگ پوست های متوسط ​​می تواند از بلوندهای روشن تا تیره استفاده شود، در حالی که رنگ پوست های تیره در بلوندهای متوسط ​​تا تیره بهتر به نظر می رسد. 


حتما بخوانید: محبوب ترین سایه های رنگ مو بلوند و رنگ پوست مناسب


از آنجایی که رنگ های بلوند تیره کنتراست زیادی با رنگ موی طبیعی شما ایجاد نمی‌کنند که ریشه‌های شما رشد می‌کنند، نگهداری آنها بسیار کمتر از بلوندهای روشن است. اگر می‌خواهید رفتن به سالن زیبایی را به حداقل برسانید، این نکته بسیار خوبی است که باید به خاطر داشته باشید!

15 رنگ بلوند برای هر رنگ پوست

فرقی نمی کند ته رنگ شما گرم، سرد یا خنثی باشد. رنگ پوست شما می تواند روشن، متوسط ​​یا عمیق باشد. چندین رنگ بلوند وجود دارد که برای همه رنگ ها و ته رنگ های پوست کار می کند! 

15 رنگ اصلی بلوند را برای همه رنگ های پوست در زیر بررسی کنید. خواهید دید که رنگ های بلوند چقدر متنوع  هستند!

رنگ موی مناسب پوست رنگ پریده

1. بلوند پلاتینی سفید سرد و خنثی

بلوند پلاتین سفید یک بلوند با رنگ بسیار سرد است که در مرز خنثی قرار دارد زیرا بسیار نزدیک به سفید است. این رنگ با ماندگاری بالا مناسب پوست هایی با ته رنگ های سرد و خنثی است، اما پوست با رنگ گرم می تواند آن را به رنگ آمبره یا بالیاژ کند. 

15 /رنگ بلوند برای هر رنگ پوست/1

2. بلوند شامپاین خنک وخنثی

رنگ شامپاین عالی  است و همینطور این رنگ بلوند! رنگ‌های پوست سرد و خنثی می‌توانند این رنگ را با اطمینان امتحان کنند، زیرا در مجموع یک رنگ سرد با کمی گرما در ترکیب دارد تا خنثی شود. این یک رنگ بلوند روشن است، بنابراین آرایشگر شما وقتی موهای شما را به سطح 10 رساند، تونر را روی موهایتان اعمال می کند. 

15/ 2رنگ بلوند برای هر رنگ پوست

3. بلوند طلایی روشن مرواریدی گرم

اگر ته رنگ گرمی دارید و به ظاهر بلوند روشن تر علاقه دارید، واقعاً نمی توانید از بلوند طلایی مرواریدی دست بکشید! این رنگ گرم فقط اشاره ای به آن ته رنگ طلایی درخشان با پایه بلوند سطح 10 بسیار روشن دارد. مطمئناً نیاز به نگهداری بالایی دارد، اما ارزش آن را دارد!

15 /3رنگ بلوند برای هر رنگ پوست/

چه رنگ مویی پوست را روشن میکند

4. بلوند نقره ای روشن

نقره ای یک ته رنگ بسیار سرد است. آن را به رنگ‌های روشن‌تر بلوند اضافه کنید تا ظاهری فوق‌العاده با رنگ سرد داشته باشید که باعث می‌شود پوستی با رنگ صورتی یا آبی بی‌عیب به نظر برسد. مانند سایر رنگ‌های روشن بلوند، این رنگ نیز دارای ماندگاری بالایی است که نیاز به تمدید مکرر دارد. 

15 /4رنگ بلوند برای هر رنگ پوست

5. بلوند خاکستری

این مدل بالیاژ بلوند خاکستری روشن از  ریشه قهوه‌ای خاکستری استفاده می‌کند تا رنگ را ترکیب کند و ظاهری طبیعی‌تر به دست آورد.


حتما بخوانید: 30 مدل رنگ موی بلوند یخی [خاکستری] جذاب


بلوند خاکستری رنگی سرد است و آن را به یکی از بهترین رنگ‌های بلوند برای پوست با ته رنگ سرد (صورتی یا آبی) تبدیل می‌کند. 

15/5 رنگ بلوند برای هر رنگ پوست

6. بلوند بژ روشن خنثی

بلوند بژ روشن خنثی یکی از رنگ های مورد علاقه ما از بلوند است زیرا می تواند با هر رنگ پوستی مطابقت داشته باشد. این سایه دارای ته رنگ های گرم و سرد است، بنابراین ته رنگ های گرم، سرد یا خنثی پوست شما را تحت تأثیر قرار نمی دهد یا با آن برخورد نمی کند. با ریشه به رنگی دیگر شگفت انگیز به نظر می رسد .

15 /6رنگ بلوند برای هر رنگ پوست

رنگ مو برای پوست زرد و چشم قهوه ای

7. بلوند طلایی گرم

بلوند توت فرنگی بسیار زیبا است، اما اگر می‌خواهید رنگی نزدیک به رزگلد داشته باشید، می‌توانید با بلوند طلایی رز روشن و گرم مشابه همراه شوید. این رنگ بلوند ته رنگ صورتی ملایمی دارد که روی پوست های گرم با رنگ هلویی یا طلایی عالی به نظر می رسد. موهای رزگلد نیز در حال حاضر مد هستند! 

15/7 رنگ بلوند برای هر رنگ پوست

8. بلوند توت فرنگی گرم

بلوند توت فرنگی یک رنگ کاملاً گرم و یکی از محبوب ترین رنگ های بلوند است. این رنگ دارای ته رنگ مسی روشن و چند ته رنگ طلایی در ترکیب است. این یک بلوند متوسط ​​است، بنابراین برای رسیدن به این رنگ نیازی به بلند کردن موهای خود ندارید. 

15 /8رنگ بلوند برای هر رنگ پوست

رنگ مو برای پوست گندمی روشن

9. بلوند خاکستری گرم

این رنگ شامل یک درجه از بلوند شامپاینی روشن تر است ، اما تن خاکستری نقره ای متوسط ​​قلب این رنگ است. رنگ متوسط ​​بلوند خاکستری برای خانم هایی با ته رنگ سرد که می خواهند سایه کمی عمیق تر داشته باشند، مناسب است.

15/9 رنگ بلوند برای هر رنگ پوست

10. بلوند طلایی عسلی گرم

شبیه بلوند توت فرنگی اما فاقد آن ته رنگ مسی، بلوند عسلی متوسط ​​است. این گرم کاملاً مناسب پوست با ته رنگ گرم است و واقعاً آن رنگ های هلویی و طلایی درونی را در پوست نشان می دهد. سایه متوسط ​​بسیار طبیعی به نظر می رسد و نگه داشتن آن کمی راحت تر است! 


حتما ببینید: بهترین رنگ موها برای کمتر نشان دادن سن


15 /10رنگ بلوند برای هر رنگ پوست

11. بلوند کره ای گرم​​

ما عاشق یک رنگ موی خوب کره ای هستیم و این بلوند کره ای دارای ته رنگ های خیره کننده مسی، طلایی و کاراملی است که رنگ را منحصر به فرد می کند. برای پوست هایی با ته رنگ گرم بهترین است. از آنجایی که رنگ آن متوسط ​​است، نگهداری آن کمی راحت تر از بلوند روشن است! 

15/11 رنگ بلوند برای هر رنگ پوست

12. بلوند توت فرنگی طلایی تیره

ما رنگ بلوند توت فرنگی با رنگ طلایی را دوست داریم. این سایه مطمئناً گرم است، بنابراین به بهترین وجه برای پوست با ته رنگ گرم مناسب است. رنگ مسی لطیفی در این رنگ وجود دارد و رنگ بلوند تیره‌تر فقط باید به سطح 7 یا 8 برسد تا به این رنگ برسد. 

15/12 رنگ بلوند برای هر رنگ پوست

رنگ موی مناسب برای پوست لک دار

13. بلوند تیره کاراملی گرم

بلوند کاراملی سایه ای گرم و تیره است که برای پوست هایی با ته رنگ گرم مناسب است. رنگی غنی و برنزه با رنگ های مسی، طلایی و برنزی در ترکیب دارد. این برای رنگ های سراسری یا هایلایت در سایه پایه قهوه ای تیره تر عالی است. 

15/13 رنگ بلوند برای هر رنگ پوست

14. بلوند تیره خنثی

ترکیبی از بلوند و قهوه ای به شما رنگ براند می دهد که یکی از شیک ترین رنگ های بلوند در حال حاضر است. این سایه میانی مانند بلوند تیره و قهوه‌ای روشن است. دارای ته رنگ های گرم و سرد است، بنابراین برای پوست های خنثی، گرم و سرد مناسب است. 

15 /14رنگ بلوند برای هر رنگ پوست

15.بلوند خاکستری

بلوند خاکستری تیره شروع به فرورفتن در قلمرو قهوه‌ای روشن می‌کند زیرا رنگی غنی  دارد. این رنگ با رنگ سرد به بهترین وجه برای پوست هایی با ته رنگ های صورتی یا آبی سرد مناسب است، اما می تواند برای ته رنگ های خنثی نیز مناسب باشد. اگر مطمئن نیستید که یک بلوند روشن یا متوسط ​​را امتحان کنید، آن را امتحان کنید! 


حتما بخوانید: انتخاب رنگ موی حرفه ای متناسب با پوست شما


15 رنگ بلوند برای هر رنگ پوست

نکات مهم درباره گذاشتن رنگ موی بلوند

تصمیم گرفتن برای بلوند کردن کار بزرگی است! اگر می‌خواهید مطمئن شوید که از انتخاب رنگ خود پشیمان نمی‌شوید، باید مطمئن شوید که فقط بر روی رنگ های بلوند تمرکز می‌کنید که مکمل پوست شما و اهداف نگهداری شما هستند.

اینجا چیزی است که باید در نظر داشته باشید! 

  • ته رنگ های گرم نیاز به رنگ های بلوند گرم دارند. اگر پوست شما رنگ هلویی یا طلایی دارد، رگ‌هایتان از طریق پوستتان مایل به سبز به نظر می‌رسند و معمولاً در جواهرات طلایی بهترین ظاهر را دارید، به رنگ بلوند گرم نیاز دارید. این می تواند روشن، متوسط ​​یا تیره باشد، اما باید گرم باشد تا چهره شما را صاف کند. بلوندهای طلایی، توت فرنگی، کره ای، کاراملی را در نظر بگیرید.
  • ته رنگ های سرد نیاز به رنگ های بلوند سرد دارند. اگر رنگ پوست شما مایل به آبی یا صورتی است، رگ‌های شما از طریق پوست مایل به آبی به نظر می‌رسند، و شما در جواهرات نقره‌ای بهترین ظاهر را دارید، به رنگ بلوند سرد نیاز دارید. به دنبال بلوندهای پلاتینی یخی ، خاکستری، بلوند نقره ای یا بلوند بژ خنثی باشید که چهره شما را صاف می کند.
  • ته رنگ های خنثی می توانند هر رنگ بلوندی را انتخاب کنند. اگر پوست شما رنگ زرد یا سبز زیتونی دارد و در جواهرات طلایی و نقره ای عالی به نظر می رسید، ممکن است ته رنگی خنثی داشته باشید. تقریباً هر رنگ بلوند برای شما مناسب است، اما انتخاب رنگ های خنثی با ته رنگ های متعادل گرم و سرد عالی است. بلوند بژ خنثی، بلوند شامپاین مرواریدی و حتی بلوند سفید پلاتینی گزینه‌های عالی هستند. 

رنگ هایی را انتخاب کنید که مناسب رنگ پوست شما باشد. رنگ پوست شما (روشن، متوسط ​​یا عمیق) به کنار رنگ های زیرین می تواند به شما کمک کند رنگ موهای بلوند خود را روشن یا تیره انتخاب کنید. هر چه پوست شما روشن تر باشد، می توانید رنک های روشن تری از بلوند را امتحان کنید. رنگ پوست متوسط ​​و تیره می تواند بلوندهای بسیار روشن را امتحان کنند، اما با رنگ های بلوند متوسط ​​و تیره همیشه طبیعی تر به نظر می رسد. اگر عاشق بلوند روشن هستید، اما پوست تیره‌تری دارید، برای حفظ تعادل و طبیعی نگاه کردن، ظاهر دو رنگ بالیاژ یا آمبره را امتحان کنید. 


حتما بخوانید: آموزش تصویری تکنیک آمبره کردن مو در خانه


اطمینان حاصل کنید که می توانید از آن نگه داری کنید. اگر به رنگ بلوند بسیار روشن تمایل دارید، بدانید که نگهداری آن بسیار قابل توجه خواهد بود. هر چه بلوندتان روشن‌تر باشد، برای سرزنده نگه داشتن آن به رنگ ساژ ریشه و تونینگ بیشتری نیاز دارید. برای نگهداری کمتر، بلوندهای متوسط ​​تا تیره را انتخاب کنید. سایه های بلوند گرم را انتخاب کنید تا نیاز به تونینگ را با شامپوی بنفش  یا رنگ نیمه دائمی کاهش دهید.

سوالات متداول

رنگ مو بلوند پر از تنوع، زرق و برق است و بر خلاف هر رنگ دیگری مجذوب کننده به نظر می رسد. همچنین با انبوهی از سؤالات همراه است، بنابراین به برخی از سؤالات متداول در مورد رنگ های بلوند نگاهی بیندازید تا چیز جدیدی یاد بگیرید! 

رنگ های مختلف بلوند چیست؟

بلوند در رنگ های مختلفی وجود دارد.رنگ های بلوند روشن شامل سفید، پلاتین، نقره ای، خاکستری، بلوند طلایی روشن، شامپاین و بلوند توت فرنگی است.

رنگ های بلوند متوسط ​​می تواند طلایی، عسلی، خاکستری، بلوند، نقره ای یا بلوند توت فرنگی باشد.رنگ های بلوند تیره شامل کاراملی، بروند، طلایی تیره، خاکستری تیره، و باترکاچ تیره است.

زیباترین رنگ موی بلوند کدام است؟

بلوند گردویی گرم در صدر فهرست زیباترین رنگ‌های بلوند آرایشگران قرار دارد، اما رنگ بلوندی که به بهترین وجه برای شما به نظر می‌رسد، رنگی است که با رنگ پوست شما مطابقت دارد.

زیباترین رنگ‌های بلوند پوست با رنگ‌های سرد پلاتینیوم، بلوند خاکستری، بلوند شامپاینی و بلوند نقره‌ای است. بهترین بلوندهای پوست گرم عبارتند از بلوند طلایی، بلوند گردویی، بلوند عسلی و بلوند توت فرنگی.

کدام رنگ بلوند برای من بهتر است؟

بهترین رنگ بلوند شما با ته رنگ پوست شما مطابقت دارد، چه سرد، گرم یا خنثی. انتخاب رنگ هایی که ته رنگ مشابهی دارند، چهره شما را تکمیل کرده و طبیعی ترین به نظر می رسد.

بلوندهای باحال ته رنگ خاکستری، سفید، بنفش یا نقره ای دارند. بلوندهای گرم دارای ته رنگ طلایی، قرمز یا برنزی/قهوه ای هستند. برای جذاب ترین رنگ به دنبال بلوندهایی باشید که ته رنگ شما را به اشتراک بگذارند!

چه رنگ بلوندی شما را جوان تر نشان می دهد؟

رنگ های بلوند گرم معمولا جوان‌تر از رنگ‌های بلوند سرد نشان می دهند. بلوندهایی را با ته رنگ طلایی، مسی یا برنزی انتخاب کنید.

بنابراین، شما به کدام رنگ های بلوند علاقه دارید؟

از کم رنگ‌ترین پلاتین درخشان گرفته تا غنی‌ترین بلوند خاکستری تیره، رنگ‌های بلوند زیادی برای انتخاب وجود دارد. اکنون که می دانید کدام رنگ ها برای ته رنگ و رنگ پوست شما بهتر عمل می کنند، می توانید جذاب ترین بلوند را برای خود انتخاب کنید!

آیا در حال جست و جوی بلوندهای خنک و روشن هستید که رنگ پوست سرد شما را بی عیب و نقص نشان دهد؟ شاید شما به رنگ های بلوند گرم و متوسط ​​علاقه دارید که در تمام طول سال به شما درخشندگی می دهد. ممکن است ایده یک بلوند غنی و تیره را دوست داشته باشید که نگهداری را آسان می کند و تقریباً طبیعی به نظر می رسد! 

مهم نیست که در حال حاضر از کدام رنگ بلوند استفاده می کنید، مطمئن شوید که انتخاب نهایی را بر اساس  رنگ صورت شما انجام می دهید. یک بلوند خیلی روشن، خیلی تیره یا خیلی گرم می تواند واقعاً با پوست شما در تضاد باشد و بر عیوب تأکید کند. 

سخن آخر

هنگامی که رنگ بلوندی را گذاشتید مطمئن شوید که آماده هستید تا به موهایتان TLC اضافی بدهید تا آسیب‌های بعد از دکلره شدن را التیام و ترمیم کنید. گرفتن یک ماسک موی خوب برای موهای آسیب دیده و تغییر دادن به شامپوهای بدون سولفات از قبل ضرری ندارد. موهای شما با درخشش، نرمی بیشتر از شما تشکر خواهند کرد! 


مطالب مرتبط:

7 رنگ موی 100 درصد طبیعی و خانگی برای رنگ کردن موها

بهترین ماسک های خانگی برای صاف و براق شدن رنگ مو با مواد طبیعیاز
4
رای