رنگ موی جوان کننده؛ بهترین رنگ موها برای کمتر نشان دادن سن

رنگ موی جوان کننده؛ بهترین رنگ موها برای کمتر نشان دادن سن چه رنگ مویی سن را کمتر نشان می دهد؛ بهترین رنگ مو جوان کننده، بهترین رنگ موها برای کمتر نشان دادن سن و درخشش فوری و اینکه چگونه بیست سال جوان شویم؛ در سلام دنیا آشنا شوید.

بهترین رنگ مو برای تغییر سن، یک رنگ نیست - به طور کلی رنگ های گرم است. در این مطلب از سلام دنیا درباره 15 رنگ از بهترین رنگ موها برای کمتر نشان دادن سن شما و چگونه بیست سال جوان شویم؟ صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

بهترین رنگ مو برای جوانتر شدن و تغییر سن

  • به دنبال رنگ های گرم با رنگ های طلایی، برنزی یا مسی باشید.
  • رنگ را با بالیاژ، امبره یا هایلایت های ظریف ،طبیعی کنید.
  • از رنگ‌های تیره با کنتراست پوستی بالا که پوست شما را پیر می‌کند اجتناب کنید.

به دنبال بهترین رنگ مو برای تغییر سن هستید؟

با رنگ های گرم که دارای ته رنگ طلایی، برنزی یا مسی هستند شروع کنید. رنگ های گرم می‌توانند بلوند، قرمز یا قهوه‌ای باشند - فقط مطمئن شوید که رنگ‌هایی با ته رنگ درخشان از سمت گرم چرخه رنگ انتخاب کنید. 

رنگ های سرد می توانند شما را پیر کنند و این چیزی نیست که ما می خواهیم. از آنجایی که موها به طور طبیعی با افزایش سن رنگ سردی به خود می گیرند (به رنگ های خاکستری، سفید و نقره ای فکر کنید)، حرکت در جهت مخالف و در آغوش گرفتن رنگ های گرم بهترین است. 

رنگ‌های گرم با رنگ‌های طلایی، برنزی و مسی شامل رنگ های فوق‌العاده‌ای مانند بلوند عسلی و کاراملی، قهوه‌ای طلایی روشن و متوسط، برنز و برنج مد روز (رنگ های قهوه‌ای/بلوند) و بلوند کتان روشن است.  شما می‌توانید در این سایه‌ها به سراغ رنگ‌های سراسری بروید و شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد. اما برای کاهش سن بیشتر، سعی کنید رنگ خود را ملایم کنید و آن را کمی طبیعی تر و زنده تر نشان دهید. 

با تکنیک های رنگی مانند بالیاژ (رنگ دستی)،آمبره (دو رنگ، رنگ گرادیان)، و هایلایت های ظریف در کل مو یا متمرکز در اطراف صورت، ظاهری جوان تر به خود بگیرید. حتی یک ریشه رنگی ظریف می تواند رنگ گرم را افزایش دهد و احساس جوانی بیشتری به آن بدهد. این روش‌های مرسوم، رنگ شما را کمتر خشن‌تر و طبیعی‌تر به‌نظر می‌آورند، با مزایای استتار کردن رشد ریشه!  نکته دیگری که باید در نظر داشته باشید کنتراست کلی رنگ شما است. رنگ پوست شما نقش مهمی ایفا می کند که در آن رنگ ها شما را پیر می کنند.

مطالعه‌ای در مجله بین‌المللی علوم آرایشی نشان داد که رنگ‌های مو با کنتراست پوستی کم (پوست روشن با موهای روشن، پوست تیره با موهای تیره) زنان را جوان‌تر نشان می‌دهد. رنگ های با کنتراست بالا (پوست روشن با موهای تیره، پوست تیره با موهای روشن) باعث شد شرکت کنندگان سن زنان در مطالعه را بیش از حد تخمین بزنند. اگر بهترین رنگ مو را برای تغییر سن می‌خواهید، به دنبال سایه‌هایی باشید که در محدوده رنگ پوست شما قرار دارند. این بدان معناست که رنگ پوست روشن مانند بلوند، قهوه ای روشن یا قرمز روشن جوان تر به نظر می رسد.


حتما بخوانید: انتخاب رنگ موی حرفه ای متناسب با پوست شما


رنگ پوست های متوسط ​​باید بلوند تیره، قرمز متوسط ​​و قهوه ای متوسط ​​را انتخاب کنند.پوست های تیره می توانند سایه های تیره تری را انتخاب کنند که با پوست تضاد ندارند. اگر می‌خواهید بلوند را با پوستی تیره تثبیت کنید، به دنبال سایه‌های بلوند تیره باشید و از آن‌ها برای برجسته کردن رنگ پایه غنی‌تر (نه کل مو) استفاده کنید.

بهترین رنگ موها برای تغییر سن و جوانتر شدن درخشش فوری

این رنگ‌های تقویت‌کننده جوانی دقیقاً همان چیزی است که برای توقف پیری به آن نیاز دارید! رنگ های سرد و تیره را فراموش کنید که خطوط ظریف و نشانه های پیری را برجسته می کند. بهترین رنگ مو برای تغییر سن، هر رنگ گرم رنگی است که به پوست شما درخشندگی فوری و جوانی بدهد. موارد دلخواه ما را در زیر ببینید! 

چه رنگ مویی سن را کمتر نشان می دهد؟

1. بهترین رنگ مو برای کمتر نشان دادن سن : رنگ مو بلوند توت فرنگی

شما می توانید بلوند توت فرنگی گرم را به عنوان روشن ترین رنگ مسی یا رنگ تیره بلوند با رنگ قرمز ببینید. در هر صورت، این رنگ با ظاهری جوان‌تر به شما انرژی می‌دهد که اساساً پیری را به تاخیر می اندازد.این با هایلایت های بلوند طلایی روشن روی موهای بلند عالی است.

 رنگ مو بلوند توت فرنگی

2. بهترین رنگ مو برای کمتر نشان دادن سن : آمبره بلوند طلایی با ترکیب خاکستری

شما سعی نمی کنید سن خود را پنهان کنید - فقط می خواهید جوانی خود را افزایش دهید! رنگ آمبره بلوند طلایی برای بازگرداندن ظاهر جوان‌تر ایده‌آل است. ترکیب خاکستری در ریشه ها ظاهر طبیعی تری را می دهد و شما با رشد ریشه ها مشکلی نخواهید داشت.

 آمبره بلوند طلایی با ترکیب خاکستری

3.گبهترین رنگ مو برای کمتر نشان دادن سن : رادیان طلایی با بلوند توت فرنگی با ریشه های  رنگی

این یکی از رنگ های موی مورد علاقه ما برای مبارزه با پیری است زیرا درخشندگی خاصی دارد که واقعاً ظاهر شما را زیبا می کند. بلوند طلایی روشن با ریشه های لکه دار به بلوند توت فرنگی تیره تر در انتهای آن تبدیل می شود تا رنگ آمبره فوق العاده ای داشته باشید. 

4.بهترین رنگ مو برای کمتر نشان دادن سن : بالیاژ بلوند شکلاتی کاراملی

این رنگ نه تنها زیبا به نظر می رسد، بلکه یکی از بهترین رنگ های مو برای مبارزه با افزایش سن است و فوراً درخششی زیبا و گرم به ظاهر شما می بخشد. این ظاهر را روی موهای تیره طبیعی با استفاده از هایلایت های بلوند کاراملی عمیق تا قسمت میانی با برخی از هایلایت های کانونی در اطراف صورت امتحان کنید. 

 بالیاژ بلوند شکلاتی کاراملی

5.بهترین رنگ مو برای کمتر نشان دادن سن : هایلایت بلوند طلایی با ریشه شکلاتی

اگر بهترین رنگ مو را برای تغییر سن می‌خواهید و رنگ پوستتان روشن است، رنگ‌های بلوند گرم عالی هستند.با ریشه قهوه ای شکلاتی رنگ را طبیعی تر کنید. هایلایت های بلوند طلایی روشن تر را برای بعد اضافه کنید و رنگ اصلی را بلوند طلایی متوسط ​​نگه دارید. 

هایلایت بلوند طلایی با ریشه شکلاتی

رنگ مو برای سن 40 سال

6. بهترین رنگ مو برای کمتر نشان دادن سن : قهوه ای پررنگ تا مسی

ما از طرفداران پر و پا قرص ترکیب‌های رنگی منحصربه‌فرد امبره هستیم، و این ترکیب قهوه ای و مسی  یکی از موارد مورد علاقه ما برای مبارزه با پیری است. رنگ پوست روشن  ​​ممکن است با رنگ‌های تیره پیرتر به نظر برسد، اما برای داشتن ظاهری جوان‌تر، آن را با استفاده از مسی روشن در انتهای آن زیبا تر کنید.

 قهوه ای پررنگ تا مسی

7. بهترین رنگ مو برای کمتر نشان دادن سن : بالایاژ برنزی قهوه ای مایل به قرمز

لازم نیست بالایاژ بلوند باشد. در واقع، ما عاشق ظرافت رنگ قهوه‌ای برنزی هستیم که به رنگ پایه قهوه‌ای شکلاتی متوسط ​​است. درخشش قرمز زیبایی این رنگ را افزایش  می‌دهد و  نگهداری را اسان می کند و رنگ قرمز را در ریشه نگه نمی‌دارد! 

 بالایاژ برنزی قهوه ای مایل به قرمز

8. بهترین رنگ مو برای کمتر نشان دادن سن : هایلایت های مسی تیره بلوند پر

رنگ خاکستری اجتناب ناپذیر است، اما شما می توانید با ترکیب کردن آنها با رنگ خود به جای تلاش برای پوشش 100 درصدی، جوان تر به نظر برسید. هزاران هایلایت بلوند روشن به طور طبیعی خاکستری را با هم ترکیب می‌کند و رنگ کلی شما را روشن نگه می‌دارد در حالی که رنگ مسی تیره پر ظاهر را جذاب می‌کنند. 

هایلایت های مسی تیره بلوند پر

از کجا بفهمیم چه رنگ مویی بهمون میاد


حتما بخوانید: 7 رنگ موی 100 درصد طبیعی و خانگی


9.بهترین رنگ مو برای کمتر نشان دادن سن : هایلایت بلوند با ریشه تیره

این رنگ دارای تناژهای پررنگی است که اگر می خواهید رنگ منحصر به فردی داشته باشید که بلوند طلایی مورد علاقه شما نیست،عالی است. ته رنگ مسی مایل به قرمز رنگ را گرم می کند و برای قدرت مبارزه با سن به آن احساس جوانی می دهد. ریشه تیره باعث می شود که نگهداری کمتر دردسر داشته باشد! 

هایلایت بلوند با ریشه تیره

10. بهترین رنگ مو برای کمتر نشان دادن سن : بلوند طلایی تیره با ریشه قهوه ای

موهای قهوه ای به طور طبیعی ممکن است با افزایش سن کمی با کنتراست بالا به نظر برسند، بنابراین آن ها را با بلوند طلایی تیره روشن کنید تا ظاهری زیبا داشته باشید. نگهداری این رنگ اسان است و به مرور زمان  رنگ های تیره طبیعی شما را نشان می دهد!

بلوند طلایی تیره با ریشه قهوه ای

11.بهترین رنگ مو برای کمتر نشان دادن سن : بلوند پر

بلوند تیره یا قهوه ای روشن؟ ما عاشق طبیعت تغییر رنگ بروند هستیم - ترکیبی عالی از سایه های قهوه ای و بلوند. این رنگ گرم دارای ته رنگ طلایی است، بنابراین برای افزودن درخشش جوانی به مو های شما عالی است! 

 بلوند پر

12.بهترین رنگ مو برای کمتر نشان دادن سن : رنگ مسی تیره

یک راه آسان برای جوان‌تر به نظر رسیدن با رنگ، انتخاب رنگی غنی است که تضاد زیادی با رنگ پوست شما ایجاد نکند. برای رنگ پوست روشن، مسی یک انتخاب عالی است که نیازی به هایلایت ندارد. 

رنگ مسی تیره

13.بهترین رنگ مو برای کمتر نشان دادن سن : رنگ قهوه ای طلایی روشن

اگر می خواهید آسیب کمتری به موهایتان وارد شود و درخشندگی اطراف صورتتان کمتر شود، رنگ  قهوه ای طلایی روشن را امتحان کنید! برای نگهداری راحت تر، رنگ را در ریشه ها نگذارید و  ته رنگ طلایی را با سایه روشن تر برای جوان تر نشان دادن بگذارید.

رنگ قهوه ای طلایی روشن

14. بهترین رنگ مو برای کمتر نشان دادن سن : هایلایت بلوند عسلی 

موهای تیره طبیعی می توانند با افزایش سن به طور مصنوعی شما را پیر کنند، اما روشن کردن آن با هایلایت های خارج از ریشه فوراً این اثرات را معکوس می کند. هایلایت بلوند عسلی گرم را امتحان کنید که از ریشه شروع می شود تا ظاهری  طبیعی داشته باشید که تضاد زیادی با رنگ پوست تیره ایجاد نمی کند. 

 هایلایت  بلوند عسلی

15.بهترین رنگ مو برای کمتر نشان دادن سن : رنگ برنزه با ریشه شکلاتی تیره

برنز رنگی مد روز است که به موها حالتی گرم و برنزه می دهد و شما را جوان تر نشان می دهد.هایلایت های ریز در بلوند طلایی تیره و ریشه شکلاتی عالی است و نگهداری آن نیز آسان است.

رنگ برنزه با ریشه شکلاتی تیره

چگونه بیست سال جوان شویم؟

رنگ موی شما می‌تواند شما را سال‌ها جوان‌تر نشان دهد یا پیر تر نشان دهد- همه اینها به سایه انتخابی و مدل موی شما بستگی دارد. اگر می خواهید موهایتان به شما کمک کند تا ساعت را به عقب برگردانید، در اینجا چند نکته را به خاطر بسپارید! 


حتما بخوانید: بهترین ماسک های خانگی برای صاف و براق شدن رنگ مو 


موهای سالم همیشه شما را جوان تر نشان می دهد:

یک مطالعه نشان داد که شرکت‌کنندگان زنان با موهای سالم را جوان‌تر از زنانی می‌دانستند که نشانه‌های آسیب‌دیدگی قابل‌مشاهده‌ای مانند تارهای شکننده خشک و موخوره دارند.مراقبت خوب از موهای خود،کوتاهی منظم و استفاده از درمان های آسیب رسان به صورت هفتگی یا دو هفته ای می تواند به شما کمک کند جوان تر به نظر برسید! 

موهای ضخیم تر، درخشش جوانی شما را تقویت می کند

همان مطالعه ای که نشانه هایی از آسیب مو را نشان می دهد باعث می شود افراد سن بالاتری را در نظر بگیرند همچنین متوجه شد که هر چه موهای شما ضخیم تر باشد، افراد شما را جوان تر تصور می کنند. مردم تمایل دارند ضخامت (تراکم) مو را از نظر پوشش پوست سر قضاوت کنند. اگر پوست سرتان نمایان است، موهایتان نازک تر به نظر می رسد. مصرف مکمل های رشد مو مانند فولکسین  به مدت حداقل 30 روز، تراکم مو و پوشش پوست سر شما را افزایش می دهد تا ظاهری جوان تر داشته باشید. در عین حال، محصولات پوشش دهنده ریشه مانند  BOLDIFY Root Touch Up Powder  می توانند به شما کمک کنند تا نواحی نازک شده را در جایی که پوست سر خود را نشان می دهد پنهان کنید.

برای کوتاه کردن موهای خود تحت فشار نباشید

مطالعات نشان می دهد که سن 46 سالگی زمانی است که اکثر خانم ها موها را کوتاه می کنند. برخی از مدل‌های موی کوتاه برای زنان مسن‌تر وجود دارد  که باعث پیری زودرس شما نمی‌شوند، اما در بیشتر موارد، موهای بلندتر به شما کمک می‌کنند تا به آن ظاهر جوانی دلخواه برسید. بگذارید موهایتان رشد کنند و مرتباً موهایتان را اصلاح کنید تا موهای خشک و شکاف خورده را از بین ببرید تا موهایی سالم داشته باشید.

رنگی را انتخاب کنید که بتوانید متعهد به حفظ آن باشید

وقتی می‌خواهید جوان‌تر به نظر برسید، رنگ‌های بلوند یکی از جذاب‌ترین رنگ‌ها هستند، اما نیاز به نگهداری بسیار بالایی نیز دارند. اگر می‌خواهید رنگ بلوندتان را کمتر رنگ کنید، رنگ‌های خارج از ریشه، بالیاژ یا رنگ‌های امبر با قابلیت نگهداری کم را انتخاب کنید. سایه‌های کمی تیره‌تر مانند مسی و قهوه‌ای طلایی روشن می‌توانند آن درخشش جوان‌تر را بدون مراقبت از بلوند ارائه دهند.

رنگ خود را با رنگ پوستتان هماهنگ کنید

سایه های گرم بدون شک بهترین رنگ مو برای تغییر سن هستند، اما اگر رنگ پوست سردی داشته باشید ممکن است با مشکل مواجه شوید. ته رنگ های سرد (ته رنگ پوست مایل به آبی یا صورتی) می تواند با رنگ های گرم مو در تضاد باشد، بنابراین سایه گرم خود را با هایلایت با رنگ سردتر از ریشه ها نرم کنید تا برای شما جذاب تر شود. بلوند خاکستری و قهوه‌ای خاکستری روشن، گزینه‌های هایلایت با رنگ‌های سرد و زیبا را ایجاد می‌کنند. 

برای جوان نشان دادن چهره:

نه تنها انتخاب بهترین رنگ مو برای تغییر سن ضروری است، بلکه اگر می خواهید جذاب ترین اثر را داشته باشید، باید به وضعیت سلامت، ضخامت و طول موهای خود نیز توجه کنید. موهای سالم و بدون آسیب که ضخیم تر هستند باعث می شود افراد تصور کنند که شما چند سال جوان تر از آنچه واقعا هستید هستید. توجه به نیازهای نگهداری رنگ خود و تغییر دادن سایه های گرم با هایلایت های سرد (اگر ته رنگ سردی دارید) نیز کلید رسیدن به آن درخشش جوان است.

اگر به طور طبیعی موهای تیره دارید و نمی خواهید هر ماه از رنگ ساژ استفاده کنید، رنگ بلوند روشن را انتخاب نکنید! با رنگ قهوه ای طلایی روشن و چند رنگ بلوند طلایی تیره در اطراف صورت شانس بیشتری خواهید داشت. در عوض، سایه هایی را از لیست ما انتخاب کنید که از نظر رنگ و سطح نگهداری برای شما جذاب باشد. اگر ته رنگ شما گرم است، هر رنگی از این راهنما برای شما خیره کننده خواهد بود. اگر ته رنگ شما سرد است، با رنگ بلوند یا قهوه ای با رنگ سرد با رنگ بالیاژ، امبره یا مذاب ریشه کار کنید تا رنگ پوست شما بهتر به نظر برسد.

سخن آخر

موهای شما ارتباط زیادی با نحوه درک افراد از سن شما دارد. می توانید سایه طبیعی خود را امتحان کنید و پیر به نظر برسید (همیشه یک گزینه خیره کننده است) ... یا کمی روی پیری مکث کنید و بهترین رنگ مو را برای تغییر سن تغییر دهید. این که آیا این کار را با یک مدل موی شیک و زیبا انجام دهید یا با مدل موی بلند  به شما بستگی دارد! 


مطالب مرتبط:

محبوب ترین سایه های رنگ مو بلوند و رنگ پوست مناسب آنها

روش های جایگزین رنگ مو در دوران بارداری
 از
3
رای