5 کاربرد دستمال میکروفایبر (دستمال جادویی) برای تمیز کردن گوشی، جواهرات و...

5 کاربرد دستمال میکروفایبر (دستمال جادویی) برای تمیز کردن گوشی، جواهرات و... آیا می دانستید موارد استفاده از دستمال های میکروفایبر بیش از تمیز کردن آشپزخانه می باشد؟ در ادامه 5 کاربرد عالی دستمال میکروفایبر (دستمال جادویی) برای گوشی، جواهرات و... ارائه شده است.

5 مشکل غیر منتظره که می توانید از دستمال میکروفایبر (الیاف بسیار ریز) برای حل آنها استفاده کنید. از این به بعد همواره تعدادی از این دستمال ها را در دسترس داشته باشید. دستمال میکروفایبر بهترین دوستان شما در هنگام تمیز کردن آشپزخانه هستند. ممکن است از موارد استفاده از این دستمال جادویی در سایر نقاط خانه تعجب کنید. از دستمال میکروفایبر تمیز را برای استفاده در این 5 مشکل استفاده نمایید. موارد استفاده میکروفایبر بیش از صرفاً تمیز کردن آشپزخانه می باشد.

روش عملکرد دستمال میکروفایبر

چندین تحقیق نشان داده اند که دستمال میکروفایبر در خصوص حذف تمامی باکتری ها و ویروس ها بسیار کارآمد عمل می کنند. این مساله احتمالاً با ساختار این دستمال ها در ارتباط است. آنها از شبکه ای از میکروفایبرها (الیاف بسیار ریز) تهیه شده اند که باعث بدام افتادن باکتری ها می شود. وقتی شما این دستمال ها را در سینک می شویید، باکتری ها به خوبی از روی سطح آنها شسته شده و وارد فاضلاب می شوند. این ابداعی هوشمندانه است. این دستمال برای استفاده در موارد زیر بسیار مناسب هستند.

روش عملکرد دستمال میکروفایبر

5 کاربرد عالی دستمال میکروفایبر

1. تمیز کردن تلفن همراه

گوشی همراه یکی از آلوده ترین چیزی هایی است که شما در اختیار دارید و معمولاً به طور کامل از باکتری پوشیده شده است. اگر درباره زمانی که صرف استفاده از رسانه های اجتماعی، برقراری تماس یا مشاهده فیلم بر روی گوشی همراهتان می کنید، بیندیشید، از این مسئله تعجب نخواهید کرد. خوشبختانه درمان آسانی وجود دارد که به شما کمک می کند تا گوشی خود را به آسانی تمیز کنید. حتماً حدس زده اید: یک دستمال میکروفایبر. با تمیز کردن صفحه نمایش و سایر بخش های گوشی همراه با یک دستمال میکروفایبر خشک، شما نه تنها تمامی باکتری های موجود بر روی آن را از بین می برید، بلکه آثار لک و انگشت را نیز محو می کنید. به همین دلیل است که گوشی پس از این کار مانند روز اول نو و تمیز به نظر خواهد رسید!

2. جمع کردن مایعات

می دانید که دستمال های میکروفایبر می توانند تا 6 برابر وزن خود رطوبت جذب کنند؟ اگر این بار به صورت تصادفی دستتان با لیوان نوشیدنی برخورد کرد و مایع درون لیوان به روی فرش ریخت، بلافاصله از یک دستمال میکروفایبر استفاده کنید. رطوبت را جمع کرده و سپس دستمال را در ظرفشویی فشار دهید. سپس دستمال را با آب تمیز کرده و مجدداً به لکه گیری فرش بپردازید.

کاربرد دستمال میکروفایبر

3. تمیز کردن پنجره ها

ما زمانی شنیده بودیم که اگر می خواهیم شیشه های را بدون لک تمیز کنید از روزنامه بهره بگیرید. بسیاری از افراد کماکان از این روش بهره می گیرند اما می توانید از دستمال های میکروفایبر نیز استفاده کنید. کیفیت کار آنها چیزی از روزنامه کم نداشته و علاوه بر این، قابل استفاده مجدد می باشند پس برای محیط زیست نیز بهتر هستند.

4. برق انداختن کفپوش های چوبی

برق انداختن کفپوش های چوبی، کاری بسیار دقیق است. چوب بسیار شکننده بوده و نبایستی برای تمیز کردن آن از آب فراوان یا مواد شوینده قوی استفاده کنید. در عوض، بهتر است ابتدا آن را جارو کرده و سپس با استفاده از یک دستمال میکروفایبر نیمه مرطوب گردگیری نمایید. در نهایت از یک دستمال تمیز دیگر برای خشک کردن چوب استفاده نمایید.

روش استفاده از دستمال جادویی (دستمال میکروفایبر) برای تمیز کردن

5. برق انداختن جواهرات

پس از مدتی، جواهرات طلایی و نقره ای کمی کدر به نظر خواهند رسید. در اینجا نیز دستمال های میکروفایبر بسیار مفید می باشند. از یک دستمال خشک برای برق انداختن جواهرات استفاده کنید. جواهرات کدر شده را به دستمال میکروفایبر بمالید تا آنها حتی بهتر از روز اول بدرخشند! 

از
8
رای