چند کاربرد جالب و عجیب نوشابه کوکاکولا که احتمالا نمی دانستید

چند کاربرد جالب و عجیب نوشابه کوکاکولا که احتمالا نمی دانستید کوکاکولا با طعم بی نظیر خود یکی از نوشیدنی های محبوب اکثر ماست. این نوشیدنی شگفت انگیز به جز مصرف در کنار غذا کاربردهای دیگری نیز دارد که قبلا حتی فکرش را هم نمی‌کردید. برای آشنایی با برخی از آین کاربرها با ما همراه باشید.

تمیز کردن هود آشپرخانه به هیچ عنوان کار سرگم کننده ای نیست، به خصوص وقتی که فیلتر آن روغنی و  همراه با گرد و خاک باشد. ساده به نظر می رسد، اما اگر بخواهید آن را با ظرافت تمیز کنید، به صبر ایوب نیاز دارید. استعدادی که همه ندارند. خوشبختانه، تمیز کردن فیلتر با استفاده از کوکا بسیار ساده تر می شود!

کاربرد های نوشیدنی کوکا کولا

کوکا فقط یک نوشیدنی خوشمزه نیست، این همچنین یک محصول معجزه آسا است!

موارد استفاده از نوشابه کوکا

نوشیدنی کوکا علاوه براین که یک نوشیدنی بسیار خوشمزه است، در انجام بسیاری از چیزهای دیگر نیز کارایی است. در واقع، شما می توانید بسیاری چیزهای مختلف را با استفاده از این محصول تمیز کنید. به عنوان مثال، شما می توانید از آن به عنوان جرم گیر یا رسوب زدا در کتری های چای یا تمیز کردن سرویس بهداشتی استفاده نمایید. ظاهرا، این نوشیدنی محبوب بسیار شمیایی است که می تواند این چیزها را این گونه تمیز کند. چه کسی می دانست؟ همچنین می توانید از آن برای جدا کردن آدامس جویده چسبیده شده به موهای خود (یا مو کودکان) استفاده کنید. یک کاسه را از نوشابه پر کنید و موهایی که آدامس به آن چسبیده را در داخل کاسه قرار دهید. اجازه دهید برای مدتی باقی بماند و خواهید دید که جدا کردن آدامس از موهای شما چقدر آسان می شود.

کاربرد های نوشابه کوکاکولا

موهای خود را با نوشابه کوکا بشویید

آیا می دانستید که شستن موهای خود با کوکا نیز فواید خوبی دارد؟ ما نمی توانیم با اطمینان به شما بگوییم که این روش موثر است؛ ادعاهایی بر خلاف آن نیز وجود دارد، اما اگر می خواهید موهای حجیمی داشته باشید، این ترفند قطعا ارزش امتحان کردن را دارد. گفته می شود که کوکا باعث می شود تا موهای شما شل شده و یک مدل مو شلوغ ایجاد کند، اما به طور مناسب. سطح اسیدی بالای کوکا باعث بسته شدن و انقباض فلس موها(ساختار) می شود. این باعث می شود موهای شما بدرخشد.

موراد استفاده از کوکا کولا

تمیز کردن وسایل خانه باکوکا

کوکا می تواند بسیاری از مواد را تمیز کند. می توانید از این نوشیدنی کافئین دار برای تمیز کردن سینک، جدا کردن آدامس و براق کردن مجدد جواهرات استفاده کنید. کوکا می تواند لکه های گریس را نیز از بین ببرد. علاوه بر آن، این نوشیدنی هنگام تمیز کردن فیلتر هود استخراجی شما کاملاً کار می کند.

کاربرد های کوکاکولا

کوکا چگونه عمل می کند؟

فیلتر را از روی هود خارج کنید و آن را درون یک سینی عمیق قرار دهید. کوکا را روی فیلتر بریزید و مطمئن شوید که کاملاً در آن غوطه ور شده است. فیلتر باید به مدت 20 دقیقه در کوکا باقی بماند. پس از آن، فیلتر را با یک قلمو زبر تمیز کنید. اکنون می توانید به راحتی تمام آلودگی های فیلتر را پاک کنید.

تمیز کردن وسایل با نوشابه کوکاکولا

منبع: tips-and-tricks

از
4
رای