آموزش کشیدن خط چشم بالدار دخترانه برای مبتدیان با ترفندهای ساده

آموزش کشیدن خط چشم بالدار دخترانه برای مبتدیان با ترفندهای ساده چگونه خط چشم بالدار بکشیم ؛ آموزش کشیدن خط چشم بالدار ماژیک، دخترانه برای مبتدیان به سبک حرفه ای با ترفند و ابزارهای ساده مانند قاشق، چسب، برس زاویه دار و مداد در سلام دنیا بیاموزید.

چشمانی با خط چشم بالدار یک اثر هنری است که نیاز به مهارت و صبر دارد. و اگر مبتدی هستید، یادگیری نحوه کشیدن خط چشم بالدار باید در بالای لیست کارهای شما باشد. ما در این مقاله از سلام دنیا به آموزش روش کشیدن خط چشم بالدار مانند کشیدن خط چشم با چسب،کشیدن خط چشم با قاشق، کشیدن خط چشم با برس زاویه دار برای مبتدیان به سبک حرفه ای پرداختیم. با ما همراه باشید.

چگونه خط چشم بالدار بکشیم؟

چشمان با خط چشم بالدار یک اثر هنری است که نیاز به مهارت و صبر دارد. و اگر مبتدی هستید، یادگیری نحوه کشیدن خط چشم بالدار باید در بالای لیست کارهای شما باشد. اما، ناراحت نباش ما اینجا هستیم تا همه چیز را به شما بگوییم! خط چشم های عالی بالدار به چشمان شما جذابیت می بخشد. آنها به ظاهر شما  ظرافت می بخشند و ویژگی های صورت شما را برجسته می کنند. با این حال، لرزش دست ها ممکن است باعث شود نتوانید این خط چشم را بکشید. اما اگر روش های مناسب را بشناسید، می توانید در کمترین زمان خط چشمی زیبا بکشید.برای جزئیات، انگشت خود را به بالا بکشید!

آموزش کشیدن خط چشم بالدار دخترانه برای مبتدیان با ترفندهای ساده

روش 1: چگونه خط چشم بالدار را با برس خط چشم زاویه دار بکشیم؟

این یکی به طور ویژه طراحی شده است تا به شما در رفع مشکلات خط چشم بالدار کمک کند. راستش را بخواهید، آسان تر از این نمی شود. همچنین می توانید برس را کمی خیس کنید تا نتیجه ای فوق العاده تمیز داشته باشید.


حتما بخوانید: اموزش خط چشم گربه ای برای 9 مدل چشم

آموزش گام به گام کشیدن خط چشم با برس زاویه دار

 • برس  را در خط چشم خود فرو کنید و آن را روی لبه بیرونی چشم خود قرار دهید و با شقیقه های خود زاویه ایجاد کنید.
 • همان برس را بر روی خطی که به تازگی کشیده اید به صورت وارونه قرار دهید تا منحنی بالایی بال خود را ایجاد کنید.
 • فضای خالی بین خطوط را با برس خط چشم خود پر کنید و خط چشم را مانند حالت عادی به گوشه داخلی بکشید.

چگونه خط چشم بالدار را با برس خط چشم زاویه دار بکشیم؟

روش 2: چگونه خط چشم بالدار با دست آزاد بکشیم؟

آموزش گام به گام کشیدن خط چشم بالدار مدادی

یک خط چشم مدادی بردارید و یک خط کشیده روی لبه بیرونی چشم خود بکشید و با ابروهای خود یک زاویه ایجاد کنید. طول خط چشم را با توجه به طول خط چشم مورد نظر خود تنظیم کنید.

 • حالا مداد را در جایی قرار دهید که این خط به پایان می رسد و خطی را بکشید که با یک انحنای جزئی به سمت داخل حرکت می کند و خط را تا گوشه داخلی چشم خود ادامه دهید. اگر برایتان سخت است که همان خط را با یک حرکت باز کنید، آن را حداقل تا نیمه تا خط مژه بالایی خود بکشید و سپس تا گوشه داخلی ادامه دهید.خط را به تدریج نازک کنید، به خصوص اگر چشمان کوچک تری دارید.
 • اکنون، شکاف را پر کنید تا جایی که  از بین خط بالایی و پایینی که بال شما را تشکیل می دهد، بیرون نزند.
 •  اگر می‌خواهید بال‌هایتان برجسته‌تر و پررنگ‌تر باشند، یک خط چشم مایع بردارید و خطوطی را که با مدادتان ایجاد کرده‌اید، با دقت دنبال کنید . همچنین اگر قصد انجام این مرحله را دارید، می توانید در حین استفاده از خط چشم مدادی، اجازه دهید خطوطتان صاف نباشد. خط چشم مایع لبه های نامرتب را می پوشاند تا ظاهری کاملاً صاف داشته باشد.

نکته سریع: هنگام کشیدن خط چشم با دست آزاد، مطمئن شوید که آرنج خود را روی یک سطح صاف و ثابت قرار دهید. این امر کنترل خوبی بر حرکات دست شما می دهد.

چگونه خط چشم بالدار با دست آزاد بکشیم؟

اگر این راهنما این کار را برای شما انجام نمی دهد، احتمالاً برای تسلط بر کشیدن این نوع خط چشم به کمک بیشتری نیاز دارید. ناراحت نباش راه حل شما در اقلام روزمره مانند قاشق، نوار چسب یا برس هایی است که به طور خاص برای این هدف در نظر گرفته شده اند.


حتما بخوانید: بهترین تکنیک آرایش چشم مناسب پلک های افتاده و پف دار


روش های زیر را بررسی کنید و یاد بگیرید چگونه خط چشم بالدار بکشید.

روش 3: چگونه با چسب خط چشم بالدار بکشیم؟

جدا از اینکه به طور مرتب وسایل پاره شده شما را تعمیر می کند، نوار چسب یا سلفون  قدیمی شما نیز می تواند به شما در کشیدن خط چشم های بالدار عالی کمک کند.

آموزش گام به گام کشیدن خط چشم بالدار با چسب

 • یک نوار به اندازه حدود 2 سانتی متر ببرید و در امتداد لبه بیرونی چشمان خود با زاویه ای بچسبانید که می خواهید بال های شما باشد.
 • لبه زاویه دار را با خط چشم خود بکشید تا بال را با استفاده از خطوط نوار به عنوان راهنمایی بکشید.
 • کار را با کشیدن خط در امتداد خط مژه بالایی خود به پایان برسانید.

روش 4: چگونه با قاشق خط چشم بالدار ماژیکی عالی بکشیم؟

به آشپزخانه خود بروید و یک قاشق بردارید تا خط چشم بالدار عالی را که همیشه می خواستید به شما بدهد. لبه مستقیم دسته و انحنای قاشق ابزاری عالی برای هدایت بال های منظم و دقیق است.

آموزش گام به گام کشیدن چشم بالدار ماژیکی با قاشق

 • دسته قاشق را در گوشه بیرونی چشم خود نگه دارید.
 • خط چشم خود را به دنبال خط دسته بکشید.
 • حالا قسمت گرد شده قاشق را روی چشم بگذارید و خط چشم را بکشید.
 • از لبه گرد برای ایجاد نوک منحنی بال خود استفاده کنید.
 • فاصله بین دو خط را با خط چشم پر کنید و خط چشم را مانند حالت عادی روی خط مژه بالایی خود بکشید.

چگونه با قاشق خط چشم بالدار عالی بکشیم؟

شما همچنین می توانید از یک خودکار یا یک مداد یا اساساً هر جسم مستقیمی استفاده کنید و برای رسیدن به بال مستقیم از همین روش پیروی کنید. با این حال، در این موارد، بال احتمالا تیزتر و انحنای کمتری دارد.


حتما بخوانید: 80 مدل سایه چشم جدید، ساده و شیک


نکات و اقدامات احتیاطی که هنگام استفاده از خط چشم بالدار باید رعایت شود

1. در انتخاب نوع خط چشم خود دقت کنید. خط چشم عمدتاً در سه نوع- مایع، ژل و مداد وجود دارد. در حالی که خط چشم های مایع و ژل ظاهری زیباتر چشمگیر می‌دهند، کار با آن‌ها می‌تواند کمی سخت باشد، مخصوصاً برای مبتدیان. از طرف دیگر، مدادها ظاهری نرم و ظریف‌تر می‌دهند، کنترل عالی به شما می‌دهد و بنابراین برای مبتدیان توصیه می‌شود.

2. خط چشم بالدار و چشم گربه‌ای تقریباً برای همه بسیار جذاب به نظر می‌رسد و می‌توان آن را برای هر موقعیتی یا حتی روزانه استفاده کرد. همچنین محل قرارگیری و شکل بال هایی که شکل چشم شما را تکمیل می کنند را پیدا کنید و آن را بر اساس آن تنظیم کنید.

3. اگر مبتدی هستید، طبیعی است که خط چشم را حتی با تمام راهنمایی ها به هم بزنید. اگر اشتباه کردید نگران نباشید. یک سواب پنبه ای را به وازلین آغشته کنید و به آرامی لکه ها را با آن پاک کنید. همچنین می توانید از برق لب برای رفع سریع استفاده کنید.

4. برای کنترل بهتر خط چشم های مایع، آن را به مدت 10-15 دقیقه در یخچال قرار دهید. این کار اپلیکاتور را سخت می کند تا کنترل آن آسان تر شود.

سخن آخر

خط چشم بالدار یک مدل کلاسیک است که اگر می خواهید اصول آرایش را یاد بگیرید نمی توانید از آن اجتناب کنید. این ظاهر همه کاره، پر زرق و برق و دراماتیک امتحان خود را پس داده است و به نظر نمی رسد بد باشد. اگر می خواهید آرایشی ایجاد کنید که چشم همه را به خود جلب کند، باید این مهارت را در آستین خود داشته باشید. این مقاله به شما یاد می دهد که چگونه خط چشم بالدار را به شش روش آسان انجام دهید. ممکن است برای دستیابی به خط چشم بالدار عالی کمی تمرین لازم باشد، اما به زودی مانند یک متخصص خط چشم را خواهید کشید اینها ارزشش را خواهد داشت.


مطالب مرتبط:

آموزش آرایش برنزه جذاب با استفاده از برنزر تصویری

آموزش کشیدن ابروی زیبا و پر با مداداز
6
رای