چگونه دوست دختر خود را خوشحال کنیم؛ 30 ترفند برای سوپرایز کردن دختر

چگونه دوست دختر خود را خوشحال کنیم؛ 30 ترفند برای سوپرایز کردن دختر چگونه دوست دختر خود را خوشحال کنیم ؛ 30 ترفند برای سوپرایز کردن دختر، همسر، نامزد و عشق با روش های ساده و منحصر به فرد و چگونه کاری کنم که یک دختر به من اعتماد کند، در سلام دنیا بخوانید.

یک حرکت زیبا یا تلاشی متفکرانه از طرف شما می تواند دوست دختر شما را خوشحال کند و باعث شود او احساس خاص بودن کند. این وظیفه شماست که او در رابطه احساس امنیت کند.ما در این مقاله از سلام دنیا در مورد چگونه دوست دختر خود را خوشحال کنیم؛ 30 ترفند برای خوشحال کردن دختر ساده و خلاق و سوپرایز دوست صحبت کردیم‌، با ما همراه باشید.

با پی بردن به علایق، نیازها و سرگرمی های او شروع کنید. ما نیز اینجا هستیم تا کمک کنیم. ما 30 کاری را که می توانید برای خوشحال کردن دوست دختر خود انجام دهید، فهرست کرده ایم. به خواندن ادامه دهید.

30 کاری که باید انجام دهید تا دوست دختر خود را خوشحال کنید

1. برای خوشحال کردن دوست دختر خود: برای او یک پیام صبح بخیر بفرستید

اگرمیخواهید صبح دوست دخترتان را شاد کنید، یک پیام کوتاه صبح بخیر برای او ارسال کنید . شما به سادگی می توانید به او صبح بخیر بگویید یا یک پیام کوچک زیبا بنویسید که چقدر به خاطر حضور او در زندگی خود احساس خوشحالی می کنید.

2.  برای خوشحال کردن دوست دختر خود: شعر یا کتاب یا فیلم مورد علاقه او را بخوانید

هرکسی شعر یا کتاب یا فیلمی دارد که آن را می ستاید و به او آرامش می بخشد. ببینید دوست دخترتان چه چیزی را بیشتر دوست دارد و از آنها نقل قول کنید. این حرکت شیرین باعث می شود دوست دختر شما احساس خوشحالی کند.

3. برای خوشحال کردن دوست دختر خود: صبحانه مورد علاقه او را بپزید

یک زن زمانی احساس خوشبختی می کند که افراد مهم زندگیش برای او غذا می پزند. و اگر صبحانه مورد علاقه او باشد، شادی او حد و مرزی نخواهد داشت. صبحانه اغلب مهم ترین وعده غذایی روز است و بیدار شدن با صبحانه مورد علاقه اش که توسط شخص مورد علاقه اش پخته شده است، روز او را خوش می کند.

4. برای خوشحال کردن دوست دختر خود: به او گل هدیه دهید

گل های مختلف معانی مختلفی دارند. اگر شما مرد کم حرفی هستید و می خواهید دوست دخترتان را خوشحال کنید، هدیه دادن انواع گل به او می تواند گزینه خوبی باشد. در حالی که گل رز نماد عشق و محبت است، از گل آفتابگردان می توان برای توصیف احساس آرامش و شادی که هنگام نگاه کردن به دوست دختر خود به دست می آورید استفاده کرد.


حتما ببینید: 65 مدل دسته گل خواستگاری شیک، باکلاس، ساده، لاکچری


علاوه بر این، دوست دختر شما هر بار که به دسته گلی که اتاقش را تزئین کرده است نگاه می کند، یاد رفتار زیبای شما می افتد.

30 روش ساده و منحصر به فرد برای خوشحال کردن دوست دختر خود

5. برای خوشحال کردن دوست دختر خود: و را به رانندگی در اواخر شب ببرید

گاهی اوقات، رانندگی طولانی در شب می تواند عاشقانه و آرامش بخش باشد . نگاه کردن به جاده های طولانی و بی پایان در حین گوش دادن به موسیقی رمانتیک راهی عالی برای آرامش است. علاوه بر آن، رانندگی های طولانی یک راه عالی برای داشتن مکالمات طولانی است.

6. برای خوشحال کردن دوست دختر خود: چیزهای کوچک و در عین حال پرمعنی به او هدیه دهید

لازم نیست برای خوشحال کردن دوست دخترتان چیزهای گران قیمت بدهید. دادن چیزهای کوچک به او که در زندگی روزمره به او کمک می کند نیز یک حرکت بزرگ و عاشقانه است. هدیه دادن یک گوشی در مواقعی که به آن نیاز دارد یا هدیه دادن جوراب‌هایی که پاهایش را گرم نگه می‌دارد، می‌تواند برای او معنی زیادی داشته باشد.

7. برای خوشحال کردن دوست دختر خود: دست او را در جمع بگیرید

گرفتن دست دوست دخترتان در ملاء عام باعث می شود که او احساس حمایت و امنیت کند. همچنین باعث می شود که او با این فکر خوشحال شود که شما خوش شانس هستید که او را دارید.

8. برای خوشحال کردن دوست دختر خود: او را با یک تعطیلات آخر هفته غافلگیر کنید

گاهی اوقات، یک استراحت کوچک می تواند به شما و دوست دخترتان کمک کند تا احساس آرامش کنید. و چه زمانی بهتر از بعد از یک هفته طولانی کار! شما می توانید یک تعطیلات آخر هفته را به جایی برنامه ریزی کنید که شما دو نفر بتوانید در آن استراحت کنید و از کنار هم بودن لذت ببرید.

9. برای خوشحال کردن دوست دختر خود: برای او  آهنگ بفرستید

آهنگ ها برای بسیاری زبان عشق هستند. ارسال یک آهنگ عاشقانه معنادار برای دوست دخترتان او را بسیار خوشحال می کند. اگر برای انتخاب یک آهنگ زیبا به کمک نیاز دارید، در اینجا لیستی وجود دارد:

 • Can’t help falling in love with you – Elvis Presley
 • Tiny dancer – Elton John
 • You take my breath away – Queen

30 روش ساده و منحصر به فرد برای خوشحال کردن دوست دختر خود/2

10. برای خوشحال کردن دوست دختر خود: با خانواده اش وقت بگذرانید

گذراندن وقت با خانواده دوست دخترتان واقعا او را خوشحال می کند. اگر با خانواده اش کنار بیایید، دوست دخترتان احساس امنیت می کند که فرد مناسبی را برای گذراندن بقیه عمرش با او انتخاب کرده است.


حتما بخوانید: چگونه خوشحال باشیم؟


11. برای خوشحال کردن دوست دختر خود: او را با غذا از رستوران مورد علاقه اش غافلگیر کنید

گاهی اوقات، راه به قلب دوست دختر شما می تواند غذای مورد علاقه او از رستوران مورد علاقه او باشد. از رستوران مورد علاقه اش غذا بگیرید و او را غافلگیر کنید. همچنین می توانید با تزئین اتاق غذاخوری خود با شمع و پخش موسیقی عاشقانه، آن را به یک شام رمانتیک تبدیل کنید. محیط رمانتیک همراه با غذای مورد علاقه او مطمئنا دوست دختر شما را خوشحال می کند.

12. برای خوشحال کردن دوست دختر خود: برایش متون زیبا برای ابراز عشق خود بفرستید

در حالی که یک « دوستت دارم » ساده می‌تواند لبخندی را روی صورت دوست دخترتان بیاورد، ارسال یک چیز زیبا و دوست‌داشتنی باعث می‌شود که او در تمام طول روز از گوش تا گوش ببخند بزند.

در اینجا چند متن برای شروع آورده شده است:

 • شما همیشه بانوی من، ملکه من، زندگی من، همه چیز من خواهید بود. من عمیقا دوستت دارم!
 •  زندگی من از روزی که تو مال من شدی سر جای خودش قرار گرفت. من خيلي تو را دوست دارم!
 • این تیکه از قلبم هست که وقتی کنارت نیستم درد میکنه. این باعث می شود بفهمم که بدون تو  چقدر صدمه می بینم.
 • دست هایمان چنان زیبا در هم قفل می شوند که انگار برای هم ساخته شده اند.

13. برای خوشحال کردن دوست دختر خود: در شب ها بیرون بروید

زمانی که در یک رابطه طولانی مدت بوده اید، شب های قرار بسیار مهم هستند. وقتی برای مدت طولانی با هم هستید، قرار ملاقات رفتن به شما کمک می کند با این حال، بیرون بردن دوست دخترتان او را خوشحال می کند و همچنین به شما فرصتی می دهد که اولین ماه عاشق شدن را دوباره تجربه کنید.

14. برای خوشحال کردن دوست دختر خود: دیدن فیلم در شب

درست مانند شب های معمولی، دیدن فیلم نیز مهم است. شما فقط می توانید پس از یک روز کاری طولانی در کنار هم استراحت و آرامش داشته باشید و فیلم مورد علاقه خود را تماشا کنید. صرفا وقت گذراندن با هم به این ترتیب به دوست دخترتان آرامش می دهد و مطمئناً او را خوشحال می کند.

15. برای خوشحال کردن دوست دختر خود: برای او قهوه یا چای درست کنید

وقتی دوست دختر شما باید از خواب بیدار شود و به سمت کارش برود، هیچ چیز او را از دیدن یک فنجان قهوه یا چای تازه در انتظار او - که توسط شخص مورد علاقه اش درست شده است - خوشحال نمی کند.

30 روش ساده و منحصر به فرد برای خوشحال کردن دوست دختر خود/3

16. برای خوشحال کردن دوست دختر خود: ظرف ها را بشویید

باور کنید یا نه - هر زن در جهان دوست دارد که دیگران در کارهای خانه به او کمک کنند. اگر واقعا می خواهید دوست دخترتان را خوشحال کنید، دستکش ها را بپوشید و همه ظرف ها را بشویید.

17. برای خوشحال کردن دوست دختر خود: او را ماساژ دهید

بعد از اینکه تمام روز مشغول بود، تنها کاری که دوست دختر شما واقعاً می خواهد انجام دهد این است که استراحت کند و بخوابد. برای کاهش استرس و درد بدن او، می توانید او را ماساژ دهید. این باعث می شود که او در عین حال احساس شادی و آرامش کند.

18. برای خوشحال کردن دوست دختر خود: هر زمان که ممکن است او را ببوسید و در آغوش بگیرید

در تمام طول روز دوست دختر خود را در آغوش بگیرید و ببوسید. دختران عاشق بوسه های غافلگیرکننده و در آغوش گرفتن دوست پسرشان هستند و این باعث می شود آنها احساس خاص بودن، دوست داشتن و شادی کنند.


حتما بخوانید: متن و دلنوشته عاشقانه خاص و کوتاه شبانه و بغل کردن عشقم


19. برای خوشحال کردن دوست دختر خود: برایش نامه عاشقانه بنویس

نوشتن نامه عاشقانه برای دوست دخترتان یکی از شیرین ترین کارهایی است که می توانید برای او انجام دهید. دریافت این نامه مطمئنا او را خوشحال می کند. عمیق ترین احساسات خود را با او در میان بگذارید و اینکه چقدر دلتنگ او هستید وقتی دور هستید.

20. برای خوشحال کردن دوست دختر خود: از او تعریف کنید

تعریف و تمجید باعث می شود هر دختری احساس خوشحالی کند. زمانی که متوجه چیز خوبی در مورد دخترتان می‌شوید، اغلب از او تعریف کنید - چه لبخند و چه بوی او. این تعریف ها مطمئنا او را خوشحال می کند.

21. برای خوشحال کردن دوست دختر خود: به او گوش دهید

دخترها دوست دارند اغلب افراد به حرف آنها گوش دهند. هر زمان که او با شما صحبت می کند توجه کنید. هنگامی که او در مورد چیزی صحبت می کند که به آن علاقه دارد یا به طور کلی ناله های او را در مورد زندگی می شنوید به دقت گوش دهید. در حین صحبت کردن به او توجه  کنید و مطمئناً شما را به خاطر این کار دوست خواهد داشت.

30 روش ساده و منحصر به فرد برای خوشحال کردن دوست دختر خود/4

22. برای خوشحال کردن دوست دختر خود: هنگام تصمیم گیری از او نیز نظر بخواهید

بودن در یک رابطه یعنی تصمیم گیری با هم. حتی اگر شما کسی باشید که تصمیم نهایی را در زندگی خود می گیرید، از جمله دوست دخترتان و در نظر گرفتن ایده های او باعث می شود او احساس ارزشمندی و خوشحالی کند.

23. برای خوشحال کردن دوست دختر خود: به علایق او علاقه نشان دهید

سریال ها یا فیلم های مورد علاقه او ممکن است برای شما جالب نباشد یا ممکن است سرگرمی های او را خسته کننده بدانید، اما این بدان معنا نیست که نمی توانید در آن قسمت از زندگی او شرکت کنید. شما می توانید با نشان دادن اشتیاق در حین صحبت در مورد برنامه مورد علاقه یا سرگرمی هایش به او نشان دهید که به چیزهایی که به آنها علاقه دارد اهمیت می دهید.

24. برای خوشحال کردن دوست دختر خود: چیزهایی را با او به اشتراک بگذارید

از هودی تا اسرار خود، بدون تردید چیزهایی را با او در میان بگذارید. این به او احساس خاص بودن می دهد و به او نشان می دهد که شما آینده با هم می خواهید.وقتی به او اعتماد می کنید او خوشحال خواهد شد و این به نفع شما و رابطه شما خواهد بود.

25. برای خوشحال کردن دوست دختر خود: به او وفادار بمانید

در این دوره به سختی می توان افراد وفادار پیدا کرد. ممکن است دوست دختر شما قبلاً با افرادی برخورد کرده باشد. ممکن است با نشان دادن اینکه به او وفادار هستید و دوستش دارید احساس امنیت و خوشحالی در او ایجاد کنید. شما ممکن است این کار را در ملاء عام با او انجام دهید.

26. برای خوشحال کردن دوست دختر خود: به او کمک کن

از حمل چمدان او گرفته تا کمک به او برای یافتن وسایل گمشده اش تا راه رفتن با حیوانات خانگی اش، می توانید دست کمک خود را برای آسان تر کردن زندگی او دراز کنید. این اعمال تصادفی عاشقانه او را خوشحال می کند و از اینکه چنین مرد شگفت انگیزی را پیدا کرده است، او را خوشحال می کند.

27. برای خوشحال کردن دوست دختر خود: از او تشکر کنید

به او نشان دهید که وقتی کار خاصی برای شما انجام می دهد چقدر سپاسگزار هستید. شنیدن یک "متشکرم" ساده از شما، روز او را می سازد و باعث می شود که او از تلاش بیشتر در رابطه احساس خوشحالی کند.

30 روش ساده و منحصر به فرد برای خوشحال کردن دوست دختر خود/5

28. برای خوشحال کردن دوست دختر خود: او را نوازش کنید

یک دختر هرگز به نوازش نه نمی گوید. به او شکلات، هدایای کوچک و سایرهدیه های خاص بدهید - هر چیزی که او دوست دارد. شما لازم نیست که زیاده روی کنید و یک عالمه خرج کنید تا او را شادکنید. چیزهای کوچک می توانند جادو کنند.

29. برای خوشحال کردن دوست دختر خود: اغلب به او بگویید دوستت دارم

سه کلمه ای که تضمینی برای نشان دادن لبخند بر روی صورت دوست دختر شما هستند عبارتند از: دوستت دارم. این سه کلمه معجزه می کنند به او بگویید چه احساسی نسبت به او دارید یا او را با "دوستت دارم" تصادفی غافلگیر کنید تا روز او را خاص تر کنید. یک دختر دوست دارد که دوست پسرش مدام به او ابراز علاقه کند.


حتما بخوانید: 44 نشانه زبان بدن (ارتباط غیر کلامی) دختری که شما را دوست دارد


30. برای خوشحال کردن دوست دختر خود: یادداشت های عاشقانه برای او بگذارید

یادداشت های عاشقانه برای او بگذارید. می توانید آنها را به آینه حمام او بچسبانید یا در کیفش بگذارید یا روی یخچال بچسبانید.دیدن این یادداشت های عاشقانه تصادفی از شما باعث می شود که او احساس شادی، خاص و قدردانی کند.

30 روش ساده و منحصر به فرد برای خوشحال کردن دوست دختر خود

نکته های کلیدی برای خوشخال و سوپرایز کردن دوست دختر

 • حرکات کوچک می تواند باعث شود که دوست دختر شما هرروز خوشحال شود.
 • یک حرکت زیبا، یک کار متفکرانه و توجه به کارهای کوچکی که او انجام می دهد، راه های عالی برای خوشحال کردن دوست دختر شما هستند.
 • ارسال پیام «صبح بخیر» یا نقل قول از کتاب‌ها و فیلم‌های مورد علاقه‌اش، دو تا از راه‌های مختلف برای لبخند زدن دوست دخترتان از ته دل است.
 • اجازه ندهید دوست دخترتان ناراحت شود، اگر او دوست شماست. دوست دختر خود را خوشحال کنید و با ارزش قائل شدن به رابطه خود، محبت و عشقی را که شایسته اوست به او نشان دهید. او منحصر به فرد است و باید از آن آگاه باشد.برای آوردن شادی به زندگی او باید تلاش های کوچک اما عاشقانه انجام دهید.
 • به هر جنبه کوچکی از زندگی او توجه زیادی داشته باشید، از آهنگ هایی که دوست دارد تا انواع گل های که دوست دارد. او را با حرکات دوست داشتنی و عاشقانه خود غافلگیر کنید، و ما تضمین می کنیم که او آنها را دوست خواهد داشت!

30 روش ساده و منحصر به فرد برای خوشحال کردن دوست دختر خود/7

سوالات متداول

چگونه کاری کنم که یک دختر به من اعتماد کند؟

دوست واقعی او باشید و روی واقعی خود را به او نشان دهید. نیت خود را برای او روشن کنید و با او درست رفتار کنید. او را به تدریج به خانواده و دوستان خود معرفی کنید. همچنین از دروغ گفتن به او و زیر پا گذاشتن عهد خودداری کنید. در مدت کوتاهی اعتماد او را جلب خواهید کرد.

آیا باید هر روز به دوست دخترم پیام بدهم؟

هر روز به دوست دخترت پیامک بدهی اشکالی ندارد. فقط مطمئن شوید که او را آزار نمی دهد، یا مانع زندگی روزمره اونمی شوید.

چگونه می توانم رابطه خود را سرگرم کننده تر کنم؟

با هدایای سرگرم کننده همدیگر را غافلگیر کنید، برای گردش ها برنامه ریزی کنید، با هم آشپزی کنید یا نان بپزید، و فیلم ببینید.

سخن آخر

ارتباط با اطرافیان خود بسته به سلیقه و روحیه آن فرد نیز دارد، بهتر است برای انتخاب بهترین گزینه برای بهتر شدن رابطه تان به روحیه آن فرد نیز دارد.


مقالات مرتبط:

چطور می توانید دوست پسرتان (نامزدتان) را خوشحال کنید

22 نام مستعار جذاب برای دوست پسرتان که از شنیدن آن خوشحال می شوداز
3
رای