چطور می توانید دوست پسرتان (نامزدتان) را خوشحال کنید

چطور می توانید دوست پسرتان (نامزدتان) را خوشحال کنید برای داشتن یک رابطه عالی با نامزدتان، باید بدانید چه کارهایی انجام دهید تا او را از دست ندهید. شناخت زبان عشق نامزدتان و خوشحال کردنش از روش های نگه داشتن او است.

بعد از اینکه با یک پسر خوب آشنا شدید، باید بدانید چطور او را از دست ندهید. ساده ترین و معمولاً بهترین راه برای نگه داشتن دوست پسر (نامزدتان) این است که کاری کنید، احساس خوشحالی کند. البته منظور ما این نیست هر چیزی که او می خواهد، حتی اگر دوست ندارید را انجام دهید. در عوض، با نشان دادن اینکه او را درک می کنید، مراقب او هستید و از او بخاطر چیزی که هست قدردانید، خوشحالش کنید. زمانی که دوست پسر (نامزدتان) خوشحال باشد، باعث می شود هر دو شما احساس بهتری داشته باشید.

9 روش برای خوشحال کردن دوست پسرتان (نامزدتان)

1. توجه خود را نشان دهید

الف: از او تعریف کنید

فرقی نمی کند او چه بگوید یا چه عکس العملی نشان بدهد، دوست پسر (نامزدتان) هم مثل هر شخص دیگری از اینکه چیزهای خوبی درباره خودش بشنود خوشحال خواهد شد. همه ما دوست داریم بدانیم چطور به نظر می رسیم، بخصوص وقتی شخصی که برایمان مهم است، نظر بدهد. با تعریف از نامزدتان باعث می شوید احساس غرور و شادی کند. لازم نیست مسئله را خیلی پیچیده کنید. اگر نحوه خندیدنش را دوست دارید، اگر مدل موها یا رفتار مودبانه اش با غریبه ها را می پسندید به او بگویید. اگر بتوانید در مواردی مانند ریاضیات یا بسکتبال که می دانید اهمیت بیشتری برای او دارد اقدام به تعریف از دوست پسر (نامزدتان) کنید، نتیجه بهتری می گیرید.

ب: به او بگویید که قدرش را می دانید

حفظ روابط کار آسانی نیست و نیاز به تلاش هر دو طرف دارد. به کارهایی که او برای شما و رابطه تان انجام می دهد توجه نشان دهید، اجازه بدهید بداند که حواستان به کارهایش هست و از او سپاسگزارید. آیا در دو شیفت کار می کند تا بتواند برای خرید یک آپارتمان پول پس انداز کند؟ آیا او مسیرش را تغییر می دهد تا به محل کار شما برسد و نمی گذارد که در هوای بد مجبور به پیاده روی بشوید؟ آیا با مادر شما مهربان است؟ اگر این طور است، قطعاً باید بگویید که چقدر از او بابت کارهایی که برایتان انجام می دهید، قدردان هستید.

ج: احساسات خود را نشان بدهید.

حتی اگر همسر شما مردی است که در فضای عمومی احساساتش را پنهان می کند، همیشه راه هایی وجود دارد که بدون جلب توجه بقیه به او نشان بدهید که چه حسی دارید. وقتی صحبت از ابراز محبت است، تاثیر کارهایی که انجام می دهید، غالباً از حرف هایی که زده می شود بیشتر است. دست هایش را بگیرید و بی دلیل او را ببوسید. حتی مردان امروزی هم دوست دارند حس کنند برای شما یک حامی یا پشتیبانند، پس سر خود را روی شانه های آنها بگذارید، یا روی زانوی همسرتان بنشینید تا احساس حفاظت از شما را پیدا کند.

نشان دادن احساسات از راه های خوشحال کردن دوست پسر

د: حواستان را به او بدهید

همین که ساعاتی را در کنار هم بگذرانید فوق العاده است، اما مطمئن باشید که حداقل برای زمانی که با هم هستید، همه تمرکزتان روی او است. به این معنی که تلفن همراهتان را کنار بگذارید، با هم صحبت کنید، به چشمانش نگاه کنید و حرفهایش را با دقت گوش کنید.

و: زمانی که با هم می گذرانید را ارزشمند کنید

کاری کنید که هر دو از آن لذت ببرید و برایتان خاطره شود. مشغله های زندگی زیاد است و زیادتر هم می شود، بنابراین زمانی که به هم اختصاص می دهید را با فکر به این مسائل خراب نکنید. فقط بنشینید و با هم صحبت کنید، بدون هیچ حواس پرتی. 

بر اساس ارزیابی جان گوتمن، محقق روابط زوجین، در روابط سالم به ازای هر پنج واکنش مثبت بین طرفین، یک واکنش منفی وجود دارد. با نشان دادن علاقه، نگرانی، قدردانی و محبت به همسرتان، که همه ناشی از توجه شما به او است، شانس رد و بدل شدن واکنش های مثبت بین شما بالا می رود.

2. نشان بدهید که او را می شناسید

با زبان خودش صحبت کنید. بسیاری از کارشناسان در زمینه روابط به این نتیجه رسیده اند که طبق گفته گری چپمن، همه مردم حداقل به یکی از پنج "زبان عشق" با هم صحبت می کنند. با یاد گرفتن زبان مخصوص نامزدتان، می توانید ارتباط موثرتری با هم برقرار کنید و محبت خود را به او نشان دهید. پنج زبان عشق که گری چپمن به آن اشاره کرده است، عبارتند از: کلام تایید آمیز، وقت گذاشتن برای همدیگر، هدیه دادن، خدمت به یکدیگر، تماس فیزیکی. هر فرد زبان خاصی برای عشق دارد و به آن عکس العمل نشان می دهد. به عنوان مثالی اگر زبان عشق کسی اختصاص "زمان کافی" باشد، یک تعطیلات آخر هفته دو نفره، برای او از یک کارت خرید هدیه جذاب تر است. به عکس العمل های مختلف نامزدتان، در برابر روش های متفاوت ابراز علاقه تان توجه کنید. زمانی که مشخص شد زبان عشق او چیست، می توانید بر طبق آن زبان، علاقه خود را نشان دهید.

صحبت کردن با زبان دوست پسرتان از راه های نگه داشتن نامزد

3. با او صادق باشید

هیچ دختر یا پسر در یک رابطه جدی، از اینکه بین آنها صداقت وجود نداشته باشد راضی نخواهد بود. روراست باشید، حتی اگر برایتان سخت باشد، این یکی از بهترین روش های نشان دادن اعتماد است. برخی اوقات حقیقت می تواند ناراحت کننده باشد، و ممکن است زمانی که صادقانه صحبت می کنید باعث رنجش او بشوید. اما در پشت این ناراحتی، قدردانی از صداقتی است که از خودتان نشان داده اید.

برای مثال اعتراف به خیانت می تواند یکی از سخت ترین زمان هایی باشد که می خواهید صادق باشید. بهانه نیاورید و این کار را انجام بدهید، اما آن را به زمانی موکول کنید که هر دو آرام هستید و بدون مزاحمت با هم صحبت می کنید. کلماتی که می خواهید استفاده کنید را با دقت انتخاب کنید، اما نباید به شکل مبهم صحبت کنید که موضوع مد نظر واضح نباشد.

صحبت خود را با "متأسفم که باید این را بگویم، اما تو لایق دانستن حقیقت هستی" شروع کنید. عذر خواهی کنید و توضیح بدهید، اما تقاضای بخشش نکنید، بگویید امیدوارید که او بتواند شما را ببخشد. اگر می ترسید با گفتن حقیقت، او رابطه تان را بهم بزند، یا نگران این هستید که آسیبی به خودش یا شما بزند، آن وقت ممکن است بهتر باشد درباره اهمیت رابطه تان صحبت کنید. اگر نمی توانید آن را بر پایه اعتماد و صداقت بنا کنید، احتمالاً پایدار نخواهد و در نهایت هیچ یک از شما خوشحال نخواهید بود.

4. به او فضا بدهید

البته که دوست پسر (نامزدتان) دوست دارد زمان زیادی را با شما بگذراند. اما او نیاز دارد زمانی را هم در کنار دوستانش باشد. پس این فرصت را به او بدهید. شما دوست دارید، زمانی را به خودتان اختصاص بدهید، قبول دارید؟ خب، به یاد داشته باشید که اطمینان یک خیابان دو طرفه است. اگر به او اجازه نمی دهید تا زمانی را به انجام کارهای خودش بگذراند، چرا باید انتظار داشته باشید او این کار را انجام دهد؟

هر رابطه ای نیاز به یک فضای شخصی دارد. برخی بیشتر از دیگران. زمانی که او را دارید تا با هم قدم بزنید، یا روی شانه هایش اشک بریزید و او را کنارتان می بینید باید خوشحال باشید. او را وادار نکنید در کنارتان باشد، کاری کنید که بخواهد با شما باشد.

فضا دادن به دوست پسر از راه های خوشحال کردن نامزد یا دوست پسرتان

5. توقع نداشته باشید که بتوانید او را تغییر دهید

مهم نیست که او چقدر مرد فوق العاده ای است، این طبیعی است که دوست پسر (نامزدتان) کامل نباشد. بدون شک گاهی به این فکر می کنید که بعضی چیزهای کوچک را در او تغییر دهید تا بهتر شود. شما می توانید به افراد برای تغییر کردن انگیزه بدهید، یا به آنها کمک کنید تا تغییر کنند، اما هرگز نباید از آنها انتظار داشته باشید که تغییر کنند. اگر نمی توانید او را به همان شکلی که هست قبول کنید، مجبور نیستید با او باشید.

شاید نامزدتان یک آدم نامنظم است و همیشه دیر می کند. شما می توانید درباره چیزهایی که فکر می کنید بهتر است در خودش اصلاح کند با او صحبت کنید، و بگویید اگر می خواهد دارای شخصیت بهتر، قابل اعتمادتر یا با نفوذتری بشود شما از او حمایت می کنید. اما اگر احساس می کنید نیاز به تغییر ذات او دارید، پس احتمالاً با شخصی که مناسب شما باشد، نیستید.

6. او را خوشحال کنید

بله؛ بسیاری از مردها از غذاهای خوب لذت می برند، تماشای برنامه های ورزشی را دوست دارند و تقریبا به طور مداوم به رابطه جنسی فکر می کنند. اگر می خواهید دوست پسر (نامزدتان) را خوشحال کنید، نشان بدهید که می دانید توجه به خواسته ها و نیازهای خاص او، شاید بهترین راه برای نفوذ به قلبش باشد. توصیه های این بخش ممکن است در مورد نامزدتان کاربردی باشد یا شاید هم نه. احتیاط کنید و بر نظرات خودتان استناد کنید.

توجه به خواسته های نامزدتان از راههای خوشحال کردن دوست پسر

7. ظاهر خود را حفظ کنید

زمانی که نامرتب و خیس عرق باشید، احتمالاً دوست پسر (نامزدتان) دوست نداشته باشد زمان زیادی را با شما بگذراند، اما احتمالاً از ته قلب می خواهد که شما بخاطر او آراسته و زیبا باشید. حداقل بهداشت عمومی خود را حفظ کنید و نشان دهید که به ظاهرتان اهمیت می دهد، این ممکن است او را خوشحال تر کند. بله، یک عنصر سطحی در اینجا وجود دارد، اما در ابتدای آشنایی، ظاهر بسیار مهم است چون معمولاً افراد جذب ظاهر همدیگر می شوند و این مقدمه هر رابطه است. هر چقدر بیشتر با هم باشید، عشق او به شما به عنوان یک شخص کامل، ظاهر شما را تبدیل به زیبایی بیرونی می کند و توجه به جنبه های درونی هم بوجود می آید. اما توجه شما به ظاهرتان نشان دهنده اهمیت دادن به رابطه تان است.

8. برای او غذاهای خوب درست کنید و اجازه بدهید برنامه ورزشی را تماشا کند

بسیاری از مردان دوست دارند مسابقات ورزشی روزهای تعطیل را تماشا کنند. گاهی اوقات در کنار او مشغول تماشای برنامه های ورزشی شوید یا اگر قصد دارد با دوستانش فوتبال تماشا کند به او ایراد نگیرید. البته ممکن است نامزدتان از ورزش متنفر باشد و رژیم غذایی سختی را دنبال کند. همان طور که گفته شد، یک نسخه برای همه تجویز نمی شود. با این حال، به دوست پسر (نامزدتان) چیزی را بدهید که او را خوشحال می کند، حتی اگر کمی هم برایتان سخت باشد. همه رابطه ها نیاز به کمی فداکاری و سازش دارد. بعضی وقت ها لازم است بگذارید کاری را که می خواهد انجام بدهد. البته شما نیز سزاوار این هستید که انتظار مشابهی از او داشته باشید.

آشپزی از راههای خوشحال کردن دوست پسرتان

9. نیازهایش را برآورده کنید

بله درباره روابط خصوصیتان صحبت می کنیم. بسیاری از مردها زیاد به رابطه جنسی فکر می کنند. فرقی نمی کند چقدر در این مورد او را همراهی کنید، خواسته او همچنان ادامه خواهد داشت. در حالی که هرگز نباید وقتی آماده نیستید خودتان را مجبور به انجام کاری بدانید، خشنود کردن او در این زمینه می تواند باعث شادتر شدن رابطه تان می شود. وقتی فرصتی برای یک ارتباط عاشقانه وجود داشته باشد، بسیاری از آقایان توانایی شگفت انگیزی برای نادیده گرفتن خستگی، استرس یا دیگر موانع و مشکلات دارند. البته، شما همیشه حق نه گفتن را دارید. اگر نمی تواند قبول کند، باید فکر بهتری برای ادامه رابطه کنید.  

از
1
رای