چگونه دکوراسیون منزل را تغییر دهیم؛ 3 نکته ساده عوض کردن طراحی داخلی

چگونه دکوراسیون منزل را تغییر دهیم؛ 3 نکته ساده عوض کردن طراحی داخلی چگونه دکوراسیون منزل را تغییر دهیم؛ ایده خلاقانه برای تغییر دکوراسیون منزل و عوض کردن طراحی داخلی خانه با سه نکته ساده و در عین حال تاثیرگذار از آوریل گاندی طراح داخلی شیکاگودر سلام دنیا بخوانید.

اگر هوس یک نمای داخلی کاملاً جدید کرده اید اما در جایی نیستید که بتوانید مقدار زیادی پول برای یک تغییر کامل یا حتی فقط چند مورد برجسته خرج کنید، کاملاً درک می کنیم. حتی خریدهای به ظاهر کوچک مبلمان و دکور مطمئناً می توانند به سرعت اضافه شوند، اما شما نباید اجازه دهید بودجه شما مانع از وارد کردن زندگی جدید به خانه شود. در این مطلب از سلام دنیا درباره تغییر دکوراسیون منزل و عوض کردن طراحی داخلی خانه با نکات ساده و ارزان صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

تغییر دکوراسیون منزل

آیا می‌دانستید که می‌توانید بدون خرج کردن یک پنی، فضای خود را تغییر دهید؟ با خرید خانه خود، می توانید در حین کار با اقلامی که از قبل دارید، فضای خود را متناسب با سلیقه خود تغییر دهید. اگر مطمئن نیستید که چگونه شروع کنید، می‌خواهید برای جمع‌آوری سه نکته ساده و در عین حال تاثیرگذار از آوریل گاندی از طراحی جذاب شیکاگو به خواندن ادامه دهید.


حتما بخوانید: 28 ایده تغییر دکوراسیون داخلی منزل با وسایل ارزان و دور ریختنی


1. مبلمان خود را دوباره مرتب کنید

جابجایی ساده چند اثاثیه کلیدی و اکسسوری های تزئینی یکی از راه‌های ایجاد حس جدید در فضا بدون صرف یک سنت است. گاندی می گوید: «واقعاً شگفت انگیز است که چگونه دکوراسیون اتاقی به اتاق دیگر می تواند متفاوت به نظر برسد. "وقتی از ظاهر اتاق خسته می شوم، دوست دارم مبلمان را دوباره مرتب کنم و از اتاق های دیگر قطعات دکور بگیرم تا همه چیز را با هم ترکیب کنم." به دنبال شکستن عرق عمده نیستید؟ توجه داشته باشید که این تاکتیک لازم نیست شامل کشیدن یک کمد سنگین از یک سر آپارتمان به انتهای دیگر باشد.

گاندی توضیح می دهد: «این می تواند به سادگی تعویض فرش ، نورپردازی، پارچه فروشی، بالش برجسته و پتو باشد. شاید چراغ رومیزی که به ندرت در اتاق خواب خود از آن استفاده می کنید، کار شما را از ایستگاه خانه کاملاً روشن کند. یا شاید فرشی که همیشه برای اتاق ناهارخوری شما بسیار روشن به نظر می رسد، در اتاق نشیمن شما به نظر می رسد.

برای اطمینان از اینکه قطعات بدون توجه به جایی که نمایش داده می شوند یکپارچه به نظر می رسند، بهتر است رنگ ها را از اتاقی به اتاق دیگر تا حدودی ثابت نگه دارید. گاندی توضیح می‌دهد : «من دوست دارم یک پالت رنگ خنثی را در سراسر خانه‌ام نگه دارم و از طریق اکسسوری، رنگ‌های پررنگ را به کار ببرم. وقتی قطعات بزرگ‌تر خنثی هستند، جابه‌جایی لوازم جانبی از اتاقی به اتاق دیگر آسان است و همچنان یک طراحی منسجم در سراسر خانه حفظ می‌شود.»

تغییر دکوراسیون منزل1

2. با تغییر فصول، منسوجات را تغییر دهید

همانطور که ممکن است با گرم شدن یا سردتر شدن هوای بیرون، لباس‌های کمد خود را عوض کنید، می‌توانید همین کار را در فضای زندگی‌تان و در مورد منسوجات نیز انجام دهید. گاندی طرفدار معرفی پارچه های جدید به صورت فصلی در خانه خود است. او توضیح می دهد: «استفاده از کتان و نخ در بهار یا مخمل و چرم در پاییز راه های ساده ای برای تغییر اکسسوری ها برای فصل جدید است.


حتما بخوانید: ایده تزیین خانه با گیاهان سبز و گل 


بالش‌های برجسته و پتوها همگی قطعات ایده‌آلی هستند که می‌توان از آنها برای ایجاد حسی دنج برای فصل جدید استفاده کرد. هر زمان که زمان تغییر فرا رسید، می‌توانید به سادگی اقلام غیرفصلی را در یک سطل زیر تخت قرار دهید یا آن‌ها را در سبدی قرار دهید که در یک قفسه کمد قرار می‌گیرد.

تعویض مکرر این نوع اقلام مانع از خستگی سریع هر طرحی می شود و همیشه فضا را تازه نگه می دارد.

تغییر دکوراسیون منزل2

ایده خلاقانه برای تغییر دکوراسیون منزل

3. با کتاب تزئین کنید

اگر دوست دارید همیشه کلی کتاب در دسترس داشته باشید، عالی است! کتاب ها قطعات تزئینی بسیار خوبی را ایجاد می کنند که به راحتی می توانند از یک قسمت از خانه شما به قسمت دیگر سفر کنند. گاندی می گوید: «من عاشق جمع آوری کتاب برای دکور در اطراف خانه ام هستم. کتاب‌ها هرگز از مد نمی‌افتند. آنها را می‌توان به راحتی در هر اتاق یا طرحی گنجاند و برای تأثیرگذاری زیاد به تعداد زیادی از آنها نیاز ندارید.»


حتما بخوانید: بهترین روش برای چیدمان کتاب در قفسه، کتابخانه منزل و پذیرایی 


کتاب ها همچنین شروع کننده مکالمه فوری هستند و برای مهمانان سرگرم کننده است که در هنگام توقف آنها را ورق بزنند. سینی ها، شمعدان ها، قاب عکس ها و گلدان ها نیز نمونه هایی از مواردی هستند که می توانند در فضاهای مختلف بدرخشند.

تغییر دکوراسیون منزل3

سخن آخر

وقت آن است که از ذخیره این نوع قطعات صرفاً برای موقعیت های خاص خودداری کنید و شروع به لذت بردن از آنها به صورت روزانه کنید - چه کسی می گوید نمی توانید یک شمعدان شیک را در اتاق خانواده قرار دهید.


مقالات مرتبط:

20 ایده ساده تزیین شمع آرایی در منزل

زیباتر کردن دکوراسیون و دیزاین حمام با ایده های سادهاز
3
رای