55 ایده در طراحی دکوراسیون آشپزخانه با رنگ سفید شیک و لوکس

55 ایده در طراحی دکوراسیون آشپزخانه با رنگ سفید شیک و لوکس دکوراسیون آشپزخانه سفید ؛ 55 ایده برای آشپزخانه با رنگ سفید؛ شیک ترین و ساده ترین طراحی و دکوراسیون آشپزخانه سفید رنگ مدرن، جدید و شیک، در سلام دنیا ببینید.

آشپزخانه های سفید به دلایلی کلاسیک هستند، یک انتخاب جاودانه برای خانه ای که ساخت آن گران است و نگهداری آن چالش برانگیز است. در حالی که پیش بینی کنندگان مد دوست دارند آشپزخانه سفید را دمده اعلام کنند، حقیقت این است که آشپزخانه های سفید به این زودی ها از مد نمی افتند. در این مطلب از سلام دنیا درباره دکوراسیون آشپزخانه مدرن و ایده هایی برای آشپزخانه با رنگ سفید صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

یک آشپزخانه سفید می تواند هر چیزی باشد که شما می خواهید، از معاصر گرفته واضح، تمیز و امروزی. یک آشپزخانه سفید می تواند به یک خانه تاریخی یا یک خانه مزرعه روستایی احساس تازگی بدهد بدون اینکه شخصیت اصلی خانه را پاک کند. در یک خانه شهری یا آپارتمان شهری مدرن، یک آشپزخانه سفید می تواند در پس زمینه محو شود و در عین حال به سایر عناصر دکور اجازه دهد تا باهم هماهنگ شوند. استفاده از یک پالت تمام سفید به شما امکان می دهد سبک ها و دوره ها را با هم ترکیب کنید و ظاهری منسجم را حفظ کنید. یک آشپزخانه سفید می تواند یک بوم خالی همه کاره باشد که می تواند با تغییرات ساده تغییر شکل دهد، با تزئینات چوبی یا فلزی برجسته شود، یا با مشکی ترکیب شود تا ظاهری زیبا داشته باشد که آزمون زمان را پس داده است.

آیا یک آشپزخانه کاملا سفید می تواند خسته کننده باشد؟ مطمئنا. اما همچنین می‌تواند  ساده، تمیز کردن آن آسان و آرام‌بخش باشد. به یاد داشته باشید که تزیین و طراحی یک اتاق سفید نیاز به ظرافت و توجه به جزئیات دارد - از انتخاب رنگ سفید مناسب گرفته تا ترکیب بافت و نصب نور مناسب - برای ایجاد حس جذاب و همچنین کاربردی.  این ایده های آشپزخانه سفید را در طیف وسیعی از سبک ها و اندازه ها برای الهام گرفتن بررسی کنید.


حتما ببینید: 110 مدل کابینت آشپزخانه ساده، جدید و شیک


ایده هایی برای آشپزخانه بارنگ سفید

1. برای آشپزخانه بارنگ سفید: سبک اسکاندیناوی را اضافه کنید

کابینت‌ها و میزهای  سفید، چهارپایه‌های چوبی با رنگ سفید به سبک اسکاندی، و سه چراغ آویز با خمیدگی مدرن دانمارکی با کابینت‌های سفید و کف‌پوش‌های کرمی در این آشپزخانه برجسته شده‌اند. و گیاه به آن احساس تمیزی و مدرن خانه مزرعه می دهد.

ایده هایی برای آشپزخانه بارنگ سفید1

2. برای آشپزخانه بارنگ سفید: مات و براق را باهم ترکیب کنید‌

این آشپزخانه کوچک ال شکل از Fantastic Frank به طور یکپارچه در گوشه ای از فضای ناهارخوری بزرگتر مجهز به میز و صندلی بزرگ ساخته شده است و به آن اجازه می دهد در زمان صرف غذا در پس زمینه محو شود. آشپزخانه تمام سفید دارای کابینت  براق با طراحی زیبایی است که با پشتی مات کاملا سفید ترکیب می شود. یک پنجره بزرگ ، آشپزخانه کوچک را با نور طبیعی پر می کند و باعث می شود که فضا باز و مطبوع به نظر برسد.

ایده هایی برای آشپزخانه بارنگ سفید2

3. برای آشپزخانه بارنگ سفید: دیوار را سنگی کنید

دیوار سنگی سفید رنگ  بافتی  چشمگیر و شخصیت را به این آشپزخانه از Leanne Ford Interiors اضافه می کند. میز و نیمکت های چوبی به کنتراست اشپزخانه می افزاید.

ایده هایی برای آشپزخانه بارنگ سفید3

4. برای آشپزخانه بارنگ سفید: فضای آشپزخانه را باز نگه دارید

این آشپزخانه روباز و مطبوع استرالیایی از Liberty Interiors دارای طراحی ساده، پالت تمام سفید، چند صندلی سیاه، و کف چوبی روشن است که فضای وسیع و پر نور را به حداکثر می‌رساند.

ایده هایی برای آشپزخانه بارنگ سفید4

5. برای آشپزخانه بارنگ سفید: لوسترهای مدرن نصب کنید

این آشپزخانه روشن کالیفرنیایی از Cathie Hong Interiors ، مینیمال و امروزی است، با دیوارهای سفید، فلزات مخلوط، نورپردازی مدرن و جزیره‌ای عظیم که به راحتی شش نفر را در خود جای می‌دهد. یک درب شیشه ای کشویی بزرگ که به بیرون منتهی می شود فضا را غرق نور می کند.

ایده هایی برای آشپزخانه بارنگ سفید5

 6. برای آشپزخانه بارنگ سفید: قدیمی و جدید را ترکیب کنید

خانه‌ای متعلق به دهه 1880 در Catskill، نیویورک از AHG Interiors ، به ریشه‌های خانه‌های مزرعه‌ای خود وفادار می‌ماند، با رنگ‌های مدرن تازه مانند آشپزخانه‌ای سفید و درخشان که به‌طور یکپارچه در طراحی پلان باز قرار می‌گیرد و با تیرهای چوبی طبیعی، گلدان‌های مسی، و شیر اب با رنگ طلایی طراحی شده است.

ایده هایی برای آشپزخانه بارنگ سفید6

7. برای آشپزخانه با رنگ سفید: یک نورگیر اضافه کنید

این آشپزخانه سبک انگلیسی از آشپزخانه های deVOL دارای طرحی ساده است که توسط یک فضای آماده سازی جزیره مرکزی بزرگ طراحی شده است که تمرکز را بر معماری کلاسیک حفظ می کند و در عین حال حس مدرنی را ایجاد می کند. یک لوستر توجه را به سقف طاقدار جلب می کند و با قاب فلزی مشکی روی پنجره های سقفی و درب فلزی و شیشه ای به سبک صنعتی هماهنگ می شود.

ایده هایی برای آشپزخانه بارنگ سفید7

8. برای آشپزخانه بارنگ سفید: ترکیبی از سنگ مرمر و چوب

کارا مان ، طراح داخلی، خانه ای تاریخی را با آشپزخانه ای جادار و مجلل با کابینت های توکار ، جزیره آشپزخانه بزرگ ، دیوارهای سفید،لوستر مدرن، و پارکت های چوب و مرمر که به طور یکپارچه قدیمی و جدید را به هم پیوند می دهد، به روز کرد.

ایده هایی برای آشپزخانه بارنگ سفید8

9. برای آشپزخانه بارنگ سفید: ایجاد تضاد با کفپوش تیره

طراح داخلی لنس توماس، از کفپوش چوبی تیره، دیوارهای سفید روشن، کابینت و رنگ طلایی  در این آشپزخانه لوکس با  لوازم لول بالا استفاده کرده است. یک فرش قرمز رنگ و خوش رنگ  را به طراحی اضافه می کند.

ایده هایی برای آشپزخانه بارنگ سفید9

10. برای آشپزخانه بارنگ سفید: کلاسیک را به روز کنید

آشپزخانه روشن و آفتاب‌گیر این خانه بازسازی‌شده کیپ کاد از AHG Interiors با پنجره‌ها پوشانده شده، با رنگ سفید شفاف پوشانده شده است و با یک جزیره بزرگ که در وسط اتاق می‌درخشد، پوشانده شده است.

ایده هایی برای آشپزخانه بارنگ سفید10

دکوراسیون آشپزخانه کوچک

11. برای آشپزخانه بارنگ سفید: با چوب هایی به رنگ ملایم هماهنگ می شود

این بازسازی خانه تاریخی پالو آلتو، کالیفرنیا از ارین ویلیامسون ، به لطف دیوارهای سفید و میزهای پیشخوان ترکیب شده با تیرهای سقفی چوبی ، کابینت و کف که حس متعادلی را ایجاد می کند، طراحی شده است.

دکوراسیون آشپزخانه کوچک1

12. برای آشپزخانه بارنگ سفید: کاشی ها را براق کنید

کاشی‌های براق  بزرگ به این آشپزخانه ال شکل از Leanne Ford Interiors جذابیت بافتی می‌دهند و در عین حال پالت تمام سفید را حفظ می‌کنند.پارکت های چوبی به زیبایی می‌افزایند.

دکوراسیون آشپزخانه کوچک2

13. برای آشپزخانه بارنگ سفید: از کابینت هایی با درهای شیشه ای استفاده کنید

این آشپزخانه سفید بزرگ از Marie Flanigan Interiors دارای کابینت‌های شیشه‌ای است که مجموعه‌ای از ظروف سفید را به نمایش می‌گذارد و فضای تک رنگ را مطبوع  می‌کند. ترکیب با رنگ طلایی زیبایی خاصی را اضافه می کند.

دکوراسیون آشپزخانه کوچک3

14. برای آشپزخانه بارنگ سفید: یک پرده اضافه کنید

به لطف یک پرده طرح دار سبز و سفید که از سقف در قسمت بیرونی  آویزان شده است، می توان این آشپزخانه کوچک ال-شکل تمام سفید را از دید دور کرد.

دکوراسیون آشپزخانه کوچک4

15. برای آشپزخانه بارنگ سفید: استفاده از قفسه های چوبی

این آشپزخانه آفتاب‌گیر سان خوزه، کالیفرنیا از کتی هونگ ، کاشی‌های روشن و کابینت هابی در پایین دارد. قفسه های چوبی بزرگ کنتراست و زیبایی را اضافه می کنند.

دکوراسیون آشپزخانه کوچک5

16. برای آشپزخانه بارنگ سفید: آن را ساده کنید و به حداقل برسانید

این آشپزخانه از Fantastic Frank با چیدمان ساده و کابینت‌های سفید مینیمالیستی، حسی اسکاندیناویایی معاصر دارد.

دکوراسیون آشپزخانه کوچک6

17. برای آشپزخانه بارنگ سفید: لوسترهای رزگلد

یک پالت تمام سفید به این آشپزخانه اوپن کوچک از Desiree Burns Interiors کمک می کند تا وقتی از اتاق نشیمن دیده می شود در پس زمینه محو شود. یخچال سبک رترو و لوسترهای رزگلد کمی جذابیت را به آن اضافه می کند که از خنثی بودن آن جلوگیری می کند.

دکوراسیون آشپزخانه کوچک7

18. برای آشپزخانه بارنگ سفید: آشپزخانه ای یکپارچه

در این آشپزخانه به سبک گالری سفید از طراح داخلی Maite Granda ، کابینت های داخلی به طور یکپارچه ساخته شده اند تا با دیوارها ترکیب شوند و ظاهری تمیز و صیقلی ایجاد کنند. پنجره‌های سیاه‌رنگ و قفسه‌ها به نور اجازه می‌دهند که از طریق آشپزخانه که  به بقیه قسمت نشیمن باز است، عبور کند‌.

دکوراسیون آشپزخانه کوچک8

19. برای آشپزخانه بارنگ سفید: جریان را حفظ کنید

این آشپزخانه ال شکل از استودیو طراحی داخلی Bees Knees در سایه های سفید تزئین شده است. پالت سفید فضا را مطبوع نگه می‌دارد، در حالی که رنگ‌های چوب کم‌رنگ و لوسترهای فلزی زیبایی می‌افزایند.

دکوراسیون آشپزخانه کوچک9

20. برای آشپزخانه بارنگ سفید: آشپزخانه ای به شکل U

این  آشپزخانه U شکل روشن، تازه و تمیز از Leanne Ford Interiors با رنگ سفید کاشی‌ها، کابینت‌ها و دیوارها تکمیل شده است. ترکیبی از کابینت های بسته، جلوی شیشه‌ای و باز، فضای زیادی را برای دور نگه‌داشتن از به هم ریختگی فراهم می‌کند. کفپوش‌های چوبی و رنگ‌های قرمز انرژی را به طراحی کلی مینیمالیستی می‌افزایند.

دکوراسیون آشپزخانه کوچک10

دکوراسیون آشپزخانه سفید طلایی

21‌. برای آشپزخانه بارنگ سفید: با رنگ طلایی آشپزخانه را روشن کنید

رنگ طلایی این آشپزخانه سفید رنگ طراحی ویتنی پارکینسون را زیبا می‌کند، در حالی که ترکیبی از کابینت های ساده و کابینت‌های  طرح دار، در عین حفظ ظاهر تک رنگ، جذابیت را به شما می‌دهد.

دکوراسیون آشپزخانه سفید 1

22. برای آشپزخانه بارنگ سفید: نور طبیعی را به حداکثر برسانید

این آشپزخانه غذاخوری اسکاندیناویایی سفید از Fantastic Frank ، دارای کف‌ رنگ ملایم و میزغذا خوری ساده مانند صندلی‌های Eames Eiffel و لوستر مدرن دانمارکی است که بر روی میز  آویزان شده است. پالت تمام سفید با کفپوش چوبی تیره در تضاد است که به زیبایی کمک می کنند.

دکوراسیون آشپزخانه سفید 2

23. برای آشپزخانه بارنگ سفید: قفسه های چوبی اضافه کنید

این آشپزخانه مدرن  از Leanne Ford Interiors دارای دیوارهای سفید، کف، سقف، کانتر و کابینت های پایینی است. تیرهای سقفی چوبی  و قفسه‌های چوبی باز که در اطراف آن قرار گرفته‌اند، یک عنصر طبیعی را اضافه می‌کنند که با گیاهان  طراحی شده است تا فضا را زیبا کند.

دکوراسیون آشپزخانه سفید 3

24. برای آشپزخانه بارنگ سفید: پارکت گرافیکی انتخاب کنید

این آشپزخانه کاملاً سفید و جادار از لکسینگتون، کنتاکی توسط متیو کارتر  ، از کف تا سقف دارای کاشی است. ترکیبی از کابینت و انباری مدرن و قدیمی و یک کف پارکت گرافیکی جسورانه در ترکیبی از چوب کم رنگ و تیره است. که به شخصیت می افزاید و آن را به یاد ماندنی می کند.

دکوراسیون آشپزخانه سفید 4

25. برای آشپزخانه بارنگ سفید: معماری را برجسته کنید

هود فوق‌العاده‌ای در این آشپزخانه که توسط Leanne Ford Interiors طراحی شده است، جزئیات معماری را اضافه می‌کند و در عین حال حسی کاملا سفید، مینیمالیستی و آرام را حفظ می‌کند.

دکوراسیون آشپزخانه سفید 5

26. برای آشپزخانه بارنگ سفید: آشپزخانه ای شبیه کلبه

این آشپزخانه کلبه ای از Ursula Carmona از Home Made By Carmona به سادگی در رنگ های سفید که تا بژ و خاکستری است تزئین شده است و ظاهری کاملاً سفید ملایم ایجاد می کند که با چند رنگ چوب طبیعی و  گیاهان  برجسته شده است.

دکوراسیون آشپزخانه سفید 6

27. برای آشپزخانه بارنگ سفید: مدرن کردن یک فضا 

این خانه مدرن Eichler کالیفرنیا در سن خوزه توسط Cathie Hong Interiors به ​​روز شد ، که اتاق تاریک و قدیمی را به فضایی مناسب برای زندگی در قرن 21 تبدیل کرد. طراح جزیره ای را برای بهینه سازی اضافه کرد، کابینت های قدیمی را جایگزین کرد و لوازم جدید، کاشی کاری، وسایل روشنایی و قفسه های باز را اضافه کرد. فضا از سقف های چوبی گرفته تا کابینت آشپزخانه، میز و کابینت با رنگ سفید پوشانده شده است و به آن احساس تازگی و مدرن می دهد. صندلی چرمی، بدون لطمه ای به ظاهر تمام سفید، رنگی را اضافه می کند.

دکوراسیون آشپزخانه سفید 7

28. برای آشپزخانه بارنگ سفید: صندلی هابی چوبی به سبک فرانسوی را اضافه کنید

یک جفت چهارپایه چوبی به سبک فرانسوی و یک لوستر درخشان، به این آشپزخانه کاملا سفید جسیکا نلسون دیزاین ، حال و هوای الهام گرفته از کشور فرانسه را می‌دهد که زندگی با آن آسان است. دیواری از پنجره های بدون تزئین فضا را با نور طبیعی پر می کند.

دکوراسیون آشپزخانه سفید 8

29. برای آشپزخانه بارنگ سفید: لوسترهای مشکی طلایی

 آشپزخانه جمع و جور که توسط Rashida Banks برای طراحی امیلی هندرسون طراحی شده است، دارای دیوارهای سفید، کابینت  پایین سفید است که با پشتی سفید ترکیب شده و جزیره براق با نمای سنگی سفید رنگ است.رنگ مشکی از کف‌پوش گرفته تا جفت چراغ‌های آویز به سبک قدیمی مشکی و طلایی که فضا را مشخص می‌کنند، و صندلی‌های بار با صندلی‌های چرمی و پایه‌های مشکی به اندازه کافی یک نت گرافیکی به فضا می‌افزایند.

دکوراسیون آشپزخانه سفید 9

30. برای آشپزخانه بارنگ سفید: لوستری به رنگ قرمز

بهترین چیز در مورد یک فضای کاملا سفید این است که تغییر آن با یک رنگی آسان است. این می تواند به سادگی یک کاسه  روی میز، ظروف غذاخوری رنگارنگ یا چند اکسسوری انتخابی در رنگ پررنگ باشد. در این آشپزخانه سفید مجلل از طراح داخلی Maite Granda ، یک  هود نقره ای شناور از سقف بر روی یک جزیره آشپزخانه شیک آویزان شده است. یک چراغ بزرگ می‌افزایند بدون اینکه چشم‌انداز  اقیانوس را کاهش دهند.

دکوراسیون آشپزخانه سفید 10

دکوراسیون آشپزخانه سفید مشکی

31. برای آشپزخانه بارنگ سفید: در تضاد بودن با رنگ تیره

این بازسازی خانه Tudor از ارین ویلیامسون دیزاین شامل یک آشپزخانه سفید جادار است که با کابینت پایینی از چوب تیره تکمیل شده است که محیطی را پوشش می دهد که اشاره ای به سبک خانه اصلی است. یخچال در پشت کابینت های با پنل سفید پنهان شده است تا ظاهری زیبا بوجود بیاید. کف و کابینت ها بافتی را در رنگ های سفید اضافه می کنند.

 آشپزخانه بارنگ سفید1

32. برای آشپزخانه بارنگ سفید: ایجاد تعادل در رنگ مشکی 

این طرح آشپزخانه از Brexton Cole Interiors دارای پشتی کاشی سفید است که تا سقف کشیده می شود و رنگ سفید ملایم روی کابینت دارد.رنگ مشکی و برنجی تعادل را ایجاد می‌کنند و چند چیز تزئینی باعث می‌شود فضا زیبا شود‌.

 آشپزخانه بارنگ سفید2

33. برای آشپزخانه بارنگ سفید: بوفه را سفید کنید

در این آشپزخانه مدرن به سبک خانه‌های مزرعه‌ای از  Thistlewood Farms ،استفاده از بوفه مانند زمانی است که مجموعه‌های ظروف مانند غنائم نمایش داده می‌شدند.بوفه پر از ظروف  سفید معمولی و رنگ‌آمیزی سفید، برای زندگی مدرن به‌روزرسانی شده و با پالت سفید کلی آشپزخانه اوپن و ناهارخوری مطابقت دارد. کفپوش چوبی تیره کنتراست را اضافه می کند و به جزیره آشپزخانه و صندلی اتاق غذاخوری منتقل می شود.

 آشپزخانه بارنگ سفید3

34. برای آشپزخانه بارنگ سفید: لوستر بزرگ انتخاب کنید

در این آشپزخانه کاملاً سفید با دیوارهای شیشه‌ای از Leanne Ford Interiors ، یک چراغ بزرگ بر فراز جزیره بزرگ آشپزخانه آویزان شده است، سقف‌های شیبدار را برجسته می‌کند و در عین اینکه به پالت تک رنگ اتاق وفادار می‌ماند، نت‌های درام ایجاد می‌کند.

 آشپزخانه بارنگ سفید4

35. برای آشپزخانه بارنگ سفید: از رنگ نقره ای استفاده کنید

Marlaina Teich Designs از ترکیبی از پوشش‌های براق و مات در این آشپزخانه سفید استفاده کرده است که با مشکی ترکیب شده است.وسایل فلزی نقره‌ای براق جذابیتی کلاسیک به آن بخشیده است.

 آشپزخانه بارنگ سفید5

36. برای آشپزخانه بارنگ سفید: رنگ آبی اضافه کنید

این آشپزخانه کاملا سفید از Desiree Burns Interiors با کابینت‌های مشکی و قفسه‌بندی‌های باز برجسته شده است، در حالی که رنگ آبی در بالای کفپوش چوبی تیره، یک عنصر شگفت‌انگیز و یک شات رنگی را با یک لوازم جانبی اضافه می‌کند که بیش از پیش برجسته می‌شود. فضای تک رنگ فرش آبی را می‌توان با هر رنگی  جایگزین کرد تا با کمترین تلاش، حال و هوا را تغییر دهد.

 آشپزخانه بارنگ سفید6

37. برای آشپزخانه بارنگ سفید: آن را باز نگه دارید

در این آشپزخانه مجلل جمع و جور از طراح داخلی Maite Granda ، کابینت های سفید، کانترها و کفپوش ها به فضای آشپزی اجازه می دهد تا با اتاق نشیمن و ناهار خوری با پلان باز ترکیب شود، در حالی که رنگ های نقره ای و خاکستری تنوع ظریفی را ایجاد می کنند و یک قطعه هنری واحد را معرفی می کند.

 آشپزخانه بارنگ سفید7

38. برای آشپزخانه بارنگ سفید: قدیمی و جدید را ترکیب کنید.

در این آشپزخانه مدرن قدیمی از Leanne Ford Interiors ، رنگ سفید بر روی دیوارها، تزئینات پنجره، کابینت و مجرای بیرونی روی سقف، انسجامی را ایجاد می‌کند که با قطعات قدیمی، چوب طبیعی و سبدهای بافته شده و کفپوش چوب تیره در تضاد است.

 آشپزخانه بارنگ سفید8

39. برای آشپزخانه بارنگ سفید: یک طاقچه درست کنید

این طاقچه آشپزخانه از طراح داخلی کارا مان دارای کابینت توکار بدون درز و روکش های سفید است که به آن حسی مینیمالیستی می دهد.رنگ مشکی نت معاصری را به آن اضافه می‌کنند و نور داخلی زیاد باعث می‌شود با وجود نور طبیعی محدود، احساس روشنی داشته باشید.

 آشپزخانه بارنگ سفید9

40. برای آشپزخانه بارنگ سفید: کف را رنگ کنید

بلاگر لیز ماری دیوارها، کابینت، جزیره آشپزخانه، قفسه‌های باز و حتی تخته‌های چوبی  آشپزخانه خانه مزرعه‌اش را با همان رنگ‌های سفید بقیه اتاق رنگ آمیزی کرد تا ترکیبی سفید  و جذاب داشته باشد.

 آشپزخانه بارنگ سفید10

دکوراسیون آشپزخانه جدید و شیک

41. برای آشپزخانه بارنگ سفید: آن را کرمی کنید

هنگام طراحی آشپزخانه،رنگ سفید روشن تنها گزینه نیست. در این طراحی آشپزخانه توسط Leanne Ford Interiors ، رنگ کرمی مایل به سفید روی دیوارها می‌تواند در نور کم تقریباً به رنگ زرد کم‌رنگ به نظر برسد و به آسیاب کاری ، شومینه، پنجره‌های شیشه‌ای رنگی و جزیره مدرن لبه آبشار خودنمایی کند. یک لوستر سفید گنبدی بزرگ با فضای داخلی ورق طلایی ترکیبی از رنگ های سرد و گرم را ایجاد می کنند.

دکوراسیون آشپزخانه جدید و شیک1

42. برای آشپزخانه بارنگ سفید: آن را براق کنید

طراح داخلی، Maite Granda ، کابینت های سفید براق و بدون درز را تا سقف های بلند این آشپزخانه معاصر فلوریدا اجرا کرد، که تنها توسط اجاق های روی هم قطع می شود و یک آینه پشتی که نور را منعکس می کند، اضافه کرده است. فضای ذخیره سازی سفارشی  از فضای عمودی استفاده می کند و باعث می شود آشپزخانه مطبوع احساس شود و در عین حال کمک می کند تا بدون به هم ریختگی باقی بماند. چند ترکیب مشکی و طلایی آن را از تک بعدی بودن دور می کند.

دکوراسیون آشپزخانه جدید و شیک2

43. برای آشپزخانه بارنگ سفید: نورپردازی معاصر را اضافه کنید

این آشپزخانه ساده از Design Lines Signature دارای یک چیدمان ساده است که فضایی را برای چند جزییات دراماتیک باز می کند - هود اجاق گاز استیل، سه لوستر، یک نقاشی رنگارنگ - بدون از بین بردن حس مینیمالیستی و  کاملا سفید فضا.

دکوراسیون آشپزخانه جدید و شیک3

44. برای آشپزخانه بارنگ سفید: ترکیب کابینت های چوبی کم رنگ

این آشپزخانه مینیمالیستی فلوریدا متعلق به طراح داخلی Maite Granda به گونه‌ای طراحی شده است که با فضای پلان باز ترکیب شود و به مناظر وسیع ساحلی از پنجره‌های درهای شیشه‌ای کشویی کف تا سقف اجازه می‌دهد در مرکز صحنه قرار گیرند. طراح این کار را با استفاده از پالتی از چوب سفید و کم رنگ، با رنگ فولادی سرد و کابینت‌های بدون درز، لوازم خانگی و سقفی با هود بر روی جزیره مرکزی سفید انجام داد.

دکوراسیون آشپزخانه جدید و شیک4

45. برای آشپزخانه بارنگ سفید: از چیزهای شفاف استفاده کنید

Leanne Ford Interiors چراغ‌های آویز حباب‌دار شیشه‌ای شفاف را بر روی جزیره مرکزی بزرگ این آشپزخانه  تماماً سفید نصب کرده است که فضا را بدون اضافه کردن به هم ریختگی بصری مشخص می‌کند.

دکوراسیون آشپزخانه جدید و شیک5

46. برای آشپزخانه بارنگ سفید: از سنگ اپن کم رنگ استفاده کنید

این آشپزخانه کاملاً سفید با طرح باز نیویورک از JLA Designs دارای فضای ذخیره‌سازی  زیادی برای پنهان کردن شلوغی است. کوارتز با جلوه مرمر روی میزها و پشتی و کابینت‌های طلایی رنگ ورنگ های روشن لوستر، جلوه‌ای از زیبایی را به آشپزخانه می‌بخشد که باعث می‌شود آشپزخانه با بقیه فضا جریان پیدا کند و در صورت عدم استفاده در پس‌زمینه محو شود.

دکوراسیون آشپزخانه جدید و شیک6

47. برای آشپزخانه بارنگ سفید: از آجر های سفید استفاده کنید

این آشپزخانه از Leanne Ford Interiors دارای دیوارهای آجری سفید و وسایل کاملاً سفید رنگ است که باعث می شود پنجره قوسی چشمگیر روی سینک باشد.کفپوش ها که با الگوی هندسی چیده شده‌اند، زیبایی می‌افزایند.

دکوراسیون آشپزخانه جدید و شیک7

48. برای آشپزخانه بارنگ سفید: آن را کوچک نگه دارید

رنگ سفید برای فضاهای کوچکی مانند این اسپزخانه از Fantastic Frank است، با یک آشپزخانه جمع و جور که در زیر پله‌های تخت زیر شیروانی قرار گرفته است که در صورت عدم استفاده ناپدید می‌شود.

دکوراسیون آشپزخانه جدید و شیک8

49. برای آشپزخانه بارنگ سفید: از وسایل سفید استفاده کنید

این آشپزخانه کاملا سفید ساده که توسط Jess Bunge برای طراحی امیلی هندرسون طراحی شده است، دارای کابینت باز و بسته، یک میز بزرگ برای قصابی، و سینک در امتداد یک دیوار، با یک اجاق سفید ایستاده آزاد است که به تنهایی در مقابل دیوار پشتی قرار گرفته است. برای منحرف کردن چشم و بزرگتر جلوه دادن فضا، آینه چشم جادوگر محدب با قاب طلایی تزئین شده روی دیوار آویزان شده است.

دکوراسیون آشپزخانه جدید و شیک9

زیباترین دکوراسیون آشپزخانه

50. برای آشپزخانه بارنگ سفید: از رومیزی استفاده کنید

این آشپزخانه کوچک اما مطبوع و نورگیر  از Fantastic Frank در بهترین حالت خود به سبک اسکاندی اصیل است، با روکش‌های ساده سفید و نقره‌ای، دیواری ساده از کابینت‌ها و لوازم خانگی، صندلی‌های چوب سفید رنگ‌شده و میز کوچکی که با توری پوشانده شده است.

زیباترین دکوراسیون آشپزخانه1

51. برای آشپزخانه بارنگ سفید: از گیاهان استفاده کنید

بلاگر Elsie Larson از A Beautiful Mess این آشپزخانه کوچک U شکل را با یک پالت کاملاً سفید که شامل قفسه‌های باز شناور است که برای نگهداری ظروف، ادویه‌ها و لوازم اصلی است، این آشپزخانه کوچک U شکل را  روشن و مطبوع نگه داشته است. هود نقره ای رنگ سرد و اجاق گاز سبز، رنگی را اضافه می کند که در فضای سبز طبیعی پراکنده روی قفسه ها و میزهای کانتر که به آن احساس شادی و سرزندگی می دهد بازتاب می یابد.

زیباترین دکوراسیون آشپزخانه2

52. برای آشپزخانه بارنگ سفید: تن آن را پایین بیاورید

یک کمد سیار به سبک وینتیج یک عنصر جاودانه به این آشپزخانه تمام سفید کلاسیک از شرکت Mindy Gayer Design اضافه می کند که رنگ سفید روشن فضای مدرن را زیبا می کند.

زیباترین دکوراسیون آشپزخانه3

53. برای آشپزخانه بارنگ سفید: یک جزیره مرکزی درست کنید

میشل برویک دیزاین یک آشپزخانه سفید روشن را به بازسازی خانه مزرعه ای در اوایل دهه 1900 اضافه کرد که دارای یک جزیره مرکزی  است که مدرن است و یک هود بزرگ که عالی است . لوسترهای صنعتی مشکی، وسایل لوله‌کشی، و اجاق گاز و کف چوبی و قفسه‌های باز کنتراست را اضافه می‌کنند.

زیباترین دکوراسیون آشپزخانه4

54. برای آشپزخانه بارنگ سفید: از کمی رنگ استفاده کنید

رنگ های ملایم سفید  که به قلمروی مایل به رنگ کم‌رنگ منحرف می‌شوند و ترکیبی از چوب و فلزی براق، این آشپزخانه ساده از Brexton Cole Interiors را آرام نگه می‌دارد و در عین حال اطمینان می‌دهد که زیبایی خاصی به آن می‌دهد.

زیباترین دکوراسیون آشپزخانه5

سخن آخر

با توجه به ایده های آمده در این مطلب می توانید یک ترکیب زیبا را در آشپزخانه خود ایجاد کنید . امیدواریم که از این مطلب استفاده و لذت برده باشید.


مطالب مرتبط:

39 مدل آشپزخانه سبک مینیمالیستی شیک

نمونه های زیبا، استاندارد و حرفه ای چیدمان آشپزخانه

22 ترفند برای استفاده هوشمندانه از فضای آشپزخانه کوچک و بزرگ نشان دادن آناز
6
رای