دانلود بهترین افزونه گوگل کروم برای سفارشی کردن صفحه اصلی google

دانلود بهترین افزونه گوگل کروم برای سفارشی کردن صفحه اصلی google سفارشی کردن صفحه اصلی گوگل؛ دانلود 6 مورد از بهترین افزونه گوگل کروم برای سفارشی کردن صفحه اصلی Google همراه با ویژگی ها و لینک دانلود در سلام دنیا بخوانید.

من بیشتر از مرورگر کروم در رایانه شخصی خود برای مرور روزانه استفاده می کنم. این بدان معنا نیست که فایرفاکس خوب نیست. این فقط یک موضوع ترجیحی است. چند روز پیش، لپ‌تاپ دوستم را برای بررسی برنامه فیفا قرض گرفتم و شگفت‌زده شدم. در حالی که صفحه اصلی گوگل من یک تصویر زمینه ساده در پس‌زمینه داشت، او ویجت‌های مفیدی با داده‌های زنده داشت. کاشی ها بهتر سازماندهی شده بودند، گزارش های آب و هوا و حتی لیست کارهایی که باید انجام دهید وجود داشت! این من را به تحقیقاتی سوق داد و در اینجا چیزی است که من پیدا کردم. در این مطلب از سلام دنیا درباره سفارشی کردن صفحه اصلی گوگل و بهترین افزونه برای سفارشی کردن صفحه اصلی Google را معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

سفارشی کردن صفحه اصلی گوگل

1. بهترین افزونه گوگل کروم برای سفارشی کردن صفحه اصلی: افزونهFlaver

Flavr یک افزونه کوچک جالب است که پس‌زمینه صفحه اصلی گوگل شما را با چند والپیپر شگفت‌انگیز تغییر می‌دهد. این تصاویر از Unsplash گرفته شده اند.می توانید نشانک ها و لیست سایت های اخیراً بازدید شده را پنهان کنید. تنها چیزی که باقی خواهد ماند نوار جستجوی گوگل با پس زمینه زیبا است. اما این همه ماجرا نیست. همچنین می توانید حساب فیسبوک خود را متصل کنید و از تصاویر نمایه خود به عنوان پس زمینه استفاده کنید. برای این کار باید چند سلفی شگفت انگیز داشته باشید.در حالی که تصاویر لمس خوبی هستند، Flavr چیزهای زیادی برای دلخواه باقی می گذارد. فاقد ویژگی های پیشرفته است و از آن همه فضای خالی به خوبی استفاده نمی کند.

دانلود افزونه سفارشی کردن صفحه اصلی گوگل : افزونه Flaver

بهترین برنامه برای سفارشی کردن صفحه اصلی Google: برنامهFlaver

2. بهترین افزونه گوگل کروم برای سفارشی کردن صفحه اصلی: افزونه Live start page

Live Start Page با مقدمه ای ارائه می شود که توضیح می دهد با این افزونه چه کاری می توانید انجام دهید، که بسیار زیاد است. در سمت چپ پایین صفحه، نکات و میانبرهای سریعی را مشاهده خواهید کرد.

تصویر زمینه زنده ساحل به طور پیش فرض نصب می شود، همان چیزی که قبلاً در مورد آن صحبت کردم. در سمت چپ پایین صفحه برگه جدیدتان، می‌توانید فهرست کارهای خود را با وظایف ایجاد کنید.صدها والپیپر زنده و ثابت برای مرور و دانلود وجود دارد. اگر می‌خواهید تصویر زمینه زنده از حرکت باز بماند، یک دکمه مکث مفید وجود دارد.با کلیک بر روی دکمه Configure setting، یک برگه جدید باز شد که در آن گزینه های بیشتری از آنچه انتظار داشتم وجود داشت. همه چیز از اندازه ساعت گرفته تا شفافیت ویجت ها را می توان در اینجا کنترل کرد.در سمت راست بالا، ویجت آب و هوا را با نوار کناری برای ایجاد گروه‌هایی برای نشانک‌ها خواهید دید. با دوبار کلیک کردن، نوار کناری خود را نشان می دهد.نسخه حرفه ای، با قیمت 1.99 دلار در هر متر، ویژگی های بیشتری مانند همگام سازی تقویم گوگل (به روز رسانی آینده)، چند ثانیه در ساعت، چندین ویجت آب و هوا و غیره را اضافه می کند.

یک ویژگی جالب Meditation Mode است که تمام حواس‌پرتی‌ها را از روی صفحه حذف می‌کند و موسیقی محیط را در پس‌زمینه پخش می‌کند تا به آرامش شما کمک کند. همچنین با جلسات ضبط شده توسط حرفه ای ها همراه است اما من آن را امتحان نکردم. من از Headspace راضی هستم.

دانلود افزونه سفارشی کردن صفحه اصلی گوگل : افزونه Live start page

بهترین برنامه برای سفارشی کردن صفحه اصلی Google: برنامه Live start page

3. بهترین افزونه گوگل کروم برای سفارشی کردن صفحه اصلی: افزونه INFINITY NEW TAB

در جایی که صفحه شروع زنده سنگین است و ممکن است زبانه جدید شما را کند کند، Infinity New Tab سبک و در عین حال دارای ویژگی های غنی است. با اتخاذ رویکردی مینیمالیستی، این افزونه زیبای کروم یک تصویر زمینه ثابت برای کاهش زمان بارگذاری برگه اضافه می‌کند.10 میانبر در صفحه اصلی وجود دارد اما می توانید تعداد بیشتری را اضافه کنید. وقتی روی نماد آب و هوا کلیک می کنید، نوار کناری سمت راست ظاهر می شود که جزئیات آب و هوا را ارائه می دهد. به طور مشابه، وقتی روی نماد کارها یا یادداشت‌ها کلیک می‌کنید، نوار کناری سمت راست صفحه اصلی Chrome شما ظاهر می‌شود تا گزینه‌های بیشتری را نشان دهد.

می‌توانید تعداد نمادهای شبکه، ظاهر و احساس آنها را کنترل کنید، سریع یادداشت برداری کنید و چندین موتور جستجو را از داخل برگه جستجو کنید.این افزونه در مقایسه با 35 مگابایت صفحه شروع زنده، 1 مگابایت سبک است و تعداد اعلان‌های جیمیل را درست در داخل برگه ارائه می‌دهد! شلوغی کمتری دارد که باعث می شود مفیدتر باشد.

دانلود افزونه سفارشی کردن صفحه اصلی گوگل : INFINITY NEW TAB

 بهترین برنامه برای سفارشی کردن صفحه اصلی Google: برنامه INFINITY NEW TAB

4. بهترین افزونه گوگل کروم برای سفارشی کردن صفحه اصلی: افزونه Momentum

Momentum یک افزونه  کروم است. اولین باری که آن را نصب می کنید قبل از ایجاد هر گونه تغییر نام شما را می پرسد. سپس شناسه ایمیل شما را می پرسد تا همه چیز هماهنگ بماند.

Momentum همه چیز را بسیار ساده می کند. شما هر روز یک کاغذ دیواری جدید و زیبا با یک نقل قول برای الهام بخشیدن به شما دریافت خواهید کرد. یک ویجت آب و هوا در سمت راست بالای صفحه اصلی Google شما وجود دارد.Momentum برای کمک به شما در بهره‌وری و تمرکز، از شما می‌خواهد که یک وظیفه را در پایین صفحه وارد کنید. یکی از کارهایی که امروز باید انجام دهید. این استراتژی واقعاً کار می کند زیرا آیا همه ما در تلاش برای انجام کارهای بیش از حد مقصر نیستیم؟اگر می‌خواهید کارهای بیشتری انجام دهید، یک گزینه فهرست کارها در سمت راست پایین برگه وجود دارد. این بدون تمام ویژگی های اضافی است که قبلاً توضیح دادیم، اما در نوع خود خوب است.

دانلود افزونه سفارشی کردن صفحه اصلی گوگل : افزونه Momentum

بهترین برنامه برای سفارشی کردن صفحه اصلی Google: برنامه Momentum

5. بهترین افزونه گوگل کروم برای سفارشی کردن صفحه اصلی: افزونه Speed Dial(FVD)

Speed ​​Dial، همانطور که از نامش پیداست، همه چیز در مورد سرعت است. یک افزونه بسیار محبوب صفحه اصلی گوگل کروم که تمام آیکون های میانبر شما را به صورت سه بعدی نمایش می دهد.

روشی زیبا برای سفارشی کردن سایت های پربازدید شما. هر نماد یک شماره گیری نامیده می شود که می توانید یک URL سفارشی و یک نام بدهید. همانطور که موسم را به اطراف حرکت می‌دادم، کاغذ دیواری در پس‌زمینه نیز حرکت می‌کرد و یک جلوه سه بعدی زیبا ایجاد می‌کرد.Dial speed برای انجام یک کار به تنهایی ایجاد شده است: به شما کمک می کند تا به سرعت به سایت های مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید.

دانلود افزونه سفارشی کردن صفحه اصلی Google : افزونه  Speed Dial(FVD)

بهترین برنامه برای سفارشی کردن صفحه اصلی Google: برنامه Speed Dial(FVD)

6. بهترین افزونه گوگل کروم برای سفارشی کردن صفحه اصلی: افزونه Start- صفحه جدید بهتر

آیا می خواهید با فیدها به روز بمانید؟ در جایی که Flavr خیلی مینیمالیستی بود، Start راهی برای دریافت به‌روزرسانی از سایت‌های رسانه‌های اجتماعی مانند توییتر، ردیت و اینستاگرام با استفاده از فیدهای RSS در یک برگه ارائه می‌دهد. می توانید به راحتی ویجت ها را با توجه به اولویت های خود بکشید و رها کنید.همچنین با Google Calendar کار می کند که برای من یک مزیت واقعی بود زیرا به شدت از آن استفاده می کنم. برای اینکه همه چیز را یک درجه بالاتر ببرید، می‌توانید زمان انتظار Uber، آهنگ‌های روزانه Spotify و یک ابزار اسکرین شات مفید را نیز مشاهده کنید. اگرچه فکر نمی‌کنم زمان انتظار Uber مفید باشد (من افزونه را ترجیح می‌دهم)، ابزار اسکرین شات با نشانگر فکر خوبی بود. جدا از این، تمام ویژگی‌های دیگری که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم مانند یادداشت‌ها، فهرست‌های کارها و پیش‌بینی آب‌وهوا وجود دارند.

دانلود افزونه سفارشی کردن صفحه اصلی Google : افزونه Start

بهترین برنامه برای سفارشی کردن صفحه اصلی Google: برنامه Start

سخن آخر : فضای کاری خود را سفارشی کنید

بیشتر ما در حال تبدیل شدن به زامبی هستیم و بیشتر روزها (و شب‌هایمان) را روی صفحه نمایش می‌گذرانیم. شما واقعاً نمی توانید از اینترنت بدون مرورگر استفاده کنید. چرا از آن نهایت استفاده را نمی کنید.


مقالات مرتبط:

روش تغییر صفحه اصلی و شروع [Home Page] گوگل کروم اندروید و ویندوز

رفع مشکل باز نشدن گوگل کروم در ویندوز 10از
3
رای