بهترین نرم افزار های رمزگذاری روی فایل و پوشه در اندروید با لینک دانلود

بهترین نرم افزار های رمزگذاری روی فایل و پوشه در اندروید با لینک دانلود نرم افزار رمزگذاری روی فایل ها اندروید ؛ رمز گذاری فایل در اندروید ؛ وقتی فایل ها را در اندروید رمزگذاری می کنید چه اتفاقی می افتد ؛ بهترین برنامه رمزگذاری روی فایل ها در اندروید را در سلام دنیا دانلود کنید.

دستگاه اندرویدی شما مکانی برای اطلاعات شخصی شما می باشد. این ها شامل عکس‌ها، فیلم‌ها، اسناد، متن‌ها و هر چیز دیگری میشوند. بنابراین، حفظ امنیت داده های خود به ویژه از دست آدم های فضول امری بسیار مهم است. شما می توانید به راحتی فایل ها و پوشه ها را در اندروید رمزگذاری کنید. چندین برنامه به شما اجازه می دهند که همین کار را برای خود انجام دهید. در این مطلب سلام دنیا، به شما 4 مورد از بهترین نرم افزار های رمزگذاری روی فایل ها و پوشه در اندروید را با لینک های دانلود برای شما قرار دادیم. پس بیایید شروع کنیم، موافقین؟

نرم افزار رمزگذاری روی فایل ها اندروید

در اینجا برخی از بهترین برنامه های رمزگذاری فایل اندرویدی آورده شده است که به شما کمک می کند تا هر اونس داده ای را که در دستگاه شما وجود، دارد رمزگذاری و رمزگشایی کنید.

1. نرم افزار رمزگذاری (SSE) – رمزگذاری فایل یا متن و خزانه رمز عبور

SSE یا Secret Space Encryptor یک برنامه منبع باز است که رمزگذاری متن و رمزگذاری فایل را ترکیب می کند و به عنوان یک مدیر برای رمز عبور استفاده میشود.


حتما بخوانید: بازیابی فایل های قفل شده توسط باج گیر


 • متن، پیام‌ها، یادداشت‌ها و سایر پیام‌ها را با تنظیم رمز عبور برای بخش رمزگذاری یا رمزگشایی فعلی رمزگذاری می‌کند.
 • همه رمزهای عبور شما را می توان تحت یک رمز عبور اصلی ذخیره کرد. شما می توانید این فایل را با فرمت xml. به صورت کامل رمزگذاری شده، فشرده و قابل ویرایش وارد یا خارج کنید. 
 • فایل‌ها با استفاده از الگوریتم‌های رمزگذاری AES 256 بیت، Blowfish 448 بیت، GOST 256 بیت، Twofish 256 بیت رمزگذاری شده‌اند.

دانلود نرم افزار رمزگذاری فایل اندروید SSE

رمزگذاری فایل در اندروید

2. نرم افزار رمزگذاری فایل در اندروید: Crypt4All Lite (AES)

Crypt4All Lite یک برنامه کاربردی آسان است که می تواند به شما کمک کند فایل ها را قبل از قرار دادن آنها در فضای ابری رمزگذاری و رمزگشایی کنید. این یک برنامه منبع باز است.

دانلود رمزگذاری فایل در اندروید Crypt4All Lite

 • فرمت 256 بیتی AES Crypt نسخه 2 درجه نظامی
 • هم امکان رمزگذاری و هم رمزگشایی فایل را می دهد.
 • دارای یک مرورگر فایل اختصاصی برای انتخاب، تغییر نام، حذف فایل‌ها میباشد. همچنین فایل کلید و دایرکتوری خروجی را نیز تنظیم می کند.
 • شما می توانید داده ها را از دستگاه خود رمزگذاری کنید و سپس آن را به سیستم عامل های ابری ارسال کنید.
 • رمز عبور همچنین می تواند یونیکد باشد
 • شما کنترل این را دارید که بفهمید فایل های رمزگذاری شده به کجا می روند.

حتما بخوانید: چگونه اندروید گوشی را بالا ببریم


3. نرم افزار رمزگذاری فایل در اندروید (ZenCrypt) - رمزگذاری ایمن فایل ها

ZenCrypt یکی از بهترین برنامه های رمزگذاری فایل اندرویدی است که به شما امکان می دهد پوشه ها و فایل ها را در اندروید با نهایت آسانی و با یک ضربه رمزگذاری و رمزگشایی کنید.این می تواند انواع فایل ها مانند APK ها، اسناد، فیلم ها، تصاویر، فایل های PDF را رمزگذاری کند.

 • قبل از ادامه رمزگذاری، به طور ایمن یک IV تصادفی ایجاد میکند.
 • همراه با پد AES 128، PKCs5، CBC است.
 • در آن کلیدهای تصادفی با کدهای به روز شده توصیه شده برای اندروید تولید می شوند.

دانلود نرم افزار رمزگذاری فایل در اندروید ZenCrypt

 • نسخه حرفه ای همچنین شامل تم های تیره و AMOLED، رمزگذاری نامحدود (رایگان تا 5 عدد) و حتی رمزگذاری اثر انگشت نیز میشود.

نرم افزار رمزگذاری فایل در اندروید

4. نرم افزار رمزگذاری فایل در اندروید: EgoSecure Encryption Anywhere

EgoSecure یک برنامه مدیریت فایل و رمزگذاری است که با کمک آن می توانید فایل ها و پوشه ها را در اندروید رمزگذاری کنید. فایل‌ها، خواه در دستگاه شما ذخیره شوند و یا در در فضای ابری و یا حتی نیز اگر از طریق اینترنت منتقل شوند، محافظت می‌شوند. کلید رمزگذاری مبتنی بر رمز عبور است که بر اساس آن کلید رمزگذاری و نوع آن تولید می شود که کاربر می تواند هر دو را تعریف کند.

دانلود نرم افزار رمزگذاری فایل در اندروید EgoSecure Encryption Anywhere

دسترسی سریع به پوشه‌ها و فایل‌های ضروری از قسمت رمزگشایی، دسترسی سریع و مستقیم به فایل‌ها و پوشه‌های رمزگشایی شده امکان‌پذیر است. حتی اگر عملیات های طولانی مدت لغو شوند، هیچ آسیبی به فایل های در حال پردازش وارد نخواهد شد.

وقتی فایل ها را در اندروید رمزگذاری می کنید چه اتفاقی می افتد؟

وقتی فایل‌ها و پوشه‌ها را در Android به صورت دستی یا با استفاده از یک برنامه رمزگذاری می‌کنید، برنامه‌ها، موسیقی، عکس‌ها و سایر داده‌های شما با استفاده از کلیدی که حاوی مجموعه‌ای از اعتبارنامه‌ها است قفل می‌شوند. فرض کنید که این اعتبارنامه ها در قالب یک رمز عبور ذخیره می شوند. همه چیز اینجا تمام نخواهد شد. این رمز عبور بیشتر به کلیدی تبدیل می‌شود که بیشتر در یک محیط قابل اعتماد ذخیره می‌شود، که آن را در برابر هرگونه حمله نرم‌افزاری ایمن می‌کند.

بنابراین، به رمزگذاری دستگاه توجه ویژه ای داشته باشید

هنگامی که فایل ها و پوشه ها را در اندروید رمزگذاری می کنید، یک لایه محافظ اضافی را به آن اضافه می کنید که هیچ کس نمی تواند آن را بارگذاری کند. کسی نمی تواند به عکس ها، برنامه ها، فایل های موسیقی، داده های حساب شما دسترسی داشته باشد تا زمانی که شخصی اعتبار مناسب را برای آن وارد کند. اگر به دنبال راه‌هایی برای افزایش امنیت فایل‌ها و پوشه‌ها قبل از آپلود آن‌ها در فضای ابری هستید، اپلیکیشن‌های رمزگذاری فایل اندروید می‌توانند بهترین راه برای شما باشند.

به خواندن مطالب سلام دنیا، ادامه دهید. اگر مقالات ما را مفید دانسته اید، آن‌ها را با کسی (مثل خود) که می‌تواند از آن بهره‌مند شود، به اشتراک بگذارید.


مقالات مرتبط:

بهترین شبیه ساز اندروید برای کامپیوتر رایگان با لینک دانلود

آموزش تصویری اتصال فلش به گوشی اندروید و انتقال فایل
 
 

از
2
رای